Horoskop miłosny 12 – 18 marca 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Dla osób będących w związkach ten tydzień przyniesie wiele miłych chwil. Będziecie nastawieni szczególnie uczuciowo. Wsłuchacie się nie tylko we własne emocje, ale też postarajcie się odgadnąć potrzeby partnera. Będziecie bardziej wyrozumiali, pomocni i przyjacielscy.

Dla singli w tym tygodniu przyjcie pora na marzenia i fantazje. Możliwe, że nadarzy Wam się okazja na romantyczną i obiecująca znajomość. W Waszym życiu zapowiada się romantyczny okres.

Życie intymne wodnika będzie udane. Staniecie się otwarci na nowe doświadczenia, a także na romantyczne marzycielstwo. Chętnie poddacie się chwili i spontanicznie podejdziecie do propozycji miłosnych igraszek.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Dla osób będących w związkach pora podjąć ważą decyzję w sprawach związanych waszą relacją. Postarajcie się obiektywnie ocenić swoje emocje i zaplanować następny krok. Być może będziecie chcieli, aby Wasza druga połowa zadeklarowała swoje uczucia i zaczniecie marzyć o zaręczynach albo rodzinie.

Dla singli to dobry okres, żeby jasno określić, jakiego partnera szukacie. Nie ma sensu marnować czasu na kiepsko rokujące flirty i angażować się w związki bez przyszłości. Szukajcie poważnego partnera, który ma podobne podejście do związku i życiowych kwestii.

Życie intymne ryb zmieni się, gdyż zdecydują się na kolejny krok. Jeśli wasz związek dopiero się rozpoczął, to będzie to sprzyjający moment, aby zbliżyć się do siebie fizycznie, jeśli zaś trwa od jakiegoś czasu, pora ożywić Waszą grę miłosną.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Dla osób będących w związkach to nie najlepszy moment, aby zatracić się we wspomnieniach o przeszłości. Uparte reanimowanie związku i czekanie na zmianę losu może wpędzić Was w depresję. Znacznie lepiej będzie wyciągnąć naukę z przeżytych trudności i porzucić przeszłość. Wtedy będziecie mogli albo zakończyć nieudaną relację, albo budować ten związek w pełni świadomie i z czystym sercem.

Dla singli to nie będzie łatwy tydzień, ale dajcie się pochłonąć smutnym myślom. Być może nie możecie podźwignąć się po przeżytej porażce i przez to zbytnio rozczulać się nad sobą. Czas się pozbierać i wyciągnąć naukę z tej lekcji, by w przyszłości nie popełniać podobnych błędów.

Życie intymne baranów nie będzie do końca takie jak to sobie zaplanowały. Misterny plan na przeżycie miłych chwil we dwoje może upaść. Powodem może okazać się błąd leżący u samach podstaw tego pomysłu.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Dla osób będących w związkach to nie jest odpowiednia pora na wylewne okazywanie uczuć. Dla partnera może być to męczące, być może ostatnio za bardzo go adorujecie i byliście zbyt ostentacyjni. Przyda Wam się odrobina spokoju. Spojrzenie z dystansu pozwali Wam przekonać się o wartości uczuć i zyskacie punkt u partnera.

Dla singli ten tydzień nie przyniesie zmian. Postanowicie na chwilę się wyciszyć i odpuścicie sobie poszukiwania miłości. Być może nie jest to dobry czas albo Waszą uwagę przyciąga niewłaściwa osoba. Musicie się do tego zdystansować.

Życie intymne byków zwolni rytm. Potrzebujecie więcej czasu dla siebie, więc będzie zdecydowanie spokojniej. Nim zdecydujecie się na oddanie porywom namiętności chcecie mieć wszystko przemyślane i być tego pewni.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Dla osób będących w związkach to będzie tydzień pełen pozytywnych uczuć. Musicie jedynie uważać, aby w radosnej swawoli nie przesadzić i nie zranić uczuć partnera. Będziecie mieli okazję do realizacji marzeń, które mogą się stać piękną rzeczywistością.

Dla singli to będzie fajny okres, będą towarzysko rozchwytywane. Poczują się doskonale we władnym ciele i wywrą wielkie wrażenie na osobach ze swojego towarzystwa. Musicie jednak uważać, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami.

Życie intymne bliźniąt nabierze barw, gdyż będą skore do miłosnych igraszek. Dzięki temu, że będziecie w pełni otwarci na partnera i skupieni na przeżywanej przyjemności odczujecie rozkosz.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Dla osób będących w związkach ten tydzień może przynieść napięcie, drobne sprzeczki, na pewno będziecie się nieco droczyć. Być może czujecie się osamotnieni nawet będąc w związku. To poczucie opuszczenia jest spowodowane zmęczeniem oraz tym, że zbyt mało czasu poświęcacie w tej chwili na prowadzenie gry miłosnej.

Dla singli ten tydzień może przynieść emocjonalne rozchwianie, będą silniej odczuwać brak stałego partnera. Mimo wszystko raki nie czują się na siłach rozglądać za nową miłością. Przyczyną tego osowienia jest w znacznej mierze stres i zmęczenie.

Życie intymne raków będziesz szczególnie ożywione. Bardziej niż seks będzie Was interesował wspólny relaks, wypoczynek, bliskość i czułość. Potrzebujecie ciepła i miłości.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Dla osób będących w związkach pora zaryzykować i nieco ożywić związek. Możecie być znudzeni codzienną rutyną. Możecie mieć zmienne nastroje, raz będziecie cieszyli się sielanką w związku, spokojem i zaufaniem, by zaraz wpaść w ponury nastrój z powodu nudy. Urozmaicenie dobrze Wam zrobi, zatem warto zaplanować coś, co sprawia Wam frajdę, a czego dawno nie robiliście.

Dla singli przyjdzie pora, aby wykorzystać swoją szansę. Dzięki odwadze i spontaniczności możecie sprawić, że zwróci na Was uwagę ktoś ciekawy i energiczny. Nie zrażajcie się niepowodzeniami, bo szczęście sprzyja Waszym uczuciom.

Życie intymne lwów może być powodem ich frustracji. Raz będą miały ogromny apetyt na seks, a za chwilę nabiorą ochoty na subtelne pieszczoty i delikatność. Pragniecie odmiany, ale nieco się jej boicie. Odwagi, nie bójcie się realizować marzeń.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Dla osób będących w związkach zapowiada się wesoły tydzień. Możecie w pełni ufać swoim partnerom, liczyć na nich w każdej, nawet ekstremalnej sytuacji. Nie brak Wam przy tym fantazji, lubicie wspólnie zaszaleć, dobrze się bawić i zatracić się w uczuciach.

Dla singli to idealny czas na wiosenne zauroczenie. Uważajcie jednak, bo może Was dopaść uczucie, które odbierze Wam umiejętność logicznego myślenia. Będziecie szaleli z miłości. Możecie w tym szaleństwie odnaleźć prawdziwe szczęście.

Życie intymne panien będzie udane. Będą szaleć, eksperymentować i świetnie się bawić. Uważajcie jednak, aby nie zatracić się zupełnie w miłosnych uniesieniach, odrobina rozsądku i zabezpieczenia nie zaszkodzi.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Dla osób będących w związkach zapowiada się tydzień miłych, rodzinnych spotkań. Poczujecie się doskonale w roli gospodarzy, będziecie świetnie zarządzać czasem i ludźmi. Wasz związek będzie w rozkwicie. Rządzicie subtelnie i nie tyranizujecie partnerów. Wasza druga połówka stawiał Was na piedestale i wyraźnie pokaże Wam swoje oddanie.

Dla singli zapowiada się udany tydzień. Wagi poczują się pewne siebie, doskonale będą się czuły w swojej skórze. Będą świadome swojej urody, uroku i wrażenia, jakie wywierają na płci przeciwnej. Warto to wykorzystać.

Życie intymne wag przyniesie im spełnienie, poczują się wyniesione na piedestał. Wasza druga połowa będzie się bardzo starała zaspokoić Wasze potrzeby i jeśli odpowiednio nią pokierujecie, to obydwoje zaznacie wiele przyjemności.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Dla osób będących w związkach to najlepszy moment, aby przejąć stery w związku i pokierować nim wedle własnego uznania. Uważajcie, aby nie tyranizować partnera, zaopiekujcie się ukochaną osobą, dajcie jej poczucie bezpieczeństwa i stabilności, a odwdzięczy się Wam tym samym.

Dla singli ten tydzień może przynieść ciekawa znajomość. Zaimponuje Wam siła, przebojowość i autorytet, jakim będzie cieszyła się nowo poznana osoba. Poczujecie się gotowi na poważny związek, pamiętajcie jednak, że ten osoby typ lubi mieć wszystko pod kontrolą.

Życie intymne skorpionów będzie ciekawe. Przejmiecie inicjatywę i z pewnością nie będziecie z tego powodu rozczarowani. Pamiętajcie tylko, by trzymać się wspólnych zasad i nie robić niczego wbrew sobie, bądźcie bardziej czuli dla partnerów.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Dla osób będących w związkach ten tydzień przyniesie chwile delikatnej i wypełnionej miłością bliskości. W waszym związku będzie się wszystko układało, będziecie świetnie zgranym duetem, a to dzięki wzajemnej tolerancji, gotowości do ustępstw i poświęceń w imię prawdziwej miłości.

Dla singli najważniejsze będzie, aby w ciągu najbliższych dni mieć wsparcie kogoś bliskiego i zaufanego. Zapragniecie mieć u swego boku kogoś, kto Was pocieszy, zrozumie i pomoże Wam zmobilizować się do działania.

Życie intymne strzelców będzie bardziej stonowane. Ważniejsza będzie dla Was bliskość niż sam seks. Ważna będzie czuła i pełna pieszczot gra wstępna. W tym tygodniu stawiacie na delikatność, bezpieczeństwo i ciepło.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Dla osób będących w związkach ten tydzień, to będzie test na cierpliwość. W wasz związek może chcieć wtrącać się ktoś trzeci, starsza kobieta, może to być matka, teściowa lub przyjaciółka. Ta osoba ma dobre chęci, ale nie pozwólcie jej zbytnio ingerować. Dzięki temu nawiążecie lepszy kontakt ze swoją drugą połówką i wszystko zacznie się układać.

Dla singli to będzie tydzień refleksji, wspomnień o minionym szczęściu, dawnych miłościach i związkach. Możecie dojść do ciekawych wniosków. Uważajcie jednak, by nie popaść w zbytnią melancholię

Życie intymne koziorożców będzie zdecydowanie delikatniejsze i bardziej zmysłowe. Koziorożce zapragną wrócić do dawnych przeżyć i chętnie powtórzą miłe doświadczenia, które dawały im wcześniej satysfakcję.

Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy