Horoskop miłosny 23 – 29 lipca 2018 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach czeka radosny i bogaty w wydarzenia tydzień. Wiecie już o tym, że z obecnym partnerem możecie się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę. Może już czas pomyśleć o tym, by iść dalej i wspólnie zaplanować przyszłość.

Wolne wodniki mają szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Macie do tego doskonałe podstawy, czujecie się pewni siebie i fizycznie atrakcyjni, jesteście gotowi na nowy związek.

W sferze intymnej wodniki chętnie zdecydują się na małe urozmaicenie gry miłosnej. Nowe miejsce, nowe pomysły, nowa energia, wszystko to zdecydowanie wpłynie korzystnie na Wasze życie seksualne.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będziecie chcieli wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące Waszego związku. Możecie być zdystansowani, jednak, gdy wszystko poukładacie, to Wasze uczucie będzie szczere i prawdziwe.

Wolne ryby powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku. Zwróćcie większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner, jego pasje, zainteresowania i znajomych.

W sferze intymnej potrzebujecie wszystko sobie poukładać. Aby w pełni czerpać radość z bliskości musicie być pewne zarówno swoich uczuć jak i intencji partnera.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o relację z partnerem. Zdecydujecie się gruntownie przebudować Waszą relację, jednak okaże się, że to dobra rewolucja. Porządki w życiu osobistym przyniosą Wam oczekiwane rezultaty.

Wolne barany będą otwarte na nowe znajomości i wyzwania. Będziecie pełni zapału, ale zachowacie też zdrowy rozsądek w ocenie nowo poznanych osób.

W sferze intymnej odrodzi się Wasza wzajemna fascynacja. Zadbacie o to, by podsycić ogień namiętności i na nowo zatracić się w radosnych uniesieniach. Waszą mocną stroną będzie spontaniczność i otwartość na propozycje partnera.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach czeka tydzień uniesień i namiętności. Wasz temperament da o sobie znać i chętnie przejmiecie ster. Wasza relacja rozwija się i możecie planować zawarcie związku małżeńskiego lub powiększenie rodziny.

Wolne byki czekają bardzo dobre dni. Wenus będzie Wam sprzyjać, zatem to dobry moment dla tych szukających prawdziwej miłości.

W sferze intymnej będzie się Wam wszystko dobrze układało. Jeśli tylko uda się Wam lekko przejąć kontrolę, będziecie w pełni usatysfakcjonowani. Jeśli pragniecie spłodzić potomka, to bardzo dobry moment.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach będą gotowe na wielkie poświęcenie w imię miłości. Będziecie pracowali nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Być może zrezygnujecie z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem.

Wolne bliźnięta będą wytrwale pracowały, aby zyskać na atrakcyjności i zwrócić na siebie uwagę potencjalnego partnera. Jesteście gotowi do wielu wyrzeczeń, upewnijcie się jednak, że naprawdę warto je ponieść.

W sferze intymnej pragniecie czegoś więcej, chcecie osiągać szczyty rozkoszy i jesteście gotowi zadać sobie nieco trudu, aby tą pełną satysfakcję osiągnąć. Upewnijcie się tylko, czy Wasz partner również jest w stanie podołać waszym wymaganiom.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach będą bardziej wyrozumiałe dla swoich ukochanych, którzy z kolei będą wobec nich pomocni i bardzo przyjaźni. Przez chwilę zgłębicie się w marzenia i tęsknoty za tym, co minęło. Postaracie się także zrozumieć emocje swojego partnera, co pozwoli Wam wprowadzić dobrą atmosferę.

Wolne raki będą otwarte na nowe doświadczenia, a także na romantyczne marzycielstwo. Pojawi się przed Wami szansa na romantyczną i obiecująca znajomość, zatem zostawcie przeszłość za sobą i śmiało zaczynajcie nowy rozdział.

W sferze intymnej raki będą w tym tygodniu nastawione szczególnie uczuciowo. Z radością będziecie obdarzać partnera pieszczotami, ale też sami oddacie się zmysłowej przyjemności. Pełne zgranie i zrozumienie także w sypialni da Wam dużo przyjemności.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach poczują, że w tej relacji to one tak naprawdę są osobami podejmującymi decyzję. Robią to jednak subtelnie i nie tyranizują partnera. Z drugiej strony ukochana osoba stawia was na piedestale i wyraźnie pokaże, jak ważne jesteście.

Wolne lwy poczują się bardzo pewne siebie, doskonale będą się czuły w swojej skórze, będą świadome swojego uroku i wrażenia, jakie wywierają na płci przeciwnej. Możecie śmiało wykonać pierwszy krok a potem pozwolić się zdobywać.

W sferze intymnej lwy poczują się docenione, spełnione i wyniesione na piedestał. Partner będzie się bardzo starał zaspokoić Wasze potrzeby i jeśli odpowiednio go pokierujecie, to obydwoje zaznacie wiele przyjemności.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach mogą w pełni ufać swoim połówkom, gdyż mogą liczyć na nich w każdej, nawet ekstremalnej sytuacji. Nie brak Wam przy tym fantazji, lubicie wspólnie zaszaleć i zatracić się w uczuciach.

Wolne panny może dopaść zauroczenie, które odbierze im umiejętność logicznego myślenia. Będziecie szaleli z miłości. Fortuna jednak Wam sprzyja i możecie w tym szaleństwie odnaleźć prawdziwe szczęście.

W sferze intymnej będziecie szaleć, eksperymentować i świetnie się bawić. Uważajcie jednak, aby nie zatracić się zupełnie w miłosnych uniesieniach, odrobina rozsądku i zabezpieczenia nie zaszkodzi.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach powinny uważać, by przez rozpamiętywanie błędów i potknięć nie zepsuć istniejącej relacji. Jeśli pragniecie poprawić Waszą więź, wróćcie do tego, co Was połączyło, zacznijcie wszystko od nowa.

Wolne wagi powinny wyciągnąć wnioski ze swoich poprzednich związków i uważać, aby w przyszłości nie powielać tych schematów. W nowy związek lepiej wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

W sferze intymnej czeka Was nieco trudniejszy czas. Wasze złe samopoczucie i ciężka atmosfera w związku nie sprzyjają okazywaniu sobie czułości. Przypomnijcie sobie, co sprawia Wam przyjemność i nie bójcie się okazywać swoich uczuć.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach mogą liczyć na wybuchy uczuć, zarówno tych pełnych namiętności, jak i pozostałych emocji. Czeka Was konfrontacja z partnerem, ścieranie się poglądów, będzie to jednak bardzo oczyszczające i budujące. Macie szansę zatracić się w pełnym energii, intensywnym związku.

Wolne skorpiony dostaną w najbliższych dniach szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku. Zapowiada się dla Was chwila ożywienia i zatracenia we wzajemnym zachwycie.

W sferze intymnej czeka Was gorąca, pełna ekscytacji i wzajemnej fascynacji atmosfera. Chwile spędzone we dwoje będą bardzo intensywne.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach osiągną w tym tygodniu partnerstwo, w którym dominować będzie mądra i silna kobieta. Może się przez to czuć nieco zmęczona leżącymi na jej barkach decyzjami. W związek może chcieć wtrącać się ktoś trzeci, starsza kobieta, Która dobre chęci, ale jej ingerencja może być dla Was kłopotliwa

Wolne strzelce mogą czuć się osamotnione i popadać melancholię. Pogrążycie się w ciepłych wspomnieniach o minionym szczęściu, swoich dawnych miłościach i związkach. Możecie dojść do ciekawych wniosków.

W sferze intymnej zapragniecie wrócić do dawnych przeżyć i chętnie powtórzycie miłe doświadczenia, które dawały Wam wcześniej satysfakcję. Będziecie bardziej zdecydowani i nieco mniej sentymentalni.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach poczują się spełnione, ich związek wejdzie na nowy, wyższy poziom. Przyszłość tej relacji zapowiada się obiecująco, a szczęście i radość będą towarzyszyły koziorożcom przez cały tydzień.

Wolne koziorożce będą intensywnie szukały swojej drugiej połowy i mają wielkie szanse powodzenia. Mogą spotkać kogoś, z kim będą mogły związać się na poważnie.

W sferze intymnej nie zabraknie Wam energii i chęci do działania. Musicie jedynie trafić w dobry moment abyście i Wy i Wasz partner mieli odpowiednio dużo czasu i ochoty na prowadzenie gry miłosnej.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

Komentarze

Brak komentarzy