Horoskop miłosny 24 – 30 lipca 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach czeka bardzo dobry tydzień, a w nim ponowny rozkwit uczuć! Jeśli ostatnio coś zgrzytało, to będzie okazja na wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości.

Wolne wodniki otrzymają interesującą wiadomość, być może zaproszenie do udziału w wydarzeniu, które pozwoli Wam ruszyć z miejsca.

W sferze intymnej czeka Was wiele miłych chwil. Bardzo ważnym elementem Waszej gry miłosnej jest odpowiednia oprawa, nastrój i pieszczoty.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach czeka ponowny rozkwit uczuć. Być może zdobędziecie nowe doświadczenia, wejdziecie na nowy, wyższy etap relacji z partnerem. Jeśli wszystko pójdzie po Waszej myśli, to będziecie mogli śmiało snuć ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany.

Wolne ryby poczują wakacyjną atmosferę. Jeśli znudziło się Wam życie w pojedynkę i szukacie drugiej połowy, to macie szansę poznać kogoś, z kim stworzycie naprawdę dobrze rokujący związek.

W sferze intymnej u ryb zapowiada się początek czegoś nowego. Wpadniecie na pomysł jak ożywić i urozmaicić grę miłosną, jednocześnie dając partnerowi wiele czułości i ciesząc się wzajemną bliskością.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach będą miały okazję, aby lepiej poznać swojego partnera i być może dowiedzą się o nim czegoś zupełnie nowego. To wpłynie korzystnie na Waszą relację i da Wam możliwość wspólnego rozwoju.

Wolne barany mogą liczyć na to, że w tym tygodniu ich życie uczuciowe nabierze kolorów. Będziecie szukali informacji, które pomogą Wam w sztuce uwodzenia i w zdobyciu tej wymarzonej drugiej połowy.

W sferze intymnej barany przekonają się, że czeka je jeszcze wiele miłych rzeczy do odkrycia. Może zdecydujecie się na coś nowego, co podkręci atmosferę w sypialni.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach mogą się czuć wewnętrznie rozbite. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie w związku są zagrożone. Być może coś mocno Was zaniepokoi, ale zanim stworzycie własną teorię warto porozmawiać o tym na spokojnie z partnerem.

Wolne byki nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości. Włączy się Wasz sceptycyzm i jednocześnie dopadnie Was niechęć do podejmowania ważnych decyzji w kwestii uczuć.

W sferze intymnej czeka Was teraz nieco spokoju, musicie przewartościować swoje życie miłosne i gdy już będziecie pewni swoich uczuć, wówczas odzyskacie chęć na zbliżenia. Potrzebujecie, by okazać Wam więcej cierpliwości i ciepła.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach czekają konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre bliźnięta mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne zaś mogą rezygnować z dotychczasowych nawyków i rozpocząć faktycznie głęboki związek.

Wolne bliźnięta czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie. Zamkną drzwi do przyszłości i zdecydują się śmiało zacząć nowe życie i chętnie rozpoczną nowy, poważny i głęboki związek.

W sferze intymnej bliźnięta zapragną zmian. Zdecydowanie potrzebujecie nowych doznań, emocji i satysfakcji. Zmiana przyzwyczajeń, miejsca, a może partnera, okaże się kluczem do pełnego zadowolenia.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, aby nie dać się obarczać partnerowi odpowiedzialnością za wszystkie problemy i kłopoty w tej relacji. To niedojrzałe podejście partnera może być powodem Waszych frustracji i zmartwień. Postarajcie się uzmysłowić mu, że na równi z Wami odpowiada za Wasz związek.

Wolne raki mogą znaleźć się pod wpływem osoby nieodpowiedzialnej, zmiennej i lubiącej tyranizować otoczenie. Mimo to dostaną szansę na to, by zawrzeć nową znajomość, która może przerodzić się w dłuższy związek.

W sferze intymnej zmienne nastroje i emocje spowodują, że raz będziecie mieć ochotę na igraszki, a innego dnia zupełnie nie będzie Wam to w głowie. Gdy uda Wam się uspokoić emocje, wówczas odzyskacie chęć do zbliżeń.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach będą musiały zdobyć się na cierpliwość i wyrozumiałość. Będzie to konieczne, aby utrzymać związek. Lwy mogą niesłusznie oskarżać partnera, co wprowadzi w ich związek niepotrzebny zamęt.

Wolne lwy mogą liczyć na chwilę szczęścia i zauroczenie, jednak w najbliższym czasie nie szykują się u nich poważne zmiany.

W sferze intymnej u lwów może być nieco spokojniej. Mogą chwilowo stracić ochotę na seks, albo będą potrzebowały dłuższej i lepszej zachęty.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Może warto pomyśleć o zaręczynach?

Wolne panny mogą już niebawem spotkać na swoje drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek.

W sferze intymnej może się zdarzyć, że seks okaże się doskonałym zakończeniem kłótni lub gorszego okresu w związku. Okazana wzajemnie czułość, serdeczność i bliskość będą wtedy ważniejsze niż słowa.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach dla prawdziwej miłości będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnujecie z niektórych nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będziecie pracowali nad związkiem, by zyskać szczęście i radość.

Wolne wagi będą wytrwale pracowały na to, by małymi kroczkami zdobyć sympatię osoby, która podoba im się od dłuższego czasu.

W sferze intymnej postanowicie na chwilę dominować ukochanemu. Przyniesie Wam to zasłużoną nagrodę i będziecie w pełni usatysfakcjonowani.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach będą czuły się, co prawda stabilnie, jednak może im brakować zmysłowych doznań i szalonej namiętności. Choć w związku stawiają na wierność i są oddanie rodzinie, to czasem ich uczucia mogą być nieszczere. Być może trwacie w tym związku bardziej z wygodny niż z miłości, warto to sobie przemyśleć.

Wolne skorpiony szukają szeroko pojętej stabilizacji, a więc nie tylko emocjonalnej, ale i ekonomicznej. Szukają kogoś, z kim zbudują związek oparty na rozsądku i wzajemnym na szacunku, pamiętajcie jednak, by była w im także miłość i wzajemny pociąg.

W sferze intymnej skorpiony obudzą się z letargu i zapragną intensywniejszych doznań. Pamiętajcie, by nie tylko wymagać od partnera, ale także okazać mu nieco ciepła i czułości, wówczas na pewno Wasze relacje znacznie się poprawią i na nowo rozpali się w Was namiętność.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach wejdą na nowy, wyższy etap relacji. Poczujecie, że u boku tej osoby możecie iść przez życie, gdyż daje Wam poczucie bezpieczeństwa i w związku z tym będziecie snuły ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany.

Wolne strzelce mogą poznać kogoś, z kim stworzą naprawdę dobrze rokujący związek. Zapowiada się u nich początek czegoś zupełnie nowego i ekscytującego.

W sferze intymnej znów zapłonie w Was ogień namiętności. Pragniecie urozmaicić swoje życie seksualne i chętnie zdobędziecie nowe doświadczenia w tej materii. Wiele zależy tu od Waszego zgrania z partnerem, jednak nie powinno być z tym problemu.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach czeka dobry tydzień, w którym uczucie na nowo odżyje. Wspólna przygoda, wyjazd, spontaniczny wypad podsyci Wasze uczucia i chętnie będziecie szukali przygód poza utartym szlakiem.

Wolne koziorożce mogą wdać się w ognisty romans. Macie dużą szansę na nową znajomość. Niestety, choć nowo poznana osoba będzie dobrym kochankiem, to jej uczucia nie będą stałe i raczej nie da się z nią stworzyć długotrwałej relacji.

W sferze intymnej sytuacja znacznie się poprawi. Pragniecie odmiany i to dobry moment, by zmienić coś w Waszym łóżkowym scenariuszu. Pomyślcie o zmiennie miejsca lub spontanicznej miłości.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy