Horoskop miłosny 25 czerwca – 1 lipca 2018 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach będą mogły liczyć na zrozumienie i wsparcie swoich partnerów. Przyjaźń będzie dla Was równie ważna jak miłość. Dzięki temu, że znacie się dobrze, możecie sobie zaufać i wspólnie doskonale się bawić.

Wolne wodniki mają w tym tygodniu szansę spotkać kogoś, kto podbije ich serce. Możliwe, że swoją drugą połówkę spotkacie w gronie bliskich przyjaciół albo znajomych, zatem nie unikajcie wspólnych imprez i wyjść na miasto.

W sferze intymnej wodniki będą otwarte na nowości i chętnie urozmaicą swoje życie erotyczne. Ten tydzień przyniesie im wiele uniesień i przyjemnych przeżyć.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach poczują się spełnione i będą dzielić się tą radością z partnerem. W przypadku jakichkolwiek niejasności osiągną kompromis. Stworzycie związek oparty na prawdzie i tolerancji. Możecie spokojnie snuć już plany matrymonialne lub starać się o dziecko.

Wolne ryby mogą liczyć na miłe i twórcze kontakty z ludźmi. Spotkają na swoje drodze poważnego partnera. Wszystko będzie układało się Wam pomyślnie, a nowa znajomość może być początkiem nowej przyjaźni lub miłości.

W sferze intymnej ryby będą ożywione, ale nie nachalne. Zapragniecie karmić zmysły subtelnymi i delikatnymi pieszczotami. Poczujecie się atrakcyjni, i pożądani. To dobry czas na powiększenie rodziny, więc jeśli tego nie planujecie, pamiętajcie by się zabezpieczyć.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach mogą liczyć na to, że po niedawnych perturbacjach nastąpią w ich życiu lepsze czasy. Będziecie się czuli pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu będziecie wobec siebie otwarci, przyjaźni i pełni miłości.

Wolne barany będą w tym tygodniu beztrosko cieszyć się życiem. Będą emanowały szczęściem, zadowoleniem. Dzięki pewności siebie wzbudzą zainteresowanie i zawrą nowe znajomości.

W sferze intymnej barany poczują się spełnione, usatysfakcjonowane i docenione. Dzięki temu, że dobrze znacie swoje potrzeby, ale też jesteście otwarci na swojego partnera możecie w pełni czerpać radość ze wspólnie przeżytego zbliżenia.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach będą w tym tygodniu nieco znudzone stagnacją i codzienną rutyną. Wasze emocje również będą zmienne, raz będziecie cieszyli się sielanką w związku, spokojem i zaufaniem, by zaraz wpaść w ponury nastrój z powodu nudy. Może warto wprowadzić w Wasz związek jakieś urozmaicenie, zrobić razem coś, czego dawno nie robiliście.

Wolne byki wykorzystają swoją szansę i dzięki odwadze oraz spontaniczności mogą sprawić, że zwróci na nie uwagę ktoś ciekawy i energiczny. Nie zrażajcie się niepowodzeniami, bo szczęście sprzyja Waszym uczuciom.

W sferze intymnej będzie u Was w tym tygodniu dwojako. Raz będziecie mieli ogromny apetyt na miłość i wszelkie igraszki, a w następnej chwili będziecie woleli subtelne pieszczoty i delikatność. Może pragniecie odmiany, ale nieco się jej boicie.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach będą cieszyły się harmonią odzyskaną po niedawno przebytych perturbacjach, będą mogły znów się otworzyć i nawiązać z partnerem głęboką więź. Wasze serca znajdą ukojenie i upragniony spokój u boku zaufanego i oddanego partnera.

Wolne bliźnięta mogą liczyć na swoją szczęśliwą gwiazdę. Odzyskacie pewność siebie i wiarę we własny urok osobisty. Odzyskacie spokój ducha i chęć do życia, a to przyciągnie do Was kogoś nowego.

W sferze intymnej bliźnięta będą cieszyły się z upojnych momentów, podczas których doskonale zgrają się z partnerem. Wasze miłosne uniesienia będą pełne harmonii i z przyjemnością będziecie koić swoje zmysły.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach w najbliższej przyszłości powinny wystrzegać się porywów namiętności i wylewnego okazywania uczuć. Dla partnera może być to męczące, być może ostatnio było aż za dużo słodyczy w Waszym związku i teraz przyda Wam się odrobina spokoju. Spojrzenie z dystansu pozwali Wam przekonać się o wartości uczuć.

Wolne raki postanowią na chwilę wstrzymać poszukiwania. Nie jest to właściwy czas albo Waszą uwagę przykuła niewłaściwa osoba. Macie tego świadomość.

W sferze intymnej u raków będzie zdecydowanie spokojnie. Zanim zdecydujecie się na oddanie porywom namiętności, będziecie chcieli mieć wszystko poukładane w głowie i w sercu.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach miłość skłoni do wyjazdu lub zmiany miejsca zamieszkania. Jeśli jeszcze razem nie mieszkacie, warto to przedyskutować, bo nadszedł właściwy czas. Nie tłumcie uczuć, czasami kłótnia najlepiej oczyszcza atmosferę, a godzenie się po niej może być bardzo przyjemne.

Wolne lwy mogą wdać się w burzliwy romans. Niestałość uczuć i brak zaufania do nowo poznanej osoby da się Wam niestety mocno we znaki.

W sferze intymnej lwy będą nienasycone i zachłanne. Nawet krótka rozłąka z partnerem będzie wzmagała wasze pożądanie.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach mogą się mimo wszystko czuć osamotnione. To poczucie opuszczenia będzie się brało głównie z Waszego zabiegania, zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu spędzacie we dwoje. Przyda Wam się wspólny odpoczynek. Wygospodarujcie więcej czasu na prowadzenie gry miłosnej.

Wolne panny mogą silniej odczuwać samotność. Potrzebujecie wsparcia i akceptacji kogoś bliskiego. Wasz zły nastrój, który nie sprzyja związkom, jest wywoływany przez stres i zmęczenie. Odpocznijcie a poczujecie się lepiej.

W sferze intymnej Wasz zapał i inwencja będą w tym tygodniu nieco przygaszone. Potrzebujecie więcej czasu żeby wejść na obroty i więcej wysiłku będzie Was kosztowało utrzymanie dobrej formy seksualnej. Może mała przerwa i odpoczynek to nie taki zły pomysł?

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach mogą liczyć na wybuchy uczuć, zarówno tych pełnych namiętności, jak i pozostałych emocji. Czeka Was konfrontacja z partnerem, ścieranie się poglądów, będzie to jednak bardzo oczyszczające i budujące. Macie szansę zatracić się w pełnym energii, intensywnym związku.

Wolne wagi dostaną w najbliższych dniach szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku. Zapowiada się dla Was chwila ożywienia i zatracenia we wzajemnym zachwycie.

W sferze intymnej wagi czeka gorąca, pełna ekscytacji i wzajemnej fascynacji atmosfera. Chwile spędzone we dwoje będą bardzo intensywne.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach znajdą w końcu czas na ważną rozmowę, dzięki której wyjaśni się ich sytuacja. Przyniesie Wam to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Dzięki temu wkroczycie na nowy poziom rozwoju i Wasz związek będzie dojrzalszy.

Wolne skorpiony będą chłodno, ale i obiektywnie patrzyły na kwestie uczuciowe. Uda im się wyjaśnić jakąś istotną sprawę, może charakter relacji z drugim człowiekiem i dzięki temu będą mogły uporządkować swoje emocje.

W sferze intymnej może Was spotkać rozczarowanie, które może diametralnie zmienić Wasze nastawienie do partnera. Może warto pomyśleć nad zmianą miłosnej techniki, otworzyć się na nowe doznania i zaufać instynktowi.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach mogą przeżywać kryzys uczuć. Uparte reanimowanie związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu może wpędzić Was w depresję. Znacznie lepiej będzie dla Was wyciągnąć naukę z przeżytych trudności, aby budować ten związek w pełni świadomie i z czystym sercem.

Wolne strzelce nie mogą w pełni podźwignąć się po przeżytej porażce i przez to będą rozczulać się nad sobą. Czas wziąć się w garść i wyciągnąć wnioski, by w przyszłości nie popełniać takich podstawowych błędów.

W sferze intymnej strzelcom nie wszystko ułoży się tak jak zostało zaplanowane. Misterny plan mający na celu przeżycie miłych chwil we dwoje może upaść z powodu jakiegoś błędu leżącego u samach jego podstaw.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach mogą zostać mile zaskoczone przez partnera. W stałych związkach wszystko dobrze się ułoży i dzięki temu odzyskacie spokój ducha. To świetny moment na snucie wspólnych planów i realizację wspólnych marzeń. Wasze zmysły rozbudzi bliskość i serdeczność partnera.

Wolne koziorożce Będą miały okazję spotkać kogoś, z kim zapragną stworzyć szczęśliwy związek. Nowa znajomość okaże się bardzo ekscytująca i może przerodzić się w błyskotliwy romans. Z całą pewnością pojawi się koło was ktoś bardzo atrakcyjny.

W sferze intymnej wzajemne przyciąganie między Wami doprowadzi do bardzo ekscytujących przeżyć. Wakacyjny luz skłoni Was do większej swobody i napełnia Was energią, dzięki której zyskacie więcej fantazji i zapału do miłosnej gry.

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

 

Komentarze

Brak komentarzy