Horoskop miłosny 15-21 maja 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Wasza relacja opiera się na zaufaniu i uczciwości, dzięki czemu jest perspektywiczna, niezawodna i stała.

Wolne wodniki stworzą wokół siebie sprzyjające warunki do poznawania nowych osób. Dzięki temu będziecie miały szansę poznać kogoś nowego i być może stworzycie długotrwały związek.

W sferze intymnej u wodników zapowiada się czas miłej, spokojnej i bezpiecznej miłości. W tym tygodniu stawiacie na subtelność i pragniecie, by taki był również Wasz seks, zmysłowy i niezwykły.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach czeka tydzień pozytywnych uniesień, ale muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić uczuć partnera. Będą miały okazję do realizacji swoich marzeń i fantazji, które staną się teraz dla nich przeżywaną, na co dzień, piękną rzeczywistością.

Wolne ryby będą towarzysko rozchwytywane. Będą doskonale czuły się w swojej skórze i wywrą wielkie wrażenie na płci przeciwnej. Muszą jednak uważać, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami.

W sferze intymnej ryby będą bardzo pobudzone, a co za tym idzie chętne do miłosnych igraszek. Dzięki temu, że będziecie w pełni otwarci na partnera i skupieni na przeżywanej przyjemności, odczujecie czystą rozkosz.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach muszą uważać na to, by nie tyranizować partnera i nie skupiać się wyłącznie na własnych emocjach i subiektywnych opiniach. Wasz egoizm może zranić partnera, który będzie się czół pominięty i zepchnięty na dalszy plan. Jeśli Wasz związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Wolne barany skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości.

W sferze intymnej musicie popracować nad okazywaniem emocji, czułością i gestami sympatii wobec partnera. Być może nie będziecie mieli ochoty na bliskość, ale Wasze negatywne nastawienie uda się przełamać, jeśli tylko otworzycie się na drugą osobę.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będziecie chcieli wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące Waszego związku. Możecie być zdystansowani, jednak, gdy wszystko sobie poukładacie, to Wasze uczucie będzie szczere i prawdziwe.

Wolne byki powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku. Zwróćcie większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner, jego pasje, zainteresowania i znajomych.

W sferze intymnej byki w pierwszej kolejności potrzebują wszystko sobie poukładać. Aby w pełni czerpać radość z bliskości musicie być pewni zarówno swoich uczuć jak i intencji partnera.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach będą bardzo żywiołowe, pełne energii i pasji. Będziecie mieli ochotę zaszaleć, uważajcie jednak, by nie przesadzić w okazywaniu uczuć, bo możecie być zbyt wylewni. Uważajcie też na pokusy, jakie będą Was nęciły, bo wierność w związku może być zagrożona.

Wolne bliźnięta rzucą się wir świetnej zabawy, nie będą stroniły od rozrywek i używek, jeśli jednak uda Wam się okiełznać swoje emocje i skierować energię je na jakiś pozytywny cel, wówczas możecie zdobyć serce ukochanej osoby.

W sferze intymnej obudzi się w Was ogromny temperament. Postanowicie przekraczać granice, łamać tabu i odkrywać nowe przyjemności. Musicie nieco poskromić emocje, uważajcie by nie zranić uczuć partnera, pamiętajcie też o zabezpieczeniu.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach czeka krótki moment zmartwień i troski. Powinnyście zadbać o dobre relacje z teściami, rodziną, bądź przyjaciółmi ukochanej osoby, gdyż to właśnie najbliżsi ludzie mają duży wpływ na Waszego partnera

Wolne raki mogą w nadchodzących dniach poznać kogoś nowego. Z tej znajomości może wywiązać się płomienny romans, jednak niestety nie rokuje on na długotrwałą relację.

W sferze intymnej czekają was chwile ekscytacji i uniesienia. Ta miła odmiana potrwa niestety krótko i na obecną chwilę nie zapowiada się by na stałe weszła w Wasz łóżkowy repertuar.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach będą miały doskonałą okazję żeby wyjaśnić wszelkie niejasności w relacji z partnerem. Szczera rozmowa oczyści atmosferę między partnerami i dzięki temu znacznie poprawią się Wasze wzajemne relacje.

Wolne lwy powinny mieć oczy otwarte, bo dostaną szansę na stworzenie partnerskiego związku pełnego szczerości otwartości i pozytywnych emocji.

W sferze intymnej będziecie cieszyli się odzyskanym spokojem i dzięki temu z radością dacie temu wyraz w sypialni. Jesteście otwarci na pomysły partnera i chętnie wspólnie poeksperymentujecie.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach zdadzą sobie sprawę, że bardzo ważnym elementem ich relacji jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Wasz związek utrwalą wspólne przedsięwzięcia oraz pasje, choć czasami będziecie musieli zrezygnować z własnych ambicji.

Wolne panny mają szansę na ciekawy flirt. Jeśli się to zdecydujecie, znajomość ta, może się przeobrazić w dłuższy romans. Jeśli tylko będziecie umieli nieco podporządkować się partnerowi, podbijecie jego serce.

W sferze intymnej panny docenią to, że będą dobrze zgrane ze swoim ukochanym. Lubicie te same rzeczy i doskonale wiecie, co sprawia Wam przyjemność. Wiecie też jak sprawić radość partnerowi i niejednokrotnie z tego skorzystacie.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach czeka dobry tydzień, w którym ich uczucie na nowo odżyje. Wspólna przygoda, wyjazd, spontaniczny wypad podsyci Wasze uczucia i chętnie będziecie szukali przygód poza utartym szlakiem.

Wolne wagi mogą wdać się w ognisty romans. Macie dużą szansę na nową znajomość. Niestety, choć nowo poznana osoba będzie dobrym kochankiem, to jej uczucia nie będą stałe i raczej nie da się z nią stworzyć długotrwałej relacji.

W sferze intymnej sytuacja znacznie się poprawi. Pragniecie odmiany i to dobry moment, by zmienić coś w Waszym łóżkowym scenariuszu. Pomyślcie o zmiennie miejsca lub spontanicznej miłości.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będziecie chcieli wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące Waszej relacji z bliską osobą.

Wolne skorpiony powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku. Określenie wymogów, jakie musi spełnić kandydat pozwoli Wam zaoszczędzić sobie czasu w poszukiwaniach. Zwróćcie większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner.

W sferze intymnej skorpiony mogą się wydawać oschłe i chłodne. Jednak, gdy już uda się Wam uporządkować myśli, to również Wasze życie erotyczne nabierze kolorów.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach zapragną zmian, nuda źle na Was wpływa, więc postanowicie zerwać z rutyną. Może planujecie wyjazd na urlop lub spontaniczny wypad z partnerem, zmiana otoczenia dobrze Wam zrobi i ożywi Waszą relację.

Wolne strzelce mają szansę spotkać kogoś ciekawego podczas wyjazdu lub podróży. Choć nie zabraknie pozytywnych emocji, to może to być przelotny romans. Pozwoli Wam to jednak oderwać się od szarej rzeczywistości.

W sferze intymnej zapragniecie by zadrżała ziemia. Tradycyjne i sprawdzone metody już Wam nie wystarczają, chcecie zmian. Zmiana miejsca, otoczenia lub techniki przyniesie Wam oczekiwane nowe doznania.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, szczerej i szczęśliwej miłości. Nawet, jeśli czasem w Waszym związku coś nie gra, to umiecie świetnie się komunikować i wspólnie nad nim pracować. Wygląda na to, że z tym partnerem możecie spędzić resztę życia.

Wolne koziorożce mogą spotkać na swojej drodze człowieka, z którym zbudują w przyszłości szczęśliwy związek. Nie bójcie się mówić o swoich uczuciach oraz pragnieniach. Tylko z człowiekiem, który je rozumie i podziela możecie być szczęśliwe.

W sferze intymnej osiągniecie szczyt. Radość, pasja, taniec zmysłów, wszystko to jest Wam pisane w nadchodzących dniach. Otwórzcie się na partnera i przyjemność, jaka płynie ze zbliżenia a wówczas osiągniecie pełnię satysfakcji.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

Komentarze

Brak komentarzy