Horoskop miłosny 10 – 16 lipca 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach mają szansę osiągnąć pełne porozumienie z partnerem. Jesteście razem szczęśliwi i jest to prawdziwa, dojrzała miłość. Obdarzycie partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskacie silne poczucie bezpieczeństwa, wsparcia, opieki i bezwarunkowej miłości.

Wolne wodniki mają w najbliższych dniach szansę na wiosenne spontaniczne zakochanie. Jeśli pozwolicie sobie na romans, możecie zaznać prawdziwej, wielkiej miłości i namiętności.

W sferze intymnej nastąpi rozkwit doznań i emocji. Możecie się cieszyć intymnością, w której nie brakuje czułości, gorących uniesień i pikantnych wyznań. To dla Was nowy etap w życiu intymnym i warto skorzystać z tej przyjemności.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą miały okazję, aby lepiej poznać swojego partnera i być może dowiedzą się o nim czegoś zupełnie nowego. To wpłynie korzystnie na Waszą relację i da Wam możliwość wspólnego rozwoju.

Wolne ryby mogą liczyć na to, że w tym tygodniu ich życie uczuciowe nabierze kolorów. Będziecie szukali informacji, które pomogą Wam w sztuce uwodzenia i w zdobyciu tej wymarzonej drugiej połowy.

W sferze intymnej ryby przekonają się, że czeka je jeszcze wiele miłych rzeczy do odkrycia. Może zdecydujecie się na coś nowego, co podkręci atmosferę w sypialni.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach mogą mieć w tym tygodniu poważny kryzys. Być może chowacie urazę do partnera i trzymanie dystansu wobec niego może spowodować, że powoli będziecie się od siebie oddalać. Ta obojętność i oziębłość uczuciowa wiele Was kosztuje, może szczera rozmowa byłaby lepsza.

Wolne barany mogą popaść w melancholię i skupiać się na negatywnych aspektach swoich minionych związków. Przez to na kilka dni stracą zainteresowane budowaniem więzi z innymi osobami.

W sferze intymnej może nieco powiać chłodem. Jednak to Wy sami jesteście powodem takiego stanu rzeczy. Jeśli faktycznie nie macie ochoty na seks, to zrozumiałe, jeśli jednak rezygnujecie z niego wbrew sobie, to zastanówcie się, czy warto.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach czekają konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre byki mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne zaś mogą rezygnować z dotychczasowych nawyków i rozpocząć faktycznie głęboki związek.

Wolne byki czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie. Zamkną drzwi do przyszłości i zdecydują się śmiało zacząć nowe życie i chętnie rozpoczną nowy, poważny i głęboki związek.

W sferze intymnej byki zapragną zmian. Zdecydowanie potrzebujecie nowych doznań, emocji i satysfakcji. Zmiana przyzwyczajeń, miejsca, a może partnera, okaże się kluczem do pełnego zadowolenia.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach postawią na stałość, przyjaźń i wierność. Ciepło i wzajemna bliskość będą znaczyły dla Was więcej niż ryzykowne przygody. Wiecie, że u boku tej osoby możecie wieść życie dostatnie, ale i pełne pozytywnych emocji. Uważajcie tylko, by w Waszą sielankę nie wkradła się niepotrzebnie zazdrość.

Wolne bliźnięta poczują się gotowe na to, by stworzyć trwały związek  partnerski, u boku stabilnej i statecznej osoby. W dalszej perspektywie mogą myśleć nawet o założeniu rodziny. Muszą tylko uważać by nie dać się ponieść zazdrości.

W sferze intymnej bliźnięta skupią się na zaspokajaniu zmysłów i wzajemnej przyjemności. Poczujecie się świetnie w swoim ciele, Wasze zmysły będą wyostrzone i dzięki temu będziecie doskonałymi kochankami.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach mogą mieć przed sobą kilka trudniejszych dni. Wasza relacja z ukochaną osobą nieco się komplikuje przez brak wzajemnego zrozumienia. Powinniście zadbać o dobre relacje z teściami, zdobyć ich sympatię, gdyż mają oni duży wpływ na partnera.

Wolne raki mogą w tym tygodniu poznać kogoś nowego, kto okaże się bardzo atrakcyjny. Uda Wam się nawiązać płomienny romans, jednak niestety nie rokuje on na długotrwałą relację.

W sferze intymnej u raków może być w tym tygodniu nieco spokojniej. Seks nie będzie dla Was priorytetową sprawą. Single mają szansę zaszaleć, o ile tylko będą chciały.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach powinny uważać, by nie dać się zaślepić zazdrości. Być może czujecie się zranieni, jednak sami sobie zafundujecie ciche dni  i celowo będziecie ignorowali partnera. To niedojrzałe postępowanie może Was wpędzić w tarapaty.

Wolne lwy w najbliższych dniach mogą nie być zainteresowane szukaniem partnera. Wasze zdanie, co do płci przeciwnej jest chwilowo bardzo negatywne, więc lepiej odpuścić poszukiwania do czasu aż Wasz emocje się uspokoją.

W sferze intymnej lwy mogą być władcze, narzucające i zazdrosne. Pragniecie mieć ukochaną osobę wyłącznie dla siebie i spędzać z nią możliwie wiele czasu także w sypialni. Uważajcie żeby nie przesadzić z dominacją nad partnerem.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Związek, jaki tworzycie jest perspektywiczny, w partnerze cenicie to, że zawsze możecie na niego liczyć oraz, że jest stały w uczuciach.

Wolne panny będą miały szczęście w miłości. Letni klimat Wam sprzyja, możecie oczekiwać stworzenia ważnego, długotrwałego związku.

W sferze intymnej będzie u Was sielankowo i rozkosznie. Jesteście zgranymi kochankami, którzy doskonale wiedzą, co partner lubi najbardziej.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach będą w nie bardzo szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Skupicie się na rozwijaniu i doskonaleniu Waszej relacji z partnerem. Ugruntujecie się w swoich przekonaniach i uczuciach.

Wolne wagi mogą zrobić na kimś dobre wrażenie dzięki swojej błyskotliwości, uczciwości i otwartości. Jeśli uda Wam się nawiązać nić porozumienia, wówczas może z tego wyniknąć coś dobrego.

W sferze intymnej nie zabraknie u Was odrobiny pikanterii. Zapragniecie nieco urozmaicić swoja grę miłosną.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach będą czuły się kochane, akceptowane i uwielbiane przez partnera. Poczujecie pełnię miłości i wszystko powinno się w Was układać idealnie. Ważne jest jednak żebyście dobrze ulokowali swoje uczucia, wówczas będziecie szczęśliwi przez długi czas.

Wolne skorpiony będą musiały dokonać trudnego wyboru. Z jednej strony ktoś niezwykle pociągający i przebojowy zwróci Wasza uwagę, jednak może to być jedynie przelotna miłostka. W tym samym czasie ktoś nieco spokojniejszy, ale szczerze Wami zainteresowany też będzie chciał zrobić na Was wrażenie. Wybierzcie mądrze!

W sferze intymnej będzie bardzo gorąco. Wasze zmysły będą bardzo wrażliwe, wyobraźnia rozpali Wasze pragnienia i dacie się ponieść fali namiętności. Pamiętajcie tylko o tym, by nie popełniać głupstw, a będziecie bardzo szczęśliwe.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Zapowiada się dla Was bardzo dobry czas, może nawet zaplanujecie zaręczyny lub małżeństwo. Dla par starających się o potomka to bardzo odpowiedni moment.

Wolne strzelce mogą wdać się w nowy, płomienny romans. Co ciekawe, wzajemna fascynacja i otwartość spowoduje, że ten flirt może przerodzić się w stały związek.

W sferze intymnej będziecie czerpać radość ze wzajemnego zaufania, pewności i poczucia bezpieczeństwa. Dzięki temu możecie puścić wodze fantazji i dać się ponieść. Uważajcie jednak na zabezpieczenia, bo to dobry czas na poczęcie dziecka.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach poczują, że w tej relacji to one tak naprawdę są osobami podejmującymi decyzję. Robią to jednak subtelnie i nie tyranizują partnera. Z drugiej strony ukochany stawia Was na piedestale i wyraźnie pokaże, jak ważne dla niego jesteście.

Wolne koziorożce poczują się bardzo pewne siebie, doskonale będą się czuły w swojej skórze, będą świadome swojego uroku i wrażenia, jakie wywierają na płci przeciwnej. Możecie śmiało wykonać pierwszy krok a potem pozwolić się zdobywać.

W sferze intymnej koziorożce poczują się docenione, spełnione i wyniesione na piedestał. Partner będzie się bardzo starał zaspokoić Wasze potrzeby i jeśli odpowiednio go pokierujecie, to obydwoje zaznacie wiele przyjemności.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy