Horoskop miłosny 26 luty – 4 marca 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Dla osób będących w związkach to będzie udany, choć burzliwy tydzień, czeka Was konfrontacja z partnerem. Nie będzie to jednak kłótnia, a raczej ścieranie się poglądów. Taka dyskusja może okazać się bardzo oczyszczająca i budująca. Zatracicie się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie.

Dla singli w tym tygodniu pojawi się szansa stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku. Jeśli spotkacie właściwą osobę, która Was zachwyci i olśni, to znacznie się ożywicie i przejdziecie do działania.

Życie intymne wodnika będzie gorące. Emocji nie zabraknie także w sypialni, gdyż wodniki będą bardziej żywiołowe i pewne siebie. Taka postawa może bardzo pozytywnie zaskoczyć Waszego partnera.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Dla osób będących w związkach to nie będzie najlepszy okres, mogą się czuć wewnętrznie rozbite. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie w związku są zagrożone. Być może coś mocno Was zaniepokoi, ale zanim stworzycie własną teorię spiskową, warto porozmawiać o tym na spokojnie z partnerem.

Dla singli nic się nie zmieni. Nie zdecydują się na zawieranie nowych znajomości. Włączy się Wasz sceptycyzm i jednocześnie dopadnie Was niechęć do podejmowania ważnych decyzji w kwestii uczuć.

Życie intymne ryb przyniesie im chwile spokoju. Musicie przewartościować swoje życie miłosne i gdy już będziecie pewni swoich uczuć, wówczas odzyskacie chęć na zbliżenia. Potrzebujecie, by okazać Wam więcej cierpliwości i ciepła.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Dla osób będących w związkach pora, aby nieco się uspokoić. Powinniście wystrzegać się porywów namiętności i wylewnego okazywania uczuć. Dla partnera może być to męczące, być może ostatnio było aż za dużo słodyczy w waszym związku i teraz przyda Wam się odrobina spokoju. Spojrzenie z dystansu pozwali wam przekonać się o wartości uczuć.

Dla singli ten tydzień nie przyniesie zmian. Barany postanowią na chwilę wstrzymać poszukiwania miłości. Nie jest to właściwy czas albo Waszą uwagę przykuła niewłaściwa osoba. Macie tego świadomość.

Życie intymne baranów w tym tygodniu będzie zdecydowanie bardziej spokojne. Zanim zdecydujecie się na oddanie porywom namiętności chcecie mieć wszystko poukładane w głowie i w sercu. To słuszna decyzja.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Dla osób będących w związkach to będzie udany tydzień. Stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Związek, jaki stworzycie będzie perspektywiczny. W swojej drugiej połowie docenicie to, że zawsze możecie na nią liczyć oraz, że jesteście pewni wzajemnych uczuć.

Dla singli ten tydzień będzie udany, będą miały szczęście w miłości. W Waszych sercach jest już wiosna, możecie oczekiwać stworzenia ważnego, długotrwałego związku.

Życie intymne byków w tym tygodniu zapowiada się sielankowo i rozkosznie. Jesteście bardzo uzdolnionymi kochankami, doskonale wiecie, co sprawia Wam przyjemność i co Wasz partner lubi najbardziej.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Dla osób będących w związkach to dobry czas na to żeby zerwać z rutyną. Wasze emocje będą zmienne, raz będziecie cieszyli się sielanką w związku, spokojem i zaufaniem, by zaraz wpaść w ponury nastrój z powodu nudy. Może warto wprowadzić w Wasz związek jakieś urozmaicenie, zrobić razem coś, czego dawno nie robiliście.

Dla singli to będzie ciekawy tydzień. Dzięki swojej odwadze oraz spontaniczności sprawicie, że zwróci na Was uwagę ktoś ciekawy i energiczny. Nie zrażajcie się niepowodzeniami, bo szczęście sprzyja Waszym uczuciom.

Życie intymne bliźniąt będzie układało się dwojako. Raz będą miały ogromny apetyt na miłość i wszelkie igraszki, a w następnej chwili będą wolały subtelne pieszczoty i delikatność. Może zapragniecie odmiany, ale nieco się jej obawiacie.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Dla osób będących w związkach pora na wzmożoną ostrożniś. Raki powinny uważać, by nie dać się zaślepić zazdrości. Być może czujecie się zranieni jednak sami sobie zafundujecie ciche dni  i celowo będziecie ignorować partnera. To niedojrzałe postępowanie może Was wpędzić w tarapaty.

Dla singli nic się w zasadzie nie zmieni. Prawdopodobnie raki nie będą zainteresowane szukaniem partnera. Wasze zdanie, co do płci przeciwnej jest chwilowo bardzo negatywne, więc lepiej odpuścić poszukiwania do czasu aż wasz emocje się uspokoją.

Życie intymne raków zupełnie się odmieni. Będą władcze, narzucające i zazdrosne. Zapragniecie mieć ukochaną osobę wyłącznie dla siebie i spędzać z nią możliwie wiele czasu, także w sypialni. Uważajcie żeby nie przesadzić z dominacją nad partnerem.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Dla osób będących w związkach to może być trudny tydzień. Nie dajcie się obarczać partnerowi odpowiedzialnością za wszystkie problemy i kłopoty w tej relacji. To niedojrzałe podejście ukochanej osoby może być powodem Waszych frustracji i zmartwień. Postarajcie się uzmysłowić tej drugiej osobie, że na równi z Wami odpowiada za ten związek.

Dla singli ten tydzień może przynieść ze sobą nie najlepsze towarzystwo. Możecie być pod wpływem osoby nieodpowiedzialnej, zmiennej i lubiącej tyranizować otoczenie. Mimo to dostaniecie szansę na to, by zawrzeć nową, ciekawą znajomość,.

Życie intymne lwów będzie rozchwiane. Raz będziecie mieć ochotę na igraszki, a innego dnia zupełnie nie będzie Wam to w głowie. Gdy uda Wam się uspokoić emocje, wówczas odzyskacie chęć do zbliżeń.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Dla osób będących w związkach to będzie fajny okres. Panny stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Wasza relacja opiera się na zaufaniu i uczciwości, dzięki czemu jest perspektywiczna, niezawodna i stała.

Dla singli nadarzą się sprzyjające warunki do poznawania nowych osób. Dzięki temu będziecie mieli szansę poznać kogoś nowego i być może stworzycie długotrwały związek.

Życie intymne panien zapowiada się miło, spokojnie i bezpiecznie. W tym tygodniu postawiacie na subtelność i pragniecie by taki był również Wasz seks, zmysłowy i niezwykły.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Dla osób będących w związkach pora na zmiany. Nuda źle na was wpływa, więc postanowicie zerwać z rutyną. Może planujecie wyjazd na urlop lub spontaniczny wypad z partnerem, zmiana otoczenia dobrze wam zrobi i ożywi waszą relację. Jeśli planujecie przeprowadzkę, ten tydzień jest do tego idealny.

Dla singli pojawi się okazja poznać kogoś ciekawego podczas wyjazdu lub podróży. Choć nie zabraknie pozytywnych emocji, to może to być przelotny romans. Pozwoli Wam to jednak oderwać się od szarej rzeczywistości.

Życie intymne wag będzie znacznie bardziej ekscytujące niż ostatnio. Tradycyjne i sprawdzone metody już Wam nie wystarczają, chcecie zmian. Zmiana miejsca, otoczenia lub techniki przyniesie Wam oczekiwane, nowe doznania.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Dla osób będących w związkach to będzie radosny i bogaty w wydarzenia tydzień. Wiecie już o tym, że z obecnym partnerem możecie się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę. Może już czas pomyśleć o tym by iść dalej i wspólnie zaplanować przyszłość.

Dla singli może pojawić się szansa na to, żeby stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Macie do tego doskonałe podstawy, czujecie się pewni siebie i fizycznie atrakcyjni, jesteście gotowi na nowy związek.

Życie intymne skorpionów będzie interesujące. Skorpiony będą gotowe na urozmaicenie gry miłosnej. Nowe miejsce, nowe pomysły, nowa energia, wszystko to zdecydowanie wpłynie korzystnie na Wasze życie seksualne.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Dla osób będących w związkach nadejdzie pora by zdać sobie sprawę z tego, że to one dominują w tej relacji. Strzelce robią to jednak subtelnie i nie tyranizują partnera. Z drugiej strony ukochana osoba będzie stawiała Was na piedestale i adorowała.

Dla singli koniec lenistwa. Strzelce poczują się bardzo pewne siebie, doskonale będą się czuły w swojej skórze, będą świadome swojego uroku i wrażenia, jakie wywierają na płci przeciwnej. Możecie śmiało wykonać pierwszy krok.

Życie intymne strzelców sprawi, że poczują się spełnione i wyniesione na piedestał. Partner będzie się bardzo starał zaspokoić Wasze potrzeby i jeśli odpowiednio go pokierujecie, to obydwoje zaznacie wiele przyjemności.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Dla osób będących w związkach to będą udane dni. Koziorożce poczują się spełnione, ich związek wejdzie na nowy, wyższy poziom. Przyszłość tej relacji zapowiada się obiecująco, a szczęście i radość będą towarzyszyły Wam przez cały tydzień.

Dla singli czas na nowy związek. Koziorożce będą intensywnie szukały swojej drugiej połowy i mają wielkie szanse powodzenia. Mogą spotkać kogoś, z kim będą mogły związać się na poważnie.

Życie intymne koziorożców będzie udane, gdyż nie zabraknie Wam energii i chęci do działania. Musicie jedynie trafić w dobry moment abyście i Wy i Wasz partner mieli odpowiednio dużo czasu i ochoty na prowadzenie gry miłosnej.

Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy