Horoskop miłosny 10 - 16 września 2018 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach postawią na stałość, przyjaźń i wierność. Czujecie się w tym związku bardzo pewni i stabilni, także pod względem ekonomicznym. Powinniście jednak uważać, by nie dać się ponieść zazdrości.

Wolne wodniki zdecydują się na stworzenie trwałego związku  partnerskiego. Jeśli spotkacie na sowiej drodze kogoś, kto wyda Wam się odpowiedni, to możecie myśleć nawet o założeniu rodziny

W sferze intymnej skupicie się głównie na zaspokajaniu zmysłów i wzajemnej przyjemności. Ciepło i wzajemna bliskość będą znaczyły dla was więcej niż ryzykowne przygody. Szczególnie dobrze będzie się układało pożycie w stałych związkach.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach czekają konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre ryby mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne zaś mogą rezygnować z dotychczasowych nawyków i rozpocząć faktycznie głęboki związek.

Wolne ryby czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie. Zamkną drzwi do przyszłości i zdecydują się śmiało zacząć nowe życie i chętnie rozpoczną nowy, poważny i głęboki związek.

W sferze intymnej ryby zapragną zmian. Zdecydowanie potrzebujecie nowych doznań, emocji i satysfakcji. Zmiana przyzwyczajeń, miejsca, a może partnera, okaże się kluczem do pełnego zadowolenia.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach poczują się spełnione, będą dzielić się radością z partnerem. W przypadku jakichkolwiek niejasności osiągną kompromis. Stworzycie związek oparty na prawdzie i tolerancji. Możecie spokojnie snuć już plany matrymonialne lub starać się o dziecko.

Wolne barany mogą liczyć na miłe i twórcze kontakty z ludźmi. Spotkają na swojej drodze poważnego partnera. Wszystko będzie układało się Wam pomyślnie, a nowa znajomość może być początkiem przyjaźni lub miłości.

W sferze intymnej będziecie ożywieni, ale nie nachalni. Zapragniecie karmić zmysły subtelnymi i delikatnymi pieszczotami. Poczujecie się atrakcyjni, i pożądani. To dobry czas na powiększenie rodziny, więc jeśli tego nie planujecie, pamiętajcie by się zabezpieczyć.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach powinny uważać, by nie dać się zaślepić zazdrości. Być może czujecie się zranieni, jednak sami sobie zafundujecie ciche dni  i celowo będziecie ignorować partnera. To niedojrzałe postępowanie może Was wpędzić w tarapaty.

Wolne byki w najbliższych dniach mogą nie być zainteresowane szukaniem partnera. Wasze zdanie, co do płci przeciwnej jest chwilowo bardzo negatywne, więc lepiej odpuścić poszukiwania do czasu aż wasz emocje się uspokoją.

W sferze intymnej byki mogą być władcze, narzucające i zazdrosne. Pragniecie mieć ukochaną osobę wyłącznie dla siebie i spędzać z nią możliwie wiele czasu także w sypialni. Uważajcie żeby nie przesadzić z dominacją nad partnerem.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach będą mogły liczyć na zrozumienie i wsparcie swoich partnerów. Przyjaźń będzie dla Was równie ważna jak miłość. Dzięki temu, że znacie się dobrze, możecie sobie zaufać i wspólnie doskonale się bawić.

Wolne bliźnięta mają w tym tygodniu szansę spotkać kogoś, kto podbije ich serce. Możliwe, że swoją drugą połówkę spotkacie w gronie bliskich przyjaciół albo znajomych, zatem nie unikajcie wspólnych imprez i wyjść na miasto.

W sferze intymnej bliźnięta będą otwarte na nowości i chętnie urozmaicą swoje życie erotyczne. Ten tydzień przyniesie bliźniętom wiele uniesień i przyjemnych przeżyć.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach będą cieszyły się równowagą i spokojem. Będzie to pełna sielanki harmonia, dzięki której poczujecie się bezpieczni i kochani. W takiej atmosferze spędzicie cały tydzień, zregenerujecie siły i wspólnie odpoczniecie.

Wolne raki będą się starały rozsądnie podchodzić do spraw związanych z życiem uczuciowym. Wiedzą, że poza chemią ich wybranek powinien mieć też pewne zasady i pasować do nich nie tylko fizycznie, ale i psychicznie.

W sferze intymnej uda Wam się doskonale zgrać z kochankiem i wspólnie cieszyć się przeżywanymi doznaniami. Ta równowaga i radość zostaną przez Was dopracowane do perfekcji i dzięki temu osiągniecie spełnienie.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach mogą narzekać na monotonię lub rutynę w związku i potrzebują nieco odmiany. Pamiętajcie jednak, że to piękna, wspólna codzienność tworzy to, czym jest trwały związek. Potrzebujecie, nowej energii, podjęcia nowych, wspólnych wyzwań.

Wolne lwy będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć, bo mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego. Uważajcie tylko, żeby w pogoni za ekscytującymi doznaniami nie zgubić swojej szansy.

W sferze intymnej lwom uda się nieco podkręcić atmosferę. Odrobina pikanterii, szczypta tajemniczości i zaufany kochanek, to wszystko, czego Wam trzeba, aby seks był w tym tygodniu naprawdę udany.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach mogą poczuć się rozczarowane. Ich wyobrażenie na temat miłości może nie przetrwać zderzenia z rzeczywistością. Być może zdecydują się na rozstanie z kimś, kto do tej pory wiele znaczył w ich życiu. Nie należy wówczas dramatyzować, tylko wyciągnąć z tej nauczki wnioski na przyszłość.

Wolne panny dzięki swojej samotności miały czas by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Teraz będą gotowe na poważnie się kimś zainteresować.

W sferze intymnej panny mogą odkryć, że pewne rzeczy są w seksie przereklamowane. Może się przez to rozczarują, ale z drugiej strony lepiej poznają swoje preferencje, a to zawsze cenna lekcja.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach mogą mieć w tym tygodniu gorsze dni. Najprawdopodobniej winne temu będą nieporozumienia z partnerem, których źródłem będą plotki. Warto jednak zawalczyć o związek, szczera rozmowa, bez zawiści i zazdrości może uratować sytuację.

Wolne wagi będą chciały zrobić przerwę w poszukiwaniach, dlatego w tym tygodniu nie będą dążyły do zawierania nowych znajomości, ani zmian.

W sferze intymnej osobiste rozterki spowodują ochłodzenie atmosfery w życiu erotycznym. Ważne jest by wagi do niczego się nie zmuszały i nie traktowały siebie zbyt surowo. Gdy gorsze chwile miną, wróci także radość z seksu.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by ich zdroworozsądkowe podejście nie tłumiło uczuć. Wasz racjonalizm sprawia, że możecie wiele stracić. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich więzi. Jeśli tkwicie w nieudanym związku, warto pomyśleć o jego zakończeniu.

Wolne skorpiony czekają problemy i zmartwienia na polu towarzyskim. Wasze trudności w życiu uczuciowym wynikają z braku okazywania emocji i zbyt racjonalnym podejściu do związków.

W sferze intymnej możecie być nieco rozczarowani. Pamiętajcie, że w miłości potrzebna jest odrobina szaleństwa i spontaniczności, nie wszystko można dokładnie zaplanować i wyegzekwować. W sypialni potrzeba Wam więcej luzu i empatii.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach bądź mające już rodzinę spędzą ten tydzień w harmonii, zgodzie i zrozumieniu. Docenicie obecność kochającej się bezwarunkowo i wspierającej w każdych okolicznościach rodziny. Karta ta może być zapowiedzią ciąży lub narodzin dziecka.

Wolne strzelce zapragną porzucić życie singla i stworzyć związek, w którym będą mogły wytrwać do końca życia. Zatęsknią za rodziną i bliskimi osobami. Może to właśnie w gronie przyjaciół czeka nowa miłość.

W sferze intymnej będziecie nastawieni na nieco bardziej wyrafinowane i subtelne pieszczoty. Pragniecie karmić zmysły i w pełni cieszyć się ze zbliżenia, dlatego nie zadowolą was szybkie numerki.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach, powinny uważać na plotki. Ktoś trzeci niepotrzebnie wtrąca się i zakłóca Waszą relację z partnerem. Z tego powodu może dojść do bezpośredniego konfliktu między Wami, a ukochaną osobą. Jeśli uwierzycie w plotki, związek może być zagrożony.

Wolne koziorożce powinny uważać na konkurencję. Prawdopodobnie w poszukiwaniu i staraniach o nowego partnera będziecie mieli poważną i zazdrosną konkurencję, która chętnie by Wam zaszkodziła.

W sferze intymnej koziorożce będą bardziej drapieżne, pełne pasji i wigoru. Uważajcie jednak, żeby nie przesadzić i nie traktować partnera przedmiotowo, poskromcie nieco swój temperament.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

 

Komentarze

Brak komentarzy