Horoskop miłosny 27 marca – 2 kwietnia 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach zdadzą sobie sprawę, że bardzo ważnym elementem ich relacji jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Wasz związek utrwalą wspólne przedsięwzięcia oraz pasje, choć czasami będziecie musieli zrezygnować z własnych ambicji.

Wolne wodniki mają szansę na ciekawy flirt. Jeśli się na to zdecydujecie, nowa znajomość, może się przeobrazić w dłuższy romans. Jeśli tylko będziecie umieli nieco podporządkować się partnerowi, podbijecie jego serce.

W sferze intymnej wodniki docenią to, że są zgrane ze swoim kochaniem. Lubicie te same rzeczy i doskonale wiecie, co sprawia Wam przyjemność. Wiecie też jak sprawić radość partnerowi i niejednokrotnie z tego skorzystacie.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach osiągną w tym tygodniu partnerstwo, w którym dominować będzie mądra i silna kobieta. Owa pani może się przez to czuć nieco zmęczona leżącymi na jej barkach decyzjami. W związek ten może chcieć wtrącać się ktoś trzeci, starsza kobieta, która ma dobre chęci, ale jej ingerencja może być dla Was kłopotliwa

Wolne ryby mogą czuć się osamotnione i popadać melancholię. Pogrążycie się w ciepłych wspomnieniach o minionym szczęściu, swoich dawnych miłościach i związkach. Możecie dojść do ciekawych wniosków.

W sferze intymnej zapragniecie wrócić do dawnych przeżyć i chętnie powtórzycie miłe doświadczenia, które dawały Wam wcześniej satysfakcję. Będziecie bardziej zdecydowani i nieco mniej sentymentalni.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach mogą liczyć na to, że po niedawnych perturbacjach nastąpią u nich lepsze czasy. Będziecie się czuli pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu będziecie wobec partnera otwarci, przyjaźni i pełni miłości.

Wolne barany będą w tym tygodniu beztrosko cieszyć się życiem. Będą emanowały szczęściem i zadowoleniem. Dzięki pewności siebie wzbudzą zainteresowanie i zawrą nowe znajomości.

W sferze intymnej poczujecie się spełnieni, usatysfakcjonowani i docenieni. Dzięki temu, że dobrze znacie swoje potrzeby, ale też jesteście otwarci na swojego partnera, możecie w pełni czerpać radość ze wspólnie przeżytego zbliżenia.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach wejdą na nowy, wyższy etap relacji. Poczujecie, że u boku tej osoby możecie iść przez życie, gdyż daje Wam poczucie bezpieczeństwa i w związku z tym będziecie snuli ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany.

Wolne byki mogą poznać kogoś, z kim stworzą naprawdę dobrze rokujący związek. Zapowiada się u nich początek czegoś zupełnie nowego i ekscytującego.

W sferze intymnej znów zapłonie w Was ogień namiętności. Pragniecie urozmaicić swoje życie seksualne i chętnie zdobędziecie nowe doświadczenia w tej materii. Wiele zależy tu od Waszego zgrania z partnerem, jednak nie powinno być z tym problemu.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by ich zdroworozsądkowe podejście nie tłumiło uczuć. Wasz racjonalizm sprawia, że możecie wiele stracić. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich więzi. Jeśli tkwicie w nieudanym związku, warto pomyśleć o jego zakończeniu.

Wolne bliźnięta czekają problemy i zmartwienia na polu towarzyskim. Wasze trudności w życiu uczuciowym wynikają z braku okazywania emocji i zbyt racjonalnym podejściu do związków.

W sferze intymnej możecie być nieco rozczarowani. Pamiętajcie, że w miłości potrzebna jest odrobina szaleństwa i spontaniczności, nie wszystko można dokładnie zaplanować i wyegzekwować. W sypialni potrzeba Wam więcej luzu i empatii.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach będą czuły się kochane, akceptowane i uwielbiane przez partnera. Poczujecie pełnię miłości i wszystko powinno się w Was układać idealnie. Ważne jest jednak żebyście dobrze ulokowali swoje uczucia, wówczas będziecie szczęśliwi przez długi czas.

Wolne raki będą musiał dokonać trudnego wyboru. Z jednej strony ktoś niezwykle pociągający i przebojowy zwróci Waszą uwagę, jednak może to być jedynie przelotna miłostka. W tym samym czasie ktoś nieco spokojniejszy, ale szczerze Wami zainteresowany też będzie chciał zrobić na Was wrażenie. Wybierzcie mądrze!

W sferze intymnej będzie bardzo gorąco. Wasze zmysły będą bardzo wrażliwe, wyobraźnia rozpali Wasze pragnienia i dacie się ponieść fali namiętności. Pamiętajcie tylko o tym, by nie popełniać głupstw, a będziecie bardzo szczęśliwi.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach czeka konfrontacja z partnerem. Nie będzie to jednak kłótnia, a raczej ścieranie się poglądów. Taka dyskusja może okazać się bardzo oczyszczająca i budująca. Zatracicie się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie.

Wolne lwy otrzymają w tym tygodniu szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku. Jeśli spotkacie właściwą osobę, która Was zachwyci i olśni, to znacznie się ożywicie i przejdziecie do działania.

W sferze intymnej będzie panowała gorąca atmosfera. Emocji nie zabraknie także w sypialni, gdyż będziecie bardziej żywiołowi i pewni siebie. Taka postawa może zaskoczyć partnera, który był wcześniej nieco przygaszony.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach będą miały doskonałą okazję żeby wyjaśnić wszelkie niejasności w relacji z partnerem. Szczera rozmowa oczyści atmosferę między Wami i dzięki temu znacznie poprawią się Wasze wzajemne relacje.

Wolne panny powinny mieć oczy otwarte, bo dostaną szansę na stworzenie partnerskiego związku pełnego szczerości otwartości i pozytywnych emocji.

W sferze intymnej będziecie cieszyli się odzyskanym spokojem i dzięki temu z radością dacie temu wyraz w sypialni. Jesteście otwarci na pomysły partnera i chętnie wspólnie poeksperymentujecie.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach będą miały ochotę przejąć stery i pokierować nim po swojemu. Jeśli Wam to wyjdzie, wszystko będzie świetnie się układać. Wasz partner da Wam silne oparcie, stabilizację, a przy tym będzie dla Was pociągający. Ten związek może być właśnie tym na całe życie.

Wolne wagi nie będą narzekać na brak powodzenia. Poczują się naprawdę atrakcyjne i z łatwością zdobędą zainteresowanie płci przeciwnej. Macie w tym tygodniu szansę znaleźć prawdziwą miłość.

W sferze intymnej czeka Was naprawdę gorący tydzień. Jesteście pozytywnie naładowani i z radością dacie temu wyraz w sypialni. Poczujecie się piękni i spełnieni, a Wasz kochanek stanie na wysokości zadania.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach będą mogły liczyć na pełne zrozumienie i akceptację ze strony partnera. Wsparcie ukochanej osoby będzie wiele dla nich znaczyć. Przyjaźń z partnerem będzie dla Was równie ważna jak miłość. Skorpiony nie będą miały tajemnic przed ukochaną osobą.

Wolne skorpiony mają szansę znaleźć swoją drugą połówkę w gronie bliskich znajomych. Jeśli rozjeżą się uważnie, to może zauważą, że ktoś dobrze im znany pragnie przejść z „friend zone” do kolejnego etapu.

W sferze intymnej skorpiony będą więcej brały niż dawały, jednak ta dominacja nad partnerem będzie kwestią wzajemnego porozumienia. Być może skorpiony potrzebują poczuć nieco władzy, jednak wiedzą, że tak naprawdę, to doświadczony partner da im wiele nowych i ciekawych doznań.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach mogą narzekać na monotonię lub rutynę w związku i potrzebują nieco odmiany. Pamiętajcie jednak, że to piękna, wspólna codzienność tworzy to, czym jest trwały związek. Potrzebujecie, nowej energii, podjęcia nowych, wspólnych wyzwań.

Wolne strzelce będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć, bo mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego. Uważajcie tylko, żeby w pogoni za ekscytującymi doznaniami nie zgubić swojej szansy.

W sferze intymnej uda Wam się nieco podkręcić atmosferę. Odrobina pikanterii, szczypta tajemniczości i zaufany kochanek, to wszystko, czego Wam trzeba, aby Wasz seks był w tym tygodniu naprawdę udany.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach mają szansę osiągnąć pełne porozumienie z partnerem. Jesteście razem szczęśliwi i jest to prawdziwa, dojrzała miłość. Obdarzycie partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskacie silne poczucie bezpieczeństwa, wsparcia, opieki i bezwarunkowej miłości.

Wolne koziorożce mają w najbliższych dniach szansę na wiosenne spontaniczne zakochanie. Jeśli pozwolicie sobie na romans, możecie zaznać prawdziwej, wielkiej miłości i namiętności.

W sferze intymnej nastąpi rozkwit doznań i emocji. Będziecie się cieszyć intymnością, w której nie zabraknie czułości, gorących uniesień i pikantnych wyznań. To dla Was nowy etap w życiu intymnym i warto skorzystać z tej przyjemności.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy