Horoskop miłosny 17 – 23 lipca 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach czeka naprawdę radosny i beztroski okres. Powinniście jedynie uważać na to, by się w tej wspólnej dobrej zabawie za nadto nie zagalopować i nie popaść w lekkomyślność, czy niestałość.

Wolne wodniki mogą w tym tygodniu spotkać kogoś naprawdę interesującego. Są duże szanse, że właśnie z tą osobą będziecie mogli stworzyć fajną relację, która przerodzi się w związek.

W sferze intymnej dacie się ponieść namiętności i spędzicie miłe chwile, postarajcie się jednak zachować odrobinę rozsądku, aby nie tracić zupełnie kontroli nad sobą.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach powinny uważać, by nie traktować partnera obcesowo. Szczera rozmowa wiele wyjaśni i dzięki niej atmosfera się poprawi. Jeśli czujecie się uzależnieni i ubezwłasnowolnieni przez partnera, to rozstanie może być dla Was, co prawda bolesne, ale jednak zbawienne.

Wolne ryby, choć ich sytuacja jest stabilna, nie są gotowe na nowy związek. Gdy już nabiorą nieco dystansu do swoich emocji wszystko powinno się poukładać.

W sferze intymnej ryby zapragną być dominującą stroną. Musicie tylko uważać, by nie zapędzić się w zaspakajaniu własnych potrzeb kosztem kochanka. Zadbajcie o to, by druga strona była zadowolona z Waszej władczej postawy.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Wasz problem polega na tym, że nie pokazaliście jeszcze pełni swojej osobowości. Obawiacie się braku akceptacji ze strony partnera.

Wolne barany mogą w tym tygodniu silniej odczuwać swoją samotność. Być może nie jesteście jeszcze gotowi na związek. Jeśli uporządkujecie swoje wnętrze i osiągniecie harmonię, wówczas przyciągnie to do Was kogoś nowego.

W sferze intymnej barany będą wycofane. Nie czujecie się pewnie w obecności partnera, albo to nie jest właściwa osoba, albo musicie popracować nad otwartością i zaufaniem podczas zbliżenia.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach będą mogły liczyć na pełne zrozumienie i akceptację ze strony partnera. Wsparcie ukochanej osoby będzie wiele dla nich znaczyć. Przyjaźń z partnerem będzie dla nich równie ważna jak miłość. Byki nie będą miały tajemnic przed swoją miłością.

Wolne byki mają szansę znaleźć swoją drugą połówkę w gronie bliskich znajomych. Jeśli rozjeżą się uważnie, to może zauważą, że ktoś dobrze im znany pragnie przejść z „friend zone” do kolejnego etapu.

W sferze intymnej byki będą więcej brały niż dawały, jednak ta dominacja nad partnerem jest kwestią wzajemnego porozumienia. Być może byki potrzebują poczuć nieco władzy, jednak wiedzą, że tak naprawdę, to doświadczony partner da im wiele nowych i ciekawych doznań.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach czeka trudna decyzja. Być może będziecie musieli obudzić się z nierealnego snu o miłości jak z bajki. Rzeczywistość zweryfikuje Wasze oczekiwania. Być może rozstaniecie się z partnerem lub ze starymi przyjaciółmi, którzy zagrażają temu związkowi. Rozstanie to może być niezbędne by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku.

Wolne bliźnięta dojrzeją do tego, by porzucić nierealne wyobrażenie o związku i być może będą musiały rozstać się z osobami, które do tej pory wiele znaczyły w ich życiu. Dzięki temu będą mogły świadomie i rozsądnie zacząć nowe życie osobiste.

W sferze intymnej czeka Was rozczarowanie. Może coś, co wydawało wam się świetnym pomysłem na ożywienie Waszego pożycia okaże się pomyłką, która tylko pogorszy sytuację. To nie jest dobry czas na eksperymenty, nowości i wyzwania. W miłości nie można robić nic na siłę.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach zapowiada się bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości.

Wolne raki otrzymają interesującą wiadomość, być może zaproszenie do udziału w wydarzeniu, które pozwoli wam ruszyć z miejsca.

W sferze intymnej czeka Was wiele miłych chwil. Bardzo ważnym elementem Waszej gry miłosnej jest odpowiednia oprawa, nastrój i pieszczoty.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach mogą się mimo wszystko czuć osamotnione. To poczucie opuszczenia bierze się głównie z Waszego zabiegania, zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu spędzacie we dwoje. Przyda Wam się wspólny odpoczynek. Wygospodarujcie więcej czasu na prowadzenie gry miłosnej.

Wolne lwy mogą silniej odczuwać samotność. Potrzebujecie wsparcia i akceptacji kogoś bliskiego. Wasz zły nastrój, który nie sprzyja związkom, jest wywoływany przez stres i zmęczenie. Odpocznijcie a poczujecie się lepiej.

W sferze intymnej Wasz zapał i inwencja będą w tym tygodniu nieco przygaszone. Potrzebujecie więcej czasu żeby wejść na obroty i więcej wysiłku będzie Was kosztowało utrzymanie dobrej formy seksualnej. Może mała przerwa i odpoczynek to nie taki zły pomysł?

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach będą cieszyły się miłą atmosferą w związku. Jesteście pewni uczuć swoich i partnera, przeżywacie piękną, prawdziwą miłość. Być może to dobry moment, aby pomyśleć o zaręczynach, rodzinie i dziecku.

Wolne panny będą zafascynowane osobami dominującymi i umiejącymi podporządkowywać sobie ludzi. Czeka Was ciekawy romans, macie nawet szansę na prawdziwe, wielkie zauroczenie.

W sferze intymnej chętnie oddacie inicjatywę partnerowi. Pragniecie się poczuć lekko zdominowani, co nie znaczy, że nie będziecie odnosili przyjemności z tego powodu. Pamiętajcie tylko, by wcześniej ustalić zasady gry.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach powinny uważać, by nie dać się obarczać partnerowi odpowiedzialnością za wszystkie problemy i kłopoty. Przygnębienie wywołane tym stanem może przesłaniać Wam rozwiązanie problemu. Musicie popracować nad Waszą relacją z ukochanym.

Wolne wagi mogą znaleźć się pod wpływem osoby nieodpowiedzialnej, zmiennej i lubiącej tyranizować otoczenie. Jeśli unikniecie tej pułapki czeka Was nowa znajomość, która może przerodzić się w dłuższy związek.

W sferze intymnej chwilowe ostudzenie emocji. Jeśli wpadniecie w dołek psychiczny, to nie będziecie mieli ochoty na szaleństwa w sypialni. Potrzebujecie zrozumienia, bliskości i ciepła, silnego ramienia, kogoś, kto się Wami zaopiekuje.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach docenią jak ważnym jej elementem jest przyjaźń. Może liczyć na wsparcie i dobrą radę a także pomoc ukochanej osoby. Nie musicie się obawiać narzucania poglądów przez partnera, co da Wam poczucie zrozumienia i szczęścia.

Wolne skorpiony powinny przyjrzeć się uważniej swoim najbliższym przyjaciołom. Być może, to właśnie w ich gronie znajduje się ktoś, kto po cichu liczy, że Wasza relacja okaże się czymś więcej.

W sferze intymnej docenicie zaufanie i otwartość, jakie okazuje wam partner. Nie ma dla Was tematów tabu i dzięki temu możecie liczyć na pełne zrozumienie także w seksie.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach będą musiały zwalczyć o swoją miłość. W ich związkach pojawią się trudności, które jednak da się przezwyciężyć dzięki uporowi i wytrwałości. Pokonanie tych problemów scementuje związek. Nabierzecie więcej zaufania do partnera i przekonacie się, że możecie na niego liczyć.

Wolne strzelce będą miały na oku ciekawą osobę. Aby zwrócić na sobie uwagę, będziecie musieli jednak nieco bardziej się wysilić. Starania te mogą zaowocować poznaniem kogoś ciekawego, o stabilnym i mocnym charakterze.

W sferze intymnej po przejściowych trudnościach odzyskacie pełnię sił witalnych a także odzyskacie chęć do prowadzenia gry miłosnej. Będziecie mieli zapał i charyzmę do tego, by przejąć inicjatywę.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach będą musiały zdobyć się na większą cierpliwość i wyrozumiałość wobec swojego partnera. Problem mogą stanowić nieporozumienia, wskutek których niesłusznie oskarżycie partnera o coś, czego nie zrobił. To może go urazić i wprowadzić niepotrzebny zamęt.

Wolne koziorożce mogą liczyć na chwilę szczęścia i zauroczenie. Pamiętajcie jednak, by nie wierzyć we wszystko, co usłyszycie o nowym kochanku i samodzielnie przekonać się, co jest poradą, a co nie.

W sferze intymnej okażcie więcej serdeczności, ciepła i otwartości. Wówczas Wasze chwile we dwoje znów nabiorą kolorów i na nowo będziecie cieszyć się sobą.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy