Horoskop miłosny 16 - 22 kwietnia 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Osoby będące w związkach postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o relację z partnerem. Zdecydujecie się gruntownie przebudować wasz związek, jednak okaże się, że to dobra rewolucja. Porządki w życiu osobistym przyniosą Wam oczekiwane rezultaty.

Wolne wodniki będą otwarte na nowe znajomości i wyzwania. Będziecie pełni zapału, ale zachowacie też zdrowy rozsądek w ocenie nowo poznanych osób.

W sferze intymnej odrodzi się Wasza wzajemna fascynacja. Zadbacie o to, aby podsycić ogień namiętności i na nowo zatracić się w radosnych uniesieniach. Waszą mocną stroną będzie spontaniczność i otwartość na propozycje partnera.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Osoby będące w związkach zapragną zmian, nuda źle na was wpływa, więc postanowicie zerwać z rutyną. Może planujecie wyjazd na urlop lub spontaniczny wypad z partnerem, zmiana otoczenia zdecydowanie dobrze Wam zrobi i ożywi Waszą relację.

Wolne ryby mają szansę spotkać kogoś ciekawego podczas wyjazdu lub podróży. Choć nie zabraknie pozytywnych emocji, to może to być przelotny romans. Pozwoli Wam to jednak oderwać się od szarej rzeczywistości i na nowo uwierzyć w siebie.

W sferze intymnej zapragniecie by zadrżała ziemia. Tradycyjne i sprawdzone metody już Wam nie wystarczają, chcecie zmian. Zmiana miejsca, otoczenia lub techniki przyniesie oczekiwane, nowe doznania.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by ich zdroworozsądkowe podejście nie tłumiło uczuć. Wasz racjonalizm sprawia, że możecie wiele stracić. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich więzi. Jeśli tkwicie w nieudanym związku, warto pomyśleć o jego zakończeniu.

Wolne brany mogą mieć w tym tygodniu problemy i zmartwienia na polu towarzyskim. Wasze trudności w życiu uczuciowym wynikają z braku okazywania emocji i zbyt racjonalnym podejściu do związków.

W sferze intymnej możecie być nieco rozczarowani. Pamiętajcie, że w miłości potrzebna jest odrobina szaleństwa i spontaniczności, nie wszystko można dokładnie zaplanować i wyegzekwować. W sypialni potrzeba Wam więcej luzu i empatii.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Osoby będące w związkach muszą uważać na to, żeby nie tyranizować partnera i nie skupiać się wyłącznie na własnych emocjach i subiektywnych opiniach. Wasz egoizm może zranić partnera, który będzie się czół pominięty i zepchnięty na dalszy plan. Jeśli Wasz związek przetrzyma taki kryzys, to zda tym samym ważny test trwałości.

Wolne byki skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach, wspomnieniach i myślach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości. Uwierzcie w siebie, a będzie lepiej.

W sferze intymnej byki powinny popracować nad okazywaniem emocji, czułością i gestami sympatii wobec partnera. Być może nie będziecie mieli ochoty na bliskość, ale Wasze negatywne nastawienie uda się przełamać, jeśli tylko otworzycie się na drugą osobę.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Zapowiada się dla Was bardzo dobry okres, może nawet zaplanujecie zaręczyny lub małżeństwo. Dla par starających się o potomka to bardzo odpowiedni moment, szczególnie.

Wolne bliźnięta mogą wdać się w nowy, płomienny romans. Co ciekawe, wzajemna fascynacja i otwartość spowoduje, że ten flirt będzie miał szansę przerodzić się w stały związek.

W sferze intymnej będziecie czerpać radość ze wzajemnego zaufania, pewności i poczucia bezpieczeństwa. Dzięki temu możecie puścić wodze fantazji i dać się ponieść. Uważajcie jednak na zabezpieczenia, bo to dobry czas na poczęcie dziecka.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Osoby będące w związkach będą mogły liczyć na pełne zrozumienie i akceptację ze strony partnera. Wsparcie ukochanej osoby będzie wiele dla Was znaczyć. Przyjaźń z partnerem będzie dla Was równie ważna jak miłość. Raki nie będą miały tajemnic przed ukochaną osobą.

Wolne raki mają szansę znaleźć swoją drugą połówkę w gronie bliskich znajomych. Jeśli rozjeżą się uważnie, to może zauważą, że ktoś dobrze im znany pragnie przejść z „friend zone” do kolejnego etapu.

W sferze intymnej raki będą więcej brały niż dawały, jednak ta dominacja nad partnerem jest kwestią wzajemnego porozumienia. Być może raki potrzebują poczuć nieco władzy, jednak wiedzą, że tak naprawdę, tylko doświadczony partner daje im wiele nowych i ciekawych doznań.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Osoby będące w związkach będą miały ochotę przejąć stery i pokierować nim po swojemu. Jeśli wam to wyjdzie, wszystko będzie świetnie się układać. Wasza druga połowo da Wam silne oparcie, stabilizację, a przy tym będzie dla Was pociągająca. Ten związek może być właśnie tym na całe życie.

Wolne lwy nie będą narzekać na brak powodzenia. Poczują się naprawdę atrakcyjne i z łatwością zdobędą zainteresowanie płci przeciwnej. Macie w tym tygodniu szansę znaleźć zupełnie nowa, prawdziwą miłość.

W sferze intymnej czeka was naprawdę gorący tydzień. Jesteście pozytywnie naładowani i z radością dacie temu wyraz w sypialni. Poczujecie się piękni i spełnieni, a Wasza druga połówka stanie na wysokości zadania.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Osoby będące w związkach znajdą w końcu czas na długo odkładaną, ważną rozmowę, dzięki której wyjaśni się ich sytuacja. Przyniesie Wam to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Dzięki temu wkroczycie na nowy poziom rozwoju i Wasz związek będzie dojrzalszy.

Wolne panny będą chłodno, ale i obiektywnie patrzyły na kwestie uczuciowe. Uda im się wyjaśnić jakąś istotną sprawę, może charakter relacji z drugim człowiekiem i dzięki temu będą mogły uporządkować swoje emocje.

W sferze intymnej może Was spotkać rozczarowanie, które może diametralnie zmienić Wasze nastawienie do partnera. Może warto pomyśleć nad zmianą miłosnej techniki, otworzyć się na nowe doznania i zaufać instynktowi.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by nie prowokować kłótni. Łatwo będziecie tracili cierpliwość a przez to możecie niesłusznie oskarżać partnera o oziębienie uczuć. Ten tydzień to będzie prawdziwa próba dla Waszego związku.

Wolne wagi nie będą miały ani chęci, ani cierpliwości do flirtów i zabawy w kotka i myszkę. Jesteście zmęczeni niedomówieniami i półsłówkami. Warto dać sobie czas na odpoczynek od spraw sercowych.

W sferze intymnej będziecie nieco wycofani z powodu złego nastroju. Zmęczenie i brak sprzyjającej atmosfery nie są niestety bez znaczenia. Jeśli tylko nieco odpoczniecie, to wrócicie do formy, także seksualnej.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Osoby będące w związkach będą cieszyły się równowagą i spokojem. Będzie to pełna sielanki harmonia, dzięki której poczujecie się bezpieczni i kochani. W takiej atmosferze spędzicie cały tydzień, zregenerujecie siły i wspólnie odpoczniecie.

Wolne skorpiony będą się starały rozsądnie podchodzić do spraw związanych z życiem uczuciowym. Wiedzą, że poza chemią ich potencjalny partner powinien mieć też pewne zasady i pasować do nich nie tylko fizycznie, ale i psychicznie.

W sferze intymnej uda Wam się doskonale zgrać z tą drugą osobą i dzięki temu będziecie wspólnie cieszyć się przeżywanymi doznaniami. Ta równowaga i radość zostaną przez Was dopracowane do perfekcji i dzięki temu osiągniecie spełnienie.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Osoby będące w związkach mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcia partnera. Pamiętajcie jednak, aby zostawić drugiej osobie nieco osobistej przestrzeni. To nie tylko oznaka zaufania, ale też zrozumienia i tolerancji. Dzięki temu Wasz związek rozkwitnie.

Wolne strzelce mogą w tym tygodniu liczyć wsparcie swoich bliskich przyjaciół i rodziny. Dzięki teku nie będą czuć się osamotnione, a to doda im odwagi w dalszych poszukiwaniach nowej miłości.

W sferze intymnej wielki komfort da Wam poczucie bezpieczeństwa, które bierze się z zaufania, jakim obdarzacie partnera. Dzięki temu dobrze się rozumiecie i wspólnie możecie odkrywać nowe przyjemności.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Osoby będące w związkach będą gotowe na wielkie poświęcenie w imię miłości. Upewnijcie się, że jest to właściwa osoba. Jeśli tak, to będziecie pracowali nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Być może zrezygnujecie z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem.

Wolne koziorożce będą wytrwale pracowały, aby zyskać na atrakcyjności i zwrócić na siebie uwagę potencjalnego partnera. Jesteście gotowi do wielu wyrzeczeń, upewnijcie się jednak, że naprawdę warto je ponieść.

W sferze intymnej pragniecie czegoś więcej, chcecie osiągać szczyty rozkoszy i jesteście gotowi zadać sobie nieco trudu, aby tą pełną satysfakcję osiągnąć. Upewnijcie się tylko, czy wasz partner również jest w stanie podołać Waszym wymaganiom.

Szczęścia w miłości życzy Wam - Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy