Horoskop miłosny 21 – 27 listopada 2016 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach będą bardziej wyrozumiałe dla swoich partnerów, którzy z kolei będą wobec nich pomocni i bardzo przyjaźni. Przez chwilę zgłębicie się w marzenia i tęsknoty za tym, co minęło. Postaracie się także zrozumieć emocje swojego partnera, co pozwoli Wam wprowadzić dobrą atmosferę we wzajemnych relacjach.

Wolne wodniki będą otwarte na nowe doświadczenia, a także na romantyczne marzycielstwo. Pojawi się przed Wami szansa na romantyczną i obiecująca znajomość, zatem zostawcie przeszłość za sobą i śmiało zaczynajcie nowy rozdział.

W sferze intymnej wodniki będą w tym tygodniu nastawione szczególnie uczuciowo. Z radością będziecie obdarzać partnera pieszczotami, ale też sami oddacie się zmysłowej przyjemności. Pełne zgranie i zrozumienie także, w sypialni, da Wam dużo przyjemności.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach czeka bardzo dobry tydzień. Przed Wami ponowny rozkwit uczuć. Jeśli coś Was niepokoi, to idealny moment na wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości.

Wolne ryby otrzymają w tym tygodniu interesującą wiadomość, być może zaproszenie do udziału w wydarzeniu, które pozwoli Wam ruszyć z miejsca i poznać nowych ludzi.

W sferze intymnej zodiakalne ryby czeka wiele miłych chwil. Bardzo ważnym elementem Waszej gry miłosnej będzie odpowiednia, romantyczna oprawa, nastrój i pieszczoty.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach, bądź mające już rodzinę, spędzą ten tydzień w harmonii, zgodzie i zrozumieniu. Docenicie obecność kochającej się bezwarunkowo i wspierającej Was w każdych okolicznościach bliskiej osoby. Karta ta może być zapowiedzią ciąży lub narodzin dziecka.

Wolne barany zapragną porzucić życie singla i stworzyć związek, w którym będą mogły wytrwać do końca życia. Zatęsknią za rodziną i bliskimi osobami. Może to właśnie w gronie przyjaciół czeka nowa miłość.

W sferze intymnej będziecie nastawieni na nieco bardziej wyrafinowane i subtelne pieszczoty. Pragniecie karmić zmysły i w pełni cieszyć się ze zbliżenia, dlatego nie zadowolą Was szybkie numerki.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o relację z partnerem. Zdecydujecie się gruntownie przebudować Waszą relację, jednak okaże się, że to dobra rewolucja. Porządki w życiu osobistym przyniosą Wam oczekiwane, pozytywne rezultaty.

Wolne byki będą otwarte na zawieranie nowych znajomości i podejmowanie ciekawych wyzwań. Będziecie pełni zapału, ale zachowacie zdrowy rozsądek w ocenie nowo poznanych osób.

W sferze intymnej odrodzi się Wasza wzajemna fascynacja. Zadbacie o to, by podsycić ogień namiętności i na nowo zatracić się w radosnych uniesieniach. Waszą mocną stroną będzie spontaniczność i otwartość na propozycje partnera.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach mogą mieć kłopoty z komunikacją z partnerem. Choć ochłodzenie kontaktów i brak bliskości sprawiają przykrość, to czasami porządna kłótnia potrafi oczyścić atmosferę. To pozwoli Wam wyciszyć żale i doprowadzić do poprawy sytuacji w związku.

Wolne bliźnięta w nadchodzących dniach mogą nie mieć ochoty na szukanie miłości. Będziecie rozpamiętujecie zawód miłosny, przez co stracicie ochotę na nowe znajomości. Czas już przestać rozpaczać i zacząć cieszyć się życiem.

W sferze intymnej u bliźniąt początkowy chłód może przerodzić się w żar namiętności. Pamiętajcie tylko, by działać zgodnie ze swoim instynktem i ustalonymi zasadami, a wówczas będziecie się czuli komfortowo.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach zdadzą sobie sprawę, że bardzo ważnym elementem ich relacji jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Wasz związek utrwalą wspólne przedsięwzięcia oraz pasje, choć czasami będziecie musieli zrezygnować z własnych ambicji.

Wolne raki mają szansę na ciekawy flirt. Jeśli się to zdecydujecie, znajomość ta, może się przeobrazić w dłuższy romans. Jeśli tylko będziecie umieli nieco podporządkować się partnerowi, podbijecie jego serce.

W sferze intymnej raki docenią to, że są zgrane ze swoim kochankiem. Lubicie te same rzeczy i doskonale wiecie, co sprawia Wam przyjemność. Wiecie też jak sprawić radość partnerowi i niejednokrotnie z tego skorzystacie.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach mają szansę załagodzić sporne kwestie, odzyskać równowagę i na nowo cieszyć się harmonią. Dzięki szczerej rozmowie i otwartej postawie uda Wam się wyjaśnić wszelkie niejasności i dzięki temu umocnicie oraz rozwiniecie swoją relację z partnerem.

Wolne lwy mogą liczyć na ciekawe miłosne przygody, które wiele wniosą do ich życia osobistego. Będą miały szansę nawiązać trwałą relację. Być może uda im się przekształcić przelotny romans w trwały związek.

W sferze intymnej lwy będą miały okazję do zebrania wartościowych i trwałych doświadczeń. Zdecydowanie przejmiecie inicjatywę w kontaktach z płcią przeciwną i dzięki temu będziecie mieli większą satysfakcję ze zbliżenia.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach mogą się czuć wewnętrznie rozbite. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie w związku są zagrożone. Być może coś mocno was zaniepokoi, ale zanim stworzycie własną spiskową teorię, warto porozmawiać o tym na spokojnie z partnerem.

Wolne panny nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości. Włączy się wasz sceptycyzm i jednocześnie dopadnie je niechęć do podejmowania ważnych decyzji w kwestii uczuć.

W sferze intymnej panny czeka okres spokoju. Musicie przewartościować swoje życie miłosne i gdy już będziecie pewni swoich uczuć, wówczas odzyskacie chęć na zbliżenia. Potrzebujecie, aby okazać Wam więcej cierpliwości i ciepła.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach mogą w pełni ufać swoim partnerom, gdyż mogą liczyć na nich w każdej, nawet ekstremalnej sytuacji. Nie brak Wam przy tym fantazji, lubicie wspólnie zaszaleć i zatracić się w uczuciach.

Wolne wagi może dopaść zauroczenie, które odbierze im umiejętność logicznego myślenia. Będziecie szaleć z miłości. Fortuna jednak Wam sprzyja i możecie w tym szaleństwie odnaleźć prawdziwe szczęście.

W sferze intymnej będziecie szaleć, eksperymentować i świetnie się bawić. Uważajcie jednak, aby nie zatracić się zupełnie w miłosnych uniesieniach, odrobina rozsądku i zabezpieczenia nie zaszkodzi.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach czeka tydzień pozytywnych uniesień, ale muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić uczuć partnera. Skorpiony będą miały okazję do realizacji swoich marzeń i fantazji, które staną się teraz dla nich przeżywaną, na co dzień, piękną rzeczywistością.

Wolne skorpiony będą towarzysko rozchwytywane. Będą doskonale czuły się w swojej skórze i wywrą wielkie wrażenie na płci przeciwnej. Muszą jednak uważać, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami.

W sferze intymnej skorpiony będą bardzo pobudzone, a co za tym idzie chętne do miłosnych igraszek. Dzięki temu, że będziecie w pełni otwarci na partnera i skupieni na przeżywanej przyjemności, odczujecie czystą rozkosz.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach mogą być spokojne, gdyż miłość i szczęście wciąż będą obecne w ich życiu. Przed Wami okres rozwoju i nowych porywających uczuć. To ożywienie wniesie w Wasz związek wiele dobrego.

Wolne strzelce mogą w tym tygodniu liczyć na spotkanie kogoś ekscytującego, z kim miło spędzą czas. Dzięki temu miłemu doświadczeniu odzyskają wiarę w swój urok osobisty.

W sferze intymnej zapowiada się coś ekscytującego, co pozwoli Wam wyrazić swoje pragnienia. Zaspokojenie potrzeby bliskości i spełnienie przyniesie Wam wielką satysfakcję.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach mogą liczyć, że nadchodzący tydzień będzie dla nich pełen harmonii i równowagi. W związku wszystko będzie się układało, a jeśli staracie się o dziecko to jest to bardzo dobry moment.

Wolne koziorożce będą czuły się osamotnione, być może, dlatego, szukając partnera dużo więcej wymagają od siebie niż od potencjalnego kandydata, przez co mogą się łatwo rozczarować.

W sferze intymnej koziorożce będą zadowolone ze swojego życia, jesteście świadomi własnego ciała i atrakcyjności, a to klucz do udanego seksu.Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy