Horoskop miłosny 14 -20 listopada 2016 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika
Osoby będące w związkach będą musiały zdobyć się na cierpliwość i wyrozumiałość. Będzie to konieczne, aby utrzymać związek. Wodniki mogą niesłusznie oskarżać partnera, co wprowadzi w ich związek niepotrzebny zamęt.

Wolne wodniki mogą liczyć na chwilę szczęścia i zauroczenie, jednak w najbliższym czasie nie szykują się u nich poważne zmiany.

W sferze intymnej u wodników może być nieco spokojniej. Mogą chwilowo stracić ochotę na seks, albo będą potrzebowały dłuższej i lepszej zachęty.

Horoskop miłosny dla Ryb
Osoby będące w związkach poczują, że w tej relacji to One tak naprawdę są osobami podejmującymi decyzję. Robią to jednak subtelnie i nie tyranizują partnera. Z drugiej strony ukochana osoba stawia Was na piedestale i wyraźnie pokaże, jak ważni dla niej jesteście.

Wolne ryby poczują się bardzo pewne siebie, doskonale będą się czuły w swojej skórze, będą świadome swojego, uroku i wrażenia, jakie wywierają na płci przeciwnej. Możecie śmiało wykonać pierwszy krok.

W sferze intymnej ryby poczują się docenione, spełnione i wyniesione na piedestał. Partner będzie się bardzo starał zaspokoić Wasze potrzeby i jeśli odpowiednio go pokierujecie, to obydwoje zaznacie wiele przyjemności.

Horoskop miłosny dla Barana
Osoby będące w związkach będą cieszyły się harmonią odzyskaną po niedawno przebytych perturbacjach, będą mogły znów się otworzyć i nawiązać z partnerem głęboką więź. Wasze serca znajdą ukojenie i upragniony spokój u boku zaufanego i oddanego partnera.

Wolne barany mogą liczyć na swoją szczęśliwą gwiazdę. Odzyskacie pewność siebie i wiarę we własny urok osobisty. Odzyskacie spokój ducha i chęć do życia, a to przyciągnie do Was kogoś nowego.

W sferze intymnej barany będą cieszyły się z upojnych momentów, podczas których doskonale zgrają się z partnerem. Wasze miłosne uniesienia będą pełne harmonii i z przyjemnością będziecie koić swoje zmysły.

Horoskop miłosny dla Byka
Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Zapowiada się dla Was bardzo dobry czas, może nawet zaplanujecie zaręczyny lub małżeństwo. Dla par starających się o potomka to bardzo odpowiedni moment, szczególnie, jeśli jesteście w związku z Koziorożcem.

Wolne byki mogą wdać się w nowy, płomienny romans. Co ciekawe, wzajemna fascynacja i otwartość spowoduje, że ten flirt może przerodzić się w stały związek.

W sferze intymnej będziecie czerpać radość ze wzajemnego zaufania, pewności i poczucia bezpieczeństwa. Dzięki temu możecie puścić wodze fantazji i dać się ponieść. Uważajcie jednak na zabezpieczenia, bo to dobry czas na poczęcie dziecka.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt
Osoby będące w związkach będą miały okazję, aby lepiej poznać swojego partnera i być może dowiedzą się o nim czegoś zupełnie nowego. To wpłynie korzystnie na Waszą relację i da wam możliwość wspólnego rozwoju.

Wolne bliźnięta mogą liczyć na to, że w tym tygodniu ich życie uczuciowe nabierze kolorów. Będziecie szukali informacji, które pomogą Wam w sztuce uwodzenia i w zdobyciu tej wymarzonej drugiej połowy.

W sferze intymnej bliźnięta przekonają się, że czeka je jeszcze wiele miłych rzeczy do odkrycia. Może zdecydujecie się na coś nowego, co podkręci atmosferę w sypialni.

Horoskop miłosny dla Raka
Osoby będące w związkach znajdą w końcu czas na ważną rozmowę, dzięki której wyjaśni się ich sytuacja. Przyniesie Wam to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Dzięki temu wkroczycie na nowy poziom rozwoju i Wasz związek będzie dojrzalszy.

Wolne raki będą chłodno, ale i obiektywnie patrzyły na kwestie uczuciowe. Uda im się wyjaśnić jakąś istotną sprawę, może charakter relacji z drugim człowiekiem i dzięki temu będą mogły uporządkować swoje emocje.

W sferze intymnej może Was spotkać rozczarowanie, które może diametralnie zmienić Wasze nastawienie do partnera. Może warto pomyśleć nad zmianą miłosnej techniki, otworzyć się na nowe doznania i zaufać instynktowi.

Horoskop miłosny dla Lwa
Osoby będące w związkach mogą albo same dominować, albo być lekko zdominowane przez partnera. Nie jest to jednak takie złe, gdyż zapewnia Wam to wzajemną opiekę, ochronę i wsparcie. Jeśli jednak czujecie, że ukochana osoba za bardzo się rządzi, to postawcie na subtelną dyplomację, przyniesie szybkie efekty.

Wolne lwy mogą być zauroczone kimś władczym i energicznym. Zaimponuje Wam siła, przebojowość i autorytet, jakim będzie cieszyła się nowo poznana osoba. Poczujecie się gotowi do poważnego związku, pamiętajcie jednak, że ten typ człowieka lubi mieć wszystko pod kontrolą.

W sferze intymnej oddacie inicjatywę partnerowi, ale z pewnością nie będziecie z tego powodu rozczarowani. Pamiętajcie tylko, by trzymać się wspólnych zasad i preferencji nie robić niczego wbrew sobie.

Horoskop miłosny dla Panny
Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by nie dać się wtrącać w życie uczuciowe osobom trzecim. Nawet tym życzliwym i miłym. Osiągniecie równowagę, o ile będziecie lekko dominować nad partnerem. On nie musi jednak o tym wiedzieć.

Wolne panny mogą odczuwać w tym tygodniu silną melancholię. Będziecie wracać myślami do ciepłych wspomnień o minionych związkach.

W sferze intymnej pamiętajcie o tym, by nie dać się zwieść wyimaginowanemu obrazowi życia intymnego. To ma się nijak do prawdziwego życia seksualnego. Wy sami jesteście doskonali, piękni i zasługujecie na chwile radości w łóżku.

Horoskop miłosny dla Wagi
Osoby będące w związkach będą walczyły ze swoimi ograniczeniami i obawami. Będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Wagi nie pokazały jeszcze pełni swojej osobowości. Wynika to głównie z obaw przed akceptacją drugiej strony. Warto zaryzykować i być w pełni sobą.

Wolne wagi będą miały dość samotności, ale jak na złość nie będą też gotowe na nowy związek. Jeśli jednak uporządkują swoje sprawy i osiągną wewnętrzną równowagę, przyciągnie to do nich kogoś nowego.

W sferze intymnej wagi będą walczyły z uprzedzeniami. Chcą spróbować czegoś nowego w seksie, ale nie są zdecydowane czy aby na pewno to jest to. Pamiętajcie, że nie należy robić niczego wbrew sobie.

Horoskop miłosny dla Skorpiona
Osoby będące w związkach będą mogły liczyć na pełne zrozumienie i akceptację ze strony partnera. Wsparcie ukochanej osoby będzie wiele dla nich znaczyć. Przyjaźń z partnerem będzie dla nich równie ważna jak miłość. Skorpiony nie będą miały tajemnic przed ukochaną osobą.

Wolne skorpiony mają szansę znaleźć swoją drugą połówkę w gronie bliskich znajomych. Jeśli rozjeżą się uważnie, to może zauważą, że ktoś dobrze im znany pragnie przejść z „friend zone” do kolejnego etapu.

W sferze intymnej skorpiony będą więcej brały niż dawały, jednak ta dominacja nad partnerem jest kwestią wzajemnego porozumienia. Być może skorpiony potrzebują poczuć nieco władzy, jednak wiedzą, że tak naprawdę, to doświadczony partner da im wiele nowych i ciekawych doznań.

Horoskop miłosny dla Strzelca
Osoby będące w związkach powinny pamiętać, że choć ich wzajemna dobra relacja wymaga czasem dużego wkładu pracy i kompromisów, to jest tego warta. Przejściowe trudności pozwolą wam lepiej poznać partnera i stworzyć związek wypełniony prawdziwą miłości.

Wolne strzelce będą gotowe podjąć wyzwanie i budować coś trwałego. Nie marzycie o romantycznych uniesieniach, a o pewny, stabilnym i satysfakcjonującym związku. Szukajcie osoby z charakterem.

W sferze intymnej nie zabraknie u Was emocji. Jeśli przydarzy się Wam sprzeczka z ukochanym, to bardzo możliwe, że jej finał będzie miał miejsce w sypialni i zostanie zakończona bardzo namiętnie.

Horoskop miłosny dla Koziorożca
Osoby będące w związkach będą w tym tygodniu wymagały więcej od siebie niż od partnera. Dzięki tym staraniom w związku koziorożca zapanuje zgoda, harmonia, a dla pary starające się o dziecko mogą odnieść sukces i stworzyć nowe życie, szczególnie, jeśli jesteście w związku z Bykiem.

Wolne koziorożce być może za bardzo starają się zwracać na siebie uwagę. Ponieważ nie odnoszą oczekiwanych rezultatów i nie udało im się oczarować wybranka, mogą poczuć się niedowartościowane, niedoceniane i samotne.

W sferze intymnej będzie wręcz sielankowo. Bliskość, ciepło, zaufanie, ale i szczypta dzikości sprawią, że doskonale odnajdziecie się w roli kochanków. Pamiętajcie tylko, by zadbać o zabezpieczenie, gdyż to także dobry czas na ciążę.

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

Komentarze

Brak komentarzy