Horoskop miłosny 23 – 29 października 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach będą musiały zwalczyć o swoją miłość. W ich związkach pojawią się trudności, które jednak da się przezwyciężyć dzięki uporowi i wytrwałości. Pokonanie tych problemów scementuje związek. Nabierzecie więcej zaufania do partnera i przekonacie się, że możecie na niego liczyć.

Wolne wodniki będą miały na oku ciekawą osobę. Aby zwrócić na sobie uwagę, będziecie musieli jednak nieco bardziej się wysilić. Starania te mogą zaowocować poznaniem kogoś ciekawego, o stabilnym i mocnym charakterze.

W sferze intymnej, po przejściowych trudnościach, odzyskacie pełnię sił witalnych a także odzyskacie chęć do prowadzenia gry miłosnej. Będziecie mieli zapał i charyzmę do tego by przejąć inicjatywę.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą cieszyły się równowagą i spokojem. Będzie to pełna sielanki harmonia, dzięki której poczujecie się bezpieczni i kochani. W takiej atmosferze spędzicie cały tydzień, zregenerujecie siły i wspólnie odpoczniecie.

Wolne ryby będą się starały rozsądnie podchodzić do spraw związanych z życiem uczuciowym. Wiedzą, że poza chemią, ich wybranek powinien mieć też pewne zasady i pasować do nich nie tylko fizycznie, ale i psychicznie.

W sferze intymnej uda Wam się doskonale zgrać z kochankiem i wspólnie cieszyć się przeżywanymi doznaniami. Ta równowaga i radość zostaną przez was dopracowane do perfekcji i dzięki temu osiągniecie spełnienie.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach będą w nie szczerze zaangażowane. Będziecie budowali ciepłą, serdeczną atmosferę. Chętnie będziecie rozpieszczać partnera i skupicie się na doskonaleniu Waszej relacji.

Wolne barany mogą dzięki swojej błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie. Czujecie się gotowi na nowy związek i jesteście szczerzy w okazywanych uczuciach.

W sferze intymnej postawicie na dobrze sprawdzone metody i pieszczoty, które zawsze odnoszą skutek. Wiecie, co lubicie i umiecie to wyegzekwować. Jesteście jednak gotowi zrewanżować się tym samym wobec kochanka.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach mogą liczyć, że nadchodzący tydzień będzie dla nich pełen harmonii i równowagi. W związku wszystko będzie się układało, a jeśli staracie się o dziecko to jest to bardzo dobry moment.

Wolne byki będą czuły się osamotnione, być może, dlatego, szukając partnera dużo więcej wymagają od siebie niż od potencjalnego kandydata, przez co mogą się łatwo rozczarować.

W sferze intymnej będziecie zadowoleni ze swojego życia, jesteście świadomi własnego ciała i atrakcyjności, a to klucz do udanego seksu.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach mogą być spokojne, gdyż miłość i szczęście wciąż będą obecne w ich życiu. Przed Wami okres rozwoju i nowych porywających uczuć. To ożywienie wniesie w Wasz związek wiele dobrego.

Wolne bliźnięta mogą w tym tygodniu liczyć na spotkanie kogoś ekscytującego, z kim miło spędzą czas. Dzięki temu miłemu doświadczeniu odzyskają wiarę w swój urok osobisty.

W sferze intymnej zapowiada się coś ekscytującego, co pozwoli Wam wyrazić swoje pragnienia. Zaspokojenie potrzeby bliskości i spełnienie przyniesie Wam wielką satysfakcję.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach mogą być w tym ty tygodniu nieco przygaszone. Możecie czuć się osamotnieni nawet w obecności swojego partnera. To poczucie opuszczenia bierze się głównie ze zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu macie w tej chwili na prowadzenie gry miłosnej.

Wolne raki mogą silniej odczuwać samotność. Mimo wszystko nie czujecie się na siłach rozglądać za nową miłością. Przyczyną tego osowienia jest w znacznej mierze stres i zmęczenie.

W sferze intymnej raki nie będą szczególnie ożywione. Bardziej niż seks będzie Was interesował wspólny relaks, wypoczynek, bliskość i czułość. Potrzebujecie ciepła i miłości.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będziecie chcieli wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące Waszego związki. Możecie być zdystansowani, jednak, gdy wszystko poukładacie, to Wasze uczucie będzie szczere i prawdziwe.

Wolne lwy powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku. Zwróćcie większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner, jego pasje, zainteresowania i znajomych.

W sferze intymnej potrzebujecie wszystko sobie poukładać. Aby w pełni czerpać radość z bliskości musicie być pewni zarówno swoich uczuć jak i intencji partnera.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Zapowiada się dla Was bardzo dobry czas, może nawet zaplanujecie zaręczyny lub małżeństwo. Dla par starających się o potomka to bardzo odpowiedni moment, szczególnie, jeśli jesteście w związku z bykiem.

Wolne panny mogą wdać się w nowy, płomienny romans. Co ciekawe, wzajemna fascynacja i otwartość spowoduje, że ten flirt może przerodzić się w stały związek.

W sferze intymnej będziecie czerpać radość ze wzajemnego zaufania, pewności i poczucia bezpieczeństwa. Dzięki temu możecie puścić wodze fantazji i dać się ponieść. Uważajcie jednak na zabezpieczenia, bo to dobry czas na poczęcie dziecka.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, szczerej i szczęśliwej miłości. Nawet, jeśli czasem w Waszym związku coś nie gra, to umiecie świetnie się komunikować i wspólnie nad nim pracować. Wygląda na to, że z tym partnerem możecie spędzić resztę życia.

Wolne wagi mogą spotkać na swojej drodze człowieka, z którym zbudują w przyszłości szczęśliwy związek. Nie bójcie się mówić o swoich uczuciach oraz pragnieniach. Tylko z człowiekiem, który je rozumie i podziela możecie być szczęśliwi.

W sferze intymnej osiągniecie szczyt. Radość, pasja, taniec zmysłów, wszystko to jest Wam pisane w nadchodzących dniach. Otwórzcie się na partnera i przyjemność, jaka płynie ze zbliżenia a wówczas osiągniecie pełnię satysfakcji.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach osiągną w tym tygodniu partnerstwo, w którym dominować będzie mądra i silna kobieta. Możecie się przez to czuć nieco zmęczeni swoimi obowiązkami i ważnymi decyzjami. W związek może chcieć wtrącać się ktoś trzeci, starsza kobieta, Która dobre chęci, ale jej ingerencja może być dla Was kłopotliwa

Wolne skorpiony mogą czuć się osamotnione i popadać melancholię. Pogrążycie się w ciepłych wspomnieniach o minionym szczęściu, swoich dawnych miłościach i związkach. Możecie dojść do ciekawych wniosków.

W sferze intymnej zapragniecie wrócić do dawnych przeżyć i chętnie powtórzycie miłe doświadczenia, które dawały Wam wcześniej satysfakcję. Będziecie bardziej zdecydowani i nieco mniej sentymentalni

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach czeka konfrontacja z partnerem. Nie będzie to jednak kłótnia, a raczej ścieranie się poglądów. Taka dyskusja może okazać się bardzo oczyszczająca i budująca. Zatracicie się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie.

Wolne strzelce otrzymają w tym tygodniu szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku. Jeśli spotkacie właściwą osobę, która Was zachwyci i olśni, to znacznie się ożywicie i przejdziecie do działania.

W sferze intymnej u strzelców będzie panowała gorąca atmosfera. Emocji nie zabraknie także w sypialni, gdyż będziecie bardziej żywiołowi i pewni siebie. Taka postawa może zaskoczyć partnera, który także był wcześniej nieco przygaszony.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach czeka naprawdę radosny i beztroski okres. Powinniście jedynie uważać na to, by się w tej wspólnej dobrej zabawie zanadto nie zagalopować i nie popaść w lekkomyślność, czy niestałość.

Wolne koziorożce mogą w tym tygodniu spotkać kogoś naprawdę interesującego. Są duże szanse, że właśnie z tą osobą będziecie mogli stworzyć fajną relację, która przerodzi się w związek.

W sferze intymnej dacie się ponieść namiętności i spędzicie miłe chwile, postarajcie się jednak zachować odrobinę rozsądku, aby nie tracić zupełnie kontroli nad sobą.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy