Horoskop miłosny 11 – 17 września 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach czekają chwilowe trudności w relacji z partnerem. Musicie popracować nad komunikacją, odłożyć na bok emocje i szczerze porozmawiać. Jeśli porozumienie nie będzie możliwe mimo obopólnych starań, wówczas należy się zastanowić nad rozstaniem.

Wolne wodniki mają dość samotności i będą szukały kogoś, z nim będą umaiły się dogadać. Potencjalny partner musi umieć na tyle panować nad swoimi emocjami, by nawet w trudnej sytuacji umiał się jasno komunikować. Wy także powinniście popracować nas sztuką dyplomacji i komunikacji.

W sferze intymnej wodnikom może brakować ciepła i bliskości. Osoby będące w związkach muszą dojść do ładu ze swoimi emocjami, aby wznowić miłosną grę. Osobom samotnym doskwiera brak empatii i serdeczności, którego nie zajdą u przypadkowych partnerów.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach zdadzą sobie sprawę, że bardzo ważnym elementem ich relacji jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Wasz związek utrwalą wspólne przedsięwzięcia oraz pasje, choć czasami będziecie musieli zrezygnować z własnych ambicji.

Wolne ryby mają szansę na ciekawy flirt. Jeśli się na to zdecydujecie, nowa znajomość może się przeobrazić w dłuższy romans. Jeśli tylko będziecie umieli nieco podporządkować się partnerowi, podbijecie jego serce.

W sferze intymnej ryby docenią to, że są zgrane ze swoja drugą połową. Lubicie te same rzeczy i doskonale wiecie, co sprawia Wam przyjemność. Wiecie też jak sprawić radość partnerowi i niejednokrotnie z tego skorzystacie.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach będą w tym tygodniu wymagały więcej od siebie niż od partnera. Dzięki tym staraniom w związku zapanuje zgoda, harmonia, a dla pary starające się o dziecko mogą odnieść sukces i stworzyć nowe życie.

Wolne barany być może za bardzo starają się zwracać na siebie uwagę. Ponieważ nie odnoszą oczekiwanych rezultatów i nie udało im się oczarować wybranka, mogą poczuć się niedowartościowane, niedoceniane i samotne.

W sferze intymnej będzie wręcz sielankowo. Bliskość, ciepło, zaufanie, ale i szczypta dzikości sprawią, że doskonale odnajdziecie się w roli kochanków. Pamiętajcie tylko, by zadbać o zabezpieczenie, gdyż to także dobry czas na ciążę.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o relację z partnerem. Zapragną gruntownie do przebudować związek. Będzie to jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą pannom oczekiwane rezultaty.

Wolne byki będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażują na pewno gruntownie sprawdzą potencjalnego partnera.

W sferze intymnej u osób spod znaku byka nastąpi znaczna poprawa stacji. Być może zdecydujecie się na to, by zmienić coś w Waszych zwyczajach i może to przynieść bardzo dobre rezultaty.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach czeka dobry tydzień. W Waszym życiu zapowiada się radosny i beztroski okres. Powinniście tylko uważać na to, by się nie zagalopować w dobrej zabawie i nie popaść w lekkomyślność i niestałość.

Wolne bliźnięta będą miały szansę spotkania kogoś interesującego, z kim będzie można stworzyć związek partnerski.

W sferze intymnej będzie w tym tygodniu naprawdę błogo i przyjemnie. Uważajcie, bo w tych jakże miłych okolicznościach łatwo dać się ponieść fantazji i zapomnieć o zabezpieczeniu.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach mogą narzekać na monotonię lub rutynę w związku i potrzebują nieco odmiany. Pamiętajcie jednak, że to piękna, wspólna codzienność tworzy to, czym jest trwały związek. Potrzebujecie, nowej energii, podjęcia nowych, wspólnych wyzwań.

Wolne raki będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć, bo mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego. Uważajcie tylko, żeby w pogoni za ekscytującymi doznaniami nie zgubić swojej szansy.

W sferze intymnej rakom uda się nieco podkręcić atmosferę. Odrobina pikanterii, szczypta tajemniczości i zaufany kochanek, to wszystko, czego trzeba, aby Wasz seks był w tym tygodniu naprawdę udany.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będziecie chcieli wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące Waszego związku. Możecie być zdystansowani, jednak, gdy wszystko poukładacie, to Wasze uczucie będzie szczere i prawdziwe.

Wolne lwy powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku. Zwróćcie większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner, jego pasje, zainteresowania i znajomych.

W sferze intymnej potrzebujecie wszystko sobie poukładać. Aby w pełni czerpać radość z bliskości musicie być pewni zarówno swoich uczuć jak i intencji partnera.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach poczują, że w tej relacji to one tak naprawdę są osobami podejmującymi decyzję. Robią to jednak subtelnie i nie tyranizują partnera. Z drugiej strony ukochana osoba stawia Was na piedestale i wyraźnie pokaże, jak ważne jesteście.

Wolne panny poczują się bardzo pewne siebie, doskonale będą się czuły w swojej skórze, będą świadome swojego uroku i wrażenia, jakie wywierają na płci przeciwnej. Możecie śmiało wykonać pierwszy krok a potem pozwolić się zdobywać.

W sferze intymnej panny poczują się docenione, spełnione i wyniesione na piedestał. Partner będzie się bardzo starał zaspokoić Wasze potrzeby i jeśli odpowiednio go pokierujecie, to obydwoje zaznacie wiele przyjemności.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach będą cieszyły się miłością i namiętnością. Wasze uczucia rozkwitną w pełni, jeśli tylko będziecie mogli przejąć władze w związku. W związkach z dłuższym stażem możliwe zaręczyny.

Wolne wagi będą miały w najbliższym czasie wielkie powodzenie, to bardzo dobry czas zarówno dla zakochanych, jak i dla tych szukających miłości.

W sferze intymnej czeka Was naprawdę gorący tydzień. Będziecie dzielić się radością i będziecie czuli się bardzo komfortowo w towarzystwie swojego partnera.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach mogą liczyć na to, że po niedawnych perturbacjach nastąpią lepsze czasy. Będziecie się czuli pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu będziecie wobec partnera otwarci, przyjaźni i pełni miłości.

Wolne skorpiony będą w tym tygodniu beztrosko cieszyć się życiem. Będą emanowały szczęściem, zadowoleniem. Dzięki pewności siebie wzbudzą zainteresowanie i zawrą nowe znajomości.

W sferze intymnej poczujecie się spełnieni, usatysfakcjonowani i docenieni. Dzięki temu, że dobrze znacie swoje potrzeby, ale też jesteście otwarte na swojego partnera możecie w pełni czerpać radość ze wspólnie przeżytego zbliżenia.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Związek, jaki tworzycie jest perspektywiczny, w partnerze cenicie to, że zawsze możecie na niego liczyć oraz, że jest stały w uczuciach.

Wolne strzelce będą miały szczęście w miłości. Koniec lata sprzyja Waszym uczuciom, możecie oczekiwać stworzenia ważnego, długotrwałego związku.

W sferze intymnej będzie u Was sielankowo i rozkosznie. Jesteście zgranymi kochankami, którzy doskonale wiedzą, co partner lubi najbardziej.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach dla prawdziwej miłości będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnujecie z niektórych nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będziecie pracowali nad związkiem, by zyskać szczęście i radość.

Wolne koziorożce będą wytrwale pracowały na to, by małymi kroczkami zdobyć sympatię osoby, która podoba im się od dłuższego czasu.

W sferze intymnej postanowicie na chwilę dominować ukochanemu. Przyniesie to zasłużoną nagrodę i będziecie w pełni usatysfakcjonowani.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy