Horoskop miłosny 16 – 22 października 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Być może wodniki przyjmą lub zaplanują oświadczyny.

Wolne wodniki mogą spotkać na swojej drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek. Osoba ta wyjdzie z inicjatywą i zaproponuje kolejne spotkanie, a to będzie bardzo dobrze rokowało na przyszłość.

W sferze intymnej po niedawnym ostudzeniu emocji nastąpi ponowny rozkwit uczuć. Zapragniecie zbliżyć się z partnerem i znów oddać miłosnym uniesieniom. Jesteście otwarci na miłosne przygody i chętnie urozmaicicie swoją grę miłosną.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą w tym tygodniu nastawione szczególnie uczuciowo. Bardziej niż zazwyczaj zgłębią się w marzenia i tęsknoty, ale także w emocje swojego partnera. Będziecie bardziej wyrozumiali, pomocni i przyjacielscy

Wolne ryby będą miały w tym tygodniu szansę zawrzeć nieco bardziej romantyczną, ale też bardzo obiecującą znajomość.

W sferze intymnej będziecie otwarci na nowe doświadczenia, a także na romantyczne marzycielstwo. Chętnie będziecie dawali, ale i czerpali przyjemność podczas zbliżenia z partnerem.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach powinny uważać, by nie traktować partnera obcesowo. Szczera rozmowa wiele wyjaśni i dzięki niej atmosfera w związku się poprawi. Jeśli czujecie się uzależnieni i ubezwłasnowolnieni przez partnera, to rozstanie może być dla Was, co prawda bolesne, ale jednak zbawienne.

Wolne barany, choć ich sytuacja jest stabilna, nie są gotowe na nowy związek. Gdy już nabiorą nieco dystansu do swoich emocji wszystko powinno się poukładać.

W sferze intymnej barany zapragną być dominującą stroną. Musicie tylko uważać, by nie zapędzić się w zaspakajaniu własnych potrzeb kosztem kochanka. Zadbajcie o to, by druga strona była zadowolona z Waszej władczej postawy.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach będą na nowo szalały z miłości. Wciąż będą się czuły zakochane, a motyle w brzuchu doprowadzą je do niejednego słodkiego uniesienia. Byki wiedzą, że mogą w pełni ufać swoim partnerom, mogą liczyć na nich w każdej sytuacji, także wspólne zatracić się w uczuciach.

Wolne byki mogą dosłownie stracić dla kogoś głowę. Zauroczenie odbierze im umiejętność logicznego myślenia Szczęście jednak im sprzyja i mogą w tym szaleństwie odnaleźć prawdziwą miłość.

W sferze intymnej byki czeka odrobina szaleństwa. Być może zdecydują się na coś, na co do tej pory nie miały odwagi. Eksperyment da im jednak pełną satysfakcję.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach będą cieszyły się harmonią odzyskaną po niedawno przebytych perturbacjach, będą mogły znów się otworzyć i nawiązać z partnerem głęboką więź. Wasze serca znajdą ukojenie i upragniony spokój u boku zaufanego i oddanego partnera.

Wolne bliźnięta mogą liczyć na swoją szczęśliwą gwiazdę. Odzyskacie pewność siebie i wiarę we własny urok osobisty. Odzyskacie spokój ducha i chęć do życia, a to przyciągnie do Was kogoś nowego.

W sferze intymnej będą cieszyły się z upojnych momentów, podczas których doskonale zgrają się z partnerem. Wasze miłosne uniesienia będą pełne harmonii i z przyjemnością będziecie koić swoje zmysły.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach mogą narzekać na monotonię lub rutynę w związku i potrzebują nieco odmiany. Pamiętajcie jednak, że to piękna, wspólna codzienność tworzy to, czym jest trwały związek. Potrzebujecie, nowej energii, podjęcia nowych, wspólnych wyzwań.

Wolne raki będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć, bo mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego. Uważajcie tylko, żeby w pogoni za ekscytującymi doznaniami nie zgubić swojej szansy.

W sferze intymnej uda Wam się nieco podkręcić atmosferę. Odrobina pikanterii, szczypta tajemniczości i zaufany kochanek, to wszystko, czego trzeba, aby Wasz seks był w tym tygodniu naprawdę udany.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach mają szansę załagodzić sporne kwestie, odzyskać równowagę i na nowo cieszyć się harmonią. Dzięki szczerej rozmowie i otwartej postawie uda Wam się wyjaśnić wszelkie niejasności i dzięki temu umocnicie oraz rozwiniecie swoją relację z partnerem.

Wolne lwy mogą liczyć na ciekawe miłosne przygody, które wiele wniosą do ich życia osobistego. Będą miały szansę nawiązać trwałą relację. Być może uda im się przekształcić przelotny romans w trwały związek.

W sferze intymnej lwy będą miały okazję do zebrania wartościowych i trwałych doświadczeń. Zdecydowanie przejmiecie inicjatywę w kontaktach z płcią przeciwną i dzięki temu będziecie mieli większą satysfakcję ze zbliżenia.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach będą musiały zdecydować się, czy kontynuować tą relację, czy ją zakończyć. Potrzebujecie zmiany. Jeśli związek ma przetrwać musicie zdobyć się na cierpliwość i wyrozumiałość, uważajcie żeby niesłusznie nie oskarżać partnera, o coś, czemu nie jest winien, bo wprowadzi to niepotrzebny zamęt.

Wolne panny będą gotowe na zmiany. Zapragniecie porzucić życie singla i zacząć nowy, poważny związek. To dojrzała i przemyślana decyzja, pragniecie zupełnie odmienić swoje życie.

W sferze intymnej znudzi Was rutyna i potarzany schemat. Pragniecie odmiany, czegoś, co na nowo rozpali Wasze zmysły i pozwoli wam znów cieszyć się ze zbliżeń. Jeśli jesteście w stałym związku postarajcie się namówić partnera na coś nowego.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by ich zdroworozsądkowe podejście nie tłumiło uczuć. Wasz racjonalizm sprawia, że możecie wiele stracić. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich więzi. Jeśli tkwicie w nieudanym związku, warto pomyśleć o jego zakończeniu.

Wolne wagi czekają problemy i zmartwienia na polu towarzyskim. Wasze trudności w życiu uczuciowym wynikają z braku okazywania emocji i zbyt racjonalnym podejściu do związków.

W sferze intymnej możecie być nieco rozczarowani. Pamiętajcie, że w miłości potrzebna jest odrobina szaleństwa i spontaniczności, nie wszystko można dokładnie zaplanować i wyegzekwować. W sypialni potrzeba Wam więcej luzu i empatii.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach czeka ponowny rozkwit uczuć. Być może zdobędą nowe doświadczenia, wejdą na nowy, wyższy etap relacji z partnerem. Jeśli wszystko pójdzie po Waszej myśli, to będziecie mogły śmiało snuć ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany.

Wolne skorpiony zanurzą się w jesiennym romantyzmie. Jeśli znudziło się Wam życie w pojedynkę i szukacie drugiej połowy, to macie szansę poznać kogoś, z kim stworzycie naprawdę dobrze rokujący związek.

W sferze intymnej u skorpionów zapowiada się początek czegoś nowego. Macie pomysł na to jak ożywić i urozmaicić grę miłosną, jednocześnie dając partnerowi wiele czułości i ciesząc się wzajemną bliskością.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach mogą przeżywać kryzys uczuć. Uparte reanimowanie związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu może wpędzić Was w depresję. Znacznie lepiej będzie dla Was wyciągnąć naukę z przeżytych trudności, aby budować ten związek w pełni świadomie i z czystym sercem.

Wolne strzelce nie mogą w pełni podźwignąć się po przeżytej porażce i przez to rozczulacie się nad sobą. Czas wziąć się w garść i wyciągnąć wnioski, by w przyszłości nie popełniać takich podstawowych błędów.

W sferze intymnej nie wszystko ułoży się Wam tak jak zostało zaplanowane. Misterny plan mający na celu przeżycie miłych chwil we dwoje może upaść z powodu jakiegoś błędu leżącego u samach jego podstaw.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Związek, jaki tworzycie jest perspektywiczny, w partnerze cenicie to, że zawsze możecie na niego liczyć oraz, że jest stały w uczuciach.

Wolne koziorożce będą miały szczęście w miłości. Wiosna Wam sprzyja, możecie oczekiwać stworzenia ważnego, długotrwałego związku.

W sferze intymnej będzie u Was sielankowo i rozkosznie. Jesteście zgranymi kochankami, którzy doskonale wiedzą, co partner lubi najbardziej.

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy