Horoskop miłosny 20 – 26 listopada 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach czeka ponowny rozkwit uczuć. Być może zdobędą nowe doświadczenia, wejdą na nowy, wyższy etap relacji z partnerem. Jeśli wszystko pójdzie po Waszej myśli, to będziecie mogły śmiało snuć ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany.

Wolne wodniki będą w dobrym nastroju do poznawania nowych ludzi. Jeśli znudziło się Wam życie w pojedynkę i szukacie drugiej połowy, to macie szansę poznać kogoś, z kim stworzycie naprawdę dobrze rokujący związek.

W sferze intymnej u wodników zapowiada się początek czegoś nowego. Macie pomysł na to jak ożywić i urozmaicić grę miłosną, jednocześnie dając partnerowi wiele czułości i ciesząc się wzajemną bliskością.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą miały możliwość lepiej poznać swojego partnera. Idąc wspólnie przez życie zmieniacie się, dojrzewacie, dlatego też odkrywacie na nowo swoją miłość. Macie szansę dowiedzieć się czegoś zupełnie nowego o ukochanym.

Wolne ryby będą szukały informacji mogących pomóc im w zdobyciu uwagi i uczucia wymarzonej drugiej połowy. Chętnie podszkolicie się w sztuce uwodzenia.

W sferze intymnej ryby mogą liczyć na to, że w tym tygodniu ich życie uczuciowe nabierze kolorów. Wasza wzajemna fascynacja odżyje i chętnie znów zbliżycie się do siebie.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Być może barany przyjmą lub zaplanują oświadczyny.

Wolne barany mogą spotkać na swojej drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek. Osoba ta wyjdzie z inicjatywą i zaproponuje kolejne spotkanie, a to będzie bardzo dobrze rokowało na przyszłość.

W sferze intymnej po niedawnym ostudzeniu emocji nastąpi ponowny rozkwit uczuć. Zapragniecie zbliżyć się z partnerem i znów oddać miłosnym uniesieniom. Jesteście otwarci na miłosne przygody i chętnie urozmaicicie swoją grę miłosną.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach mogą zostać mile zaskoczone przez partnera. W stałych związkach wszystko dobrze się ułoży i dzięki temu odzyskacie spokój ducha. To świetny moment na snucie wspólnych planów i realizację wspólnych marzeń. Wasze zmysły rozbudzi bliskość i serdeczność partnera.

Wolne byki będą miały okazję spotkać kogoś, z kim zapragną stworzyć szczęśliwy związek. Nowa znajomość okaże się bardzo ekscytująca i może przerodzić się w błyskotliwy romans. Z całą pewnością pojawi się koło Was ktoś bardzo atrakcyjny.

W sferze intymnej wzajemne przyciąganie między Wami a partnerami doprowadzi do bardzo ekscytujących przeżyć. Luźna atmosfera skłoni Was do większej swobody i napełni Was energią, dzięki której zyskacie więcej fantazji i zapału do miłosnej gry.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach poczują się spełnione, ich związek wejdzie na nowy, wyższy poziom. Przyszłość tej relacji zapowiada się obiecująco, a szczęście i radość będą towarzyszyły strzelcom przez cały tydzień.

Wolne bliźnięta będą intensywnie szukały swojej drugiej połowy i mają wielkie szanse powodzenia. Mogą spotkać kogoś, z kim będą mogły związać się na poważnie.

W sferze intymnej nie zabraknie Wam energii i chęci do działania. Musicie jedynie trafić w dobry moment abyście i Wy i Wasz partner mieli odpowiednio dużo czasu i ochoty na prowadzenie gry miłosnej.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach muszą uważać na to, by nie tyranizować partnera i nie skupiać się wyłącznie na własnych emocjach i subiektywnych opiniach. Wasz egoizm może zranić partnera, który będzie się czół pominięty i zepchnięty na dalszy plan. Jeśli Wasz związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Wolne raki skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości.

W sferze intymnej musicie popracować nad okazywaniem emocji, czułością i gestami sympatii wobec partnera. Być może nie będziecie mieli ochoty na bliskość, ale Wasze negatywne nastawienie uda się przełamać, jeśli tylko otworzycie się na drugą osobę.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach mogą liczyć, że w najbliższym tygodniu w ich życiu uczuciowym będzie się wszystko układało. Czeka je radosny, wręcz frywolny czas. Lwy powinny jednak uważać, by nie zatracić się w zabawie i nie popaść w lekkomyślność.

Wolne lwy także będą miały dobrą passę. W tym tygodniu będą miały szansę spotkać kogoś interesującego. Jeśli nowo poznana osoba naprawdę zainteresuje lwa, to istnieje wówczas szansa na stworzenie udanego związku partnerskiego.

W sferze intymnej lwy będą spontaniczne i chętne do prowadzenia miłosnej gry. Seks będzie dla nich nie tylko formą wyrażenia uczuć, ale i dobrą zabawą.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach powinny uważać, by nie dać się zaślepić zazdrości. Być może czujecie się zranieni, jednak sami sobie zafundujecie ciche dni  i celowo będziecie ignorowali partnera. To niedojrzałe postępowanie może Was wpędzić w tarapaty.

Wolne panny w najbliższych dniach mogą nie być zainteresowane szukaniem partnera. Wasze zdanie, co do płci przeciwnej jest chwilowo bardzo negatywne, więc lepiej odpuścić poszukiwania do czasu aż Wasz emocje się uspokoją.

W sferze intymnej panny mogą być władcze, narzucające i zazdrosne. Pragniecie mieć ukochaną osobę wyłącznie dla siebie i spędzać z nią możliwie wiele czasu także w sypialni. Uważajcie żeby nie przesadzić z dominacją nad partnerem.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach mogą być spokojne, gdyż miłość i szczęście wciąż będą obecne w ich życiu. Przed Wami okres rozwoju i nowych porywających uczuć. To ożywienie wniesie w Wasz związek wiele dobrego.

Wolne wagi mogą w tym tygodniu liczyć na spotkanie kogoś ekscytującego, z kim miło spędzą czas. Dzięki temu miłemu doświadczeniu odzyskają wiarę w swój urok osobisty.

W sferze intymnej zapowiada się coś ekscytującego, co pozwoli Wam wyrazić swoje pragnienia. Zaspokojenie potrzeby bliskości i spełnienie przyniesie Wam wielką satysfakcję.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach w najbliższej przyszłości powinny wystrzegać się porywów namiętności i wylewnego okazywania uczuć. Dla partnera może być to męczące, być może ostatnio było aż za dużo słodyczy w Waszym związku i teraz przyda Wam się odrobina spokoju. Spojrzenie z dystansu pozwali Wam przekonać się o wartości uczuć.

Wolne skorpiony postanowią na chwilę wstrzymać poszukiwania. Nie jest to właściwy czas albo Waszą uwagę przykuła niewłaściwa osoba. Macie tego świadomość.

W sferze intymnej u skorpionów będzie zdecydowanie spokojnie. Zanim zdecydujecie się na oddanie porywom namiętności chcecie mieć wszystko poukładane w głowie i w sercu.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach mogą być w tym ty tygodniu nieco przygaszone. Możecie czuć się osamotnieni nawet w obecności swojego partnera. To poczucie opuszczenia bierze się głównie ze zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu macie w tej chwili na prowadzenie gry miłosnej.

Wolne strzelce mogą silniej odczuwać samotność. Mimo wszystko nie czujecie się na siłach rozglądać za nową miłością. Przyczyną tego osowienia jest w znacznej mierze stres i zmęczenie.

W sferze intymnej strzelce nie będą szczególnie ożywione. Bardziej niż seks będzie Was interesował wspólny relaks, wypoczynek, bliskość i czułość. Potrzebujecie ciepła i miłości.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach będą gotowe podjąć wyzwanie i budować coś trwałego. Choć Wasza relacja z partnerem wymaga ogromnego wkładu pracy, to jest tego warta, bo pozwala lepiej poznać partnera i samych siebie. Ten związek jest pełen emocji, sprzeczek, ale i prawdziwej miłości.

Wolne koziorożce nie koniecznie będą chciały romantycznego uwodzenia, celebrowania słodkich chwil i delikatnego flirtu. Szukacie związku, konkretnych deklaracji, a nie fantazji i obietnic bez pokrycia.

W sferze intymnej koziorożce zapragną wyrażać siebie i spełniać swoje pragnienia. Bardziej niż delikatny i zmysłowy flirt interesują je mocne doznania.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy