Horoskop miłosny 19 – 25 grudnia 2016 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będziecie chcieli wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące waszego związku. Możecie być zdystansowani, jednak, gdy wszystko poukładacie, to wasze uczucie będzie szczere i prawdziwe.

Wolne wodniki powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku. Zwróćcie większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner, jego pasje, zainteresowania i znajomych.

W sferze intymnej wodniki będą potrzebowały większej równowagi. Musicie wszystko sobie poukładać, aby w pełni czerpać radość z bliskości musicie być pewni zarówno swoich uczuć, jak i intencji partnera.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach mogą poczuć się rozczarowane. Ich wyobrażenie na temat idealnej miłości może nie przetrwać zderzenia z rzeczywistością. Być może ryby zdecydują się na rozstanie z kimś, kto do tej pory wiele znaczył w ich życiu. Nie należy wówczas dramatyzować, tylko wyciągnąć z tej nauczki wnioski na przyszłość.

Wolne ryby dzięki swojej samotności miały czas na to, aby dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Teraz poczują się gotowe na poważnie się kimś zainteresować.

W sferze intymnej ryby mogą odkryć, ze pewne rzeczy są w seksie przereklamowane. Może się przez to rozczarują, ale z drugiej strony lepiej poznają swoje preferencje, a to zawsze cenna lekcja.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach poczują, że w tej relacji to one tak naprawdę są osobami podejmującymi decyzje. Robią to jednak subtelnie i nie tyranizują partnera. Z drugiej strony ukochana osoba stawia Was na piedestale i wyraźnie pokaże, jak ważni dla niej jesteście.

Wolne barany poczują się bardzo pewne siebie, doskonale będą się czuły w swojej skórze, będą świadome swojej atrakcyjności, uroku i wrażenia, jakie wywierają na płci przeciwnej. Możecie śmiało wykonać pierwszy krok, a potem pozwolić się zdobywać.

W sferze intymnej barany poczują się docenione, spełnione i wyniesione na piedestał. Partner będzie się bardzo starał zaspokoić Wasze potrzeby i jeśli odpowiednio go pokierujecie, to obydwoje zaznacie wiele przyjemności.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach poczują się spełnione, a ich relacja wejdzie na nowy, wyższy poziom. Przyszłość zapowiada się dla Was bardzo kolorowo, radośnie, a szczęście i radość będą towarzyszyły bykom przez cały tydzień.

Wolne byki będą intensywnie szukały swojej drugiej połowy i mają wielkie szanse powodzenia. Mogą spotkać kogoś, z kim będą mogły związać się na poważnie.

W sferze intymnej bykom nie zabraknie energii i chęci do działania. Musicie jedynie trafić w dobry moment abyście i wy i wasz partner mieli odpowiednio dużo czasu i ochoty na prowadzenie gry miłosnej.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach, bądź mające już rodzinę, spędzą ten tydzień w harmonii, zgodzie i zrozumieniu. Docenicie obecność kochającej się bezwarunkowo i wspierającej w każdych okolicznościach rodziny. Karta ta może być zapowiedzią ciąży lub narodzin dziecka.

Wolne bliźnięta zapragną porzucić życie singla i stworzyć związek, w którym będą mogły wytrwać do końca życia. Zatęsknią za rodziną i bliskimi osobami. Może to właśnie w gronie przyjaciół czeka nowa miłość. Zwróćcie uwagę na osoby spod znaku raka.

W sferze intymnej bliźnięta będą nastawione na nieco bardziej wyrafinowane i subtelne pieszczoty. Pragniecie karmić zmysły i w pełni cieszyć się ze zbliżenia, dlatego nie zadowolą Was szybkie zbliżenia.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach będą mogły liczyć na pełne zrozumienie i akceptację ze strony partnera. Wsparcie ukochanej osoby będzie wiele dla nich znaczyć. Przyjaźń z partnerem będzie dla raków równie ważna jak miłość. Raki nie będą miały tajemnic przed partnerem.

Wolne raki mogą znaleźć swoją drugą połówkę w gronie bliskich znajomych. Jeśli rozjeżą się uważnie, to może zauważą, że ktoś dobrze im znany pragnie przejść z „friend zone” do kolejnego etapu. Może to być zodiakalny bliźniak.

W sferze intymnej raki będą więcej brały niż dawały, jednak ta dominacja nad partnerem jest kwestią wzajemnego porozumienia. Być może raki potrzebują poczuć nieco władzy, jednak wiedzą, że tak naprawdę, to doświadczony partner da im wiele nowych i ciekawych doznań.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach będą w tym tygodniu nieco znudzone stagnacją i codzienną rutyną. Wasze emocje również będą zmienne, raz będziecie cieszyli się sielanką w związku, spokojem i zaufaniem, by zaraz wpaść w ponury nastrój z powodu nudy. Może warto wprowadzić w Wasz związek jakieś urozmaicenie, zrobić razem coś, czego dawno nie robiliście.

Wolne lwy wykorzystają swoją szansę i dzięki odwadze oraz spontaniczności mogą sprawić, że zwróci na nie uwagę ktoś ciekawy i energiczny. Nie zrażajcie się niepowodzeniami, bo szczęście sprzyja waszym uczuciom.

W sferze intymnej będzie u Was w tym tygodniu dwojako. Raz będziecie mieli ogromny apetyt na miłość i wszelki igraszki, a w następnej chwili będziecie woleli subtelne pieszczoty i delikatność. Może pragniecie odmiany, ale nieco się jej boicie.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się u Was okres sporów i kłótni, do związku powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Może warto pomyśleć o zaręczynach?

Wolne panny mogą już niebawem spotkać na swoje drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek. Nie unikajcie spotkań towarzyskich i rodzinnych, będziecie się na nich dobrze bawić.

W sferze intymnej może się pannom zdarzyć, że seks okaże się doskonałym zakończeniem gorącej kłótni lub gorszego okresu. Okazana wzajemnie czułość, serdeczność i bliskość będą wtedy ważniejsze niż słowa.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach mogą zaufać swojemu instynktowi, gdyż dobrze im podpowiada. Choć sprawy miłosne bywają skomplikowane i nie wszystko jest w nich logiczne, to czasem wystarczy wspólnie dać się ponieść. Jedyne, co może wagi niepokoić, to jakieś niewyjaśnione sprawy.

Wolne wagi powinny skorzystać z podszeptów swojej intuicji. Będą emanowały urokiem i mają szansę na miłosny podbój. Być może odkryjecie coś, co pomoże Wam w zdobyciu uwagi potencjalnego partnera.

W sferze intymnej wagi będą bardzo otwarte i chętne do zbliżeń. Wasze ciało podpowiada Wam, czego potrzebuje i dzięki temu łatwo zaspokoicie swoje pragnienia. Kochanek będzie oczarowany Waszą zmysłowością.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach osiągną w tym tygodniu idealne partnerstwo, w którym jednak lekko dominować będzie mądra kobieta. W Wasz związek uczuciowy może chcieć wtrącać się ktoś trzeci, starsza kobieta, może to być matka, teściowa, ciotka lub bardziej doświadczona przyjaciółka. Ma dobre chęci, ale nie pozwólcie jej zbytnio ingerować.

Wolne skorpiony popadną w najbliższych dniach w melancholię. Pogrąża się w ciepłych wspomnieniach o minionym szczęściu, swoich dawnych miłościach i związkach. Możecie dojść do ciekawych wniosków.

W sferze intymnej skorpiony zapragną wrócić do dawnych przeżyć i chętnie powtórzą miłe doświadczenia, które dawały im wcześniej satysfakcję. Będziecie zdecydowanie delikatniejsi i bardziej zmysłowi.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach czeka niezwykle udany tydzień. Przed Wami ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości.

Wolne strzelce otrzymają interesującą wiadomość, być może zaproszenie do udziału w wydarzeniu, które pozwoli Wam ruszyć z miejsca i poznać nowe osoby.

W sferze intymnej strzelce czeka wiele miłych chwil. Bardzo ważnym elementem Waszej gry miłosnej będzie odpowiednia, romantyczna oprawa, nastrój i pieszczoty.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach czeka dobry tydzień. W Waszym życiu zapowiada się radosny i beztroski okres. Powinnyście tylko uważać na to, by się nie zagalopować w dobrej zabawie i nie popaść w lekkomyślność i niestałość.

Wolne koziorożce będą miały szansę spotkania kogoś interesującego, z kim będzie można stworzyć ciekawą znajomość, a w przyszłości być może nawet związek partnerski.

W sferze intymnej koziorożcom będzie w tym tygodniu naprawdę błogo i przyjemnie. Uważajcie, bo w tych jakże miłych okolicznościach łatwo dać się ponieść fantazji i zapomnieć o zabezpieczeniu.Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy