Horoskop miłosny 18 – 24 grudnia 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach będą skupione na psychicznej i emocjonalnej stronie relacji. Fizyczność i seksualność odejdą na dalszy plan i najważniejsza będzie dla nich mentalna więź z partnerem. Ważne, byście wzajemnie szanowali swoją wolną przestrzeń i pozwolili sobie na chwilę samotności.

Wolne wodniki powinny skupić się bardziej na tym, by nowo poznane osoby pasowały do nich psychicznie i intelektualnie. Będziecie potrzebowali chwili samotności i oddechu.

W sferze intymnej potrzebujecie zgrać się z partnerem na każdym poziomie, także przygodny seks nie wchodzi w grę. Musicie czuć więź z drugim człowiekiem, aby cieszyć się wspólnymi uniesieniami.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będziecie chcieli wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące Waszego związki. Możecie być zdystansowani, jednak, gdy wszystko poukładacie, to Wasze uczucie będzie szczere i prawdziwe.

Wolne ryby powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku. Zwróćcie większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner, jego pasje, zainteresowania i znajomych.

W sferze intymnej potrzebujecie wszystko sobie poukładać. Aby w pełni czerpać radość z bliskości musicie być pewne zarówno swoich uczuć jak i intencji partnera.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach poczują świąteczną atmosferę i będą miały apetyt na wspólne przygody i podróże. Dzięki temu macie przed sobą bardzo ożywczą perspektywę i chętnie będziecie snuć wspólne plany na przyszłość.

Wolne barany nabiorą chęci do rozpoczęcia nowej, podniecającej znajomości. Jesteście gotowi szukać szczęścia poza utartymi ścieżkami, pragniecie przeżyć przygodę i zmienić coś w swoim życiu.

W sferze intymnej zapragniecie eksperymentować, przeżywać nowe doznania i emocje. Potrzeba zmian pcha Was ku przygodom, ale uważajcie, by się w nich nie zatracić.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach czekają konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre byki mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne zaś mogą rezygnować z dotychczasowych nawyków i rozpocząć faktycznie głęboki związek.

Wolne byki czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie. Zamkną drzwi do przyszłości i zdecydują się śmiało zacząć nowe życie i chętnie rozpoczną nowy, poważny i głęboki związek.

W sferze intymnej byki zapragną zmian. Zdecydowanie potrzebujecie nowych doznań, emocji i satysfakcji. Zmiana przyzwyczajeń, miejsca, a może partnera, okaże się kluczem do pełnego zadowolenia.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Może warto pomyśleć o zaręczynach lub ślubie.

Wolne bliźnięta mogą już niebawem spotkać na swoje drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek.

W sferze intymnej może się zdarzyć, że seks okaże się doskonałym zakończeniem kłótni lub gorszego okresu. Okazana wzajemnie czułość, serdeczność i bliskość będą wtedy ważniejsze niż słowa.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by nie prowokować kłótni. Łatwo będziecie tracili cierpliwość a przez to możecie niesłusznie oskarżać partnera o oziębienie uczuć. Ten tydzień to będzie prawdziwa próba dla Waszego związku.

Wolne raki nie będą miały ani chęci, ani cierpliwości do flirtów i zabawy w kotka i myszkę. Jesteście zmęczeni niedomówieniami i półsłówkami. Warto dać sobie czas na odpoczynek od spraw sercowych.

W sferze intymnej będziecie nieco wycofani z powodu złego nastroju. Zmęczenie i brak sprzyjającej atmosfery nie są niestety bez znaczenia. Jeśli tylko nieco odpoczniecie, to wrócicie do formy, także seksualnej.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach czekają chwilowe trudności w relacji z partnerem. Musicie popracować nad komunikacją, odłożyć na bok emocje i szczerze porozmawiać. Jeśli porozumienie nie będzie możliwe mimo obopólnych starań, wówczas należy się zastanowić nad rozstaniem.

Wolne lwy mają dość samotności i będą szukały kogoś, z nim będą umaiły się dogadać. Potencjalny partner musi umieć na tyle panować nad swoimi emocjami, by nawet w trudnej sytuacji umiał się jasno komunikować. Wy także powinnyście popracować nas sztuką dyplomacji i komunikacji.

W sferze intymnej może brakować Wam ciepła i bliskości. Osoby będące w związkach muszą dojść do ładu ze swoimi emocjami, aby wznowić miłosną grę. Osobom samotnym doskwiera brak empatii i serdeczności, którego nie zajdą u przypadkowych partnerów.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o relację z partnerem. Zdecydujecie się gruntownie przebudować Waszą relację, jednak okaże się, że to dobra rewolucja. Porządki w życiu osobistym przyniosą Wam oczekiwane rezultaty.

Wolne panny będą otwarte na nowe znajomości i wyzwania. Będziecie pełni zapału, ale zachowacie też zdrowy rozsądek w ocenie nowo poznanych osób.

W sferze intymnej odrodzi się Wasza wzajemna fascynacja. Zadbacie o to, by podsycić ogień namiętności i na nowo zatracić się w radosnych uniesieniach. Waszą mocną stroną będzie spontaniczność i otwartość na propozycje partnera.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach będą w nie szczerze zaangażowane. Będziecie budowali ciepłą, serdeczną atmosferę. Chętnie będziecie rozpieszczać partnera i skupicie się na doskonaleniu Waszej relacji.

Wolne wagi mogą dzięki swoje błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie. Czujecie się gotowe na nowy związek i jesteście szczere w okazywanych uczuciach.

W sferze intymnej postawicie na dobrze sprawdzone metody i pieszczoty, które zawsze odnoszą skutek. Wiecie, co lubicie i umiecie to wyegzekwować. Jesteście jednak gotowi zrewanżować się tym samym wobec partnera.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będziecie pracowali nad związkiem, by zyskać szczęście i radość.

Wolne skorpiony będą wytrwale pracowały, żeby spodobać się potencjalnemu partnerowi. Zadbają nie tylko o atrakcyjny wygląd, ale także o zdrowie oraz kondycję.

W sferze intymnej skorpiony otworzą się na partnera. Poza zaspakajaniem własnej przyjemności zapragną również zgłębić marzenia i zrealizować fantazje swojego partnera. Chętnie spróbują czegoś nowego, co wzbogaci ich życie erotyczne.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach będą cieszyły się harmonią odzyskaną po niedawno przebytych perturbacjach, będą mogły znów się otworzyć i nawiązać z partnerem głęboką więź. Wasze serca znajdą ukojenie i upragniony spokój u boku zaufanego i oddanego partnera.

Wolne strzelce mogą liczyć na swoją szczęśliwą gwiazdę. Odzyskacie pewność siebie i wiarę we własny urok osobisty. Odzyskacie spokój ducha i chęć do życia, a to przyciągnie do Was kogoś nowego.

W sferze intymnej będziecie cieszyli się z upojnych momentów, podczas których doskonale zgracie się z partnerem. Wasze miłosne uniesienia będą pełne harmonii i z przyjemnością będziecie koić swoje zmysły.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach czeka trudna decyzja. Być może będziecie musieli obudzić się z nierealnego snu o miłości jak z bajki. Rzeczywistość zweryfikuje Wasze oczekiwania. Być może rozstaniecie się z partnerem lub ze starymi przyjaciółmi, którzy zagrażają temu związkowi. Rozstanie to może być niezbędne, by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku.

Wolne koziorożce dojrzeją do tego, by porzucić nierealne wyobrażenie o związku i być może będą musiały rozstać się z osobami, które do tej pory wiele znaczyły w ich życiu. Dzięki temu będą mogły świadomie i rozsądnie zacząć nowe życie osobiste.

W sferze intymnej czeka Was rozczarowanie. Może coś, co wydawało Wam się świetnym pomysłem na ożywienie Waszego pożycia okaże się pomyłką, która tylko pogorszy sytuację. To nie jest dobry czas na eksperymenty, nowości i wyzwania. W miłości nie można robić nic na siłę.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy