Horoskop miłosny 21 -27 maja 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Osoby będące w związkach poczują się spełnione, ich związek wejdzie na nowy, wyższy poziom. Przyszłość tej relacji zapowiada się obiecująco, a szczęście i radość będą towarzyszyły strzelcom przez cały tydzień.

Wolne wodniki będą intensywnie szukały swojej drugiej połowy i mają wielkie szanse powodzenia. Mogą spotkać kogoś, z kim będą mogły związać się na poważnie.

W sferze intymnej wodnikom nie zabraknie energii i chęci do działania. Musicie jedynie trafić w dobry moment abyście i wy i wasz partner mieli odpowiednio dużo czasu i ochoty na prowadzenie gry miłosnej.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Osoby będące w związkach będą musiały zdobyć się na większą cierpliwość i wyrozumiałość wobec swojego partnera. Problem mogą stanowić nieporozumienia, wskutek których niesłusznie oskarżycie ukochaną osobę o coś, czego nie zrobiła. To może ją urazić i wprowadzić niepotrzebny zamęt.

Wolne ryby mogą liczyć na chwilę szczęścia i zauroczenie. Pamiętajcie jednak, by nie wierzyć we wszystko, co usłyszycie o nowym kochanku i samodzielnie przekonać się, co jest poradą, a co nie.

W sferze intymnej u ryb pojawi się więcej serdeczności, ciepła i otwartości. Wówczas Wasze chwile we dwoje znów nabiorą kolorów i na nowo będziecie cieszyć się sobą.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Osoby będące w związkach będą musiały zawalczyć o partnera. Nieporozumienia i plotki kładą się cieniem na Waszej relacji, a w większość są one zupełnie nieuzasadnione. Szczera rozmowa z ukochaną osobą, bez zawiści i złości może uratować sytuację i Wasz wiązek.

Wolne barany stracą nieco zapał do poszukiwania drugiej połowy. Choć ktoś zwrócił Waszą uwagę, to jednak nie jesteście przekonani, czy jest to właściwa osoba. Nie jesteście otwarci na nowe znajomości ani zmiany.

W sferze intymnej barany czeka okres spokoju. Trudny czas w związku nie sprzyja zbliżeniom, najpierw musicie na nowo poukładać swoje sprawy, wówczas będziecie mogli cieszyć się seksem.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Osoby będące w związkach czeka w tym tygodniu jakaś wielka zmiana, która koniec końców wyjdzie bykom na dobre. Może zdecydujecie się na poważny krok, wspólne mieszkanie, zaręczyny lub dziecko. W każdym razie będzie to symboliczny koniec dotychczasowej relacji i przeniesienie jej na nowy poziom.

Wolne byki zakończą pewien etap, być może jakąś kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym. To świetna okazja, żeby zacząć wszystko od nowa, od początku, tak jak tego pragniecie.

W sferze intymnej byki czeka coś nowego, nieznanego i ekscytującego. Może zdecydujecie się na coś, co do tej pory było dla Was nieosiągalne. Dzięki temu Wasze życie intymne diametralnie się odmieni i dojrzejecie do tego, by w pełni się nim cieszyć.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach poczują, że w tej relacji to one tak naprawdę są osobami podejmującymi decyzję. Robią to jednak subtelnie i nie tyranizują partnera. Z drugiej strony ukochana osoba stawia Was na piedestale i wyraźnie pokaże, jak ważni dla niej jesteście.

Wolne bliźnięta poczują się bardzo pewne siebie, doskonale będą się czuły w swojej skórze, będą świadome swojego uroku i wrażenia, jakie wywierają na płci przeciwnej. Możecie śmiało wykonać pierwszy krok i rozpocząć nową znajomość.

W sferze intymnej bliźnięta poczują się docenione, spełnione i wyniesione na piedestał. Partner będzie się bardzo starał zaspokoić Wasze potrzeby i jeśli odpowiednio go pokierujecie, to obydwoje zaznacie wiele przyjemności.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Osoby będące w związkach miłość skłoni do wyjazdu lub zmiany miejsca zamieszkania. Jeśli jeszcze razem nie mieszkacie, warto to przedyskutować, bo nadszedł właściwy czas. Nie tłumcie uczuć, czasami kłótnia najlepiej oczyszcza atmosferę, a godzenie się po niej może być bardzo przyjemne.

Wolne raki mogą wdać się w burzliwy romans. Niestałość uczuć i brak zaufania do nowo poznanej osoby da się Wam niestety mocno we znaki.

W sferze intymnej zodiakalne raki będą nienasycone i zachłanne. Nawet krótka rozłąka z ukochaną osobą będzie wzmagała Wasze pożądanie.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Osoby będące w związkach postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o relację z partnerem. Zdecydujecie się gruntownie przebudować Waszą relację, jednak okaże się, że to dobra rewolucja. Porządki w życiu osobistym przyniosą Wam oczekiwane rezultaty.

Wolne lwy będą otwarte na nowe znajomości i wyzwania. Będziecie pełni zapału, ale zachowacie też zdrowy rozsądek w ocenie nowo poznanych osób.

W sferze intymnej odrodzi się Wasza wzajemna fascynacja. Zadbacie o to, by podsycić ogień namiętności i na nowo zatracić się w radosnych uniesieniach. Waszą mocną stroną będzie spontaniczność i otwartość na propozycje partnera.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Osoby będące w związkach mogą się mimo wszystko czuć osamotnione. To poczucie opuszczenia będzie się głównie brało z waszego zabiegania, zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu spędzacie we dwoje. Przyda Wam się wspólny odpoczynek. Wygospodarujcie więcej czasu na prowadzenie gry miłosnej.

Wolne panny mogą silniej odczuwać samotność. Potrzebujecie wsparcia i akceptacji kogoś bliskiego. Wasz zły nastrój, który nie sprzyja związkom, jest wywoływany przez stres i zmęczenie. Odpocznijcie a poczujecie się lepiej.

W sferze intymnej panny opuści zapał i inwencja, będą w tym tygodniu nieco przygaszone. Potrzebujecie więcej czasu żeby wejść na obroty i więcej wysiłku będzie Was kosztowało utrzymanie dobrej formy seksualnej. Może mała przerwa i odpoczynek to nie taki zły pomysł?

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Osoby będące w związkach mogą przeżywać kryzys uczuć. Uparte reanimowanie związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu może wpędzić Was w depresję. Znacznie lepiej będzie dla Was wyciągnąć naukę z przeżytych trudności, aby budować ten związek w pełni świadomie i z czystym sercem.

Wolne wagi nie będą mogły w pełni podźwignąć się po przeżytej porażce i przez to będą rozczulały się nad sobą. Czas wziąć się w garść i wyciągnąć wnioski, by w przyszłości nie popełniać takich podstawowych błędów.

W sferze intymnej u wag nie wszystko ułoży się tak, jak zostało zaplanowane. Misterny plan, mający na celu przeżycie miłych chwil we dwoje, może upaść z powodu jakiegoś błędu leżącego u samach jego podstaw.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Osoby będące w związkach wejdą na nowy, wyższy etap relacji. Poczujecie, że u boku tej osoby możecie iść przez życie, gdyż daje Wam poczucie bezpieczeństwa i w związku z tym będziecie snuli ze swoimi partnerami dalekosiężne i radosne plany.

Wolne skorpiony mogą poznać kogoś, z kim stworzą naprawdę dobrze rokujący związek. Zapowiada się u nich początek czegoś zupełnie nowego i ekscytującego.

W sferze intymnej znów zapłonie u skorpionów ogień namiętności. Pragniecie urozmaicić swoje życie seksualne i chętnie zdobędziecie nowe doświadczenia w tej materii. Wiele zależy tu od Waszego zgrania z partnerem, jednak nie powinno być z tym problemu.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Osoby będące w związkach będą bardzo zaangażowane i gotowe do podjęcia poważnych kroków. Być może planujecie zaręczyny i ślub. Wasz związek cechuje piękna, szczera i prawdziwa miłość.

Wolne strzelce czeka w nadchodzących dniach ciekawy romans. Jeśli zdecydujecie się na jego kontynuację macie szansę na wielkie zauroczenie.

W sferze intymnej strzelce mogą być zafascynowane osobami dominującymi i umiejącymi podporządkowywać sobie ludzi. Chętnie poddacie się partnerowi i pozwolicie mu nie tylko przejąć inicjatywę, ale też zaopiekować się Wami.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Osoby będące w związkach będą czuły się kochane, akceptowane i uwielbiane przez partnera. Poczujecie pełnię miłości i wszystko powinno się w Was układać idealnie. Ważne jest jednak żebyście dobrze ulokowali swoje uczucia, wówczas będziecie szczęśliwi przez długi czas.

Wolne koziorożce będą musiał dokonać trudnego wyboru. Z jednej strony ktoś niezwykle pociągający i przebojowy zwróci Waszą uwagę, jednak może to być jedynie przelotna miłostka. W tym samym czasie ktoś nieco spokojniejszy, ale szczerze Wami zainteresowany też będzie chciał zrobić na was wrażenie. Wybierzcie mądrze!

W sferze intymnej u koziorożców będzie gorąco. Wasze zmysły będą bardzo wrażliwe, wyobraźnia rozpali Wasze pragnienia i dacie się ponieść fali namiętności. Pamiętajcie tylko o tym, by nie popełniać głupstw, a będziecie bardzo szczęśliwi.

W sercach czyta dla Was Wróżka Sorsha :)

 

 

Komentarze

Brak komentarzy