Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach będą mogły liczyć na zrozumienie i wsparcie ze strony swoich partnerów. Przyjaźń będzie dla Was równie ważna jak miłość. Dzięki temu, że znacie się dobrze, możecie sobie zaufać i wspólnie doskonale się bawić.

Wolne wodniki mają w tym tygodniu szansę spotkać kogoś, kto podbije ich serce. Możliwe, że swoją drugą połówkę spotkacie w gronie bliskich przyjaciół albo znajomych, zatem nie unikajcie wspólnych imprez i wyjść na miasto.

W sferze intymnej wodniki będą otwarte na nowości i chętnie urozmaicą swoje życie erotyczne. Ten tydzień przyniesie Wam wiele uniesień i przyjemnych przeżyć.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą bardzo żywiołowe, pełne energii, pasji, musicie jednak uważać, aby nie przesadzić z czułością, namiętnością i wylewnością wobec ukochanego.  Możecie łatwo przesadzić w okazywaniu uczuć. Może Was kusić skok w bok, ale zastanówcie się, czy warto. 

Wolne ryby muszą popracować nad tym, żeby okiełznać swoje pragnienia i ukierunkować je na jakiś pozytywny cel, wówczas mogą zdobyć serce ukochanej osoby.

W sferze intymnej obudzi się w Was ogromny temperament, będziecie chętni do miłosnych igraszek i nawet osobom niemającym stałego partnera może przydarzyć się pikantna przygoda.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach będą czuły się kochane, akceptowane i uwielbiane przez partnera. Poczujecie pełnię miłości i wszystko powinno się w Was układać idealnie. Ważne jest jednak żebyście dobrze ulokowali swoje uczucia, wówczas będziecie szczęśliwi przez długi czas.

Wolne barany będą musiał dokonać trudnego wyboru. Z jednej strony ktoś niezwykle pociągający i przebojowy zwróci Wasza uwagę, jednak może to być jedynie przelotna miłostka. W tym samym czasie ktoś nieco spokojniejszy, ale szczerze Wami zainteresowany też będzie chciał zrobić na Was wrażenie. Wybierzcie mądrze!

W sferze intymnej będzie bardzo gorąco. Wasze zmysły będą bardzo wrażliwe, wyobraźnia rozpali Wasze pragnienia i dacie się ponieść fali namiętności. Pamiętajcie tylko o tym, by nie popełniać głupstw, a będziecie bardzo szczęśliwi.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość.

Wolne byki będą wytrwale pracowały, żeby spodobać się potencjalnemu partnerowi. Zadbają nie tylko o atrakcyjny wygląd, ale także o zdrowie oraz kondycję.

W sferze intymnej byki otworzą się na partnera. Poza zaspakajaniem własnej przyjemności zapragną również zgłębić marzenia i zrealizować fantazje swojego partnera. Chętnie spróbują czegoś nowego, co wzbogaci ich życie erotyczne. 

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach będą mogły liczyć na pełne zrozumienie i akceptację ze strony partnera. Wsparcie ukochanej osoby będzie wiele dla nich znaczyć. Przyjaźń z partnerem będzie dla nich równie ważna jak miłość. Bliźnięta nie będą miały tajemnic przed ukochanym.

Wolne bliźnięta mają szansę znaleźć swoją drugą połówkę w gronie bliskich znajomych. Jeśli rozjeżą się uważnie, to może zauważą, że ktoś dobrze im znany pragnie przejść z „friend zone” do kolejnego etapu.

W sferze intymnej bliźnięta będą więcej brały niż dawały, jednak ta dominacja nad partnerem jest kwestią wzajemnego porozumienia. Być może bliźnięta potrzebują poczuć nieco władzy, jednak wiedza, że tak naprawdę, to doświadczony partner daje im wiele nowych i ciekawych doznań.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach stworzą ze swoim partnerem układ wypełniony prawdziwą miłością, ale też nie pozbawiony wybuchów emocji i sprzeczek i konfrontacji. Mimo wszystko to dobre i oczyszczające kłótnie, które tylko Was do siebie zbliżą.

Wolne raki nie będą zainteresowane angażowaniem się w luźne związki bez zobowiązań, są gotowe podjąć wyzwanie i budować coś konkretnego i trwałego.

W sferze intymnej nie zabraknie u Was gorących chwil. Chętnie dacie się ponieść chwili, dzięki spontaniczności Wasza relacja z kochankiem może się rozkręcić.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach będą musiały zwalczyć o swoją miłość. W ich związkach pojawią się trudności, które jednak da się przezwyciężyć dzięki uporowi i wytrwałości. Pokonanie tych problemów scementuje związek. Nabierzecie więcej zaufania do partnera i przekonacie się, że możecie na niego liczyć.

Wolne lwy będą miały na oku ciekawą osobę. Aby zwrócić na sobie uwagę, będziecie musieli jednak nieco bardziej się wysilić. Starania te mogą zaowocować poznaniem kogoś ciekawego, o stabilnym i mocnym charakterze.

W sferze intymnej po przejściowych trudnościach odzyskacie pełnię sił witalnych a także odzyskacie chęć do prowadzenia gry miłosnej. Będziecie mieli zapał i charyzmę do tego, by przejąć inicjatywę.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach mogą się mimo wszystko czuć osamotnione. To poczucie opuszczenia bierze się głównie z Waszego zabiegania, zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu spędzacie we dwoje. Przyda Wam się wspólny odpoczynek. Wygospodarujcie więcej czasu na prowadzenie gry miłosnej.

Wolne panny mogą silniej odczuwać samotność. Potrzebujecie wsparcia i akceptacji kogoś bliskiego. Wasz zły nastrój, który nie sprzyja związkom, jest wywoływany przez stres i zmęczenie. Odpocznijcie a poczujecie się lepiej.

W sferze intymnej Wasz zapał i inwencja będą w tym tygodniu nieco przygaszone. Potrzebujecie więcej czasu żeby wejść na obroty i więcej wysiłku będzie Was kosztowało utrzymanie dobrej formy seksualnej. Może mała przerwa i odpoczynek to nie taki zły pomysł? 

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach mają szansę osiągniecia najgłębszego szczęścia dojrzałej miłości. Obdarzą partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskają poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i opieki.

Wolne wagi chętnie będą flirtować i być może przytrafi się im spontaniczne zakochanie. Będziecie radośni, weseli i to przyciągnie do Was nowych ludzi.

W sferze intymnej wagi doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, wielkiej namiętności. Szczególnie osoby w stałych związkach będą świetnie zgrane z partnerem.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach mogą przeżywać kryzys uczuć. Uparte reanimowanie związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu może wpędzić Was w depresję. Znacznie lepiej będzie dla Was wyciągnąć naukę z przeżytych trudności, aby budować ten związek w pełni świadomie i z czystym sercem.

Wolne skorpiony nie mogą w pełni podźwignąć się po przeżytej porażce i przez to rozczulają się nad sobą. Czas wziąć się w garść i wyciągnąć wnioski, by w przyszłości nie popełniać takich podstawowych błędów.

W sferze intymnej nie wszystko ułoży się Wam tak jak zostało zaplanowane. Misterny plan mający na celu przeżycie miłych chwil we dwoje może upaść z powodu jakiegoś błędu leżącego u samach jego podstaw.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach będą cieszyły się równowagą i spokojem. Będzie to pełna sielanki harmonia, dzięki której poczujecie się bezpieczni i kochani. W takiej atmosferze spędzicie cały tydzień, zregenerujecie siły i wspólnie odpoczniecie.

Wolne strzelce będą się starały rozsądnie podchodzić do spraw związanych z życiem uczuciowym. Wiedzą, że poza urodą ich wybranek powinien mieć też pewne zasady i pasować do nich nie tylko fizycznie, ale i psychicznie.

W sferze intymnej uda Wam się doskonale zgrać z kochankiem i wspólnie cieszyć się przeżywanymi doznaniami. Ta równowaga i radość zostaną przez Was dopracowane do perfekcji i dzięki temu osiągniecie spełnienie.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach powinny uważać, by nie dać się zaślepić zazdrości. Być może czujecie się zranieni, jednak sami sobie zafundujecie ciche dni  i celowo będziecie ignorować partnera. To niedojrzałe postępowanie może Was wpędzić w tarapaty.

Wolne koziorożce w najbliższych dniach mogą nie być zainteresowane szukaniem partnera. Wasze zdanie, co do płci przeciwnej jest chwilowo bardzo negatywne, więc lepiej odpuścić poszukiwania do czasu aż Wasz emocje się uspokoją.

W sferze intymnej koziorożce mogą być władcze, narzucające i zazdrosne. Pragniecie mieć ukochaną osobę wyłącznie dla siebie i spędzać z nią możliwie wiele czasu także w sypialni. Uważajcie żeby nie przesadzić z dominacją nad partnerem.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

Komentarze

Brak komentarzy