Horoskop miłosny 12 – 18 grudnia 2016 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach mogą narzekać na monotonię lub rutynę w związku i potrzebują nieco odmiany. Pamiętajcie jednak, że to piękna, wspólna codzienność tworzy to, czym jest trwały związek. Potrzebujecie, nowej energii, podjęcia nowych, wspólnych wyzwań.

Wolne wodniki będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć, bo mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego. Uważajcie tylko, żeby w pogoni za ekscytującymi doznaniami nie zgubić swojej szansy na związek.

W sferze intymnej uda wam się nieco podkręcić atmosferę. Odrobina pikanterii, szczypta tajemniczości i zaufany kochanek, to wszystko, czego wam trzeba, aby wasz seks był w tym tygodniu naprawdę udany.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach mogą mieć w tym tygodniu poważny kryzys. Być może chowacie urazę do partnera i trzymanie dystansu wobec niego może spowodować, że powoli będziecie się od siebie oddalać. Ta obojętność i oziębłość uczuciowa wiele Was kosztuje, może szczera rozmowa byłaby lepsza.

Wolne ryby mogą popaść w melancholię i skupiać się na negatywnych aspektach swoich minionych związków. Przez to na kilka dni stracą zainteresowane budowaniem więzi z innymi osobami.

W sferze intymnej u ryb może nieco powiać chłodem. Jednak to Wy sami jesteście powodem takiego stanu rzeczy. Jeśli faktycznie nie macie ochoty na seks, to zrozumiałe, jeśli jednak rezygnujecie z niego wbrew sobie, to zastanówcie się, czy warto.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach będą mogły liczyć na zrozumienie i wsparcie swoich partnerów. Przyjaźń będzie dla Was równie ważna jak miłość. Dzięki temu, że znacie się dobrze, możecie sobie zaufać i wspólnie doskonale się bawić.

Wolne barany mają w tym tygodniu szansę spotkać kogoś, kto podbije ich serce. Możliwe, że swoją drugą połówkę spotkacie w gronie bliskich przyjaciół albo znajomych, zatem nie unikajcie wspólnych imprez i wyjść na miasto.

W sferze intymnej barany będą otwarte na nowości i chętnie urozmaicą swoje życie erotyczne. Ten tydzień przyniesie im wiele uniesień i przyjemnych przeżyć.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach znajdą w końcu czas na ważną rozmowę, dzięki której wyjaśni się ich sytuacja. Przyniesie Wam to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Dzięki temu wkroczycie na nowy poziom rozwoju i Wasz związek będzie dojrzalszy.

Wolne byki będą chłodno, ale i obiektywnie patrzyły na kwestie uczuciowe. Uda im się wyjaśnić jakąś istotną sprawę, może charakter relacji z drugim człowiekiem i dzięki temu będą mogły uporządkować swoje emocje.

W sferze intymnej może Was spotkać rozczarowanie, które diametralnie zmieni Wasze nastawienie do partnera. Może warto pomyśleć nad zmianą miłosnej techniki, otworzyć się na nowe doznania i zaufać instynktowi.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach mogą poczuć się rozczarowane. Ich wyobrażenie na temat miłości może nie przetrwać zderzenia z rzeczywistością. Być może zdecydują się na rozstanie z kimś, kto do tej pory wiele znaczył w ich życiu. Nie należy wówczas dramatyzować, tylko wyciągnąć z tej nauczki wnioski na przyszłość.

Wolne bliźnięta dzięki swojej samotności miały czas by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Teraz będą gotowe na poważnie się kimś zainteresować.

W sferze intymnej bliźnięta mogą odkryć, ze pewne rzeczy są w seksie przereklamowane. Może się przez to rozczarują, ale z drugiej strony lepiej poznają swoje preferencje, a to zawsze cenna lekcja.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Wasza relacja opiera się na zaufaniu i uczciwości, dzięki czemu jest perspektywiczna, niezawodna i stała.

Wolne raki stworzą wokół siebie sprzyjające warunki do poznawania nowych osób. Dzięki temu będziecie mieli szansę poznać kogoś nowego i być może stworzycie długotrwały związek.

W sferze intymnej u raków zapowiada się czas miłej, spokojnej i bezpiecznej miłości. W tym tygodniu postawiacie na subtelność i pragniecie by taki był również Wasz seks, zmysłowy i niezwykły.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach czeka burzliwy tydzień. Obudzi się w nich ogromny temperament, także seksualny. Lwy będą bardzo żywiołowe, pełne energii, pasji. Powinny jednak uważać, by nie przesadzić w okazywaniu uczuć. Muszą też walczyć z pokusami, jakie będą je nęcić, gdyż wierność w związku może być zagrożona.

Wolne lwy będą mogły poszaleć i dobrze się bawić. Jeśli uda im się okiełznać swoje pragnienia i ukierunkować je na jakiś pozytywny cel, wówczas mogą zdobyć serce ukochanej osoby.

W sferze intymnej zodiakalne lwy będą pełne pasji i namiętności. Seks nie będzie dla nich tematem tabu, będą chętnie eksperymentować i czerpać z tego ogromną przyjemność. Powinny jednak uważać, by zachować zdrowy rozsądek i nie zranić uczuć partnera.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach mogą mieć przed sobą kilka trudniejszych dni. Wasza relacja z ukochanym nieco się komplikuje przez brak wzajemnego zrozumienia. Powinniście zadbać o dobre relacje z przyjaciółmi swojej połówki, zdobyć ich sympatię, gdyż mają oni duży wpływ na Waszego partnera.

Wolne panny mogą w tym tygodniu poznać kogoś nowego, kto okaże się bardzo atrakcyjny. Uda Wam się nawiązać płomienny romans, jednak niestety nie rokuje on na długotrwałą relację.

W sferze intymnej u panien może być w tym tygodniu nieco spokojniej. Seks nie będzie dla Was priorytetową sprawą. Single mają szansę zaszaleć, o ile tylko będą chciały.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach będą gotowe podjąć wyzwanie i budować coś trwałego. Choć dobra relacja z partnerem wymagać będzie od Was sporego wkładu pracy, to jest tego warta, bo pozwali Wam lepiej poznać partnera i samych siebie. Ten związek będzie pełen emocji, sprzeczek, ale i prawdziwej miłości.

Wolne wagi nie koniecznie będą chciały romantycznego uwodzenia, celebrowania słodkich chwil i delikatnego flirtu. Szukacie związku, konkretnych deklaracji, a nie fantazji i obietnic bez pokrycia.

W sferze intymnej wagi zapragną wyrażać siebie i spełniać swoje pragnienia. Bardziej niż delikatny i zmysłowy flirt interesują je mocne doznania.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach podejmą ważą decyzję w sprawach związanych z ich relacją. Postaracie się obiektywnie ocenić swoje emocje i podjąć decyzję, co do następnego kroku. Być może będziecie chcieli zadeklarować swoje uczucia lub pomyślicie o sformalizowaniu związku.

Wolne skorpiony jasno określą, jakiego partnera szukają. Nie będziecie marnowali czasu na kiepsko rokujące flirty, szukacie poważnej osoby, z którą możecie budować wspólną przyszłość.

W sferze intymnej być może skorpiony zdecydują się na kolejny krok. Zwłaszcza, jeśli Wasz związek dopiero się rozpoczął, to będzie to sprzyjający czas, aby zbliżyć się do siebie fizycznie.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o relację z partnerem. Zapragną gruntownie do przebudować związek. Będzie to jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą pannom oczekiwane rezultaty.

Wolne strzelce będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażują na pewno gruntownie sprawdzą potencjalnego partnera.

W sferze intymnej u osób spod znaku strzelca nastąpi znaczna poprawa stacji. Być może zdecydujecie się na to by zmienić coś w waszych zwyczajach i może to przynieść bardzo dobre rezultaty.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach będą musiały zawalczyć o partnera. Nieporozumienia i plotki kładą się cieniem na Waszej relacji, a w większość są one zupełnie nieuzasadnione. Szczera rozmowa z ukochanym, bez zawiści i złości może uratować sytuację i wasz wiązek.

Wolne koziorożce stracą nieco zapał do poszukiwania drugiej połowy. Choć ktoś zwrócił Waszą uwagę, możecie nie być przekonani, czy jest to właściwa osoba. Nie jesteście otwarci na nowe znajomości ani zmiany.

W sferze intymnej koziorożce czeka okres spokoju. Trudny czas w związku nie sprzyja zbliżeniom, najpierw musicie na nowo poukładać swoje sprawy, wówczas będziecie mogli cieszyć się seksem.Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy