Horoskop miłosny 25 września – 1 października 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach będą w tym tygodniu nieco znudzone stagnacją i codzienną rutyną. Wasze emocje również będą zmienne, raz będziecie cieszyli się sielanką w związku, spokojem i zaufaniem, by zaraz wpaść w ponury nastrój z powodu nudy. Może warto wprowadzić w Wasz związek jakieś urozmaicenie, zrobić razem coś, czego dawno nie robiliście.

Wolne wodniki wykorzystają swoją szansę i dzięki odwadze oraz spontaniczności mogą sprawić, że zwróci na nie uwagę ktoś ciekawy i energiczny. Nie zrażajcie się niepowodzeniami, bo szczęście sprzyja Waszym uczuciom.

W sferze intymnej będzie u Was w tym tygodniu dwojako. Raz będziecie mieli ogromny apetyt na miłość i wszelkie igraszki, a w następnej chwili będziecie woleli subtelne pieszczoty i delikatność. Może pragniecie odmiany, ale nieco się jej boicie.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach mogą mieć w tym tygodniu gorsze dni. Najprawdopodobniej winne temu będą nieporozumienia z partnerem, których źródłem będą plotki. Warto jednak zawalczyć o związek, szczera rozmowa, bez zawiści i zazdrości może uratować sytuację.

Wolne ryby będą chciały zrobić przerwę w poszukiwaniach, dlatego w tym tygodniu nie będą dążyły do zawierania nowych znajomości, ani zmian.

W sferze intymnej osobiste rozterki spowodują ochłodzenie atmosfery w życiu erotycznym. Ważne jest, by ryby do niczego się nie zmuszały i nie traktowały siebie zbyt surowo. Gdy gorsze chwile miną, wróci także radość z seksu.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu będą wobec partnera otwarte, przyjazne i pełne miłości. Barany będą w tym tygodniu beztrosko cieszyć się życiem.

Wolne barany czekają nowe, ciekawe znajomości, a po niedawnych nieprzyjemnościach nastąpią dla nich o wiele lepsze czasy.

W sferze intymnej Wasze życie bardzo się ożywi. Możecie liczyć na to, że Wasze wcześniejsze starania przyniosą rezultaty i czeka Was zmiana na lepsze.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach będą cieszyły się harmonią odzyskaną po niedawno przebytych perturbacjach, będą mogły znów się otworzyć i nawiązać z partnerem głęboką więź. Wasze serca znajdą ukojenie i upragniony spokój u boku zaufanego i oddanego partnera.

Wolne byki mogą liczyć na swoją szczęśliwą gwiazdę. Odzyskacie pewność siebie i wiarę we własny urok osobisty. Odzyskacie spokój ducha i chęć do życia, a to przyciągnie do Was kogoś nowego.

W sferze intymnej byki będą cieszyły się z upojnych momentów, podczas których doskonale zgrają się z partnerem. Wasze miłosne uniesienia będą pełne harmonii i z przyjemnością będziecie koić swoje zmysły.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach mogą liczyć, że w najbliższym tygodniu w ich życiu uczuciowym będzie się wszystko układało. Czeka je radosny, wręcz frywolny czas. Bliźnięta powinny jednak uważać, by nie zatracić się w zabawie i nie popaść w lekkomyślność.

Wolne bliźnięta także będą miały dobrą passę. W tym tygodniu będą miały szansę spotkać kogoś interesującego. Jeśli nowo poznana osoba naprawdę zainteresuje bliźnięta, to istnieje wówczas szansa na stworzenie udanego związku partnerskiego.

W sferze intymnej bliźnięta będą spontaniczne i chętne do prowadzenia miłosnej gry. Seks będzie dla nich nie tylko formą wyrażenia uczuć, ale i dobrą zabawą.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach mogą być lekko zdominowane przez partnera. Nie jest to jednak takie złe, gdyż zapewnia Wam to jego opiekę, ochronę i wsparcie. Jeśli jednak czujecie, że ukochana osoba za bardzo się rządzi, to postawcie na subtelną dyplomację, przyniesie szybkie efekty.

Wolne raki mogą być zauroczone kimś władczym i energicznym. Zaimponuje Wam siła, przebojowość i autorytet, jakim będzie cieszyła się nowo poznana osoba. Poczujecie się gotowi do poważnego związku, pamiętajcie jednak, że ten typ człowieka lubi mieć wszystko pod kontrolą.

W sferze intymnej oddacie inicjatywę partnerowi, ale z pewnością nie będziecie z tego powodu rozczarowani. Pamiętajcie tylko, by trzymać się wspólnych zasad i preferencji nie robić niczego wbrew sobie.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach będą cieszyły się poczuciem bezpieczeństwa i stabilnością. Zakończy się czas wątpliwości, przemianą kryzysy, a w  związku zagości radość, wdzięczność  i szczęście. Być może lwy pomyślą o zaręczynach i ślubie.

Wolne lwy czeka tydzień, w którym znikną miłosne dylematy. Jeśli lwy będą miały ochotę rozpocząć nowy związek albo spędzić z kimś miłe chwile, będą miały ku temu okazję. Jest to również dobry czas dla przyjaźni, zatem w kręgu najbliższych znajomych może czekać nowa miłość.

W sferze intymnej lwy postawią na sprawdzone i niezawodne techniki. Będą wiedziały jak sprawić przyjemność sobie i partnerowi i chętnie z tego skorzystają.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Wasza relacja opiera się na zaufaniu i uczciwości, dzięki czemu jest perspektywiczna, niezawodna i stała.

Wolne panny stworzą wokół siebie sprzyjające warunki do poznawania nowych osób. Dzięki temu będziecie mieli szansę poznać kogoś nowego i być może stworzycie długotrwały związek.

W sferze intymnej u panien zapowiada się czas miłej, spokojnej i bezpiecznej miłości. W tym tygodniu stawiacie na subtelność i pragniecie by taki był również Wasz seks, zmysłowy i niezwykły.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach mogą przeżywać kryzys uczuć. Uparte reanimowanie związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu może wpędzić Was w depresję. Znacznie lepiej będzie dla Was wyciągnąć naukę z przeżytych trudności, aby budować ten związek w pełni świadomie i z czystym sercem.

Wolne wagi nie mogą w pełni podźwignąć się po przeżytej porażce i przez to rozczulają się nad sobą. Czas wziąć się w garść i wyciągnąć wnioski, by w przyszłości nie popełniać takich podstawowych błędów.

W sferze intymnej nie wszystko ułoży się Wam tak jak zostało zaplanowane. Misterny plan mający na celu przeżycie miłych chwil we dwoje może upaść z powodu jakiegoś błędu leżącego u samach jego podstaw.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach będą bardziej wyrozumiałe dla swoich partnerów, którzy z kolei będą wobec nich pomocni i bardzo przyjaźni. Przez chwilę zgłębicie się w marzenia i tęsknoty za tym, co minęło. Postaracie się także zrozumieć emocje swojego partnera, co pozwoli Wam wprowadzić dobrą atmosferę.

Wolne skorpiony będą otwarte na nowe doświadczenia, a także na romantyczne marzycielstwo. Pojawi się przed Wami szansa na romantyczną i obiecująca znajomość, zatem zostawcie przeszłość za sobą i śmiało zaczynajcie nowy rozdział.

W sferze intymnej skorpiony będą w tym tygodniu nastawione szczególnie uczuciowo. Z radością będziecie obdarzać partnera pieszczotami, ale też sami oddacie się zmysłowej przyjemności. Pełne zgranie i zrozumienie także w sypialni da Wam dużo przyjemności.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach mogą się czuć wewnętrznie rozbite. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie w związku są zagrożone. Być może coś mocno Was zaniepokoi, ale zanim stworzycie własną teorię warto porozmawiać o tym na spokojnie z partnerem.

Wolne strzelce nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości. Włączy się Wasz sceptycyzm i jednocześnie dopadnie Was niechęć do podejmowania ważnych decyzji w kwestii uczuć.

W sferze intymnej czeka Was teraz nieco spokoju, musicie przewartościować swoje życie miłosne i gdy już będziecie pewni swoich uczuć, wówczas odzyskacie chęć na zbliżenia. Potrzebujecie, by okazać Wam więcej cierpliwości i ciepła.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach mogą w pełni zaufać swoim partnerom, gdyż mogą liczyć na nich w każdej, nawet ekstremalnej sytuacji. Nie brak Wam przy tym fantazji, lubicie wspólnie zaszaleć i zatracić się w uczuciach.

Wolne koziorożce może dopaść zauroczenie, które odbierze im umiejętność logicznego myślenia. Będziecie szalały z miłości. Fortuna jednak Wam sprzyja i możecie w tym szaleństwie odnaleźć prawdziwe szczęście.

W sferze intymnej będziecie szaleć, eksperymentować i świetnie się bawić. Uważajcie jednak, aby nie zatracić się zupełnie w miłosnych uniesieniach, odrobina rozsądku i zabezpieczenia nie zaszkodzi.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy