Horoskop miłosny 26 marca- 1 kwietnia 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Dla osób będących w związkach to dobry moment, aby przejąć stery i pokierować partnerem po swojemu. Jeśli Wam to wyjdzie, wszystko będzie świetnie się układać. Wasz partner da Wam silne oparcie, stabilizację, a przy tym znów będzie dla Was bardzo pociągający. Ten związek może być właśnie tym na całe życie.

Dla singli to będzie dobry tydzień, nie będą narzekać na brak powodzenia. Wodniki poczują się naprawdę atrakcyjne i z łatwością zdobędą zainteresowanie płci przeciwnej. Macie w tym tygodniu szansę znaleźć prawdziwą miłość.

Życie intymne wodników przyniesie im satysfakcję. Będziecie pozytywnie naładowani i z radością dacie temu wyraz w sypialni. Poczujecie się atrakcyjni i spełnieni, a Wasza druga połówka zdecydowanie stanie na wysokości zadania.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Dla osób będących w związkach ten tydzień przyniesie kolejną konfrontację z partnerem. Nie będzie to jednak kłótnia, a raczej ścieranie się poglądów. Taka dyskusja może okazać się bardzo oczyszczająca i budująca. Zatracicie się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie.

Dla singli pojawi się w tym tygodniu szansa stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku. Jeśli spotkacie właściwą osobę, która Was zachwyci i olśni, to znacznie się ożywicie i przejdziecie do działania.

Życie intymne ryb wypełni gorąca atmosfera. Emocji nie zabraknie także w sypialni, gdyż będziecie bardziej żywiołowi i pewni siebie. Taka postawa może zaskoczyć Waszego partnera, który był wcześniej nieco przygaszony.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Dla osób będących w związkach pora zerwać z rutyną. Barany będą znudzone stagnacją. Wasze emocje również będą zmienne, raz będziecie cieszyli się sielanką w związku, spokojem i zaufaniem, by zaraz wpaść w ponury nastrój z powodu nudy. Może warto wprowadzić w Wasz związek jakieś urozmaicenie, zrobić razem coś, czego dawno nie robiliście.

Dla singli pora wykorzystać okazję. Barany dzięki odwadze oraz spontaniczności mogą sprawić, że zwróci na nie uwagę ktoś ciekawy i energiczny. Nie zrażajcie się niepowodzeniami, bo szczęście sprzyja Waszym uczuciom.

Życie intymne baranów będzie w tym tygodniu zróżnicowane. Raz będziecie mieli ogromny apetyt na miłość i wszelkie igraszki, a w następnej chwili będziecie woleli subtelne pieszczoty i delikatność. Może pragniecie odmiany, ale nieco się jej boicie.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Dla osób będących w związkach nadejdzie dobry czas, w którym ich uczucie na nowo odżyje. Wspólna przygoda, wyjazd, spontaniczny wypad podsyci Wasze uczucia i chętnie będziecie szukali przygód poza utartym szlakiem.

Dla singli pojawi się szansa na ognisty romans. Pojawi się okazja, aby zawrzeć nową znajomość. Niestety, choć nowo poznana osoba będzie dobrym kochankiem, to jej uczucia nie będą stałe i raczej nie da się z nią stworzyć długotrwałej relacji.

Życie intymne byków znacznie się poprawi. Pragniecie odmiany i to dobry moment by zmienić coś w Waszym łóżkowym scenariuszu. Pomyślcie o zmiennie miejsca lub spontanicznej miłości.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Dla osób będących w związkach najważniejsze w tym tygodniu, to nie dać się zaślepić zazdrości. Być może czujecie się zranieni, jednak sami sobie fundujecie ciche dni  i celowo ignorujecie partnera. To niedojrzałe postępowanie może Was wpędzić w tarapaty.

Dla singli to nie jest dobra pora na szukanie partnera. Wasze zdanie, co do płci przeciwnej jest chwilowo bardzo negatywne, więc lepiej odpuścić poszukiwania do czasu aż Wasze emocje się uspokoją.

Życie intymne bliźniąt może podsycić zazdrość. Pragniecie mieć ukochaną osobę wyłącznie dla siebie i spędzać z nią możliwie wiele czasu także w sypialni. Uważajcie żeby nie przesadzić z dominacją nad partnerem.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Dla osób będących w związkach, bądź mających już rodzinę ten tydzień minie w harmonii, zgodzie i zrozumieniu. Docenicie obecność kochającej się bezwarunkowo i wspierającej w każdych okolicznościach rodziny. Karta ta może być zapowiedzią ciąży lub narodzin dziecka.

Dla singli pragnących porzucić życie w pojedynkę, to dobry okres, aby stworzyć związek. Zatęsknicie za rodziną i bliskimi osobami. Może to właśnie w gronie przyjaciół czeka na Was nowa miłość.

Życie intymne raków będziecie nieco bardziej wyrafinowane i subtelne. Pragniecie karmić zmysły i w pełni cieszyć się ze zbliżenia, dlatego nie zadowolą Was szybkie i powierzchowne akcje.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Dla osób będących w związkach to będzie udany tydzień. Lwy będą czuły się kochane, akceptowane i uwielbiane przez partnera. Poczujecie pełnię miłości i wszystko powinno się u Was układać idealnie. Ważne jest jednak, żebyście dobrze ulokowali swoje uczucia, wówczas będziecie szczęśliwi przez długi czas.

Dla singli pora dokonać wyboru. Z jednej strony ktoś zwróci Waszą uwagę, jednak może to być jedynie przelotna miłostka. Macie szansę porzucić samotne życie i związać się z kimś na stałe. Wybierzcie mądrze!

Życie intymne lwów będzie ekscytujące. Wasze zmysły będą bardzo wrażliwe, wyobraźnia rozpali Wasze pragnienia i dacie się ponieść fali namiętności. Pamiętajcie tylko o tym, by nie popełniać głupstw, a będziecie bardzo szczęśliwi.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Dla osób będących w związkach czas na trudną decyzję. Być może będziecie musieli obudzić się z nierealnego snu o miłości jak z bajki. Rzeczywistość zweryfikuje Wasze oczekiwania. Być może rozstaniecie się z partnerem lub ze starymi przyjaciółmi, którzy zagrażają temu związkowi. Rozstanie to może być niezbędne by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku.

Dla singli przyjdzie czas na to, aby porzucić nierealne wyobrażenie o związku i rozstać się z osobami, które do tej pory wiele znaczyły w Waszym życiu. Dzięki temu będziecie mogli świadomie i rozsądnie zacząć nowe życie osobiste.

Życie intymne panien może im przynieść rozczarowanie. Może coś, co wydawało Wam się świetnym pomysłem na ożywienie Waszego pożycia okaże się pomyłką, która tylko pogorszy sytuację. To nie jest dobry czas na eksperymenty, nowości i wyzwania. W miłości nie można robić nic na siłę.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Dla osób będących w związkach ważne będzie, aby znaleźć porozumienie. Wago nie powinny obwiniać się za wszystkie problemy i kłopoty w tej relacji. Niedojrzałe podejście może być powodem Waszych frustracji i zmartwień. Postarajcie się uzmysłowić sobie i swojej połówce, że na równi odpowiadacie za Wasz związek.

Dla singli to nie będzie łatwy tydzień. Wagi mogą być pod wpływem osoby nieodpowiedzialnej, zmiennej i lubiącej tyranizować otoczenie. Mimo to dostaną szansę na to, by zawrzeć nową znajomość, która może przerodzić się w dłuższy związek.

Życie intymne wag wypełnią zmienne nastroje i emocje. Raz będziecie mieć ochotę na igraszki, a innego dnia zupełnie nie będzie Wam to w głowie. Gdy uda Wam się uspokoić emocje, wówczas odzyskacie chęć do zbliżeń.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Dla osób będących w związkach w tym tygodniu nastąpi poważna zmiana, która koniec końców wyjdzie Wam na dobre. Wasz związek ewoluuje, dojrzeje i będziecie mogli czerpać z niego większą satysfakcję.

Dla singli to dobry moment, aby zakończyć pewien etap, być może kiepsko rokującą relację. Dzięki chwili wytchnienia od spraw emocjonalnych nabierzecie niezbędnego dystansu i już niedługo rozpoczniecie nowy rozdział w życiu miłosnym

Życie intymne skorpionów to będzie pozytywna zmiana. Dzięki nowej energii otworzycie się na przyjemności płynące z bliskości z drugim człowiekiem

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Dla osób będących w związkach nastaną spokojne dni. Strzelce będą bardziej wyrozumiałe dla swoich partnerów, którzy z kolei będą wobec nich pomocni i bardzo przyjaźni. Przez chwilę zgłębicie się w marzenia i tęsknoty za tym, co minęło. Postaracie się także zrozumieć emocje swojego partnera, co pozwoli Wam wprowadzić dobrą atmosferę w związek.

Dla singli Zapowiada się miły tydzień. Strzelce będą otwarte na nowe doświadczenia, a także na romantyczne marzycielstwo. Pojawi się przed Wami szansa na romantyczną i obiecującą znajomość, zatem zostawcie przeszłość za sobą i śmiało zaczynajcie nowy rozdział.

Życie intymne strzelców zapowiada się szczególnie uczuciowo. Z radością będziecie obdarzać partnerów pieszczotami, ale też sami oddacie się zmysłowej przyjemności. Pełne zgranie i zrozumienie także w sypialni da Wam dużo przyjemności.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Dla osób będących w związkach nastaną dni wypełnione zgodną i spokojną atmosferą. Będziecie gotowi do ustępstw i poświęceń, a wszystko przez to, że potrzebujecie teraz wsparcia i zrozumienia ze strony ukochanego. Będziecie mieli silną potrzebę kontaktu z drugim człowiekiem.

Dla singli to będzie zdecydowanie udany tydzień. Koziorożce mają wielkie szanse na zakochanie się. Potrzebujecie oparcia w drugim człowieku, zrozumienia i nawiązania głębszych więzi międzyludzkich. Macie wielkie szanse powiedzenia.

Życie intymne koziorożców to będzie czas delikatnej i wypełnionej miłością bliskości. Ufacie swojemu kochankowi i właśnie to poczucie bezpieczeństwa sprawia, że będziecie bardziej śmiali i chętni do prowadzenia gry miłosnej.

Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy