Horoskop miłosny od 24 do 30 października 2016

 

Horoskop miłosny dla Wodnika
Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Zapowiada się dla Was bardzo dobry czas, może nawet zaplanujecie zaręczyny lub małżeństwo. Dla par starających się o potomka to bardzo odpowiedni moment.

Wolne wodniki mogą wdać się w nowy, płomienny romans. Co ciekawe, wzajemna fascynacja i otwartość spowoduje, że ten flirt może przerodzić się w stały związek.

W sferze intymnej będziecie czerpać radość ze wzajemnego zaufania, pewności i poczucia bezpieczeństwa. Dzięki temu możecie puścić wodze fantazji i dać się ponieść. Uważajcie jednak na zabezpieczenia, bo to dobry czas na poczęcie dziecka.

Horoskop miłosny dla Ryb
Osoby będące w związkach będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Wasz problem polega na tym, że nie pokazaliście jeszcze pełni swojej osobowości. Obawiacie się braku akceptacji ze strony partnera.

Wolne ryby mogą w tym tygodniu silniej odczuwać swoją samotność. Być może nie jesteście jeszcze gotowi na związek. Jeśli uporządkujecie swoje wnętrze i osiągniecie harmonię, wówczas przyciągnie to do Was kogoś nowego.

W sferze intymnej ryby będą wycofane. Nie czujecie się pewnie w obecności partnera, albo to nie jest właściwa osoba, albo musicie popracować nad otwartością i zaufaniem podczas zbliżenia.

Horoskop miłosny dla Barana
Osoby będące w związkach mogą przeżywać kryzys uczuć. Uparte reanimowanie związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu może wpędzić Was w depresję. Znacznie lepiej będzie dla Was wyciągnąć naukę z przeżytych trudności, aby budować ten związek w pełni świadomie i z czystym sercem.

Wolne barany nie mogą w pełni podźwignąć się po przeżytej porażce i przez to rozczulają się nad sobą. Czas wziąć się w garść i wyciągnąć wnioski, by w przyszłości nie popełniać takich podstawowych błędów.

W sferze intymnej nie wszystko ułoży się Wam tak jak zostało zaplanowane. Misterny plan mający na celu przeżycie miłych chwil we dwoje może upaść z powodu jakiegoś błędu leżącego u samach jego podstaw.

Horoskop miłosny dla Byka
Osoby będące w związkach powinny być czujne, gdyż przed Wami pojawią się komplikacje. Trudności w związku, nie są jednak poważnymi przeszkodami i wspólne ich pokonanie scementuje Waszą miłość.

Wolne byki czekają zmagania, które mogą zaowocować poznaniem kogoś ciekawego, o stabilnym i mocnym charakterze. Ta osoba wywrze na Was duże wrażenie i stanie się celem waszych zabiegów.

W sferze intymnej byki muszą bardziej ufać swojej intuicji. Nie bójcie się iść za głosem instynktu i realizować Wasze pragnienia, wsłuchajcie się w siebie i róbcie to, co sprawia Wam przyjemność.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt
Osoby będące w związkach poczują, że w tej relacji to one tak naprawdę są osobami podejmującymi decyzję. Robią to jednak subtelnie i nie tyranizują partnera. Z drugiej strony ukochana osoba stawia Was na piedestale i wyraźnie pokaże, jak ważni jesteście.

Wolne bliźnięta poczują się bardzo pewne siebie, doskonale będą się czuły w swojej skórze, będą świadome swojego uroku i wrażenia, jakie wywierają na płci przeciwnej. Możecie śmiało wykonać pierwszy krok a potem pozwolić się zdobywać.

W sferze intymnej bliźnięta poczują się docenione, spełnione i wyniesione na piedestał. Partner będzie się bardzo starał zaspokoić Wasze potrzeby i jeśli odpowiednio go pokierujecie, to obydwoje zaznacie wiele przyjemności.

Horoskop miłosny dla Raka
Osoby będące w związkach powinny uważać by przez rozpamiętywanie błędów i potknięć nie zepsuć istniejącej relacji. Jeśli pragniecie poprawić Waszą więź, wróćcie do tego, co Was połączyło, zacznijcie wszystko od nowa.

Wolne raki powinny wyciągnąć wnioski ze swoich poprzednich związków i uważać, aby w przyszłości nie powielać tych schematów. W nowy związek lepiej wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

W sferze intymnej czeka Was nieco trudniejszy czas. Wasze złe samopoczucie i ciężka atmosfera w związku nie sprzyjają okazywaniu sobie czułości. Przypomnijcie sobie, co sprawia Wam przyjemność i nie bójcie się okazywać swoich uczuć

Horoskop miłosny dla Lwa
Osoby będące w związkach muszą uważać na to, by nie tyranizować partnera i nie skupiać się wyłącznie na własnych emocjach i subiektywnych opiniach. Wasz egoizm może zranić partnera, który będzie się czół pominięty i zepchnięty na dalszy plan. Jeśli Wasz związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Wolne lwy skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości.

W sferze intymnej lwy powinny popracować nad okazywaniem emocji, czułością i gestami sympatii wobec partnera. Być może nie będziecie mieli ochoty na bliskość, ale Wasze negatywne nastawienie uda się przełamać, jeśli tylko otworzycie się na drugą osobę.

Horoskop miłosny dla Panny
Osoby będące w związkach czeka krótki moment zmartwień i troski. Powinnyście zadbać o dobre relacje z teściami, rodziną, bądź przyjaciółmi ukochanej osoby, gdyż to właśnie najbliżsi ludzie mają duży wpływ na waszego partnera

Wolne panny mogą w nadchodzących dniach poznać kogoś nowego. Z tej znajomości może wywiązać się płomienny romans, jednak niestety nie rokuje on na długotrwałą relację.

W sferze intymnej panny czekają chwile ekscytacji i uniesienia. Ta miła odmiana potrwa niestety krótko i na obecną chwilę nie zapowiada się by na stałe weszła w Wasz łóżkowy repertuar.

Horoskop miłosny dla Wagi
Osoby będące w związkach powinny uważać, by nie dać się obarczać partnerowi odpowiedzialnością za wszystkie problemy i kłopoty. Przygnębienie wywołane tym stanem może przesłaniać im rozwiązanie problemu. Musicie popracować nad Waszą relacją z ukochaną osobą.

Wolne wagi mogą znaleźć się pod wpływem osoby nieodpowiedzialnej, zmiennej i lubiącej tyranizować otoczenie. Jeśli unikniecie tej pułapki czeka Was nowa znajomość, która może przerodzić się w dłuższy związek.

W sferze intymnej u wag nastąpi chwilowe ostudzenie emocji. Jeśli wpadniecie w dołek psychiczny, to nie będziecie mieli ochoty na szaleństwa w sypialni. Potrzebujecie zrozumienia, bliskości i ciepła, kogoś, kto się wami zaopiekuje.

Horoskop miłosny dla Skorpiona
Osoby będące w związkach będą gotowe podjąć wyzwanie i budować coś trwałego. Choć ich relacja z partnerem wymaga ogromnego wkładu pracy, to jest tego warta, bo pozwala lepiej poznać partnera i samych siebie. Wasz związek jest pełen emocji, sprzeczek, ale i prawdziwej miłości.

Wolne skorpiony nie koniecznie będą chciały romantycznego uwodzenia, celebrowania słodkich chwil i delikatnego flirtu. Szukacie związku, konkretnych deklaracji, a nie fantazji i obietnic bez pokrycia.

W sferze intymnej skorpiony pragną wyrażać siebie i spełniać swoje pragnienia. Bardziej niż delikatny i zmysłowy flirt interesują je mocne doznania.

Horoskop miłosny dla Strzelca
Osoby będące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Może warto pomyśleć o zaręczynach?

Wolne strzelce mogą już niebawem spotkać na swoje drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek.

W sferze intymnej może się zdarzyć, że seks okaże się doskonałym zakończeniem kłótni lub gorszego okresu. Okazana wzajemnie czułość, serdeczność i bliskość będą wtedy ważniejsze niż słowa.

Horoskop miłosny dla Koziorożca
Osoby będące w związkach mogą liczyć na to, że po niedawnych perturbacjach nastąpią u nich lepsze czasy. Będziecie się czuli pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu będziecie wobec partnera otwarci, przyjaźni i pełni miłości.

Wolne koziorożce będą w tym tygodniu beztrosko cieszyć się życiem. Będą emanowały szczęściem, zadowoleniem. Dzięki pewności siebie wzbudzą zainteresowanie i zawrą nowe znajomości.

W sferze intymnej poczujecie się spełnieni, usatysfakcjonowana i doceniona. Dzięki temu, że dobrze znacie swoje potrzeby, ale też jesteście otwarci na swojego partnera, możecie w pełni czerpać radość ze wspólnie przeżytego zbliżenia.

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

Komentarze

Brak komentarzy