Horoskop miłosny 24 – 30 kwietnia 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach mogą mieć w tym tygodniu gorsze dni. Najprawdopodobniej winne temu będą nieporozumienia z partnerem, których źródłem będą plotki. Warto jednak zawalczyć o związek, szczera rozmowa, bez zawiści i zazdrości może uratować sytuację.

Wolne wodniki będą chciały zrobić przerwę w poszukiwaniach miłości, dlatego w tym tygodniu nie będą dążyły do zawierania nowych znajomości, ani do zmian.

W sferze intymnej osobiste rozterki spowodują ochłodzenie atmosfery w życiu erotycznym. Ważne jest, by wodniki do niczego się nie zmuszały i nie traktowały siebie zbyt surowo. Gdy gorsze chwile miną, wróci także radość z seksu.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Wasza relacja opiera się na zaufaniu i uczciwości, dzięki czemu jest perspektywiczna, niezawodna i stała.

Wolne ryby stworzą wokół siebie sprzyjające warunki do poznawania nowych osób. Dzięki temu będziecie mieli szansę poznać kogoś nowego i być może stworzycie długotrwały związek.

W sferze intymnej u ryb zapowiada się czas miłej, spokojnej i bezpiecznej miłości. W tym tygodniu stawiacie na subtelność i zapragniecie, by taki był również wasz seks, zmysłowy i niezwykły.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by ich zdroworozsądkowe podejście nie tłumiło uczuć. Wasz racjonalizm sprawia, że możecie wiele stracić. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich więzi. Jeśli tkwicie w nieudanym związku, warto pomyśleć o jego zakończeniu.

Wolne barany czekają problemy i zmartwienia na polu towarzyskim. Wasze trudności w życiu uczuciowym wynikają z braku okazywania emocji i zbyt racjonalnym podejściu do związków.

W sferze intymnej możecie być nieco rozczarowani. Pamiętajcie, że w miłości potrzebna jest odrobina szaleństwa i spontaniczności, nie wszystko można dokładnie zaplanować i wyegzekwować. W sypialni potrzeba Wam więcej luzu i empatii.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będziecie chcieli wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące Waszego związku. Możecie być zdystansowani, jednak, gdy wszystko poukładacie, to Wasze uczucie będzie szczere i prawdziwe.

Wolne byki powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku. Zwróćcie większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner, jego pasje, zainteresowania i znajomych.

W sferze intymnej potrzebujecie wszystko sobie poukładać. Aby w pełni czerpać radość z bliskości musicie być pewni zarówno swoich uczuć jak i intencji partnera.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, szczerej i szczęśliwej miłości. Nawet, jeśli czasem w Waszym związku coś nie gra, to umiecie świetnie się komunikować i wspólnie nad nim pracować. Wygląda na to, że z tym partnerem możecie spędzić resztę życia.

Wolne bliźnięta mogą spotkać na swojej drodze człowieka, z którym zbudują w przyszłości szczęśliwy związek. Nie bójcie się mówić o swoich uczuciach oraz pragnieniach. Tylko z kimś, kto Was zrozumie i podziela Wasze przekonania możecie być szczęśliwi.

W sferze intymnej osiągniecie szczyt. Radość, pasja, taniec zmysłów, wszystko to jest Wam pisane w nadchodzących dniach. Otwórzcie się na partnera i przyjemność, jaka płynie ze zbliżenia a wówczas osiągniecie pełnię satysfakcji.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach będą czuły się, co prawda stabilnie, jednak może im brakować zmysłowych doznań i szalonej namiętności. Choć w związku stawiają na wierność i są oddanie rodzinie, to czasem ich uczucia mogą być nieszczere. Być może trwacie w tym związku bardziej z wygodny niż z miłości, warto to sobie przemyśleć.

Wolne raki szukają szeroko pojętej stabilizacji, a więc nie tylko emocjonalnej, ale i ekonomicznej. Szukają kogoś, z kim zbudują związek oparty na rozsądku i wzajemnym na szacunku, pamiętajcie jednak, by była w im także miłość i wzajemny pociąg.

W sferze intymnej raki obudzą się z letargu i zapragną intensywniejszych doznań. Pamiętajcie, by nie tylko wymagać od partnera, ale także okazać mu nieco ciepła i czułości, wówczas na pewno Wasze relacje znacznie się poprawią i na nowo rozpali się w Was namiętność.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach mają szansę osiągnąć pełne porozumienie z partnerem. Jesteście razem szczęśliwi i jest to prawdziwa, dojrzała miłość. Obdarzycie partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskacie silne poczucie bezpieczeństwa, wsparcia, opieki i bezwarunkowej miłości.

Wolne lwy mają w najbliższych dniach szansę na wiosenne spontaniczne zakochanie. Jeśli pozwolicie sobie na romans, możecie zaznać prawdziwej, wielkiej miłości i namiętności.

W sferze intymnej u lwów nastąpi rozkwit doznań i emocji. Możecie się cieszyć intymnością, w której nie brakuje czułości, gorących uniesień i pikantnych wyznań. To dla Was nowy etap w życiu intymnym i warto skorzystać z tej przyjemności.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach zdadzą sobie sprawę, że bardzo ważnym elementem ich relacji jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Wasz związek utrwalą wspólne przedsięwzięcia oraz pasje, choć czasami będziecie musieli zrezygnować z własnych ambicji.

Wolne panny mają szansę na ciekawy flirt. Jeśli się na to zdecydujecie, znajomość, może się przeobrazić w dłuższy romans. Jeśli tylko będziecie umieli nieco podporządkować się partnerowi, podbijecie jego serce.

W sferze intymnej panny docenią to, że są zgrane ze swoim ukochanym. Lubicie te same rzeczy i doskonale wiecie, co sprawia Wam przyjemność. Wiecie też jak sprawić radość partnerowi i niejednokrotnie z tego skorzystacie.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach czekają chwilowe trudności w relacji z partnerem. Musicie popracować nad komunikacją, odłożyć na bok emocje i szczerze porozmawiać. Jeśli porozumienie nie będzie możliwe mimo obopólnych starań, wówczas należy się zastanowić nad rozstaniem.

Wolne wagi mają dość samotności i będą szukały kogoś, z nim będą umaiły się dogadać. Potencjalny partner musi umieć na tyle panować nad swoimi emocjami, by nawet w trudnej sytuacji umiał się jasno komunikować. Wy także powinniście popracować nas sztuką dyplomacji i komunikacji.

W sferze intymnej może brakować Wam ciepła i bliskości. Osoby będące w związkach muszą dojść do ładu ze swoimi emocjami, aby wznowić miłosną grę. Osobom samotnym będzie doskwierał brak empatii i serdeczności, którego nie zajdą u przypadkowych partnerów.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach mogą mieć kłopoty z komunikacją z partnerem. Choć ochłodzenie kontaktów i brak bliskości sprawiają przykrość, to czasami porządna kłótnia potrafi oczyścić atmosferę. To pozwoli Wam wyciszyć żale i doprowadzić do poprawy sytuacji w związku.

Wolne skorpiony w nadchodzących dniach mogą nie mieć ochoty na szukanie miłości. Rozpamiętujecie zawód miłosny, przez co nie macie ochoty na nowe znajomości. Czas już przestać rozpaczać i zacząć cieszyć się życiem.

W sferze intymnej początkowy chłód może przerodzić się w żar namiętności. Pamiętajcie tylko, by działać zgodnie ze swoim instynktem i ustalonymi zasadami, a wówczas będziecie się czuli komfortowo.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach mogą być lekko zdominowane przez partnera. Nie jest to jednak takie złe, gdyż zapewnia Wam to jego opiekę, ochronę i wsparcie. Jeśli jednak czujecie, że ukochana osoba za bardzo się rządzi, to postawcie na subtelną dyplomację, przyniesie szybkie efekty.

Wolne strzelce mogą być zauroczone kimś władczym i energicznym. Zaimponuje Wam siła, przebojowość i autorytet, jakim będzie cieszyła się nowo poznana osoba. Poczujecie się gotowi do poważnego związku, pamiętajcie jednak, że ten typ człowieka lubi mieć wszystko pod kontrolą.

W sferze intymnej oddacie inicjatywę partnerowi, ale z pewnością nie będziecie z tego powodu rozczarowani. Pamiętajcie tylko, by trzymać się wspólnych zasad i preferencji, nie robić niczego wbrew sobie.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Wasz problem polega na tym, że nie pokazaliście jeszcze pełni swojej osobowości. Obawiacie się braku akceptacji ze strony partnera.

Wolne koziorożce mogą w tym tygodniu silniej odczuwać swoją samotność. Być może nie jesteście jeszcze gotowi na związek. Jeśli uporządkujecie swoje wnętrze i osiągniecie harmonię, wówczas przyciągnie to do Was kogoś nowego.

W sferze intymnej koziorożce będą wycofane. Nie czujecie się pewnie w obecności partnera, albo to nie jest właściwa osoba, albo musicie popracować nad otwartością i zaufaniem podczas zbliżenia.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy