Horoskop miłosny 19-25 marca 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Osoby będące w związkach doświadczą w tym tygodniu

Dla osób będących w związkach to będzie szczególnie dobry tydzień. Wodniki doświadczą prawdziwej, szczerej i szczęśliwej miłości. Nawet, jeśli czasem w Waszym związku coś nie gra, to umiecie świetnie się komunikować i wspólnie nad nim pracować. Wygląda na to, że z tą osobą możecie spędzić resztę życia.

Dla singli to może być przełomowy tydzień. Możecie spotkać na swojej drodze człowieka, z którym zbudujecie w przyszłości szczęśliwy związek. Nie bójcie się mówić o swoich uczuciach oraz pragnieniach. Tylko z człowiekiem, który je rozumie i podziela możecie być szczęśliwi.

Życie intymne wodnika wypełni radość i pasja. Wszystko to jest Wam pisane w nadchodzących dniach. Otwórzcie się na przyjemność, jaka płynie ze zbliżenia a wówczas osiągniecie pełnię satysfakcji.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Dla osób będących w związkach to będzie dobry czas. Raki stworzą ze swoimi partnerami dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Wasze związki opierają się na zaufaniu i uczciwości, dzięki czemu są perspektywiczne, niezawodne i stałe.

Dla singli ten tydzień przyniesie dogodne warunki do poznawania nowych osób. Dzięki temu będziecie mieli szansę poznać kogoś nowego i być może stworzycie nowy związek.

Życie intymne ryb zapowiada się przyjemnie. Przed Wami chwile miłej, spokojnej i bezpiecznej miłości. Postawiacie na subtelność i pragniecie by taki był również Wasz seks, zmysłowy i niezwykły.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Dla osób będących w związkach w tym tygodniu nadejdzie poważna zmiana, która koniec końców wyjdzie Wam na dobre. Wasz związek ewoluuje, dojrzeje i będziecie mogli czerpać z niego większą satysfakcję.

Dla singli pora na to, aby zakończyć pewien etap, być może zakończą kiepsko rokującą relację. Dzięki chwili wytchnienia od spraw emocjonalnych nabierzecie niezbędnego dystansu i już niedługo rozpoczniecie nowy rozdział w życiu miłosnym.

Życie intymne baranów to będzie pozytywna zmiana, dzięki której otworzycie się na przyjemności płynące z bliskości z drugim człowiekiem

Horoskop tygodniowy dla Byka

Dla osób będących w związkach przyjdzie krótki moment zmartwień i troski. Powinniście zadbać o dobre relacje z teściami, rodziną, bądź przyjaciółmi ukochanej osoby, gdyż to właśnie najbliżsi ludzie mają duży wpływ na Waszego partnera.

Dla singli to dobry okres żeby poznać kogoś nowego. Z tej znajomości może wywiązać się płomienny romans, jednak niestety nie rokuje on na długotrwałą relację. Zawsze to miłą odmiana.

Życie intymne byków będzie dla nich źródłem ekscytacji i uniesienia. Ta miła odmiana potrwa niestety krótko i na obecną chwilę nie zapowiada się by na stałe weszła w Wasz łóżkowy repertuar.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Dla osób będących w związkach przyjdzie pora na ważną rozmowę, dzięki której wyjaśni się Wasza sytuacja. Przyniesie Wam to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Dzięki temu wkroczycie na nowy poziom rozwoju i wasz związek będzie dojrzalszy.

Dla singli pora na chłodno i obiektywnie spojrzeć na kwestie uczuciowe. Uda Wam się wyjaśnić jakąś istotną sprawę, może charakter relacji z drugim człowiekiem i dzięki temu będziecie mogli uporządkować swoje emocje.

Życie intymne bliźniąt może przynieść rozczarowanie, które diametralnie zmieni ich nastawienie do partnera. Może warto pomyśleć nad zmianą miłosnej techniki, otworzyć się na nowe doznania i zaufać instynktowi.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Dla osób będących w związkach ten tydzień przyniesie sielankę, bliskość pełną harmonii, zgody i zrozumienia. Docenicie obecność kochającej się bezwarunkowo i wspierającej w każdych okolicznościach rodziny. Karta ta może być zapowiedzią ciąży lub narodzin dziecka.

Dla singli to dobry okres, aby porzucić życie w pojedynkę. Zapragniecie stworzyć związek, w którym będziecie mogli wytrwać do końca życia. Zatęsknicie za rodziną i bliskimi osobami. Może to właśnie w gronie przyjaciół czeka na Was nowa miłość.

Życie intymne raków będzie udane. Nastawicie się na nieco bardziej wyrafinowane i subtelne pieszczoty. Pragniecie karmić zmysły i w pełni cieszyć się ze zbliżenia, dlatego nie zadowolą Was szybkie i powierzchowne numerki.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Dla osób będących w związkach pora na wytężoną pracę. Lwy powinny uważać, by nie dać się obarczać partnerowi odpowiedzialnością za wszystkie problemy i kłopoty. Przygnębienie wywołane tym stanem może przesłaniać Wam rozwiązanie problemu. Musicie popracować nad Waszą relacją z ukochaną osobą.

Dla singli ten tydzień może być niebezpieczny. Lwy mogą znaleźć się pod wpływem osoby nieodpowiedzialnej, zmiennej i lubiącej tyranizować otoczenie. Jeśli unikniecie tej pułapki czeka Was nowa znajomość, która może przerodzić się w dłuższy związek.

Życie intymne lwów przyniesie chwilowe ostudzenie emocji. Jeśli wpadniecie w dołek psychiczny, to nie będziecie mieli ochoty na szaleństwa w sypialni. Potrzebujecie zrozumienia, bliskości i ciepła, kogoś, kto się wami zaopiekuje.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Dla osób będących w związkach to będzie owocny tydzień. Panny dla prawdziwej miłości będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnujecie z niektórych nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będziecie pracowali nad związkiem, by zyskać szczęście i radość.

Dla singli to nie czas na odpoczynek. Panny będą wytrwale pracowały na to, by małymi kroczkami zdobyć sympatię osoby, która podoba im się od dłuższego czasu.

Życie intymne panien będzie bardziej spolegliwie. Pozwolicie na chwilę dominować swoim partnerom. Przyniesie Wam to zasłużoną nagrodę i będziecie w pełni usatysfakcjonowani ze swojej miłości.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Dla osób będących w związkach pora nieco wyhamować. Wagi muszą uważać na to, by nie tyranizować partnera i nie skupiać się wyłącznie na własnych emocjach i subiektywnych opiniach. Wasz egoizm może zranić partnera, który będzie się czół pominięty i zepchnięty na dalszy plan. Jeśli wasz związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Dla singli pora, aby skupić się na własnych emocjach. Wagi będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości. Musicie przełamać ten negatywizm.

Życie intymne wag nie będzie takie łatwe. Musicie popracować nad okazywaniem emocji, czułością i gestami sympatii wobec partnera. Być może nie będziecie mieli ochoty na bliskość, ale Wasze negatywne nastawienie uda się przełamać, jeśli tylko otworzycie się na drugą osobę.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Dla osób będących w związkach to nie będzie łatwy okres. Skorpiony do tej pory wymagały więcej od siebie niż od partnera, pora to zmienić. Dzięki tym staraniom w związku zapanuje zgoda, harmonia, a dla par starających się o dziecko ten tydzień może przynieść nowe życie

Dla singli pora na to by nieco przystopować. Skorpiony aż za bardzo starają się zwracać na siebie uwagę. Ponieważ nie odnieśliście dotąd oczekiwanych rezultatów i nie udało Wam się oczarować wybranej osoby, możecie poczuć się niedowartościowani i samotni.

Życie intymne skorpionów będzie się układało sielankowo. Bliskość, ciepło, zaufanie, ale i szczypta dzikości sprawią, że doskonale odnajdziecie się w roli kochanków. Pamiętajcie tylko, by zadbać o zabezpieczenie, gdyż to także dobry czas na ciążę.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Dla osób będących w związkach pora na odmianę. Strzelce mogą narzekać na monotonię lub rutynę w związku i potrzebują to zmienić. Pamiętajcie jednak, że to piękna, wspólna codzienność tworzy to, czym jest trwały związek. Potrzebujecie, nowej energii, podjęcia nowych, wspólnych wyzwań.

Dla singli ten tydzień będzie ważny. Strzelce będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć, bo mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego. Uważajcie tylko, żeby w pogoni za ekscytującymi doznaniami nie zgubić swojej szansy.

Życie intymne strzelców będzie zdecydowanie bardziej pikantne. Uda wam się nieco podkręcić atmosferę. Szczypta fantazji, odrobina tajemniczości i zaufany kochanek, to wszystko, czego Wam trzeba, aby Wasz seks był w tym tygodniu naprawdę udany.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Dla osób będących w związkach to będzie dobry okres. Koziorożce poczują się spełnione i będą dzielić się radością z partnerem. W przypadku jakichkolwiek niejasności osiągną kompromis. Stworzycie związek oparty na prawdzie i tolerancji. Możecie spokojnie snuć już plany matrymonialne lub starać się o dziecko.

Dla singli wiosna przyniesie nowe znajomości. Koziorożce mogą liczyć na miłe i twórcze kontakty z ludźmi. Spotkają na swoje drodze poważnego partnera. Wszystko będzie układało się Wam pomyślnie, a nowa znajomość może być początkiem nowej przyjaźni lub miłości.

Życie intymne koziorożców będziecie ożywione. Zapragniecie karmić zmysły subtelnymi i delikatnymi pieszczotami. Poczujecie się atrakcyjni i pożądani. To dobry czas na powiększenie rodziny, więc jeśli tego nie planujecie, pamiętajcie by się zabezpieczyć.

Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy