Horoskop miłosny 25 grudnia 2016 – 1 stycznia 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach mogą być lekko zdominowane przez partnera. Nie jest ona jednak takie złe, gdyż zapewnia Wam to jego opiekę, ochronę i wsparcie. Jeśli jednak czujecie, że ukochany za bardzo się rządzi, to postawcie na subtelną dyplomację, przyniesie szybkie efekty.

Wolne wodniki mogą być zauroczone kimś władczym i energicznym. Zaimponuje Wam siła, przebojowość i autorytet, jakim będzie cieszyła się nowo poznana osoba. Poczujecie się gotowi do poważnego związku, pamiętajcie jednak, że ten typ człowieka lubi mieć wszystko pod kontrolą.

W sferze intymnej oddacie inicjatywę partnerowi, ale z pewnością nie będziecie z tego powodu rozczarowani. Pamiętajcie tylko, by trzymać się wspólnych zasad i preferencji nie robić niczego wbrew sobie.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach wejdą na nowy, wyższy etap relacji. Poczujecie, że u boku tej osoby możecie iść przez życie, gdyż daje wam poczucie bezpieczeństwa i w związku z tym będziecie snuły ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany.

Wolne ryby mogą poznać kogoś, z kim stworzą naprawdę dobrze rokujący związek. Zapowiada się u nich początek czegoś zupełnie nowego i ekscytującego.

W sferze intymnej znów zapłonie w Was ogień namiętności. Pragniecie urozmaicić swoje życie seksualne i chętnie zdobędziecie nowe doświadczenia w tej materii. Wiele zależy tu od Waszego zgrania z partnerem, jednak nie powinno być z tym problemu.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach mogą liczyć, że nadchodzący tydzień będzie dla nich pełen harmonii i równowagi. W związku wszystko będzie się układało, a jeśli staracie się o dziecko to jest to bardzo dobry moment.

Wolne barany będą czuły się osamotnione, być może, dlatego, szukając partnera dużo więcej wymagają od siebie niż od potencjalnego kandydata, przez co mogą się łatwo rozczarować.

W sferze intymnej zodiakalne barany będą zadowolone ze swojego życia. Będziecie świadomi własnego ciała i atrakcyjności, a to klucz do udanego seksu.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach mogą narzekać na monotonię lub rutynę w związku i potrzebują nieco odmiany. Pamiętajcie jednak, że to piękna, wspólna codzienność tworzy to, czym jest trwały związek. Potrzebujecie, nowej energii, podjęcia nowych, wspólnych wyzwań.

Wolne byki będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć, bo mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego. Uważajcie tylko, żeby w pogoni za ekscytującymi doznaniami nie zgubić swojej szansy.

W sferze intymnej bykom uda się nieco podkręcić atmosferę. Odrobina pikanterii, szczypta tajemniczości i zaufany kochanek, to wszystko, czego Wam trzeba, aby Wasz seks był w tym tygodniu naprawdę udany.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będziecie chcieli wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące Waszego związku. Możecie być zdystansowani, jednak, gdy wszystko sobie poukładacie, to Wasze uczucie będzie szczere i prawdziwe.

Wolne bliźnięta powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku. Zwróćcie większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner, jego pasje, zainteresowania i znajomych.

W sferze intymnej bliźnięta będą potrzebowały wszystko sobie poukładać. Aby w pełni czerpać radość z bliskości musicie być pewni zarówno swoich uczuć jak i intencji partnera.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach czeka wielka zmiana, która koniec końców wyjdzie im na dobre. Choć obawiacie się rewolucji w życiu uczuciowym, to może ona Wam przynieść wiele korzyści i umocnić istniejący związek.

Wolne raki zakończą pewien etap, być może kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym.

W sferze intymnej przyjdzie w końcu czas na to by odważnie powiedzieć, o czym marzycie i czego pragniecie spróbować. Zmiany, także w życiu seksualnym są czasami potrzebne, by w pełni móc cieszyć się związkiem.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach mogą być narażone na pokusy. Zastanówcie się jednak, czy chwila przyjemności warta jest utraty zaufania ze strony ukochanego. Jeśli uda się Wam okiełznać swoje żądze i namiętność przenieść na partnera, wszystko się ułoży.

Wolne lwy rzucą się w wir flirtów i romansów. Jeśli uda Wam się ukierunkować energię i skierować ją na pozytywny cel, wówczas możecie zdobyć serce upatrzonej osoby.

W sferze intymnej w lwów obudzi się ogromny temperament. Będziecie bardzo żywiołowi, pełni energii, pasji, problem w tym, że możecie przesadzić w okazywaniu uczuć i emocji.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach będą mogły liczyć na pełne zrozumienie i akceptację ze strony partnera. Wsparcie ukochanej osoby będzie wiele dla Was znaczyć. Przyjaźń z partnerem będzie dla Was równie ważna jak miłość. Panny nie będą miały tajemnic przed ukochanym.

Wolne panny mają szansę znaleźć swoją drugą połówkę w gronie bliskich znajomych. Jeśli rozjeżą się uważnie, to może zauważą, że ktoś dobrze im znany pragnie przejść z „friend zone” do kolejnego etapu.

W sferze intymnej panny będą więcej brały niż dawały, jednak ta dominacja nad partnerem jest kwestią wzajemnego porozumienia. Być może panny potrzebują poczuć nieco władzy, jednak wiedzą, że tak naprawdę, to doświadczony partner da im wiele nowych i ciekawych doznań.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach będą cieszyły się zgodą i spokojną atmosferą. Będziecie gotowi do ustępstw i poświęceń, a wszystko przez to, że potrzebujecie teraz wsparcia i zrozumienia ze strony ukochanego. Macie silną potrzebę kontaktu z drugim człowiekiem.

Wolne wagi mają wielkie szanse na zakochanie się. Potrzebujecie oparcia w drugim człowieku, zrozumienia i nawiązania głębszych więzi międzyludzkich. Macie wielkie szanse powiedzenia.

W sferze intymnej u wag nadejdzie czas delikatnej i wypełnionej miłością bliskości. Ufacie swojemu kochankowi i właśnie to poczucie bezpieczeństwa sprawia, że będziecie bardziej śmiali i chętni do prowadzenia gry miłosnej.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach mogą mieć przed sobą kilka trudniejszych dni. Wasza relacja z ukochanym nieco się skomplikuje przez brak wzajemnego zrozumienia. Powinniście zadbać o dobre relacje z teściami, zdobyć ich sympatię, gdyż mają oni duży wpływ na partnera.

Wolne skorpiony mogą w tym tygodniu poznać kogoś nowego, kto okaże się bardzo atrakcyjny. Uda Wam się nawiązać płomienny romans, jednak niestety nie rokuje on na długotrwałą relację.

W sferze intymnej u skorpionów może być w tym tygodniu nieco spokojniej. Seks nie będzie dla Was priorytetową sprawą. Single mają szansę zaszaleć, o ile tylko będą chciały.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach poczują się spełnione, ich związek wejdzie na nowy, wyższy poziom. Przyszłość tej relacji zapowiada się obiecująco, a szczęście i radość będą towarzyszyły strzelcom przez cały tydzień.

Wolne strzelce będą intensywnie szukały swojej drugiej połowy i mają wielkie szanse powodzenia. Mogą spotkać kogoś, z kim będą mogły związać się na poważnie.

W sferze intymnej nie zabraknie Wam energii i chęci do działania. Musicie jedynie trafić w dobry moment abyście i Wy i wasz partner mieli odpowiednio dużo czasu i ochoty na prowadzenie gry miłosnej.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach czeka tydzień pozytywnych uniesień, ale muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić uczuć partnera. Będą miały okazję do realizacji swoich marzeń i fantazji, które staną się teraz dla nich przeżywaną, na co dzień, piękną rzeczywistością.

Wolne koziorożce będą towarzysko rozchwytywane. Będą doskonale czuły się w swojej skórze i wywrą wielkie wrażenie na płci przeciwnej. Muszą jednak uważać, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami.

W sferze intymnej koziorożce będą bardzo pobudzone, a co za tym idzie chętne do miłosnych igraszek. Dzięki temu, że będziecie w pełni otwarci na partnera i skupieni na przeżywanej przyjemności odczujecie czystą rozkosz.Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy