Horoskop miłosny 10 – 16 kwietnia 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by nie dać się wtrącać w swoje życie uczuciowe osobom trzecim. Nawet tym życzliwym i miłym. Osiągniecie równowagę, o ile to partnerka będziecie lekko dominować w związku. Przyda się Wam też więcej emocjonalnego ciepła i bliskości.

Wolne wodniki mogą odczuwać w tym tygodniu silną melancholię. Będziecie wracać myślami do ciepłych wspomnień o minionych związkach.

W sferze intymnej pamiętajcie o tym, by nie dać się zwieść wyimaginowanemu obrazowi życia intymnego. Jeśli faktycznie nie macie nastroju na figle, nie zmuszajcie się do tego. Ważny będzie dla Was nastrój i gra wstępna.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą gotowe podjąć wyzwanie i budować coś trwałego. Choć Wasza relacja z partnerem wymaga ogromnego wkładu pracy, to jest tego warta, bo pozwala Wam lepiej poznać i ukochaną osobę i samych siebie. Ten związek jest pełen emocji, sprzeczek, ale i prawdziwej miłości.

Wolne ryby nie koniecznie będą chciały romantycznego uwodzenia, celebrowania słodkich chwil i delikatnego flirtu. Szukacie związku, konkretnych deklaracji, a nie fantazji i obietnic bez pokrycia.

W sferze intymnej ryby zapragną wyrażać siebie i spełniać swoje pragnienia. Bardziej niż delikatny i zmysłowy flirt interesują je mocne doznania.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach mogą liczyć na to, że po niedawnych perturbacjach nastąpią u nich zdecydowanie lepsze czasy. Będziecie się czuli pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu będziecie wobec swoich połówek otwarci, przyjaźni i pełni miłości.

Wolne barany będą w tym tygodniu beztrosko cieszyć się życiem. Będą emanowały szczęściem, zadowoleniem. Dzięki pewności siebie wzbudzą zainteresowanie i zawrą nowe znajomości.

W sferze intymnej poczujecie się spełnieni, usatysfakcjonowani i docenieni. Dzięki temu, że dobrze znacie swoje potrzeby, ale też jesteście otwarci na swojego partnera możecie w pełni czerpać radość ze wspólnie przeżytego zbliżenia.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach czeka krótki moment zmartwień i troski. Powinnyście zadbać o dobre relacje z teściami, rodziną, bądź przyjaciółmi ukochanej osoby, gdyż to właśnie najbliżsi ludzie mają duży wpływ na waszego partnera

Wolne byki mogą w nadchodzących dniach poznać kogoś nowego. Z tej znajomości może wywiązać się płomienny romans, jednak niestety nie rokuje on na długotrwałą relację.

W sferze intymnej czekają Was chwile ekscytacji i uniesienia. Ta miła odmiana potrwa niestety krótko i na obecną chwilę nie zapowiada się by na stałe weszła w Wasz łóżkowy repertuar.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach pragną zmian, nuda źle na was wpływa, więc postanowicie zerwać z rutyną. Może zaplanujecie wyjazd na urlop lub spontaniczny wypad z partnerem. Zmiana otoczenia dobrze Wam zrobi i ożywi Waszą relację.

Wolne bliźnięta mają szansę spotkać kogoś ciekawego podczas wyjazdu lub podróży. Choć nie zabraknie pozytywnych emocji, to może to być przelotny romans. Pozwoli Wam to jednak oderwać się od szarej rzeczywistości.

W sferze intymnej zapragniecie by zadrżała ziemia. Tradycyjne i sprawdzone metody już Wam nie wystarczają, chcecie zmian. Zmiana miejsca, otoczenia lub techniki przyniesie Wam oczekiwane nowe doznania.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Być może raki przyjmą lub zaplanują oświadczyny.

Wolne raki mogą spotkać na swojej drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek. Osoba ta wyjdzie z inicjatywą i zaproponuje kolejne spotkanie, a to będzie bardzo dobrze rokowało na przyszłość.

W sferze intymnej po niedawnym ostudzeniu emocji nastąpi ponowny rozkwit uczuć. Zapragniecie zbliżyć się z partnerem i znów oddać miłosnym uniesieniom. Jesteście otwarci na miłosne przygody i chętnie urozmaicicie swoją grę miłosną.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu będą wobec partnera otwarte, przyjazne i pełne miłości. Zodiakalne lwy będą w tym tygodniu beztrosko cieszyć się życiem.

Wolne lwy czekają nowe, ciekawe znajomości, a po niedawnych nieprzyjemnościach nastąpią dla nich o wiele lepsze czasy, a ich życie towarzyskie rozkwitnie.

W sferze intymnej Wasze życie bardzo się ożywi. Możecie liczyć na to, że Wasze wcześniejsze starania przyniosą rezultaty i czeka Was zmiana na lepsze także w sypialni.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach bądź mające już rodzinę spędzą ten tydzień w harmonii, zgodzie i zrozumieniu. Docenicie obecność kochającej się bezwarunkowo i wspierającej w każdych okolicznościach rodziny. Karta ta może być zapowiedzią ciąży lub narodzin dziecka.

Wolne panny zapragną porzucić życie singla i stworzyć związek, w którym będą mogły wytrwać do końca życia. Zatęsknią za rodziną i bliskimi osobami. Może to właśnie w gronie przyjaciół czeka nowa miłość.

W sferze intymnej będziecie nastawieni na nieco bardziej wyrafinowane i subtelne pieszczoty. Pragniecie karmić zmysły i w pełni cieszyć się ze zbliżenia, dlatego nie zadowolą was szybkie i powierzchowne akcje.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach zdadzą sobie sprawę, że bardzo ważnym elementem ich relacji jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Wasz związek utrwalą wspólne przedsięwzięcia oraz pasje, choć czasami będziecie musieli iść na kompromis i zrezygnować z własnych ambicji.

Wolne wagi mają szansę na ciekawy flirt. Jeśli się na to zdecydujecie, nowa znajomość, z czasem może się przeobrazić w dłuższy romans. Jeśli tylko będziecie umieli nieco podporządkować się partnerowi, podbijecie jego serce.

W sferze intymnej wagi docenią to, że będą zgrane ze swoim kochankiem. Lubicie te same rzeczy i doskonale wiecie, co sprawia Wam przyjemność. Wiecie też jak sprawić radość partnerowi i niejednokrotnie z tego skorzystacie.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach poczują, w tym tygodniu będą dominowały w tej relacji i to one będą podejmowały wiążące decyzje. Skorpiony będą jednak działały subtelnie i nie będą tyranizować partnera. Z drugiej strony ukochana osoba stawia Was na piedestale i wyraźnie pokaże, jak bardzo jej na Was zależy.

Wolne skorpiony poczują się bardzo pewne siebie, doskonale będą się czuły w swojej skórze, będą świadome swojego uroku i wrażenia, jakie wywierają na płci przeciwnej. Możecie śmiało wykonać pierwszy krok i zainicjować flirt.

W sferze intymnej skorpiony poczują się docenione, spełnione i wyniesione na piedestał. Partner będzie się bardzo starał zaspokoić Wasze potrzeby i jeśli odpowiednio go pokierujecie, to obydwoje zaznacie wiele przyjemności.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach mają szansę osiągnąć pełne porozumienie z partnerem. Jesteście razem szczęśliwi i jest to prawdziwa, dojrzała miłość. Obdarzycie partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskacie silne poczucie bezpieczeństwa, wsparcia, opieki i bezwarunkowej miłości.

Wolne strzelce będą miały w najbliższych dniach szansę na wiosenne spontaniczne zakochanie. Jeśli pozwolicie sobie na romans, możecie zaznać prawdziwej, wielkiej miłości i namiętności.

W sferze intymnej nastąpi rozkwit doznań i emocji. Możecie się cieszyć intymnością, w której nie brakuje czułości, gorących uniesień i pikantnych wyznań. To dla Was nowy etap w życiu intymnym i warto skorzystać z tej przyjemności.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach mogą się czuć wewnętrznie rozbite. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie w związku są zagrożone. Być może coś mocno was zaniepokoi, ale zanim stworzycie własną teorię warto porozmawiać o tym na spokojnie z partnerem.

Wolne koziorożce nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości. Włączy się Wasz sceptycyzm i jednocześnie dopadnie Was niechęć do podejmowania ważnych decyzji w kwestii uczuć.

W sferze intymnej czeka Was teraz nieco spokoju, musicie przewartościować swoje życie miłosne i gdy już będziecie pewni swoich uczuć, wówczas odzyskacie chęć na zbliżenia. Potrzebujecie, by okazać Wam więcej cierpliwości i ciepła.

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy