Horoskop miłosny 20 – 26 Marca 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach czeka tydzień uniesień i namiętności. Wasz temperament da o sobie znać i chętnie przejmiecie ster. Wasza relacja rozwija się i możecie planować zawarcie związku małżeńskiego lub powiększenie rodziny. Szczególnie dobrze będą się układały Wasze relacje z zodiakalnym baranem lub panną.

Wolne wodniki czekają bardzo dobre dni. Wenus będzie Wam sprzyjać, zatem to dobry moment dla tych szukających prawdziwej miłości.

W sferze intymnej będzie się Wam wszystko dobrze układało. Jeśli tylko uda się Wam lekko przejąć kontrolę, będziecie w pełni usatysfakcjonowani. Jeśli pragniecie zajść w ciążę, to bardzo dobry moment.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by ich zdroworozsądkowe podejście nie tłumiło uczuć. Wasz racjonalizm sprawia, że możecie wiele stracić. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich więzi. Jeśli tkwicie w nieudanym związku, warto pomyśleć o jego zakończeniu.

Wolne ryby czekają problemy i zmartwienia na polu towarzyskim. Wasze trudności w życiu uczuciowym wynikają z braku okazywania emocji i zbyt racjonalnym podejściu do związków.

W sferze intymnej możecie być nieco rozczarowani. Pamiętajcie, że w miłości potrzebna jest odrobina szaleństwa i spontaniczności, nie wszystko można dokładnie zaplanować i wyegzekwować. W sypialni potrzeba Wam więcej luzu i empatii.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Zapowiada się dla Was bardzo dobry czas, może nawet zaplanujecie zaręczyny lub małżeństwo. Dla par starających się o potomka to bardzo odpowiedni moment, szczególnie, jeśli jesteście w związku z zodiakalnym wodnikiem lub panną.

Wolne barany mogą wdać się w nowy, płomienny romans. Co ciekawe, wzajemna fascynacja i otwartość spowoduje, że ten flirt może przerodzić się w stały związek.

W sferze intymnej będziecie czerpać radość ze wzajemnego zaufania, pewności i poczucia bezpieczeństwa. Dzięki temu możecie puścić wodze fantazji i dać się ponieść. Uważajcie jednak na zabezpieczenia, bo to dobry czas na poczęcie dziecka.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach osiągną partnerstwo, w którym jednak lekko dominować będzie mądra kobieta. Musicie jednak uważać, bo w Wasz związek może wtrącać się ktoś trzeci, kobieta, może to być matka, teściowa lub przyjaciółka. Ma dobre intencje, ale może wprowadzić zamęt.

Wolne byki mogą z sentymentem wspominać minione związki. Ta melancholia i ciepłe wspomnienia po minionym szczęściu oderwą Was na chwilę od rzeczywistości.

W sferze intymnej wszystko będzie się układało po Waszej myśli. Umiecie tak pokierować partnerem, by osiągnąć pełnię zadowolenia i to w dodatku obopólną.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach czeka udany tydzień, przed Wami ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości.

Wolne bliźnięta otrzymają interesującą wiadomość, być może zaproszenie do udziału w wydarzeniu, które pozwoli Wam ruszyć z miejsca.

W sferze intymnej czeka Was wiele miłych chwil. Bardzo ważnym elementem Waszej gry miłosnej jest odpowiednia oprawa, nastrój i pieszczoty.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach będą miały w tym tygodniu świetną okazję by wyjaśnić wszelkie niejasności w związku. Szczera rozmowa, choć może być żywiołowa, oczyści atmosferę w związku. Dzięki temu poprawią się Wasze relacje z partnerem i znów będziecie cieszyli się swoim towarzystwem.

Wolne raki mają szansę poznać kogoś naprawdę ciekawego. Być może uda im się stworzyć związek pełen szczerości otwartości i bliskości.

W sferze intymnej raki będą bardzo zadowolone. Razem z partnerem będą czerpać z seksu radość i przyjemność, gdyż wiedzą na ile mogą sobie pozwolić.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach będą cieszyły się harmonią odzyskaną po niedawno przebytych perturbacjach, będą mogły znów się otworzyć i nawiązać z partnerem głęboką więź. Wasze serca znajdą ukojenie i upragniony spokój u boku zaufanego i oddanego partnera.

Wolne lwy mogą liczyć na swoją szczęśliwą gwiazdę. Odzyskacie pewność siebie i wiarę we własny urok osobisty. Odzyskacie spokój ducha i chęć do życia, a to przyciągnie do Was kogoś nowego.

W sferze intymnej lwy będą cieszyły się z upojnych momentów, podczas których doskonale zgrają się z partnerem. Wasze miłosne uniesienia będą pełne harmonii i z przyjemnością będziecie koić swoje zmysły.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach mogą liczyć, że nadchodzący tydzień będzie dla nich pełen harmonii i równowagi. W związku wszystko będzie się układało, a jeśli staracie się o dziecko to jest to bardzo dobry moment. Szczególnie pomyślnie będą układały się relacje w związkach z zodiakalnym wodnikiem lub baranem.

Wolne panny będą czuły się osamotnione, być może, dlatego, szukając partnera dużo więcej wymagają od siebie niż od potencjalnego kandydata, przez co mogą się łatwo rozczarować.

W sferze intymnej zodiakalne panny będą zadowolone ze swojego życia. Jesteście świadomi własnego ciała i atrakcyjności, a to klucz do udanego seksu.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach zdadzą sobie sprawę, że bardzo ważnym elementem ich relacji jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Wasz związek utrwalą wspólne przedsięwzięcia oraz pasje, choć czasami będziecie musieli zrezygnować z własnych ambicji.

Wolne wagi mają szansę na ciekawy flirt. Jeśli się na to zdecydujecie, nowa znajomość, może się przeobrazić w dłuższy romans. Jeśli tylko będziecie umieli nieco podporządkować się partnerowi, podbijecie jego serce.

W sferze intymnej wagi docenią to, że są zgrane ze swoim ukochanym. Lubicie te same rzeczy i doskonale wiecie, co sprawia Wam przyjemność. Wiecie też jak sprawić radość partnerowi i niejednokrotnie z tego skorzystacie.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach czekają chwile delikatnej i wypełnionej miłością bliskości. W Waszym związku zapanuje harmonia, będziecie dobrze zgrani z partnerem i jesteście gotowi do ustępstw i poświęceń.

Wolne skorpiony mogą czuć się nieporadne. Będziecie odczuwać głęboką tęsknotę za tym, by mieć wsparcie w drugim człowieku, który pocieszy, zrozumie i pomoże Wam zmobilizować się do działania.

W sferze intymnej skorpiony będą stawiały na delikatność, bezpieczeństwo i ciepło. Bardzo ważna będzie dla Was wzajemna bliskość i bardziej niż sam seks, będzie Was interesowała czuła gra wstępna.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach powinny uważać, by nie dać się zaślepić zazdrości. Być może czujecie się zranieni, jednak sami sobie fundujecie ciche dni  i celowo zignorujecie swojego partnera. To niedojrzałe postępowanie może Was wpędzić w tarapaty.

Wolne strzelce w najbliższych dniach mogą nie być zainteresowane szukaniem partnera. Wasze zdanie, co do płci przeciwnej jest chwilowo bardzo negatywne, więc lepiej odpuścić poszukiwania do czasu aż Wasze emocje się uspokoją.

W sferze intymnej strzelce mogą być władcze, narzucające i zazdrosne. Pragniecie mieć ukochaną osobę wyłącznie dla siebie i spędzać z nią możliwie wiele czasu także w sypialni. Uważajcie żeby nie przesadzić z dominacją nad partnerem.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach mają szansę załagodzić sporne kwestie, odzyskać równowagę i na nowo cieszyć się harmonią. Dzięki szczerej rozmowie i otwartej postawie uda Wam się wyjaśnić wszelkie niejasności i dzięki temu umocnicie oraz rozwiniecie swoją relację z partnerem.

Wolne koziorożce mogą liczyć na ciekawe miłosne przygody, które wiele wniosą do ich życia osobistego. Będą miały szansę nawiązać trwałą relację. Być może uda im się przekształcić przelotny romans w trwały związek.

W sferze intymnej koziorożce będą miały okazję do zebrania wartościowych i trwałych doświadczeń. Zdecydowanie przejmiecie inicjatywę w kontaktach z płcią przeciwną i dzięki temu będziecie mieli większą satysfakcję ze zbliżenia.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy