Horoskop miłosny 28 maja – 3 czerwca 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Osoby będące w związkach będą cieszyły się miłą i serdeczną atmosferą. Będziecie pewni uczuć swoich i partnera, przeżyjecie piękną, prawdziwą miłość. Być może to dobry moment, aby pomyśleć o zaręczynach.

Wolne wodniki będą zafascynowane osobami dominującymi i umiejącymi podporządkowywać sobie ludzi. Czeka Was ciekawy romans, macie nawet szansę na prawdziwe, wielkie zauroczenie.

W sferze intymnej chętnie oddacie inicjatywę partnerowi. Pragniecie się poczuć lekko zdominowani, co nie znaczy, że nie będziecie odnosili przyjemności z tego powodu. Pamiętajcie tylko, by wcześniej ustalić zasady gry.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Osoby będące w związkach muszą uważać na to, aby nie tyranizować partnera i nie skupiać się wyłącznie na własnych emocjach i subiektywnych opiniach. Wasz egoizm może zranić partnera, który będzie się czół pominięty i zepchnięty na dalszy plan. Jeśli Wasz związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Wolne ryby skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości.

W sferze intymnej musicie popracować nad okazywaniem emocji, czułością i gestami sympatii wobec partnera. Być może nie będziecie mieli ochoty na bliskość, ale Wasze negatywne nastawienie uda się przełamać, jeśli tylko otworzycie się na drugą osobę.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by ich zdroworozsądkowe podejście nie tłumiło uczuć. Wasz racjonalizm sprawia, że możecie wiele stracić. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich więzi. Jeśli tkwicie w nieudanym związku, warto pomyśleć o jego zakończeniu.

Wolne barany czekają problemy i zmartwienia na polu towarzyskim. Wasze trudności w życiu uczuciowym wynikają z braku okazywania emocji i zbyt racjonalnym podejściu do związków.

W sferze intymnej możecie być nieco rozczarowani. Pamiętajcie, że w miłości potrzebna jest odrobina szaleństwa i spontaniczności, nie wszystko można dokładnie zaplanować i wyegzekwować. W sypialni potrzeba wam więcej luzu i empatii.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Osoby będące w związkach stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Wasza relacja opiera się na zaufaniu i uczciwości, dzięki czemu jest perspektywiczna, niezawodna i stała.

Wolne byki stworzą wokół siebie sprzyjające warunki do poznawania nowych osób. Dzięki temu będziecie mieli szansę poznać kogoś nowego i być może stworzycie długotrwały związek.

W sferze intymnej u byków zapowiada się czas miłej, spokojnej i bezpiecznej miłości. W tym tygodniu postawicie na subtelność i zapragniecie by taki był również Wasz seks, zmysłowy i niezwykły.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcia ze strony partnera. Pamiętajcie, że ważne jest by zostawić drugiej osobie nieco przestrzeni. To oznaka zaufania, ale też zrozumienia i tolerancji.

Wolne bliźnięta mogą w tym tygodniu liczyć duże wsparcie ze strony swoich bliskich, a to doda im odwagi w kontaktach z płcią przeciwną.

W sferze intymnej możecie liczyć na zrozumienie ze strony partnera. Wiecie, że nie musicie za wszelką cenę osiągać perfekcji i to pozwala Wam zaakceptować siebie takimi, jacy jesteście.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by nie prowokować kłótni. Łatwo będziecie tracili cierpliwość, a przez to możecie niesłusznie oskarżać partnera o oziębienie uczuć. Ten tydzień to będzie prawdziwa próba dla waszego związku.

Wolne raki nie będą miały ani chęci, ani cierpliwości do flirtów i zabawy w kotka i myszkę. Będziecie zmęczeni niedomówieniami i półsłówkami. Warto dać sobie czas na odpoczynek od spraw sercowych.

W sferze intymnej będziecie nieco wycofani z powodu złego nastroju. Zmęczenie i brak sprzyjającej atmosfery nie są niestety bez znaczenia. Jeśli tylko nieco odpoczniecie, to wrócicie do formy, także seksualnej.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Osoby będące w związkach będą miały jasną sytuację. Znikną u nich wszelkie miłosne dylematy, kryzysy, a w ich związku zagości radość, wdzięczność  i szczęście. Być może pomyślicie o sformalizowaniu związku. Przed Wami pojawi się też szansa na odrodzenie starej przyjaźni.

Wolne lwy mogą spotkać kogoś, kto jest gotowy do budowania trwałej i prawdziwej relacji opartej na przyjaźni i zaufaniu.

W sferze intymnej lwy będą się czuły zaspokojone i szczęśliwe. Dzięki temu, że dobrze znacie siebie nawzajem, możecie z partnerem wspólnie przeżywać wiele miłych chwil.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Osoby będące w związkach mogą być w tym tygodniu nieco przygaszone. Możecie czuć się osamotnieni nawet w obecności swojego partnera. To poczucie opuszczenia będzie się brało głównie ze zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu macie w tej chwili na prowadzenie gry miłosnej.

Wolne panny mogą silniej odczuwać samotność. Mimo wszystko nie czujecie się na siłach, żeby rozglądać za nową miłością. Przyczyną tego osowienia będzie w znacznej mierze stres i zmęczenie.

W sferze intymnej zodiakalne panny nie będą szczególnie ożywione. Bardziej niż seks będzie Was interesował wspólny relaks, wypoczynek, bliskość i czułość. Potrzebujecie ciepła i miłości.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Osoby będące w związkach będą miały ochotę przejąć stery i pokierować nim po swojemu. Jeśli Wam to wyjdzie, wszystko będzie świetnie się układać. Wasz druga połowa da Wam silne oparcie, stabilizację, a przy tym będzie dla was atrakcyjna. Ten związek może być właśnie tym na całe życie.

Wolne wagi nie będą narzekać na brak powodzenia. Poczują się naprawdę atrakcyjne i z łatwością zdobędą zainteresowanie płci przeciwnej. Macie w tym tygodniu szansę znaleźć prawdziwą miłość.

W sferze intymnej wagi czeka gorący tydzień. Jesteście pozytywnie naładowani i z radością dacie temu wyraz w sypialni. Poczujecie się piękni i spełnieni, a Wasz partner stanie na wysokości zadania.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Osoby będące w związkach będą w tym tygodniu wymagały więcej od siebie niż od partnera. Dzięki tym staraniom w związku zapanuje zgoda, harmonia. Pary starające się o dziecko mogą odnieść sukces i stworzyć nowe życie, szczególnie, jeśli wasza druga połowa to koziorożec.

Wolne skorpiony być może za bardzo starają się zwracać na siebie uwagę. Ponieważ nie odnoszą oczekiwanych rezultatów i nie udało im się oczarować wybranka, mogą poczuć się niedowartościowane, niedoceniane i samotne.

W sferze intymnej u skorpionów będzie wręcz sielankowo. Bliskość, ciepło, zaufanie, ale i szczypta dzikości sprawią, że doskonale odnajdziecie się w roli kochanków. Pamiętajcie tylko, by zadbać o zabezpieczenie, gdyż to także dobry czas na ciążę.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Osoby będące w związkach powinny uważać, by nie traktować partnera obcesowo. Szczera rozmowa wiele wyjaśni i dzięki niej atmosfera się poprawi. Jeśli czujecie się zależni i zdominowani przez partnera, to rozstanie może być dla Was, co prawda bolesne, ale jednak zbawienne.

Wolne strzelce, choć ich sytuacja jest stabilna, nie będą gotowe na nowy związek. Gdy już nabiorą nieco dystansu do swoich emocji wszystko powinno się poukładać.

W sferze intymnej strzelce zapragną być dominująca stroną. Musicie tylko uważać, by nie zapędzić się w zaspakajaniu własnych potrzeb kosztem kochanka. Zadbajcie o to, by druga strona była zadowolona z Waszej władczej postawy.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Zapowiada się dla Was bardzo dobry czas, może nawet zaplanujecie zaręczyny lub małżeństwo. Dla par starających się o potomka to bardzo odpowiedni moment, szczególnie, jeśli jesteście w związku ze strzelcem.

Wolne koziorożce mogą wdać się w nowy, płomienny romans. Co ciekawe, wzajemna fascynacja i otwartość spowoduje, że ten flirt może przerodzić się w stały związek.

W sferze intymnej będziecie czerpać radość ze wzajemnego zaufania, pewności i poczucia bezpieczeństwa. Dzięki temu możecie puścić wodze fantazji i dać się ponieść. Uważajcie jednak na zabezpieczenia, bo to dobry czas na poczęcie dziecka.

Pięknej miłości, nie tylko w wakacje życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy