Horoskop miłosny 28 listopada – 4 grudnia 2016 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach mogą przeżywać kryzys uczuć. Uparte reanimowanie związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu może wpędzić Was w depresję. Znacznie lepiej będzie dla Was wyciągnąć naukę z przeżytych trudności, aby budować ten związek w pełni świadomie i z czystym sercem.

Wolne wodniki nie mogą w pełni podźwignąć się po przeżytej porażce i przez to rozczulają się nad sobą. Czas wziąć się w garść i wyciągnąć wnioski, by w przyszłości nie popełniać takich podstawowych błędów.

W sferze intymnej nie wszystko ułoży się Wam tak jak zostało zaplanowane. Misterny plan mający na celu przeżycie miłych chwil we dwoje może upaść z powodu jakiegoś błędu leżącego u samach jego podstaw.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą czuły się kochane, akceptowane i uwielbiane przez partnera. Poczujecie pełnię miłości i wszystko powinno się w Was układać idealnie. Ważne jest jednak, żebyście dobrze ulokowali swoje uczucia, wówczas będziecie szczęśliwi przez długi czas.

Wolne ryby będą musiały dokonać trudnego wyboru. Z jednej strony ktoś niezwykle pociągający i przebojowy zwróci Waszą uwagę, jednak może to być jedynie przelotna miłostka. W tym samym czasie ktoś nieco spokojniejszy, ale szczerze Wami zainteresowany też będzie chciał zrobić na Was wrażenie. Wybierzcie mądrze!

W sferze intymnej będzie bardzo gorąco. Wasze zmysły będą bardzo wrażliwe, wyobraźnia rozpali Wasze pragnienia i dacie się ponieść fali namiętności. Pamiętajcie tylko o tym, by nie popełniać głupstw, a będziecie bardzo szczęśliwi.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach będą miały możliwość lepiej poznać swojego partnera. Idąc wspólnie przez życie zmieniacie się, dojrzewacie, dlatego też odkrywacie na nowo swoją miłość. Macie szansę dowiedzieć się czegoś zupełnie nowego o ukochanej osobie.

Wolne barany będą szukały informacji mogących pomóc im w zdobyciu uwagi i uczucia wymarzonej drugiej połowy. Chętnie podszkolicie się w sztuce uwodzenia.

W sferze intymnej barany mogą liczyć na to, że w tym tygodniu ich życie uczuciowe nabierze kolorów. Wasza wzajemna fascynacja odżyje i chętnie znów zbliżycie się do siebie.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach czeka tydzień pozytywnych uniesień, ale muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić uczuć partnera. Byki będą miały okazję do realizacji swoich marzeń i fantazji, które staną się teraz dla nich przeżywaną, na co dzień, piękną rzeczywistością.

Wolne byki będą towarzysko rozchwytywane. Będą doskonale czuły się w swojej skórze i wywrą wielkie wrażenie na płci przeciwnej. Muszą jednak uważać, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami.

W sferze intymnej byki będą bardzo pobudzone, a co za tym idzie chętne do miłosnych igraszek. Dzięki temu, że będziecie w pełni otwarci na i skupieni na przeżywanej przyjemności, odczujecie czystą rozkosz.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach czeka ponowny rozkwit uczuć. Być może zdobędą nowe doświadczenia, wejdą na nowy, wyższy etap relacji z partnerem. Jeśli wszystko pójdzie po Waszej myśli, to będziecie mogli śmiało snuć ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany.

Wolne bliźnięta już teraz poczują pełną ciepłą, świąteczną atmosferę. Jeśli znudziło się Wam życie w pojedynkę i szukacie drugiej połowy, to macie szansę poznać kogoś, z kim stworzycie naprawdę dobrze rokujący związek.

W sferze intymnej u bliźniąt zapowiada się początek czegoś nowego. Macie pomysł na to, jak ożywić i urozmaicić Waszą grę miłosną, jednocześnie dając partnerowi wiele czułości i ciesząc się wzajemną bliskością.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będziecie chcieli wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące waszego związku. Możecie być zdystansowani, jednak, gdy wszystko poukładacie, to Wasze uczucie będzie szczere i prawdziwe.

Wolne raki powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku. Zwróćcie większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner, jego pasje, zainteresowania i znajomych.

W sferze intymnej potrzebujecie w pierwszej kolejności wszystko sobie poukładać. Aby w pełni czerpać radość z bliskości, musicie być pewni zarówno swoich uczuć jak i intencji partnera.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach czekają konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre lwy mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne zaś mogą rezygnować z dotychczasowych nawyków i rozpocząć faktycznie głęboki związek.

Wolne lwy czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie. Zamkną drzwi do przyszłości i zdecydują się śmiało zacząć nowe życie i chętnie rozpoczną nowy, poważny i głęboki związek.

W sferze intymnej lwy zapragną zmian. Zdecydowanie potrzebujecie nowych doznań, emocji i satysfakcji. Zmiana przyzwyczajeń, miejsca, a może partnera, okaże się kluczem do pełnego zadowolenia.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach wejdą na nowy, wyższy etap relacji. Poczujecie, że u boku tej osoby możecie iść przez życie, gdyż daje Wam poczucie bezpieczeństwa i w związku z tym będziecie snuli ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany.

Wolne panny mogą poznać kogoś, z kim stworzą naprawdę dobrze rokujący związek. Zapowiada się u nich początek czegoś zupełnie nowego i ekscytującego.

W sferze intymnej znów zapłonie w Was ogień namiętności. Pragniecie urozmaicić swoje życie seksualne i chętnie zdobędziecie nowe doświadczenia w tej materii. Wiele zależy tu od Waszego zgrania z partnerem, jednak nie powinno być z tym problemu.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach znajdą w końcu czas na ważną rozmowę, dzięki której wyjaśni się ich sytuacja. Przyniesie Wam to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Dzięki temu wkroczycie na nowy poziom rozwoju i Wasz związek będzie dojrzalszy.

Wolne wagi będą chłodno, ale i obiektywnie patrzyły na kwestie uczuciowe. Uda im się wyjaśnić jakąś istotną sprawę, może charakter relacji z drugim człowiekiem i dzięki temu będą mogły uporządkować swoje emocje.

W sferze intymnej może Was spotkać rozczarowanie, które może diametralnie zmienić Wasze nastawienie do partnera. Może warto pomyśleć nad zmianą miłosnej techniki, otworzyć się na nowe doznania i zaufać instynktowi.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach czeka dobry tydzień, w którym uczucie na nowo odżyje. Wspólna przygoda, wyjazd, spontaniczny wypad podsyci Wasze uczucia i chętnie będziecie szukali przygód poza utartym szlakiem.

Wolne skorpiony mogą wdać się w ognisty romans. Macie dużą szansę na nową znajomość. Niestety, choć nowo poznana osoba będzie dobrym kochankiem, to jej uczucia nie będą stałe i raczej nie da się z nią stworzyć długotrwałej relacji.

W sferze intymnej u skorpionów sytuacja znacznie się poprawi. Pragniecie odmiany i to dobry moment by zmienić coś w Waszym łóżkowym scenariuszu. Pomyślcie o zmiennie miejsca lub spontanicznej miłości.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach będą potrzebowały chwili wytchnienia. Może wyjście gdzieś osobno nie jest takim złym pomysłem? Czasami spojrzenie na związek z dystansu pozwala obiektywnie ocenić uczucia i wówczas można przekonać się o ich wartości. Nie oznacza to bynajmniej rozstania, ale przyda Wam się odpoczynek.

Wolne strzelce powinny zachować umiar w stosunku do płci przeciwnej. Lekki dystans jest wskazany nie tylko w relacjach międzyludzkich, ale i w korzystaniu z rozrywek. To nie jest to właściwy czas na miłość, albo właściwa osoba.

W sferze intymnej strzelce powinny wystrzegać się porywów namiętności. Zachowanie umiaru opłaci się Wam nie tylko w kontaktach seksualnych, ale też w korzystaniu z używek i innych przyjemności.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach będą miały doskonałą okazję żeby wyjaśnić wszelkie niejasności w relacji z partnerem. Szczera rozmowa oczyści atmosferę między partnerami i dzięki temu znacznie poprawią się Wasze wzajemne relacje.

Wolne koziorożce powinny mieć oczy otwarte, bo dostaną szansę na stworzenie partnerskiego związku pełnego szczerości otwartości i pozytywnych emocji.

W sferze intymnej koziorożce będą cieszyły się odzyskanym spokojem i z radością dacie temu wyraz w sypialni. Będziecie otwarci na pomysły partnera i chętnie wspólnie poeksperymentujecie.Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy