Horoskop miłosny 11-17 czerwca 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach zapragną zmian, nuda źle na Was wpływa, więc postanowicie zerwać z rutyną. Może zaplanujecie wyjazd na urlop lub spontaniczny wypad z partnerem, zmiana otoczenia dobrze Wam zrobi i ożywi Waszą relację.

Wolne wodniki mają szansę spotkać kogoś ciekawego podczas wyjazdu lub podróży. Choć nie zabraknie pozytywnych emocji, to może to być przelotny romans. Pozwoli Wam to jednak oderwać się od szarej rzeczywistości.

W sferze intymnej wodniki zapragnął, by zadrżała ziemia. Tradycyjne i sprawdzone metody już Wam nie wystarczają, chcecie zmian. Zmiana miejsca, otoczenia lub techniki przyniesie Wam oczekiwane nowe doznania.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą mogły liczyć na pełne zrozumienie i akceptację ze strony partnera. Wsparcie ukochanej osoby będzie wiele dla nich znaczyć. Przyjaźń z partnerem będzie dla nich równie ważna jak miłość. Ryby nie będą miały tajemnic przed ukochanym.

Wolne ryby mają szansę znaleźć swoją drugą połówkę w gronie bliskich znajomych. Jeśli rozjeżą się uważnie, to może zauważą, że ktoś dobrze im znany pragnie przejść z „friend zone” do kolejnego etapu.

W sferze intymnej ryby będą więcej brały niż dawały, jednak ta dominacja nad partnerem jest kwestią wzajemnego porozumienia. Być może ryby potrzebują poczuć nieco władzy, jednak wiedzą, że tak naprawdę, to doświadczony partner daje im wiele nowych i ciekawych doznań.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach podejmą w tym tygodniu ważą decyzję w sprawach związanych z ich uczuciami. Wybiorą to, co będzie dla nich najlepsze. Być może będziecie chcieli zadeklarować swoje uczucia lub pomyślicie o sformalizowaniu związku.

Wolne barany określą, jakiego partnera szukają. Postarają się obiektywnie ocenić swoje emocje i podjąć wiążącą decyzję, co do następnego kroku. Szykujecie się do zawarcia nowej znajomości, z którą wiążecie duże nadzieje.

W sferze intymnej barany postawią na swój urok i zmysłowość. Wiedzą, co lubi ich kochanek i mają pełną świadomość, co im samym sprawia największą przyjemność. Warto, zatem zaaranżować miłe spotkanie.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach będą w tym tygodniu wymagały więcej od siebie niż od partnera. Dzięki tym staraniom w związku zapanuje zgoda, harmonia, a dla pary starające się o dziecko mogą odnieść sukces i stworzyć nowe życie.

Wolne byki być może za bardzo starają się zwracać na siebie uwagę. Ponieważ nie odnoszą oczekiwanych rezultatów i nie udało im się oczarować wybranka, mogą poczuć się niedowartościowane, niedoceniane i samotne.

W sferze intymnej będzie wręcz sielankowo. Bliskość, ciepło, zaufanie, ale i szczypta dzikości sprawią, że doskonale odnajdziecie się w roli kochanków. Pamiętajcie tylko, by zadbać o zabezpieczenie, gdyż to także dobry czas na ciążę.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach będą musiały zawalczyć o partnera. Nieporozumienia i plotki kładą się cieniem na Waszej relacji, a w większość są one zupełnie nieuzasadnione. Szczera rozmowa z ukochaną osobą, bez zawiści i złości może uratować sytuację i Wasz wiązek.

Wolne bliźnięta stracą nieco zapał do poszukiwania drugiej połowy. Choć ktoś zwrócił Waszą uwagę, to jednak nie jesteście przekonani, czy jest to właściwa osoba. Nie jesteście otwarci na nowe znajomości ani zmiany.

W sferze intymnej czeka Was okres spokoju. Trudny czas w związku nie sprzyja zbliżeniom, najpierw musicie na nowo poukładać swoje sprawy, wówczas będziecie mogli cieszyć się seksem.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Raki chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość.

Wolne raki będą wytrwale pracowały, żeby spodobać się potencjalnemu partnerowi. Zadbają nie tylko o atrakcyjny wygląd, ale także o zdrowie oraz dobrą kondycję fizyczną.

W sferze intymnej raki otworzą się na partnera. Poza zaspakajaniem własnej przyjemności zapragną również zgłębić marzenia i zrealizować fantazje swojego partnera. Chętnie spróbują czegoś nowego, co wzbogaci ich życie erotyczne.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach będą miały okazję, aby lepiej poznać swojego partnera i być może dowiedzą się o nim czegoś zupełnie nowego. To wpłynie korzystnie na Waszą relację i da Wam możliwość wspólnego rozwoju.

Wolne lwy mogą liczyć na to, że w tym tygodniu ich życie uczuciowe nabierze kolorów. Będziecie szukali informacji, które pomogą Wam w sztuce uwodzenia i w zdobyciu tej wymarzonej drugiej połowy.

W sferze intymnej zodiakalne lwy przekonają się, że czeka je jeszcze wiele miłych rzeczy do odkrycia. Może zdecydujecie się na coś nowego, co podkręci atmosferę w sypialni.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach powinny pamiętać, że choć ich wzajemna dobra relacja wymaga czasem dużego wkładu pracy i kompromisów, to jest tego warta. Przejściowe trudności pozwolą Wam lepiej poznać partnera i stworzyć związek wypełniony prawdziwą miłości.

Wolne panny będą gotowe podjąć wyzwanie i budować coś nowego i trwałego. Nie marzycie o romantycznych uniesieniach, a o pewny, stabilnym i satysfakcjonującym związku. Szukajcie osoby z charakterem.

W sferze intymnej u panien nie zabraknie emocji. Jeśli przydarzy się Wam sprzeczka z ukochanym, to bardzo możliwe, że jej finał będzie miał miejsce w sypialni i zostanie zakończona bardzo namiętnie.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach będą cieszyły się równowagą i spokojem. Będzie to pełna sielanki harmonia, dzięki której poczujecie się bezpieczni i kochani. W takiej atmosferze spędzicie cały tydzień, zregenerujecie siły i wspólnie odpoczniecie.

Wolne wagi będą się starały rozsądnie podchodzić do spraw związanych z życiem uczuciowym. Wiedzą, że poza chemią ich wybranek powinien mieć też pewne zasady i pasować do nich nie tylko fizycznie, ale i psychicznie.

W sferze intymnej uda Wam się doskonale zgrać z kochankiem i wspólnie cieszyć się przeżywanymi doznaniami. Ta równowaga i radość zostaną przez was dopracowane do perfekcji i dzięki temu osiągniecie spełnienie.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach czeka tydzień pozytywnych uniesień, ale muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić uczuć partnera. Będą miały okazję do realizacji swoich marzeń i fantazji, które staną się teraz dla nich przeżywaną, na co dzień, piękną rzeczywistością.

Wolne skorpiony będą towarzysko rozchwytywane. Będą doskonale czuły się w swojej skórze i wywrą wielkie wrażenie na płci przeciwnej. Muszą jednak uważać, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami.

W sferze intymnej skorpiony będą bardzo pobudzone, a co za tym idzie chętne do miłosnych igraszek. Dzięki temu, że będziecie w pełni otwarci na partnera i skupieni na przeżywanej przyjemności, odczujecie czystą rozkosz.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by ich zdroworozsądkowe podejście nie tłumiło uczuć. Wasz racjonalizm sprawia, że możecie wiele stracić. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich więzi. Jeśli tkwicie w nieudanym związku, warto pomyśleć o jego zakończeniu.

Wolne strzelce czekają problemy i zmartwienia na polu towarzyskim. Wasze trudności w życiu uczuciowym wynikają z braku okazywania emocji i zbyt racjonalnym podejściu do związków.

W sferze intymnej możecie być nieco rozczarowani. Pamiętajcie, że w miłości potrzebna jest odrobina szaleństwa i spontaniczności, nie wszystko można dokładnie zaplanować i wyegzekwować. W sypialni potrzeba Wam więcej luzu i empatii.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach mogą się czuć wewnętrznie rozbite. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie w związku są zagrożone. Być może coś mocno Was zaniepokoi, ale zanim stworzycie własną teorię warto porozmawiać o tym na spokojnie z partnerem.

Wolne koziorożce nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości. Włączy się Wasz sceptycyzm i jednocześnie dopadnie Was niechęć do podejmowania ważnych decyzji w kwestii uczuć.

W sferze intymnej czeka Was teraz nieco spokoju, musicie przewartościować swoje życie miłosne i gdy już będziecie pewni swoich uczuć, wówczas odzyskacie chęć na zbliżenia. Potrzebujecie, aby okazać wam więcej cierpliwości i ciepła.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

 

Komentarze

Brak komentarzy