Horoskop miłosny 16 – 22 lipca 2018 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach mogą w pełni ufać swoim partnerom, gdyż mogą liczyć na nich w każdej, nawet ekstremalnej sytuacji. Nie brak Wam przy tym fantazji, lubicie wspólnie zaszaleć i zatracić się w uczuciach.

Wolne wodniki może dopaść zauroczenie, które odbierze im umiejętność logicznego myślenia. Będziecie szaleli z miłości. Fortuna jednak Wam sprzyja i możecie w tym szaleństwie odnaleźć prawdziwe szczęście.

W sferze intymnej będziecie szaleć, eksperymentować i świetnie się bawić. Uważajcie jednak, aby nie zatracić się zupełnie w miłosnych uniesieniach, odrobina rozsądku i zabezpieczenia nie zaszkodzi.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach muszą uważać na to, by nie tyranizować partnera i nie skupiać się wyłącznie na własnych emocjach i subiektywnych opiniach. Wasz egoizm może zranić partnera, który będzie się czół pominięty i zepchnięty na dalszy plan. Jeśli Wasz związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Wolne ryby skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości.

W sferze intymnej musicie popracować nad okazywaniem emocji, czułością i gestami sympatii wobec partnera. Być może nie będziecie mieli ochoty na bliskość, ale Wasze negatywne nastawienie uda się przełamać, jeśli tylko otworzycie się na drugą osobę.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach czeka tydzień pełen emocji, nie będziecie tłumić ich w sobie, dzięki czemu macie szansę powiedzieć partnerowi o wszystkim, o czym myślicie. Buzuje w Was wiele uczuć, co może wywołać zarówno ogień wielkiej namiętności jak i pełne temperamentu kłótnie. Nuda Wam nie grozi

Wolne barany mogą wdać się w burzliwy romans. Niestałość uczuć i brak zaufania wobec kochanka da im się mocno we znaki. Być może zdecydujecie się na wyjazd i szukanie szczęścia w nowym miejscu.

W sferze intymnej barany będą bardzo pobudzone i w związku z tym z miłą chęcią spędzą upojne chwile z kochankiem. Będziecie mieli spory temperament i dacie upust swoim pragnieniom.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach mogą przeżywać kryzys uczuć. Uparte reanimowanie związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu może wpędzić Was w depresję. Znacznie lepiej będzie dla Was wyciągnąć naukę z przeżytych trudności, aby budować ten związek w pełni świadomie i z czystym sercem.

Wolne byki nie mogą w pełni podźwignąć się po przeżytej porażce i przez to rozczulacie się nad sobą. Czas wziąć się w garść i wyciągnąć wnioski, by w przyszłości nie popełniać takich podstawowych błędów.

W sferze intymnej nie wszystko ułoży się Wam tak jak zostało zaplanowane. Misterny plan mający na celu przeżycie miłych chwil we dwoje może upaść z powodu jakiegoś błędu leżącego u samach jego podstaw.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach mogą zaufać swojemu instynktowi, gdyż dobrze im podpowiada. Choć sprawy miłosne bywają skomplikowane i nie wszystko jest w nich logiczne, to czasem wystarczy wspólnie dać się ponieść. Jedyne, co może niepokoić to niewyjaśnione sprawy.

Wolne bliźnięta powinny skorzystać z podszeptów swojej intuicji. Będą emanowały urokiem i mają szansę na miłosny podbój. Być może odkryjecie coś, co pomoże Wam w zdobyciu uwagi potencjalnego partnera.

W sferze intymnej będziecie bardzo otwarci i chętni do zbliżeń. Wasze ciało podpowiada Wam, czego potrzebuje i dzięki temu łatwo zaspokoicie swoje pragnienia. Kochanek będzie oczarowany Waszą zmysłowością.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach będą w nie bardzo szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Skupicie się na rozwijaniu i doskonaleniu Waszej relacji z partnerem. Ugruntujecie się w swoich przekonaniach i uczuciach.

Wolne raki mogą zrobić na kimś dobre wrażenie dzięki swojej błyskotliwości, uczciwości i otwartości. Jeśli uda Wam się nawiązać nić porozumienia, wówczas może z tego wyniknąć coś dobrego.

W sferze intymnej nie zabraknie u Was odrobiny pikanterii. Zapragniecie nieco urozmaicić swoja grę miłosną.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach pragną zmian, nuda źle na Was wpływa, więc postanowicie zerwać z rutyną. Może zaplanujecie wyjazd na urlop lub spontaniczny wypad z partnerem, zmiana otoczenia dobrze Wam zrobi i ożywi Waszą relację.

Wolne lwy mają szansę spotkać kogoś ciekawego podczas wyjazdu lub podróży. Choć nie zabraknie pozytywnych emocji, to może to być przelotny romans. Pozwoli Wam to jednak oderwać się od szarej rzeczywistości.

W sferze intymnej zapragniecie by zadrżała ziemia. Tradycyjne i sprawdzone metody już Wam nie wystarczają, chcecie zmian. Zmiana miejsca, otoczenia lub techniki przyniesie Wam oczekiwane nowe doznania.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach zdadzą sobie sprawę, że bardzo ważnym elementem ich relacji jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Wasz związek utrwalą wspólne przedsięwzięcia oraz pasje, choć czasami będziecie musiały zrezygnować z własnych ambicji.

Wolne panny mają szansę na ciekawy flirt. Jeśli się to zdecydujecie, znajomość ta, może się przeobrazić w dłuższy romans. Jeśli tylko będziecie umieli nieco podporządkować się partnerowi, podbijecie jego serce.

W sferze intymnej panny docenią to, że są zgrane ze swoim ukochanym. Lubicie te same rzeczy i doskonale wiecie, co sprawia Wam przyjemność. Wiecie też jak sprawić radość partnerowi i niejednokrotnie z tego skorzystacie.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach osiągną partnerstwo, w którym jednak lekko dominować będzie mądra kobieta. Musicie jednak uważać, bo w Wasz związek może wtrącać się ktoś trzeci, kobieta, może to być matka, teściowa lub przyjaciółka. Ma dobre intencje, ale może wprowadzić zamęt.

Wolne wagi mogą z sentymentem wspominać minione związki. Ta melancholia i ciepłe wspomnienia po minionym szczęściu oderwą Was na chwilę od rzeczywistości.

W sferze intymnej wszystko będzie się układało po Waszej myśli. Umiecie tak pokierować partnerem, by osiągnąć pełnię zadowolenia i to w dodatku obopólną.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach podejmą w tym tygodniu ważą decyzję w sprawach związanych z ich uczuciami. Wybiorą to, co będzie dla nich najlepsze. Być może będziecie chcieli zadeklarować swoje uczucia lub pomyślicie o sformalizowaniu związku.

Wolne skorpiony określą, jakiego partnera szukają. Postarają się obiektywnie ocenić swoje emocje i podjąć wiążącą decyzję, co do następnego kroku. Szykujecie się do zawarcia nowej znajomości, z którą wiążecie duże nadzieje.

W sferze intymnej skorpiony postawią na swój urok i zmysłowość. Wiedzą, co lubi ich kochanek i mają pełną świadomość, co im samym sprawia największą przyjemność. Warto, zatem zaaranżować miłe spotkanie.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach będą skupione na sobie. Chętnie zrealizujecie swoje fantazje, ale powinnyście uważać, by nie popaść w przesadny egoizm i nie zranić czyichś uczuć.

Wolne strzelce muszą uważać, by nie zatracić się w radosnej swawoli. Uważajcie, by nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami.

W sferze intymnej czeka Was czysta rozkosz. To dobry moment by realizować swoje fantazje i sprawić, by stały się przeżywaną, na co dzień rzeczywistością.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by nie dać się wtrącać w swoje życie uczuciowe osobom trzecim. Nawet tym życzliwym i miłym. Osiągniecie równowagę, o ile to partnerka będziecie lekko dominować w związku. Przyda się Wam też więcej emocjonalnego ciepła i bliskości.

Wolne koziorożce mogą odczuwać w tym tygodniu silną melancholię. Będziecie wracać myślami do ciepłych wspomnień o minionych związkach.

W sferze intymnej pamiętajcie o tym, by nie dać się zwieść wyimaginowanemu obrazowi życia intymnego. Jeśli faktycznie nie macie nastroju na figle, nie zmuszajcie się do tego. Ważny będzie dla Was nastrój i gra wstępna.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy