Horoskop miłosny 23– 29 kwietnia 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Osoby będące w związkach mogą poczuć się rozczarowane. Ich wyobrażenie na temat miłości może nie przetrwać zderzenia z rzeczywistością. Być może zdecydują się na rozstanie z kimś, kto do tej pory wiele znaczył w ich życiu. Nie należy wówczas dramatyzować, tylko wyciągnąć z tej nauczki wnioski na przyszłość.

Wolne wodniki dzięki swojej samotności miały czas na to, by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Teraz są gotowe na poważnie się kimś zainteresować.

W sferze intymnej wodniki mogą odkryć, ze pewne rzeczy są w seksie przereklamowane. Może się przez to rozczarują, ale z drugiej strony lepiej poznają swoje preferencje, a to zawsze cenna lekcja.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Osoby będące w związkach będą w tym tygodniu nastawione szczególnie uczuciowo. Bardziej niż zazwyczaj zgłębicie się w marzenia i tęsknoty, ale także w emocje swojego partnera. Będziecie bardziej wyrozumiali, pomocni i przyjacielscy.

Wolne ryby będą miały w tym tygodniu szansę zawrzeć nieco bardziej romantyczną, ale też bardzo obiecującą znajomość.

W sferze intymnej będziecie otwarci na nowe doświadczenia, a także na romantyczne marzycielstwo. Chętnie będziecie dawali, ale i czerpali przyjemność podczas zbliżenia z partnerem.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Osoby będące w związkach poczują, że w tej relacji to one tak naprawdę są osobami podejmującymi decyzje. Robią to jednak subtelnie i nie tyranizują partnera. Z drugiej strony ukochana osoba stawia Was na piedestale i wyraźnie pokaże swoje oddanie.

Wolne barany poczują się bardzo pewne siebie, doskonale będą się czuły w swojej skórze, będą świadome swojego uroku i wrażenia, jakie wywierają na płci przeciwnej. Możecie śmiało wykonać pierwszy krok a potem pozwolić się zdobywać.

W sferze intymnej barany poczują się docenione, spełnione i wyniesione na piedestał. Partner będzie się bardzo starał zaspokoić Wasze potrzeby i jeśli odpowiednio go pokierujecie, to obydwoje zaznacie wiele przyjemności.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Osoby będące w związkach będą miały doskonałą okazję żeby wyjaśnić wszelkie niejasności w relacji z partnerem. Szczera rozmowa oczyści atmosferę między partnerami i dzięki temu znacznie poprawią się Wasze wzajemne relacje.

Wolne byki powinny w tym tygodniu mieć oczy otwarte, bo dostaną szansę na stworzenie partnerskiego związku pełnego szczerości otwartości i pozytywnych emocji.

W sferze intymnej będziecie cieszyli się odzyskanym spokojem i dzięki temu z radością dacie temu wyraz w sypialni. Jesteście otwarci na pomysły partnera i chętnie wspólnie poeksperymentujecie.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach powinny uważać na to by ich zdroworozsądkowe podejście nie tłumiło uczuć. Wasz racjonalizm sprawia, że możecie wiele stracić. Następstwem takiego postępowania może być ochłodzenie uczuć w związku. Jeśli tkwicie w nieudanej relacji, warto pomyśleć o jej zakończeniu.

Wolne bliźnięta czekają problemy i zmartwienia na polu towarzyskim. Wasze trudności w życiu uczuciowym wynikają z braku okazywania emocji i zbyt racjonalnym podejściu do związków.

W sferze intymnej możecie być nieco rozczarowani. Pamiętajcie, że w miłości potrzebna jest odrobina szaleństwa i spontaniczności, nie wszystko można dokładnie zaplanować i wyegzekwować. W sypialni potrzeba wam więcej luzu i empatii.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Osoby będące w związkach czeka ponowny rozkwit uczuć. Być może zdobędą nowe doświadczenia, wejdą na nowy, wyższy etap relacji z partnerem. Jeśli wszystko pójdzie po waszej myśli, to będziecie mogli śmiało snuć ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany.

Wolne raki poczują zbliżające się lato. Jeśli znudziło się Wam życie w pojedynkę i szukacie drugiej połowy, to macie szansę poznać kogoś, z kim stworzycie naprawdę dobrze rokujący związek.

W sferze intymnej u raków zapowiada się początek czegoś nowego. Macie pomysł na to jak ożywić i urozmaicić grę miłosną, jednocześnie dając partnerowi wiele czułości i ciesząc się wzajemną bliskością.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Osoby będące w związkach czeka naprawdę radosny i beztroski okres. Lwy powinny jedynie uważać na to, by się w tej wspólnej dobrej zabawie za nadto nie zagalopować i nie popaść w lekkomyślność, czy niestałość.

Wolne lwy mogą w tym tygodniu spotkać kogoś naprawdę interesującego. Są duże szanse, że właśnie z tą osobą będziecie chcieli stworzyć fajną relację, która przerodzi się w stały związek.

W sferze intymnej dacie się ponieść namiętności i spędzicie miłe chwile, postarajcie się jednak zachować odrobinę rozsądku, aby nie tracić zupełnie kontroli nad sobą.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Osoby będące w związkach czeka konfrontacja z partnerem. Nie będzie to jednak kłótnia, a raczej ścieranie się poglądów. Taka dyskusja może okazać się bardzo oczyszczająca i budująca. Zatracicie się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie.

Wolne panny otrzymają w tym tygodniu szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku. Jeśli spotkacie właściwą osobę, która Was zachwyci i olśni, to znacznie się ożywicie i przejdziecie do działania.

W sferze intymnej u panien będzie panowała gorąca atmosfera. Emocji nie zabraknie także w sypialni, gdyż będziecie bardziej żywiołowe i pewne siebie. Taka postawa może zaskoczyć partnera, który był wcześniej nieco przygaszony.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Osoby będące w związkach zdadzą sobie sprawę, że bardzo ważnym elementem ich relacji jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Wasz związek utrwalą wspólne przedsięwzięcia oraz pasje, choć czasami będziecie musieli zrezygnować z własnych ambicji.

Wolne wagi mają szansę na ciekawy flirt. Jeśli się to zdecydujecie, znajomość ta, może się przeobrazić w dłuższy romans. Jeśli tylko będziecie umieli nieco podporządkować się partnerowi, podbijecie jego serce.

W sferze intymnej wagi docenią to, że będą zgrane z partnerem. Lubicie te same rzeczy i doskonale wiecie, co sprawia Wam przyjemność. Wiecie też jak sprawić radość partnerowi i niejednokrotnie z tego skorzystacie.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Osoby będące w związkach będą miały możliwość lepiej poznać swojego partnera. Idąc wspólnie przez życie zmieniacie się, dojrzewacie, dlatego też odkrywacie na nowo swoją miłość. Macie szansę dowiedzieć się czegoś zupełnie nowego o ukochanej osobie.

Wolne skorpiony będą szukały informacji mogących pomóc im w zdobyciu uwagi i uczucia wymarzonej drugiej połowy. Chętnie podszkolicie się w sztuce uwodzenia, będziecie bardziej zmysłowi i tajemniczy.

W sferze intymnej skorpiony mogą liczyć na to, że w tym tygodniu ich życie uczuciowe nabierze kolorów. Wasza wzajemna fascynacja odżyje i chętnie znów zbliżycie się do siebie.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Osoby będące w związkach czeka tydzień pozytywnych uniesień, ale muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić uczuć partnera. Będą miały okazję do realizacji swoich marzeń i fantazji, które staną się teraz dla nich przeżywaną, na co dzień, piękną rzeczywistością.

Wolne strzelce będą towarzysko rozchwytywane. Będą doskonale czuły się w swojej skórze i wywrą wielkie wrażenie na płci przeciwnej. Muszą jednak uważać, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami.

W sferze intymnej strzelce będą bardzo pobudzone, a co za tym idzie chętne do miłosnych igraszek. Dzięki temu, że będziecie w pełni otwarci na partnera i skupieni na przeżywanej przyjemności, odczujecie czystą rozkosz.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Osoby będące w związkach czeka poważna odmiana. Wprowadzicie w życie nowy plan, dzięki któremu wyjdziecie z impasu i znów poczujecie silne emocje. Koniec końców ta zmiana wyjdzie wam na dobre.

Wolne koziorożce zakończą pewien etap poszukiwań, być może odpuścicie sobie kiepsko rokującą relację. Gdy uda Wam się zakończyć ten rozdział, rozpoczniecie w swoim życiu miłosnym coś zupełnie nowego.

W sferze intymnej nastąpi u koziorożców wielka, ale pozytywna zmiana. Uda Wam się zerwać z rutyną i nudą, wprowadzicie w swoje życie seksualne zmiany, które pozwolą Wam w pełni się nim cieszyć.

W szukaniu miłości pomaga Wam Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy