Horoskop miłosny 21 – 27 sierpnia 2017 r.

 

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach będą bardzo zaangażowane i gotowe do podjęcia poważnych kroków. Być może planujecie zaręczyny i ślub. Wasz związek cechuje piękna, szczera i prawdziwa miłość,

Wolne wodniki czeka w nadchodzących dniach ciekawy romans. Jeśli zdecydujecie się na jego kontynuację macie szansę na wielkie zauroczenie.

W sferze intymnej wodniki mogą być zafascynowane osobami dominującymi i umiejącymi podporządkowywać sobie ludzi. Chętnie poddacie się partnerowi i pozwolicie mu nie tylko przejąć inicjatywę, ale też zaopiekować się Wami.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach stworzą ze swoim partnerem układ wypełniony prawdziwą miłością, ale też niepozbawiony wybuchów emocji i sprzeczek i konfrontacji. Mimo wszystko to dobre i oczyszczające kłótnie, które tylko Was do siebie zbliżą.

Wolne ryby nie będą zainteresowane angażowaniem się w luźne związki bez zobowiązań, są gotowe podjąć wyzwanie i budować coś konkretnego i trwałego.

W sferze intymnej u ryb nie zabraknie gorących momentów. Chętnie dacie się ponieść chwili, dzięki spontaniczności Wasza relacja z kochankiem może się rozkręcić.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o relację z partnerem. Zdecydujecie się gruntownie przebudować Waszą relację, jednak okaże się, że to dobra rewolucja. Porządki w życiu osobistym przyniosą Wam oczekiwane rezultaty.

Wolne barny będą otwarte na nowe znajomości i wyzwania. Będziecie pełni zapału, ale zachowacie też zdrowy rozsądek w ocenie nowo poznanych osób.

W sferze intymnej odrodzi się Wasza wzajemna fascynacja. Zadbacie o to, by podsycić ogień namiętności i na nowo zatracić się w radosnych uniesieniach. Waszą mocną stroną będzie spontaniczność i otwartość na propozycje partnera.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach znajdą w końcu czas na ważną rozmowę, dzięki której wyjaśni się ich sytuacja. Przyniesie Wam to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Dzięki temu wkroczycie na nowy poziom rozwoju i Wasz związek będzie dojrzalszy.

Wolne byki będą chłodno, ale i obiektywnie patrzyły na kwestie uczuciowe. Uda im się wyjaśnić jakąś istotną sprawę, może charakter relacji z drugim człowiekiem i dzięki temu będą mogły uporządkować swoje emocje.

W sferze intymnej może Was spotkać rozczarowanie, które może diametralnie zmienić Wasze nastawienie do partnera. Może warto pomyśleć nad zmianą miłosnej techniki, otworzyć się na nowe doznania i zaufać instynktowi.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach czeka tydzień pozytywnych uniesień, ale muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić uczuć partnera. Będą miały okazję do realizacji swoich marzeń i fantazji, które staną się teraz dla nich przeżywaną, na co dzień, piękną rzeczywistością.

Wolne bliźnięta będą towarzysko rozchwytywane. Będą doskonale czuły się w swojej skórze i wywrą wielkie wrażenie na płci przeciwnej. Muszą jednak uważać, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami.

W sferze intymnej bliźnięta będą bardzo pobudzone, a co za tym idzie chętne do miłosnych igraszek. Dzięki temu, że będziecie w pełni otwarci na partnera i skupieni na przeżywanej przyjemności odczujecie czystą rozkosz.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach czeka w nadchodzących dniach bardzo wiele pozytywnych emocji. Nastąpi u Was, ponowny rozkwit uczuć i uda Wam się wyjaśnić wszelkie nieporozumienia. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości.

Wolne raki otrzymają interesującą wiadomość, być może zaproszenie do udziału w wydarzeniu, które pozwoli Wam ruszyć z miejsca.

W sferze intymnej czeka Was wiele miłych chwil. Bardzo ważnym elementem Waszej gry miłosnej jest odpowiednia oprawa, nastrój i pieszczoty.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach będą musiały zdobyć się na cierpliwość i wyrozumiałość. Będzie to konieczne, aby utrzymać związek. Lwy mogą niesłusznie oskarżać partnera o coś, czemu nie jest winny, a to wprowadzi w ich związek niepotrzebny zamęt.

Wolne lwy mogą liczyć na chwilę szczęścia i zauroczenie, jednak w najbliższym czasie nie szykują się u nich poważne zmiany.

W sferze intymnej u lwów może być nieco spokojniej. Mogą chwilowo stracić ochotę na seks, albo będą potrzebowali dłuższej i lepszej zachęty.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach mogą być w tym ty tygodniu nieco przygaszone. Możecie czuć się osamotnieni nawet w obecności swojego partnera. To poczucie opuszczenia bierze się głównie ze zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu macie w tej chwili na prowadzenie gry miłosnej.

Wolne panny mogą silniej odczuwać samotność. Mimo wszystko nie czujecie się na siłach rozglądać za nową miłością. Przyczyną tego osowienia jest w znacznej mierze stres i zmęczenie.

W sferze intymnej panny nie będą szczególnie ożywione. Bardziej niż seks będzie Was interesował wspólny relaks, wypoczynek, bliskość i czułość. Potrzebujecie ciepła i miłości.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Być może byki przyjmą lub zaplanują oświadczyny.

Wolne wagi mogą spotkać na swojej drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek. Osoba ta wyjdzie z inicjatywą i zaproponuje kolejne spotkanie, a to będzie bardzo dobrze rokowało na przyszłość.

W sferze intymnej po niedawnym ostudzeniu emocji nastąpi ponowny rozkwit uczuć. Zapragniecie zbliżyć się z partnerem i znów oddać miłosnym uniesieniom. Jesteście otwarci na miłosne przygody i chętnie urozmaicicie swoją grę miłosną.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach będą mogły w pełni zaufać swoim partnerom, gdyż mogą liczyć na nich w każdej, nawet ekstremalnej sytuacji. Nie brak Wam przy tym fantazji, lubicie wspólnie zaszaleć i zatracić się w uczuciach.

Wolne skorpiony może dopaść zauroczenie, które odbierze im umiejętność logicznego myślenia. Będziecie szaleć z miłości. Fortuna jednak Wam sprzyja i możecie w tym szaleństwie odnaleźć prawdziwe szczęście.

W sferze intymnej skropiony również będą szaleć, eksperymentować i świetnie się bawić. Uważajcie jednak, aby nie zatracić się zupełnie w miłosnych uniesieniach, odrobina rozsądku i zabezpieczenia nie zaszkodzi.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach zapragną zmian, nuda źle na Was wpływa, więc postanowicie zerwać z rutyną. Może zaplanujecie wyjazd na urlop lub spontaniczny wypad z partnerem, zmiana otoczenia dobrze Wam zrobi i ożywi Waszą relację.

Wolne strzelce mają szansę spotkać kogoś ciekawego podczas wyjazdu lub podróży. Choć nie zabraknie pozytywnych emocji, to może to być przelotny romans. Pozwoli Wam to jednak oderwać się od szarej rzeczywistości.

W sferze intymnej zapragniecie by zadrżała ziemia. Tradycyjne i sprawdzone metody już Wam nie wystarczają, chcecie zmian. Zmiana miejsca, otoczenia lub techniki przyniesie Wam oczekiwane nowe doznania.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by ich zdroworozsądkowe podejście nie tłumiło uczuć. Wasz racjonalizm sprawia, że możecie wiele stracić. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich więzi. Jeśli tkwicie w nieudanym związku, warto pomyśleć o jego zakończeniu.

Wolne koziorożce czekają problemy i zmartwienia na polu towarzyskim. Wasze trudności w życiu uczuciowym wynikają z braku okazywania emocji i zbyt racjonalnym podejściu do związków.

W sferze intymnej możecie być nieco rozczarowani. Pamiętajcie, że w miłości potrzebna jest odrobina szaleństwa i spontaniczności, nie wszystko można dokładnie zaplanować i wyegzekwować. W sypialni potrzeba Wam więcej luzu i empatii.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

Komentarze

Brak komentarzy