Horoskop miłosny od 157 do 23 października 2016

 

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach podejmą w tym tygodniu ważą decyzję w sprawach związanych z ich uczuciami. Wybiorą to, co będzie dla nich najlepsze. Być może będziecie chcieli zadeklarować swoje uczucia lub pomyślicie o sformalizowaniu związku.

Wolne wodniki określą, jakiego partnera szukają. Postarają się obiektywnie ocenić swoje emocje i podjąć wiążącą decyzję, co do następnego kroku. Szykujecie się do zawarcia nowej znajomości, z którą wiążecie duże nadzieje.

W sferze intymnej wodniki postawią na swój urok i zmysłowość. Wiedzą, co lubi ich kochanek i mają pełną świadomość, co im samym sprawia największą przyjemność. Warto, zatem zaaranżować miłe spotkanie.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach powinny zaufać swojej intuicji i pójść za jej głosem. Nie wszystko da się, bowiem zrozumieć, a sprawy miłosne bywają skomplikowane. Może odkryjecie jakąś tajemnicę ukochanego. Będziecie bardziej zagadkowi, ale także zmysłowi i atrakcyjni.

Wolne ryby będą się czuły piękne i mają szansę uwieść osobę, która wpadnie im w oko. Wówczas czeka Was gorący romans. Być może odkryjecie jakiś sekret, ale uważajcie na plotki, nie bierzcie ich do siebie.

W sferze intymnej u ryb będzie się świetnie układało. Wsłuchacie się w głos swojego instynktu, w potrzeby ciała i dzięki temu będziecie umieli zaspokoić nie tylko swoje pragnienia, ale i spełnić fantazje kochanka.

Horoskop miłosny dla Barana
Osoby będące w związkach czekają konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre barany mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne zaś mogą rezygnować z dotychczasowych nawyków i rozpocząć faktycznie głęboki związek.

Wolne barany czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie. Zamkną drzwi do przeszłości i zdecydują się śmiało zacząć nowe życie. Barany chętnie rozpoczną nowy, poważny i głęboki związek.

W sferze intymnej barany również zapragną zmian. Zdecydowanie potrzebują nowych doznań, emocji i satysfakcji. Zmiana przyzwyczajeń, miejsca, a może partnera, okaże się kluczem do pełnego zadowolenia.

Horoskop miłosny dla Byka
Osoby będące w związkach będą w nie bardzo szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Skupicie się na rozwijaniu i doskonaleniu Waszej relacji z partnerem. Ugruntujecie się w swoich przekonaniach i uczuciach.

Wolne byki mogą zrobić na kimś dobre wrażenie dzięki swojej błyskotliwości, uczciwości i otwartości. Jeśli uda wam się nawiązać nić porozumienia, wówczas może z tego wyniknąć coś dobrego.

W sferze intymnej u byków nie zabraknie odrobiny pikanterii. Zapragniecie nieco urozmaicić swoja grę miłosną.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt
Osoby będące w związkach miłość skłoni do wyjazdu lub zmiany miejsca zamieszkania. Jeśli jeszcze razem nie mieszkacie, warto to przedyskutować, bo nadszedł właściwy czas. Nie tłumcie uczuć, czasami kłótnia najlepiej oczyszcza atmosferę, a godzenie się po niej może być bardzo przyjemne.

Wolne bliźnięta mogą wdać się w burzliwy romans. Niestałość uczuć i brak zaufania do nowo poznanej osoby da się wam niestety mocno we znaki.

W sferze intymnej będziecie nienasyceni i zachłanni. Nawet krótka rozłąka z partnerem będzie wzmagała Wasze pożądanie.

Horoskop miłosny dla Raka
Osoby będące w związkach poczują się spełnione, ich związek wejdzie na nowy, wyższy poziom. Przyszłość tej relacji zapowiada się obiecująco, a szczęście i radość będą towarzyszyły rakom przez cały tydzień.

Wolne raki będą intensywnie szukały swojej drugiej połowy i mają wielkie szanse powodzenia. Mogą spotkać kogoś, z kim będą mogły związać się na poważnie.

W sferze intymnej u raków nie zabraknie energii i chęci do działania. Musicie jedynie trafić w dobry moment abyście i wy i Wasz partner mieli odpowiednio dużo czasu i ochoty na prowadzenie gry miłosnej.

Horoskop miłosny dla Lwa
Osoby będące w związkach będą czuły się kochane, akceptowane i uwielbiane przez partnera. Poczujecie pełnię miłości i wszystko powinno się w Was układać idealnie. Ważne jest jednak żebyście dobrze ulokowali swoje uczucia, wówczas będziecie szczęśliwi przez długi czas.

Wolne lwy będą musiały dokonać trudnego wyboru. Z jednej strony ktoś niezwykle pociągający i przebojowy zwróci Waszą uwagę, jednak może to być jedynie przelotna miłostka. W tym samym czasie ktoś nieco spokojniejszy, ale szczerze wami zainteresowany też będzie chciał zrobić na was wrażenie. Wybierzcie mądrze!

W sferze intymnej u lwów będzie bardzo gorąco. Wasze zmysły będą bardzo wrażliwe, wyobraźnia rozpali Wasze pragnienia i dacie się ponieść fali namiętności. Pamiętajcie tylko o tym, by nie popełniać głupstw, a będziecie bardzo szczęśliwi.

Horoskop miłosny dla Panny
Osoby będące w związkach czeka bardzo dobry tydzień. Przed zodiakalnymi pannami ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości.

Wolne panny otrzymają interesującą wiadomość, być może zaproszenie do udziału w wydarzeniu, które pozwoli Wam ruszyć z miejsca.

W sferze intymnej panny czeka wiele miłych chwil. Bardzo ważnym elementem Waszej gry miłosnej będzie w tym tygodniu odpowiednia oprawa, nastrój i pieszczoty.

Horoskop miłosny dla Wagi
Osoby będące w związkach będą czuły się stabilnie, ich relacjom nic nie zagraża. Jedyne, co może stanowić kłopot, to może Wam brakować ognia namiętności. Choć w związku stawiacie na wierność i jesteście oddani rodzinie, to czasem Wasze uczucia bywają nieszczere.

Wolne wagi zdadzą sobie sprawę, że trwały i stabilny związek będzie znaczyła dla nich więcej niż motyle w brzuchu i szaleńcze zakochanie. Być może zdecydują się na związek z rozsądku, oparty na szacunku, ale mało w nim miłości.

W sferze intymnej u wag wkradnie się rutyna i bliskość z partnerem może nie sprawiać im już takiej satysfakcji. Warto ożywić atmosferę, rozbudzić zmysły i przypomnieć sobie, jak ekscytując mogą być wspólnie spędzone chwile.

Horoskop miłosny dla Skorpiona
Osoby będące w związkach wejdą na nowy, wyższy etap relacji. Poczujecie, że u boku tej osoby możecie iść przez życie, gdyż daje Wam poczucie bezpieczeństwa i w związku z tym będziecie snuli ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany.

Wolne skorpiony mogą poznać kogoś, z kim stworzą naprawdę dobrze rokujący związek. Zapowiada się u nich początek czegoś zupełnie nowego i ekscytującego.

W sferze intymnej znów zapłonie w Was ogień namiętności. Zapragniecie urozmaicić swoje życie seksualne i chętnie zdobędziecie nowe doświadczenia w tej materii. Wiele zależy tu od Waszego zgrania z partnerem, jednak nie powinno być z tym problemu.

Horoskop miłosny dla Strzelca
Osoby będące w związkach postawią na stałość, przyjaźń i wierność. Czujecie się w tym związku bardzo pewnie i stabilnie, także pod względem ekonomicznym. Powinniście jednak uważać, aby nie dać się ponieść zazdrości.

Wolne strzelce zdecydują się na stworzenie trwałego związku  partnerskiego. Jeśli spotkacie na sowiej drodze kogoś, kto wyda Wam się odpowiedni, to możecie myśleć nawet o założeniu rodziny

W sferze intymnej strzelce skupią się głównie na zaspokajaniu zmysłów i wzajemnej przyjemności. Ciepło i wzajemna bliskość będą znaczyły dla Was więcej niż ryzykowne przygody. Szczególnie dobrze będzie się układało pożycie w stałych związkach.

Horoskop miłosny dla Koziorożca
Osoby będące w związkach będą musiały zdecydować się, czy kontynuować tą relację, czy ją zakończyć. Potrzebujecie zmiany. Jeśli związek ma przetrwać musicie zdobyć się na cierpliwość i wyrozumiałość, uważajcie żeby niesłusznie nie oskarżać partnera, o coś, czemu nie jest winien, bo wprowadzi to niepotrzebny zamęt.

Wolne koziorożce będą gotowe na zmiany. Zapragniecie porzucić życie singla i zacząć nowy, poważny związek. To dojrzała i przemyślana decyzja, pragniecie zupełnie odmienić swoje życie.

W sferze intymnej znudzi Was rutyna i potarzany schemat. Pragniecie odmiany, czegoś, co na nowo rozpali Wasze zmysły i pozwoli Wam znów cieszyć się ze zbliżeń. Jeśli jesteście w stałym związku postarajcie się namówić partnera na coś nowego.

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

Komentarze

Brak komentarzy