Horoskop miłosny 14-20 maja 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Osoby będące w związkach czeka bardzo dobry okres. Przed wodnikami ponowny rozkwit uczuć, a to dzięki temu, że uda im się wyjaśnić wszelkie nieporozumienia. Pojawi się u nich możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości.

Wolne wodniki otrzymają interesującą wiadomość, być może zaproszenie do udziału w wydarzeniu, które pozwoli im ruszyć z miejsca i poznać nowych ludzi.

W sferze intymnej wodniki czeka wiele miłych chwil. Bardzo ważnym elementem Waszej gry miłosnej będzie w tym tygodniu odpowiednia, romantyczna oprawa, nastrój i pieszczoty.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Osoby będące w związkach czekają konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre ryby mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne zaś mogą rezygnować z dotychczasowych nawyków i rozpocząć faktycznie głęboki związek.

Wolne ryby czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie. Zamkną drzwi do przyszłości i zdecydują się śmiało zacząć nowe życie i chętnie rozpoczną nowy, poważny i głęboki związek.

W sferze intymnej ryby zapragną zmian. Zdecydowanie potrzebujecie nowych doznań, emocji i satysfakcji. Zmiana przyzwyczajeń, miejsca, a może partnera, okaże się kluczem do pełnego zadowolenia.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Osoby będące w związkach będą cieszyły się zgodną i spokojną atmosferą. Będziecie gotowi do ustępstw i poświęceń, a wszystko przez to, że potrzebujecie teraz wsparcia i zrozumienia ze strony ukochanej osoby. Macie silną potrzebę kontaktu z drugim człowiekiem.

Wolne barany mają wielkie szanse na zakochanie się. Potrzebujecie oparcia w drugim człowieku, zrozumienia i nawiązania głębszych więzi międzyludzkich. Macie wielkie szanse powiedzenia.

W sferze intymnej nadejdzie dla baranów czas delikatnej i wypełnionej miłością bliskości. Ufacie swojemu kochankowi i właśnie to poczucie bezpieczeństwa sprawia, że będziecie bardziej śmiali i chętni do prowadzenia gry miłosnej.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Osoby będące w związkach powinny uważać by przez rozpamiętywanie błędów i potknięć z przeszłości nie zepsuć istniejącej relacji. Jeśli pragniecie poprawić Waszą więź, wróćcie do tego, co was połączyło, zacznijcie wszystko od nowa.

Wolne byki powinny wyciągnąć wnioski ze swoich poprzednich związków i uważać, aby w przyszłości nie powielać tych schematów. W nowy związek lepiej wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

W sferze intymnej byki czeka nieco trudniejszy okres. Wasze złe samopoczucie i ciężka atmosfera w związku nie sprzyjają okazywaniu sobie czułości. Przypomnijcie sobie, co sprawia Wam przyjemność i nie bójcie się okazywać swoich uczuć.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach osiągną w tym tygodniu idealne partnerstwo, w którym jednak lekko dominować będzie mądra kobieta. W Wasz związek uczuciowy może chcieć wtrącać się ktoś trzeci, starsza kobieta, może to być matka, teściowa lub bardziej doświadczona przyjaciółka. Ma dobre chęci, ale nie pozwólcie jej zbytnio ingerować.

Wolne bliźnięta popadną w najbliższych dniach w melancholię. Pogrąża się w ciepłych wspomnieniach o minionym szczęściu, swoich dawnych miłościach i związkach. Możecie dojść do ciekawych wniosków.

W sferze intymnej zapragniecie wrócić do dawnych przeżyć i chętnie powtórzycie miłe doświadczenia, które dawały Wam wcześniej satysfakcję. Będziecie zdecydowanie delikatniejsi i bardziej zmysłowi.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Osoby będące w związkach będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będziecie chcieli wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące Waszego związki. Możecie być zdystansowani, jednak, gdy wszystko poukładacie, to Wasze uczucie będzie szczere i prawdziwe.

Wolne raki powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku. Zwróćcie większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner, jego pasje, zainteresowania i znajomych.

W sferze intymnej potrzebujecie wszystko sobie poukładać. Aby w pełni czerpać radość z bliskości musicie być pewne zarówno swoich uczuć jak i intencji partnera.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Osoby będące w związkach będą walczyły ze swoimi ograniczeniami i obawami. Będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Lwy nie pokazały jeszcze pełni swojej osobowości. Wynika to głównie z obaw przed akceptacją drugiej strony. Warto zaryzykować i być w pełni sobą.

Wolne lwy będą miały dość samotności, ale jak na złość nie będą też gotowe na nowy związek. Jeśli jednak uporządkują swoje sprawy i osiągną wewnętrzną równowagę, przyciągnie to do nich kogoś nowego.

W sferze intymnej lwy będą walczyły z uprzedzeniami. Chcą spróbować czegoś nowego w seksie, ale nie są zdecydowane czy aby na pewno to jest to. Pamiętajcie, że nie należy robić niczego wbrew sobie.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Osoby będące w związkach będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Panny chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość.

Wolne panny będą uparcie i konsekwentnie dążyły do tego, żeby odzyskać powodzenie w sprawach miłosnych i zwrócić uwagę płci przeciwnej. Zadbają nie tylko o atrakcyjny wygląd, ale także o zdrowie oraz kondycję.

W sferze intymnej panny otworzą się na partnera. Poza zaspakajaniem własnej przyjemności zapragną również zgłębić marzenia i zrealizować fantazje swojego partnera. Chętnie spróbują czegoś nowego, co wzbogaci ich życie erotyczne.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Osoby będące w związkach poczują się szczęśliwe, zaangażowane i bezpieczne. Wagi będą z entuzjazmem budowały ciepłą, serdeczną atmosferę. Chętnie będziecie rozpieszczać partnera i skupicie się na doskonaleniu Waszej relacji.

Wolne wagi mogą dzięki swoje błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie. Czujecie się gotowi na nowy związek i jesteście szczerzy w okazywanych uczuciach.

W sferze intymnej wagi postawią na dobrze sprawdzone metody i pieszczoty, które zawsze odnoszą skutek. Wiecie, co lubicie i umiecie to wyegzekwować. Jesteście jednak gotowi zrewanżować się tym samym wobec partnera.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Osoby będące w związkach będą mogły liczyć na zrozumienie i wsparcie swoich partnerów. Przyjaźń będzie dla Was równie ważna jak miłość. Dzięki temu, że znacie się dobrze, możecie sobie zaufać i wspólnie doskonale się bawić.

Wolne skorpiony mają w tym tygodniu szansę spotkać kogoś, kto podbije ich serce. Możliwe, że swoją drugą połówkę spotkacie w gronie bliskich przyjaciół albo znajomych, zatem nie unikajcie wspólnych imprez i wyjść na miasto.

W sferze intymnej skorpiony będą otwarte na nowości i chętnie urozmaicą swoje życie erotyczne. Ten tydzień przyniesie im wiele uniesień i przyjemnych przeżyć.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Osoby będące w związkach czeka ponowny rozkwit uczuć. Być może strzelce zdobędą nowe doświadczenia, wejdą na nowy, wyższy etap relacji z partnerem. Jeśli wszystko pójdzie po Waszej myśli, to będziecie mogli śmiało snuć ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany.

Wolne strzelce poczują zbliżające wakacje. Jeśli znudziło się Wam życie w pojedynkę i szukacie drugiej połowy, to macie szansę poznać kogoś, z kim stworzycie naprawdę dobrze rokujący związek.

W sferze intymnej u strzelców zapowiada się początek czegoś nowego. Macie pomysł na to jak ożywić i urozmaicić grę miłosną, jednocześnie dając partnerowi wiele czułości i ciesząc się wzajemną bliskością.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Osoby będące w związkach będą cieszyły się równowagą i spokojem. Będzie to pełna sielanki harmonia, dzięki której poczujecie się bezpieczni i kochani. W takiej atmosferze spędzicie cały tydzień, zregenerujecie siły i wspólnie odpoczniecie.

Wolne koziorożce będą się starały rozsądnie podchodzić do spraw związanych z życiem uczuciowym. Wiedzą, że poza chemią ich druga połowa powinna mieć też pewne zasady i pasować do nich nie tylko fizycznie, ale i psychicznie.

W sferze intymnej koziorożcom uda się doskonale zgrać z ich kochankiem i wspólnie cieszyć się przeżywanymi doznaniami. Ta równowaga i radość zostaną przez Was dopracowane do perfekcji i dzięki temu osiągniecie spełnienie.

Miłosnych wskazówek szuka dla Was Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy