Horoskop miłosny 22 – 28 maja 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcia ze strony partnera. Pamiętajcie, że ważne jest, by zostawić drugiej osobie nieco przestrzeni. To oznaka zaufania, ale też zrozumienia i tolerancji.

Wolne wodniki mogą w tym tygodniu liczyć duże wsparcie ze strony swoich bliskich, a to doda im odwagi w kontaktach z płcią przeciwną.

W sferze intymnej możecie liczyć na zrozumienie ze strony partnera. Wiecie, że nie musicie za wszelką cenę osiągać perfekcji i to pozwala Wam zaakceptować siebie takimi, jakimi jesteście.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o relację z partnerem. Zdecydujecie się gruntownie przebudować Waszą relację, jednak okaże się, że to dobra rewolucja. Porządki w życiu osobistym przyniosą Wam oczekiwane rezultaty.

Wolne ryby będą otwarte na nowe znajomości i wyzwania. Będziecie pełni zapału, ale zachowacie też zdrowy rozsądek w ocenie nowo poznanych osób.

W sferze intymnej odrodzi się Wasza wzajemna fascynacja. Zadbacie o to, by podsycić ogień namiętności i na nowo zatracić się w radosnych uniesieniach. Waszą mocną stroną będzie spontaniczność i otwartość na propozycje partnera.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach muszą uważać na to, by nie tyranizować partnera i nie skupiać się wyłącznie na własnych emocjach i subiektywnych opiniach. Wasz egoizm może zranić partnera, który będzie się czół pominięty i zepchnięty na dalszy plan. Jeśli Wasz związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Wolne barany skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości.

W sferze intymnej musicie popracować nad okazywaniem emocji, czułością i gestami sympatii wobec partnera. Być może nie będziecie mieli ochoty na bliskość, ale Wasze negatywne nastawienie uda się przełamać, jeśli tylko otworzycie się na drugą osobę.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach czeka bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości.

Wolne byki otrzymają interesującą wiadomość, być może zaproszenie do udziału w wydarzeniu, które pozwoli Wam ruszyć z miejsca.

W sferze intymnej czeka Was wiele miłych chwil. Bardzo ważnym elementem Waszej gry miłosnej będzie odpowiednia oprawa, nastrój i pieszczoty.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach powinny uważać, by nie traktować partnera obcesowo. Szczera rozmowa wiele wyjaśni i dzięki niej atmosfera się poprawi. Jeśli czujecie się uzależnieni i ograniczeni przez partnera, to rozstanie może być dla Was, co prawda bolesne, ale jednak zbawienne.

Wolne bliźnięta, choć ich sytuacja jest stabilna, nie są gotowe na nowy związek. Gdy już nabiorą nieco dystansu do swoich emocji wszystko powinno się poukładać.

W sferze intymnej bliźnięta zapragną być dominująca stroną. Musicie tylko uważać, by nie zapędzić się w zaspakajaniu własnych potrzeb kosztem kochanka. Zadbajcie o to, by druga strona też była zadowolona z Waszej władczej postawy.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach poczują, że w tej relacji to one tak naprawdę są stronami podejmującymi decyzję. Robią to jednak subtelnie i nie tyranizują partnera. Z drugiej strony ukochana osoba stawia Was na piedestale i wyraźnie pokaże, jak ważni dla niej jesteście.

Wolne raki poczują się bardzo pewne siebie, doskonale będą się czuły w swojej skórze, będą świadome swojego uroku osobistego i wrażenia, jakie wywierają na płci przeciwnej. Możecie śmiało wykonać pierwszy krok a potem pozwolić się zdobywać.

W sferze intymnej raki poczują się docenione, spełnione i wyniesione na piedestał. Partner będzie się bardzo starał zaspokoić Wasze potrzeby i jeśli odpowiednio go pokierujecie, to obydwoje zaznacie wiele przyjemności.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach mogą mieć w tym tygodniu poważny kryzys. Być może chowacie urazę do partnera i trzymanie dystansu wobec niego może spowodować, że powoli będziecie się od siebie oddalać. Ta obojętność i oziębłość uczuciowa wiele Was kosztuje, może szczera rozmowa byłaby lepsza.

Wolne lwy mogą popaść w melancholię i skupiać się na negatywnych aspektach swoich minionych związków. Przez to na kilka dni stracą zainteresowane budowaniem więzi z innymi osobami.

W sferze intymnej może nieco powiać chłodem. Jednak to Wy sami jesteście powodem takiego stanu rzeczy. Jeśli faktycznie nie macie ochoty na seks, to zrozumiałe, jeśli jednak rezygnujecie z niego wbrew sobie, to zastanówcie się, czy warto

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach znajdą w końcu czas na ważną rozmowę, dzięki której wyjaśni się ich sytuacja. Przyniesie Wam to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Dzięki temu wkroczycie na nowy poziom rozwoju i Wasz związek będzie dojrzalszy.

Wolne panny będą chłodno, ale i obiektywnie patrzyły na kwestie uczuciowe. Uda im się wyjaśnić jakąś istotną sprawę, może charakter relacji z drugim człowiekiem i dzięki temu będą mogły uporządkować swoje emocje.

W sferze intymnej może Was spotkać rozczarowanie, które może diametralnie zmienić Wasze nastawienie do partnera. Może warto pomyśleć nad zmianą miłosnej techniki, otworzyć się na nowe doznania i zaufać instynktowi.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach w najbliższej przyszłości powinny wystrzegać się porywów namiętności i wylewnego okazywania uczuć. Dla partnera może być to męczące, być może ostatnio było aż za dużo słodyczy w Waszym związku i teraz przyda Wam się odrobina spokoju. Spojrzenie z dystansu pozwali Wam przekonać się o wartości uczuć.

Wolne wagi postanowią na chwilę wstrzymać poszukiwania. Nie jest to właściwy czas albo Waszą uwagę przykuła niewłaściwa osoba. Macie tego świadomość.

W sferze intymnej u wag będzie zdecydowanie spokojnie. Zanim zdecydujecie się na oddanie porywom namiętności chcecie mieć wszystko poukładane w głowie i w sercu.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach mogą mieć w tym tygodniu gorsze dni. Najprawdopodobniej winne temu będą nieporozumienia z partnerem, których źródłem będą plotki. Warto jednak zawalczyć o związek, szczera rozmowa, bez zawiści i zazdrości może uratować sytuację.

Wolne skorpiony będą chciały zrobić przerwę w poszukiwaniach, dlatego w tym tygodniu nie będą dążyły do zawierania nowych znajomości, ani zmian.

W sferze intymnej osobiste rozterki spowodują ochłodzenie atmosfery w życiu erotycznym. Ważne jest by skorpiony do niczego się nie zmuszały i nie traktowały siebie zbyt surowo. Gdy gorsze chwile miną, wróci także radość z seksu.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach mogą być lekko zdominowane przez partnera. Nie jest to jednak takie złe, gdyż zapewnia Wam to jego opiekę, ochronę i wsparcie. Jeśli jednak czujecie, że ukochana osoba za bardzo się rządzi, to postawcie na subtelną dyplomację, przyniesie szybkie efekty.

Wolne strzelce mogą być zauroczone kimś władczym i energicznym. Zaimponuje Wam siła, przebojowość i autorytet, jakim będzie cieszyła się nowo poznana osoba. Poczujecie się gotowi do poważnego związku, pamiętajcie jednak, że ten typ człowieka lubi mieć wszystko pod kontrolą.

W sferze intymnej oddacie inicjatywę partnerowi, ale z pewnością nie będziecie z tego powodu rozczarowani. Pamiętajcie tylko, by trzymać się wspólnych zasad i preferencji nie robić niczego wbrew sobie.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach powinny uważać, by przez rozpamiętywanie błędów i potknięć nie zepsuć istniejącej relacji. Jeśli pragniecie poprawić Waszą więź, wróćcie do tego, co Was połączyło, zacznijcie wszystko od nowa.

Wolne koziorożce powinny wyciągnąć wnioski ze swoich poprzednich związków i uważać, aby w przyszłości nie powielać tych schematów. W nowy związek lepiej wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

W sferze intymnej czeka Was nieco trudniejszy czas. Wasze złe samopoczucie i ciężka atmosfera w związku nie sprzyjają okazywaniu sobie czułości. Przypomnijcie sobie, co sprawia Wam przyjemność i nie bójcie się okazywać swoich uczuć.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy