Horoskop miłosny 19 - 25 luty 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Dla osób będących w związkach mogą nadejść trudne chwile. Nieumiejętność zawarcia porozumienia może przynieść im rozgoryczenie i stać się punktem zapalnym. Pójście na kompromis może uratować związek. Jeśli wodniki będą uparcie stać przy swoim, mogą doprowadzić tym do rozstania.

Dla singli to nie będzie najlepszy czas. Mogą być nieco rozgoryczone. Samotność może dać im się we znaki, przez co zaczną się nad sobą użalać, a to nic dobrego. Wodnik powinien wsiąść się w garść i mniej krytycznie oceniać siebie oraz innych.

Życie intymne wodnika może nie być najlepsze. W sypialni może zapanować chłód. Kłótnie z partnerem mogą skończyć się seksualną oziębłością, więc może zamiast karać siebie i partnera lepiej wyładować te emocje w sypialni?

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Dla osób będących w związkach nadchodzące dni będą przyjemne. Ryby stworzą ze swoją drugą połową dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Wasza wspólna przyszłość zapowiada się perspektywicznie, gdyż jesteście wobec siebie otwarci i szczerzy.

Dla singli to będzie ciekawy tydzień. Ryby będą miały sprzyjające warunki do nawiązania nowych, ciekawych znajomości. Będziecie gotowi do stworzenia poważnego i długotrwałego związku.

Życie intymne ryb będzie udane. Osoby spod tego znaku będą pewne siebie i szczęśliwe. Zaufanie i pewność, jaką da wam partner sprawi, że wspólnie spędzone chwile będą bardzo przyjemne.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Dla osób będących w związkach nadejdzie ważna chwila. Barany poczują, że w tej relacji to one są osobami podejmującymi decyzje, co da im satysfakcję. Barany rządzić będą jednak subtelnie i nie zamierzają tyranizować partnerów. Z drugiej strony poczują się docenione, ważne, szanowane i kochane.

Dla singli to będzie ciekawy tydzień. Barany będą bardzo pewne siebie, doskonale będą się czuły w swojej skórze, będą świadome swojego uroku i wrażenia, jakie wywierają na płci przeciwnej. Możecie śmiało wykonać pierwszy krok a potem pozwolić się zdobywać.

Życie intymne baranów przyniesie im spełnienie. Partner będzie się bardzo starał zaspokoić Wasze potrzeby i jeśli odpowiednio go pokierujecie, to obydwoje zaznacie wiele przyjemności.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Dla osób będących w związkach pora na złapanie oddechu. Byki będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będziecie chcieli wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące waszego związku. Możecie być zdystansowani, jednak, gdy wszystko poukładacie, to Wasze uczucie będzie szczere i prawdziwe.

Dla singli to dobry czas, żeby zastanowić się, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku. Zwróćcie większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner, jego pasje, zainteresowania i znajomych.

Życie intymne byków odejdzie na dalszy plan. Najpierw potrzebujecie wszystko sobie poukładać. Aby w pełni czerpać radość z bliskości musicie być pewne zarówno swoich uczuć jak i intencji partnera

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Dla osób będących w związkach zapowiada się czas harmonii i stabilizacji. W życiu uczuciowym bliźniąt będzie się wszystko układało. Czeka je radosny, wręcz frywolny czas. Bliźnięta powinny jednak uważać, by nie zatracić się w zabawie i nie popaść w lekkomyślność.

Dla singli to będzie owocny czas. W tym tygodniu będą miały szansę spotkać kogoś interesującego. Jeśli nowo poznana osoba naprawdę zainteresuje bliźnięta, to istnieje wówczas szansa na stworzenie udanego związku partnerskiego.

Życie intymne bliźniąt będzie spontaniczne i ekscytujące. Będziecie chętni do prowadzenia miłosnej gry. Seks będzie dla Was nie tylko formą wyrażenia uczuć, ale i dobrą zabawą.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Dla osób będących w związkach to może być dość trudny okres. Żyjecie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu, a to może wpędzić Was w depresję. Znacznie lepiej będzie dla Was zacząć wszystko zmieniać, aby budować ten związek w pełni świadomie i z czystym sercem.

Dla singli czas na to, żeby wziąć się w garść. Musicie wyciągnąć wnioski z wcześniejszych związków, by w przyszłości nie popełniać podobnych błędów i stworzyć stabilną i bezpieczną relację.

Życie intymne raków nie ułoży się tak jak zostało prze nie zaplanowane. Misterny plan mający na celu przeżycie miłych chwil we dwoje może upaść z powodu jakiegoś błędu leżącego u samach jego podstaw.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Dla osób będących w związkach ten tydzień zapowiada się stabilnie, ich relacjom nic nie zagraża. Jedyne, co może stanowić kłopot, to może Wam brakować spontaniczności i ekscytujących przeżyć. Choć w związku stawiacie na wierność i jesteście oddani rodzinie, to czasem Wasze uczucia bywają nieszczere.

Dla singli trwały i stabilny związek będzie znaczyła więcej niż motyle w brzuchu i szaleńcze zakochanie. Być może zdecydują się na związek z rozsądku, oparty na szacunku, ale nie rezygnujcie zupełnie z romantycznej miłości.

Życie intymne lwów przygasza rutyna. Bliskość z partnerem może nie sprawiać Wam już takiej satysfakcji. Warto ożywić atmosferę, rozbudzić zmysły i przypomnieć sobie jak ekscytując mogą być wspólnie spędzone chwile.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Dla osób będących w związkach przyjdzie pora, żeby trzeźwo spojrzeć na świat i na swoje życie uczuciowe. Przeżyjecie dosłowne zderzenie z rzeczywistością i rozstaniecie się z wyobrażeniami o związku jak z bajki. Nie oznacza to jednak rozstania, a dojrzałe i odpowiedzialne podejście do związku.

Dla singli to będzie właściwa pora, aby wyciągną wnioski z dotychczasowych przeżyć. Zrozumiecie, że były one niezbędne abyście mogli dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku da Wam wiele satysfakcji.

Życie intymne panien będzie pełne szczerych uniesień. Panny pozbędą się złudzeń i nierealnych wyobrażeń. Dzięki temu będą modły zrewidować swoje podejście do seksu i zacząć czerpać z niego prawdziwą przyjemność.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Dla osób będących w związkach nadejdzie czas na docieranie się. Wagi będą musiały zdobyć się na cierpliwość i wyrozumiałość. Będzie to konieczne, aby utrzymać związek. Wagi mogą niesłusznie oskarżać partnera, o coś, czemu zupełnie nie jest winien, co wprowadzi w ich związek niepotrzebny zamęt.

Dla singli to będzie niezły okres. Wagi mogą liczyć na chwilę szczęścia i zauroczenie, jednak w najbliższym czasie nie szykują się u nich poważne zmiany.

Życie intymne wag może być nieco spokojniejsze. Mogą chwilowo stracić ochotę na seks, albo będą potrzebowały dłuższej i lepszej zachęty.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Dla osób będących w związkach ten tydzień przyniesie odnowę i Wasz związek znów rozkwitnie. Zdecydujecie się gruntownie przebudować waszą relację, jednak okaże się, że to dobrą rewolucją. Porządki w życiu osobistym przyniosą wam oczekiwane rezultaty.

Dla singli ten tydzień będzie udany. Skorpiony będą otwarte na nowe znajomości i wyzwania. Będziecie pełni zapału, ale zachowacie też zdrowy rozsądek w ocenie nowo poznanych osób.

Życie intymne skorpionów wypełni wzajemna fascynacja. Zadbacie o to, by podsycić ogień namiętności i na nowo zatracić się w radosnych uniesieniach. Waszą mocną stroną będzie spontaniczność i otwartość na propozycje partnera.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Osoby będące w związkach będą w tym tygodniu wymagały więcej od siebie niż od partnera.

Dla osób będących w związkach pajdzie pora, aby popracować nad związkiem, jednak muszą to być obustronne działania. Dzięki tym staraniom w związku zapanuje zgoda, harmonia, a pary starające się o dziecko mogą odnieść sukces i stworzyć nowe życie.

Dla singli czas na zmianę taktyki, gdyż nie odnoszą oczekiwanych rezultatów i mogą nie oczarować wybranka. Nie pozwólcie by to niedowartościowane wprawiło Was w zły nastrój, być może za bardzo staracie się zwracać na siebie uwagę. Przyda Wam się więcej luzu.

Życie intymne strzelców będzie sielankowe. Bliskość, ciepło, zaufanie, ale i szczypta dzikości sprawią, że doskonale odnajdziecie się w roli kochanków. Pamiętajcie tylko, by zadbać o zabezpieczenie, gdyż to także dobry czas na ciążę.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Osoby będące w związkach

Dla osób będących w związkach przyjdzie pora, żeby przejąć stery i pokierować nim po swojemu. Jeśli Wam to wyjdzie, wszystko będzie świetnie się układać. Wasza połówka daje Wam silne oparcie, stabilizację, a przy tym jest dla was bardzo atrakcyjna. Ten związek może być właśnie tym na całe życie.

Dla singli to będzie czas żniw. Koziorożce nie będą narzekać na brak powodzenia. Poczują się naprawdę atrakcyjne i z łatwością zdobędą zainteresowanie płci przeciwnej. Macie w tym tygodniu szansę znaleźć prawdziwą miłość.

Życie intymne koziorożców będzie bardzo udane. Będziecie pozytywnie naładowani i z radością dacie temu wyraz w sypialni. Poczujecie się piękni i spełnieni, a Wasza druga połowa stanie na wysokości zadania.

Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy