Horoskop miłosny 17 – 23 kwietnia 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Zapowiada się dla Was bardzo dobry czas, może nawet zaplanujecie zaręczyny lub małżeństwo. Dla par starających się o potomka to bardzo odpowiedni moment, szczególnie, jeśli jesteście w związku z rybami.

Wolne wodniki mogą wdać się w nowy, płomienny romans. Co ciekawe, wzajemna fascynacja i otwartość spowoduje, że ten flirt może przerodzić się w stały związek.

W sferze intymnej będziecie czerpać radość ze wzajemnego zaufania, pewności i poczucia bezpieczeństwa. Dzięki temu możecie puścić wodze fantazji i dać się ponieść. Uważajcie jednak na zabezpieczenia, bo to dobry czas na poczęcie dziecka.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach poczują się spełnione, będą dzielić się radością z partnerem. W przypadku jakichkolwiek niejasności osiągną kompromis. Stworzycie związek oparty na prawdzie i tolerancji. Możecie spokojnie snuć już plany matrymonialne lub starać się o dziecko, szczególnie, jeśli wasza druga połowa to wodnik.

Wolne ryby mogą liczyć na miłe i twórcze kontakty z ludźmi. Spotkają na swoje drodze poważnego partnera. Wszystko będzie układało się Wam pomyślnie, a nowa znajomość może być początkiem nowej przyjaźni lub miłości.

W sferze intymnej będziecie ożywieni, ale nie nachalni. Zapragniecie karmić zmysły subtelnymi i delikatnymi pieszczotami. Poczujecie się atrakcyjni, i pożądani. To dobry czas na powiększenie rodziny, więc jeśli tego nie planujecie, pamiętajcie, by się zabezpieczyć.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu będą wobec partnera otwarte, przyjazne i pełne miłości. Dla Waszego związku nastaną nowe, lepsze czasy, będziecie w tym tygodniu beztrosko cieszyć się życiem.

Wolne barany czekają nowe znajomości. Warto przewartościować swoje wymagania i dać sobie samemu szansę na nawiązanie kontaktu z nieco bardziej stabilną i spokojną osobą.

W sferze intymnej będzie spokojnie, ale z pewnością przyjemnie. Jesteście teraz otwarci na nowe doznania zmysłowi, może zapragniecie nieco zmienić swoje zwyczaje, ale tylko wtedy, gdy Wam obydwojgu będzie to naprawdę pasowało.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach powinny uważać, by nie traktować partnera obcesowo. Szczera rozmowa wiele wyjaśni i dzięki niej atmosfera się poprawi. Jeśli czujecie się uzależnieni i ubezwłasnowolnieni przez partnera, to rozstanie może być dla Was, co prawda bolesne, ale jednak zbawienne.

Wolne byki, choć ich sytuacja jest stabilna, nie będą gotowe na nowy związek. Gdy już nabiorą nieco dystansu do swoich emocji wszystko powinno się poukładać.

W sferze intymnej byki zapragną być dominującą stroną. Musicie tylko uważać, by nie zapędzić się w zaspakajaniu własnych potrzeb kosztem kochanka. Zadbajcie o to, aby i druga strona była zadowolona z Waszej władczej postawy.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach będą miały ochotę przejąć stery i pokierować tą relacją po swojemu. Jeśli Wam to wyjdzie, wszystko będzie świetnie się układać. Wasz partner daje Wam silne oparcie, stabilizację, a przy tym jest dla Was pociągający. Ten związek może być właśnie tym na całe życie.

Wolne bliźnięta nie będą narzekać na brak powodzenia. Poczują się naprawdę atrakcyjne i z łatwością zdobędą zainteresowanie płci przeciwnej. Macie w tym tygodniu szansę znaleźć prawdziwą miłość.

W sferze intymnej czeka Was naprawdę gorący tydzień. Jesteście pozytywnie naładowani i z radością dacie temu wyraz w sypialni. Poczujecie się piękni i spełnieni, a osoba, z którą się zbliżycie również stanie na wysokości zadania.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by nie prowokować kłótni. Łatwo będziecie tracili cierpliwość, a przez to możecie niesłusznie oskarżać partnera o oziębienie uczuć. Ten tydzień to będzie prawdziwa próba dla Waszego związku.

Wolne raki nie będą miały ani chęci, ani cierpliwości do flirtów i zabawy w kotka i myszkę. Jesteście zmęczeni niedomówieniami i półsłówkami. Warto dać sobie czas na odpoczynek od spraw sercowych.

W sferze intymnej będziecie nieco wycofani z powodu złego nastroju. Zmęczenie i brak sprzyjającej atmosfery nie są niestety bez znaczenia. Jeśli tylko nieco odpoczniecie, to wrócicie do formy, także seksualnej.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach mogą narzekać na monotonię lub rutynę w związku i potrzebują nieco odmiany. Pamiętajcie jednak, że to piękna, wspólna codzienność tworzy to, czym jest trwały związek. Potrzebujecie, nowej energii, podjęcia nowych, wspólnych wyzwań.

Wolne lwy będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć, bo mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego. Uważajcie tylko, żeby w pogoni za ekscytującymi doznaniami nie zgubić swojej szansy.

W sferze intymnej uda Wam się nieco podkręcić atmosferę. Odrobina pikanterii, szczypta tajemniczości i zaufany kochanek, to wszystko, czego Wam trzeba, aby Wasz seks był w tym tygodniu naprawdę udany.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach mogą mieć w tym tygodniu poważny kryzys. Być może chowacie urazę do partnera i trzymanie dystansu wobec niego może spowodować, że powoli będziecie się od siebie oddalać. Ta obojętność i oziębłość uczuciowa wiele Was kosztuje, może szczera rozmowa byłaby lepsza.

Wolne panny mogą popaść w melancholię i skupiać się na negatywnych aspektach swoich minionych związków. Przez to na kilka dni stracą zainteresowane budowaniem więzi z innymi osobami.

W sferze intymnej może nieco powiać chłodem. Jednak to wy sami będziecie powodem takiego stanu rzeczy. Jeśli faktycznie nie macie ochoty na seks, to zrozumiałe, jeśli jednak rezygnujecie z niego wbrew sobie, to zastanówcie się, czy warto.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, co mówią i okazują partnerowi. Sprzeczka może doprowadzić do zranienia uczuć. Choć ochłodzenie kontaktów i brak bliskości sprawiają przykrości, to czasami porządna kłótnia potrafi oczyścić atmosferę, wyciszyć żale i doprowadzić do poprawy sytuacji w związku.

Wolne wagi będą przeżywały ostatni zawód miłosny i przez to w nadchodzących dniach mogą nie mieć ochoty na szukanie miłości.

W sferze intymnej możecie nieco oddalić się od ukochanego. Gniewny nastrój nie sprzyja zbliżeniom, ale gdy trudne chwile będą za Wami chętnie znów się do siebie się zbliżycie.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach mogą liczyć, że nadchodzący tydzień będzie dla nich pełen harmonii i równowagi. W Waszej relacji wszystko będzie się układało, a jeśli staracie się o dziecko to jest to bardzo dobry moment.

Wolne skorpiony będą czuły się osamotnione. Być może szukając nowego partnera dużo więcej wymagacie od siebie niż od potencjalnego kandydata, przez co możecie się łatwo rozczarować.

W sferze intymnej będziecie zadowoleni ze swojego życia, jesteście świadomi własnego ciała i atrakcyjności, a to klucz do udanego seksu.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach będą mogły liczyć na pełne zrozumienie i akceptację ze strony partnera. Wsparcie ukochanej osoby będzie wiele dla nich znaczyć. Przyjaźń z partnerem będzie dla nich równie ważna jak miłość. Strzelce nie będą miały tajemnic przed ukochanym.

Wolne strzelce mają szansę znaleźć swoją drugą połówkę w gronie bliskich znajomych. Jeśli rozjeżą się uważnie, to może zauważą, że ktoś dobrze im znany pragnie przejść z „friend zone” do kolejnego etapu.

W sferze intymnej strzelce będą więcej brały niż dawały, jednak ta dominacja nad partnerem będzie kwestią wzajemnego porozumienia. Być może strzelce potrzebują poczuć nieco władzy, jednak wiedzą, że tak naprawdę, to doświadczony partner daje im wiele nowych i ciekawych doznań.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach powinny uważać, by nie dać się zaślepić zazdrości. Być może czujecie się zranieni, jednak sami sobie zafundujecie ciche dni  i celowo będziecie ignorować partnera. To niedojrzałe postępowanie może Was wpędzić w tarapaty.

Wolne koziorożce w najbliższych dniach mogą nie być zainteresowane szukaniem partnera. Wasze zdanie, co do płci przeciwnej będzie chwilowo bardzo negatywne, więc lepiej odpuścić poszukiwania do czasu aż Wasze emocje się uspokoją.

W sferze intymnej koziorożce mogą być władcze, narzucające i zazdrosne. Pragniecie mieć ukochaną osobę wyłącznie dla siebie i spędzać z nią możliwie wiele czasu także w sypialni. Uważajcie żeby nie przesadzić z dominacją nad partnerem.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy