Horoskop miłosny 15 – 21 stycznia 2018 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o dobre relacje z partnerem. Zapragną wszystko uporządkować i wyjaśnić ewentualne niedomówienia. To dobra rewolucja, ład w życiu osobistym przyniesie Wam oczekiwane rezultaty.

Wolne wodniki będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażujecie na pewno gruntownie sprawdzicie potencjalnego partnera.

W sferze intymnej wodniki postanowią uporządkować swoje relacje, nieco je ożywić i dodać coś nowego. Być może zdecydują się na urozmaicenie życia seksualnego.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą bardziej wyrozumiałe dla swoich partnerów, którzy z kolei będą wobec nich pomocni i bardzo przyjaźni. Przez chwilę zgłębicie się w marzenia i tęsknoty za tym, co minęło. Postaracie się także zrozumieć emocje swojego partnera, co pozwoli Wam wprowadzić dobrą atmosferę.

Wolne ryby będą otwarte na nowe doświadczenia, a także na romantyczne marzycielstwo. Pojawi się przed Wami szansa na romantyczną i obiecująca znajomość, zatem zostawcie przeszłość za sobą i śmiało zaczynajcie nowy rozdział.

W sferze intymnej ryby będą w tym tygodniu nastawione szczególnie uczuciowo. Z radością będziecie obdarzać partnera pieszczotami, ale też sami oddacie się zmysłowej przyjemności. Pełne zgranie i zrozumienie także w sypialni da Wam dużo przyjemności.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach czeka tydzień uniesień i namiętności. Wasz temperament da o sobie znać i chętnie przejmiecie ster. Wasza relacja rozwija się i możecie planować zawarcie związku małżeńskiego lub powiększenie rodziny. Szczególnie dobrze będzie się układała Wasza relacje z zodiakalnym koziorożcem.

Wolne barany czekają bardzo dobre dni. Wenus będzie Wam sprzyjać, zatem to dobry moment dla tych szukających prawdziwej miłości.

W sferze intymnej będzie się Wam wszystko dobrze układało. Jeśli tylko uda się Wam lekko przejąć kontrolę, będziecie w pełni usatysfakcjonowani. Jeśli pragniecie zajść w ciążę, to bardzo dobry moment.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Wasz problem polega na tym, że nie pokazaliście jeszcze pełni swojej osobowości. Obawiacie się braku akceptacji ze strony partnera.

Wolne byki mogą w tym tygodniu silniej odczuwać swoją samotność. Być może nie jesteście jeszcze gotowi na związek. Jeśli uporządkujecie swoje wnętrze i osiągniecie harmonię, wówczas przyciągnie to do Was kogoś nowego.

W sferze intymnej byki będą wycofane. Nie czujecie się pewni w obecności partnera, albo to nie jest właściwa osoba, albo musicie popracować nad otwartością i zaufaniem podczas zbliżenia.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach czeka wielka zmiana, która koniec końców wyjdzie Wam na dobre. Choć obawiacie się rewolucji w życiu uczuciowym, to może ona Wam przynieść wiele korzyści i umocnić istniejący związek.

Wolne bliźnięta zakończą pewien etap, być może kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym

W sferze intymnej przyjdzie w końcu czas na to, by odważnie powiedzieć, o czym marzycie i czego pragniecie spróbować. Zmiany, także w życiu seksualnym są czasami potrzebne, by w pełni móc cieszyć się związkiem.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach postawią na stałość, przyjaźń i wierność. Ciepło i wzajemna bliskość będą znaczyły dla Was więcej niż ryzykowne przygody. Wiecie, że u boku tego partnera możecie wieść życie dostatnie, ale i pełne pozytywnych emocji. Uważajcie tylko, by w Waszą sielankę nie wkradła się niepotrzebnie zazdrość.

Wolne raki poczują się gotowe na to, by stworzyć trwały związek  partnerski, u boku stabilnej i statecznej osoby. W dalszej perspektywie mogą myśleć nawet o założeniu rodziny. Muszą tylko uważać, by nie dać się ponieść zazdrości.

W sferze intymnej raki skupią się na zaspokajaniu zmysłów i wzajemnej przyjemności. Poczujecie się świetnie w swoim ciele, Wasze zmysły będą wyostrzone i dzięki temu będziecie doskonałymi kochankami.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, co mówią i okazują partnerowi. Sprzeczka może doprowadzić do zranienia partnera. Choć ochłodzenie kontaktów i brak bliskości sprawiają przykrości, to czasami porządna kłótnia potrafi oczyścić atmosferę, wyciszyć żale i doprowadzić do poprawy sytuacji w związku.

Wolne lwy będą przeżywały ostatni zawód miłosny i przez to w nadchodzących dniach mogą nie mieć ochoty na szukanie miłości.

W sferze intymnej możecie nieco oddalić się od ukochanej osoby. Gniewny nastrój nie sprzyja zbliżeniom, ale gdy trudne chwile będą za Wami chętnie znów się do siebie się zbliżycie.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach powinny być czujne, gdyż przed Wami pojawią się komplikacje. Trudności w związku nie są jednak poważnymi przeszkodami i wspólne ich pokonanie scementuje Waszą miłość.

Wolne panny czekają zmagania, które mogą zaowocować poznaniem kogoś ciekawego, o stabilnym i mocnym charakterze. Ta osoba wywrze na Was duże wrażenie i stanie się celem Waszych zabiegów.

W sferze intymnej panny muszą bardziej ufać swojej intuicji. Nie bójcie się iść za głosem instynktu i realizować swoich pragnień, wsłuchajcie się w siebie i róbcie to, co sprawia Wam przyjemność.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach muszą uważać na to, by nie tyranizować partnera i nie skupiać się wyłącznie na własnych emocjach i subiektywnych opiniach. Wasz egoizm może zranić partnera, który będzie się czół pominięty i zepchnięty na dalszy plan. Jeśli Wasz związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Wolne wagi skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości.

W sferze intymnej musicie popracować nad okazywaniem emocji, czułością i gestami sympatii wobec partnera. Być może nie będziecie mieli ochoty na bliskość, ale Wasze negatywne nastawienie uda się przełamać, jeśli tylko otworzycie się na drugą osobę.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach mogą się czuć wewnętrznie rozbite. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie w związku są zagrożone. Być może coś mocno Was zaniepokoi, ale zanim stworzycie własną teorię warto porozmawiać o tym na spokojnie z partnerem.

Wolne skorpiony nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości. Włączy się Wasz sceptycyzm i jednocześnie dopadnie Was niechęć do podejmowania ważnych decyzji w kwestii uczuć.

W sferze intymnej czeka Was teraz nieco spokoju, musicie przewartościować swoje życie miłosne i gdy już będziecie pewni swoich uczuć, wówczas odzyskacie chęć na zbliżenia. Potrzebujecie, by okazać Wam więcej cierpliwości i ciepła

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach będą potrzebowały chwili wytchnienia. Może wyjście gdzieś osobno nie jest takim złym pomysłem? Czasami spojrzenie na związek z dystansu pozwala obiektywnie ocenić uczucia i wówczas można przekonać się o ich wartości. Nie oznacza to bynajmniej rozstania, ale przyda Wam się odpoczynek.

Wolne strzelce powinny zachować umiar w stosunku do płci przeciwnej. Lekki dystans jest wskazany nie tylko w relacjach międzyludzkich, ale i w korzystaniu z rozrywek. To nie jest to właściwy czas na miłość, albo właściwa osoba.

W sferze intymnej strzelce powinny wystrzegać się porywów namiętności. Zachowanie umiaru opłaci się Wam nie tylko w kontaktach seksualnych, ale też w korzystaniu z używek i innych przyjemności

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach poczują się spełnione, będą dzielić się radością z partnerem. W przypadku jakichkolwiek niejasności osiągną kompromis. Stworzycie związek oparty na prawdzie i tolerancji. Możecie spokojnie snuć już plany matrymonialne lub starać się o dziecko, szczególnie, jeśli jesteście w związku z zodiakalnym baranem.

Wolne koziorożce mogą liczyć na miłe i twórcze kontakty z ludźmi. Spotkają na swoje drodze poważnego partnera. Wszystko będzie układało się Wam pomyślnie, a nowa znajomość może być początkiem nowej przyjaźni lub miłości.

W sferze intymnej będziecie ożywieni, ale nie nachalni. Zapragniecie karmić zmysły subtelnymi i delikatnymi pieszczotami. Poczujecie się atrakcyjni, i pożądani. To dobry czas na powiększenie rodziny, więc jeśli tego nie planujecie, pamiętajcie, by się zabezpieczyć.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy