Horoskop miłosny 13 – 19 listopada 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach będą w tym tygodniu wymagały więcej od siebie niż od partnera. Dzięki tym staraniom w związku zapanuje zgoda, harmonia, a dla pary starające się o dziecko mogą odnieść sukces i stworzyć nowe życie.

Wolne wodniki być może za bardzo starają się zwracać na siebie uwagę. Ponieważ nie odnoszą oczekiwanych rezultatów i nie udało im się oczarować wybranka, mogą poczuć się niedowartościowane, niedoceniane i samotne.

W sferze intymnej będzie wręcz sielankowo. Bliskość, ciepło, zaufanie, ale i szczypta dzikości sprawią, że doskonale odnajdziecie się w roli kochanków. Pamiętajcie tylko, by zadbać o zabezpieczenie, gdyż to także dobry czas na ciążę.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą bardzo żywiołowe, pełne energii, pasji, problem w tym, że mogą przesadzić w okazywaniu uczuć. Jeśli uda się Wam nieco okiełznać swoje pragnienia i nieco poskromić temperament możecie wywrzeć na partnerach ogromne wrażenie.

Wolne ryby będą musiały uważać na to, by nie zatracić się we flirtach i licznych pokusach. Będą nęciły je niebezpieczne związki, jednak, jeśli uda im się opanować i ukierunkować energię na jakiś pozytywny cel, wówczas mogą zdobyć serce ukochanej osoby

W sferze intymnej w rybach obudzi się ogromny temperament. Ich życie seksualne będzie kwitło, nie będzie dla nich tematów tabu.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach czeka tydzień pełen emocji, nie będziecie tłumić ich w sobie, dzięki czemu macie szansę powiedzieć partnerowi o wszystkim, o czym myślicie. Buzuje w Was wiele uczuć, co może wywołać zarówno ogień wielkiej namiętności jak i pełne temperamentu kłótnie. Nuda Wam nie grozi

Wolne barany mogą wdać się w burzliwy romans. Niestałość uczuć i brak zaufania wobec kochanka da się Wam mocno we znaki. Być może zdecydujecie się na wyjazd i szukanie szczęścia w nowym miejscu.

W sferze intymnej barany będą bardzo pobudzone i w związku z tym z miłą chęcią spędzą upojne chwile z kochankiem. Będziecie mieli spory temperament i dacie upust swoim pragnieniom.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach powinny uważać, by nie dać się zaślepić zazdrości. Być może czujecie się zranieni, jednak sami sobie zafundujecie ciche dni  i celowo będziecie ignorowali partnera. To niedojrzałe postępowanie może Was wpędzić w tarapaty.

Wolne byki w najbliższych dniach mogą nie być zainteresowane szukaniem partnera. Wasze zdanie, co do płci przeciwnej jest chwilowo bardzo negatywne, więc lepiej odpuścić poszukiwania do czasu aż Wasze emocje się uspokoją.

W sferze intymnej byki mogą być władcze, narzucające i zazdrosne. Pragniecie mieć ukochaną osobę wyłącznie dla siebie i spędzać z nią możliwie wiele czasu także w sypialni. Uważajcie żeby nie przesadzić z dominacją nad partnerem.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach mogą być lekko zdominowane przez partnera. Nie jest to jednak takie złe, gdyż zapewnia Wam to jego opiekę, ochronę i wsparcie. Jeśli jednak czujecie, że ukochana osoba za bardzo się rządzi, to postawcie na subtelną dyplomację, przyniesie szybkie efekty.

Wolne bliźnięta mogą być zauroczone kimś władczym i energicznym. Zaimponuje Wam siła, przebojowość i autorytet, jakim będzie cieszyła się nowo poznana osoba. Poczujecie się gotowi do poważnego związku, pamiętajcie jednak, że ten typ człowieka lubi mieć wszystko pod kontrolą.

W sferze intymnej oddacie inicjatywę partnerowi, ale z pewnością nie będziecie z tego powodu rozczarowani. Pamiętajcie tylko, by trzymać się wspólnych zasad i preferencji nie robić niczego wbrew sobie.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach mogą mieć w tym tygodniu poważny kryzys. Być może chowacie urazę do partnera i trzymanie dystansu wobec niego może spowodować, że powoli będziecie się od siebie oddalać. Ta obojętność i oziębłość uczuciowa wiele Was kosztuje, może szczera rozmowa byłaby lepsza.

Wolne raki mogą popaść w melancholię i skupiać się na negatywnych aspektach swoich minionych związków. Przez to na kilka dni stracą zainteresowane budowaniem więzi z innymi osobami.

W sferze intymnej może nieco powiać chłodem. Jednak to Wy sami jesteście powodem takiego stanu rzeczy. Jeśli faktycznie nie macie ochoty na seks, to zrozumiałe, jeśli jednak rezygnujecie z niego wbrew sobie, to zastanówcie się, czy warto.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach pragną zmian, nuda źle na Was wpływa, więc postanowicie zerwać z rutyną. Może zaplanujecie wyjazd na urlop lub spontaniczny wypad z partnerem, zmiana otoczenia dobrze Wam zrobi i ożywi Waszą relację.

Wolne lwy mają szansę spotkać kogoś ciekawego podczas wyjazdu lub podróży. Choć nie zabraknie pozytywnych emocji, to może to być przelotny romans. Pozwoli Wam to jednak oderwać się od szarej rzeczywistości.

W sferze intymnej pragniecie by zadrżała ziemia. Tradycyjne i sprawdzone metody już Wam nie wystarczają, chcecie zmian. Zmiana miejsca, otoczenia lub techniki przyniesie Wam oczekiwane nowe doznania.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach będą musiały zwalczyć o swoją miłość. W ich związkach pojawią się trudności, które jednak da się przezwyciężyć dzięki uporowi i wytrwałości. Pokonanie tych problemów scementuje związek. Nabierzecie więcej zaufania do partnera i przekonacie się, że możecie na niego liczyć.

Wolne panny będą miały na oku ciekawą osobę. Aby zwrócić na sobie uwagę, będziecie musiały jednak nieco bardziej się wysilić. Starania te mogą zaowocować poznaniem kogoś ciekawego, o stabilnym i mocnym charakterze.

W sferze intymnej po przejściowych trudnościach odzyskacie pełnię sił witalnych a także odzyskacie chęć do prowadzenia gry miłosnej. Będziecie mieli zapał i charyzmę do tego, by przejąć inicjatywę.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach czeka w tym tygodniu poważna zmiana, która koniec końców wyjdzie Wam na dobre. Wasz związek ewoluuje, dojrzeje i będziecie mogły czerpać z niego większą satysfakcję.

Wolne wagi zakończą pewien etap, być może zakończą kiepsko rokującą relację. Dzięki chwili wytchnienia od spraw emocjonalnych nabierzecie niezbędnego dystansu i już niedługo rozpoczniecie nowy rozdział w życiu miłosnym.

W sferze intymnej czeka Was pozytywna zmiana, dzięki której otworzycie się na przyjemności płynące z bliskości z drugim człowiekiem.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach będą cieszyły się równowagą i spokojem. Będzie to pełna sielanki harmonia, dzięki której poczujecie się bezpieczni i kochani. W takiej atmosferze spędzicie cały tydzień, zregenerujecie siły i wspólnie odpoczniecie.

Wolne skorpiony będą się starały rozsądnie podchodzić do spraw związanych z życiem uczuciowym. Wiedzą, że poza chemią ich druga połowa powinna mieć też pewne zasady i pasować do nich nie tylko fizycznie, ale i psychicznie.

W sferze intymnej uda Wam się doskonale zgrać z kochankiem i wspólnie cieszyć się przeżywanymi doznaniami. Ta równowaga i radość zostaną przez Was dopracowane do perfekcji i dzięki temu osiągniecie spełnienie.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach czekają konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre strzelce mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne zaś mogą rezygnować z dotychczasowych nawyków i rozpocząć faktycznie głęboki związek.

Wolne strzelce czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie. Zamkną drzwi do przyszłości i zdecydują się śmiało zacząć nowe życie i chętnie rozpoczną nowy, poważny i głęboki związek.

W sferze intymnej strzelce zapragną zmian. Zdecydowanie potrzebujecie nowych doznań, emocji i satysfakcji. Zmiana przyzwyczajeń, miejsca, a może partnera, okaże się kluczem do pełnego zadowolenia.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Zapowiada się dla Was bardzo dobry czas, może nawet zaplanujecie zaręczyny lub małżeństwo. Dla par starających się o potomka to bardzo odpowiedni moment na poczęcie.

Wolne koziorożce mogą wdać się w nowy, płomienny romans. Co ciekawe, wzajemna fascynacja i otwartość spowoduje, że ten flirt może przerodzić się w stały związek.

W sferze intymnej będziecie czerpać radość ze wzajemnego zaufania, pewności i poczucia bezpieczeństwa. Dzięki temu możecie puścić wodze fantazji i dać się ponieść. Uważajcie jednak na zabezpieczenia, bo to dobry czas na poczęcie dziecka.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

Komentarze

Brak komentarzy