Horoskop miłosny 18 – 24 września 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach czeka krótki moment zmartwień i troski. Powinnyście zadbać o dobre relacje z teściami, rodziną, bądź przyjaciółmi ukochanej osoby, gdyż to właśnie najbliżsi ludzie mają duży wpływ na Waszego partnera

Wolne wodniki mogą w nadchodzących dniach poznać kogoś nowego. Z tej znajomości może wywiązać się płomienny romans, jednak niestety nie rokuje on na długotrwałą relację.

W sferze intymnej czekają Was chwile ekscytacji i uniesienia. Ta miła odmiana potrwa niestety krótko i na obecną chwilę nie zapowiada się by na stałe weszła w Wasz łóżkowy repertuar.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach czeka bardzo dobry tydzień, przed Wami ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości.

Wolne ryby otrzymają interesującą wiadomość, być może zaproszenie do udziału w wydarzeniu, które pozwoli Wam ruszyć z miejsca.

W sferze intymnej czeka Was wiele miłych chwil. Bardzo ważnym elementem Waszej gry miłosnej jest odpowiednia oprawa, nastrój i pieszczoty.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach będą czuły się stabilnie, jednak może im brakować ognia namiętności. Choć będą wierne partnerowi, to ich uczucia mogą być nieszczere. Być może barany trwają w związku bardziej z rozsądku. W tej relacji nie brak wzajemnego szacunku, ale za mało w niej miłości.

Wolne barany podchodzą do wszelkich kandydatów na partnera bardzo krytycznie, praktycznie i pragmatycznie. Może warto dać się ponieść fali namiętności i znaleźć kogoś, z kim będziecie naprawdę szczęśliwe?

W sferze intymnej przyda Wam się nieco więcej ognia i pikanterii. Potrzebujecie silnego bodźca żeby rozbudzić swoje zmysły. Doświadczony partner z pewnością umiejętnie podkręci atmosferę, ale i Wy możecie przejąć inicjatywę.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach poczują się spełnione, ich związek wejdzie na nowy, wyższy poziom. Przyszłość tej relacji zapowiada się obiecująco, a szczęście i radość będą towarzyszyły strzelcom przez cały tydzień.

Wolne byki będą intensywnie szukały swojej drugiej połowy i mają wielkie szanse powodzenia. Mogą spotkać kogoś, z kim będą mogły związać się na poważnie.

W sferze intymnej nie zabraknie Wam energii i chęci do działania. Musicie jedynie trafić w dobry moment abyście i Wy i Wasz partner mieli odpowiednio dużo czasu i ochoty na prowadzenie gry miłosnej.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach mogą zostać mile zaskoczone przez partnera. W stałych związkach wszystko dobrze się ułoży i dzięki temu odzyskacie spokój ducha. To świetny moment na snucie wspólnych planów i realizację wspólnych marzeń. Wasze zmysły rozbudzi bliskość i serdeczność partnera.

Wolne bliźnięta będą miały okazję spotkać kogoś, z kim zapragną stworzyć szczęśliwy związek. Nowa znajomość okaże się bardzo ekscytująca i może przerodzić się w błyskotliwy romans. Z całą pewnością pojawi się koło Was ktoś bardzo atrakcyjny.

W sferze intymnej wzajemne przyciąganie między Wami a partnerami doprowadzi do bardzo ekscytujących przeżyć. Przyjemna atmosfera w związku skłoni Was do większej swobody i napełnia Was energią, dzięki której zyskacie więcej fantazji i zapału do miłosnej gry.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach pragną zmian, nuda źle na Was wpływa, więc postanowicie zerwać z rutyną. Może planujecie wyjazd na urlop lub spontaniczny wypad z partnerem, zmiana otoczenia dobrze Wam zrobi i ożywi Waszą relację.

Wolne raki będą miały szansę spotkać kogoś ciekawego podczas wyjazdu lub podróży. Choć nie zabraknie pozytywnych emocji, to może to być jedynie przelotny romans. Pozwoli Wam to jednak oderwać się od szarej rzeczywistości.

W sferze intymnej pragniecie, by zadrżała ziemia. Tradycyjne i sprawdzone metody już Wam nie wystarczają, chcecie zmian. Zmiana miejsca, otoczenia lub techniki przyniesie Wam oczekiwane nowe doznania.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach będą mogły w pełni zaufać swoim partnerom, gdyż mogą liczyć na nich w każdej, nawet ekstremalnej sytuacji. Nie brak Wam przy tym fantazji, lubicie wspólnie zaszaleć i zatracić się w uczuciach.

Wolne lwy może dopaść zauroczenie, które odbierze im umiejętność logicznego myślenia. Będziecie szaleli z miłości. Fortuna jednak Wam sprzyja i możecie w tym szaleństwie odnaleźć prawdziwe szczęście.

W sferze intymnej będziecie szaleć, eksperymentować i świetnie się bawić. Uważajcie jednak, aby nie zatracić się zupełnie w miłosnych uniesieniach, odrobina rozsądku i zabezpieczenia nie zaszkodzi.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach czeka dobry tydzień, w którym uczucie na nowo odżyje. Wspólna przygoda, wyjazd, spontaniczny wypad podsyci Wasze uczucia i chętnie będziecie szukali przygód poza utartym szlakiem.

Wolne panny mogą wdać się w ognisty romans. Macie dużą szansę na nową znajomość. Niestety, choć nowo poznana osoba będzie dobrym kochankiem, to jej uczucia nie będą stałe i raczej nie da się z nią stworzyć długotrwałej relacji.

W sferze intymnej sytuacja znacznie się poprawi. Pragniecie odmiany i to dobry moment by zmienić coś w Waszym łóżkowym scenariuszu. Pomyślcie o zmiennie miejsca lub spontanicznej miłości.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach czeka konfrontacja z partnerem. Nie będzie to jednak kłótnia, a raczej ścieranie się poglądów. Taka dyskusja może okazać się bardzo oczyszczająca i budująca. Zatracicie się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie.

Wolne wagi otrzymają w tym tygodniu szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku. Jeśli spotkacie właściwą osobę, która Was zachwyci i olśni, to znacznie się ożywicie i przejdziecie do działania.

W sferze intymnej będzie panowała gorąca atmosfera. Emocji nie zabraknie także w sypialni, gdyż będziecie bardziej żywiołowi i pewne siebie. Taka postawa może zaskoczyć partnera, który również był wcześniej nieco przygaszony.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach czeka poważna odmiana. Wprowadzicie w życie nowy plan, dzięki któremu wyjdziecie z impasu i znów poczujecie silne emocje. Koniec końców ta zmiana wyjdzie Wam na dobre.

Wolne skorpiony zakończą pewien etap poszukiwań, być może odpuścicie sobie kiepsko rokującą relację. Gdy uda Wam się zakończyć ten rozdział, rozpoczniecie w swoim życiu miłosnym coś zupełnie nowego.

W sferze intymnej nastąpi u Was wielka, ale bardzo pozytywna zmiana. Uda Wam się zerwać z rutyną i nudą, wprowadzicie w swoje życie seksualne zmiany, które pozwolą Wam w pełni się nim cieszyć.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by ich zdroworozsądkowe podejście nie tłumiło uczuć. Wasz racjonalizm sprawia, że możecie wiele stracić. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich więzi. Jeśli tkwicie w nieudanym związku, warto pomyśleć o jego zakończeniu.

Wolne strzelce czekają problemy i zmartwienia na polu towarzyskim. Wasze trudności w życiu uczuciowym wynikają z braku okazywania emocji i zbyt racjonalnym podejściu do związków.

W sferze intymnej możecie być nieco rozczarowani. Pamiętajcie, że w miłości potrzebna jest odrobina szaleństwa i spontaniczności, nie wszystko można dokładnie zaplanować i wyegzekwować. W sypialni potrzeba Wam więcej luzu i empatii.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach postawią na stałość, przyjaźń i wierność. Ciepło i wzajemna bliskość będą znaczyły dla Was więcej niż ryzykowne przygody. Wiecie, że u boku tego partnera możecie wieść życie dostatnie, ale i pełne pozytywnych emocji. Uważajcie tylko, by w Waszą sielankę nie wkradła się niepotrzebnie zazdrość.

Wolne koziorożce poczują się gotowe na to, by stworzyć trwały związek  partnerski, u boku stabilnej i statecznej osoby. W dalszej perspektywie mogą myśleć nawet o założeniu rodziny. Muszą tylko uważać by nie dać się ponieść zazdrości.

W sferze intymnej koziorożce skupią się na zaspokajaniu zmysłów i wzajemnej przyjemności. Poczujecie się świetnie w swoim ciele, Wasze zmysły będą wyostrzone i dzięki temu będziecie doskonałymi kochankami.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy