Horoskop miłosny 27 sierpnia – 2 września 2018 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach czeka w tym tygodniu poważna zmiana, która koniec końców wyjdzie im na dobre. Wasz związek ewoluuje, dojrzeje i będziecie mogli czerpać z niego większą satysfakcję.

Wolne wodniki zakończą pewien etap, być może kiepsko rokującą relację. Dzięki chwili wytchnienia od spraw emocjonalnych nabierzecie niezbędnego dystansu i już niedługo rozpoczniecie nowy rozdział w życiu miłosnym.

W sferze intymnej wodniki czeka pozytywna zmiana, dzięki której otworzą się na przyjemności płynące z bliskości z drugim człowiekiem.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach powinny być czujne, gdyż pojawią się przed nimi komplikacje. Trudności w związku, nie są jednak poważnymi przeszkodami i wspólne ich pokonanie scementuje Waszą miłość.

Wolne ryby czekają zmagania, które mogą zaowocować poznaniem kogoś ciekawego, o stabilnym i mocnym charakterze. Ta osoba wywrze na Was duże wrażenie i stanie się celem waszych zabiegów.

W sferze intymnej ryby muszą bardziej ufać swojej intuicji. Nie bójcie się iść za głosem instynktu i realizować swoje pragnienia, wsłuchajcie się w siebie i róbcie to, co sprawia Wam przyjemność.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach znajdą w końcu czas na ważną rozmowę, dzięki której wyjaśni się ich sytuacja. Przyniesie Wam to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Dzięki temu wkroczycie na nowy poziom rozwoju i Wasz związek będzie dojrzalszy.

Wolne barany będą chłodno, ale i obiektywnie patrzyły na kwestie uczuciowe. Uda im się wyjaśnić jakąś istotną sprawę, może charakter relacji z drugim człowiekiem i dzięki temu będą mogły uporządkować swoje emocje.

W sferze intymnej może Was spotkać rozczarowanie, które diametralnie zmieni Wasze nastawienie do partnera. Może warto pomyśleć nad zmianą miłosnej techniki, otworzyć się na nowe doznania i zaufać instynktowi.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach powinny uważać, gdyż w Wasz związek może chcieć wtrącać się ktoś trzeci, starsza kobieta, może to być matka, teściowa lub bardziej doświadczony przyjaciel. Ta osoba ma dobre chęci, ale nie pozwólcie jej zbytnio ingerować. Dzięki temu nawiążecie lepszy kontakt z partnerem i wszystko zacznie się układać.

Wolne byki pogrąża się we wspomnieniach o minionym szczęściu, swoich dawnych miłościach i związkach. Możecie dojść do ciekawych wniosków. Uważajcie jednak, by nie popaść w zbytnią melancholię.

W sferze intymnej zapragniecie wrócić do dawnych przeżyć i chętnie powtórzycie miłe doświadczenia, które dawały Wam wcześniej satysfakcję. Będziecie zdecydowanie bardziej konkretni, bo wiecie, czego chcecie.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Wasza relacja opiera się na zaufaniu i uczciwości, dzięki czemu jest perspektywiczna, niezawodna i stała.

Wolne bliźnięta stworzą wokół siebie sprzyjające warunki do poznawania nowych osób. Dzięki temu będziecie mieli szansę poznać kogoś nowego i być może stworzycie długotrwały związek.

W sferze intymnej u bliźniąt zapowiada się czas miłej, spokojnej i bezpiecznej miłości. W tym tygodniu stawiacie na subtelność i pragniecie by taki był również wasz seks, zmysłowy i niezwykły.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach czeka udany tydzień, pełen przyjemności. Przed Wami ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości.

Wolne raki otrzymają interesującą wiadomość, być może zaproszenie do udziału w wydarzeniu, które pozwoli Wam ruszyć z miejsca.

W sferze intymnej raki czeka wiele miłych chwil. Bardzo ważnym elementem Waszej gry miłosnej będzie w tym czasie odpowiednia oprawa, nastrój i pieszczoty.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach będą miały w tym tygodniu świetną okazję by wyjaśnić wszelkie niejasności w związku. Szczera rozmowa, choć może być żywiołowa, oczyści atmosferę w związku. Dzięki temu poprawą się Wasze relacje z partnerem i znów będziecie cieszyli się swoim towarzystwem.

Wolne lwy mają szansę poznać kogoś naprawdę ciekawego. Być może uda im się stworzyć związek pełen szczerości otwartości i bliskości.

W sferze intymnej lwy będą bardzo zadowolone. Razem z partnerem będą czerpać z seksu radość i przyjemność, gdyż wiedzą na ile mogą sobie pozwolić.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, szczerej i szczęśliwej miłości. Nawet, jeśli czasem w Waszym związku coś nie gra, to umiecie świetnie się komunikować i wspólnie nad nim pracować. Wygląda na to, że z tym partnerem możecie spędzić resztę życia.

Wolne panny mogą spotkać na swojej drodze człowieka, z którym zbudują w przyszłości szczęśliwy związek. Nie bójcie się mówić o swoich uczuciach oraz pragnieniach. Tylko z człowiekiem, który je rozumie i podziela możecie być szczęśliwi.

W sferze intymnej panny osiągną szczyt. Radość, pasja, taniec zmysłów, wszystko to jest Wam pisane w nadchodzących dniach. Otwórzcie się na partnera i przyjemność, jaka płynie ze zbliżenia, a wówczas osiągniecie pełnię satysfakcji.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcia ze strony partnera. Pamiętajcie, że ważne jest by zostawić drugiej osobie nieco przestrzeni. To oznaka zaufania, ale też zrozumienia i tolerancji.

Wolne wagi mogą w tym tygodniu liczyć duże wsparcie ze strony swoich bliskich, a to doda im odwagi w kontaktach z płcią przeciwną.

W sferze intymnej możecie liczyć na zrozumienie ze strony partnera. Wiecie, że nie musicie za wszelką cenę osiągać perfekcji i to pozwala Wam zaakceptować siebie takimi, jacy jesteście.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach czeka radosny i bogaty w wydarzenia tydzień. Wiecie już o tym, że z obecnym partnerem możecie się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę. Może już czas pomyśleć o tym by iść dalej i wspólnie zaplanować przyszłość.

Wolne skorpiony mają szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Macie do tego doskonałe podstawy, czujecie się pewni siebie i fizycznie atrakcyjni, jesteście gotowi na nowy związek.

W sferze intymnej skorpiony chętnie zdecydują się na małe urozmaicenie gry miłosnej. Nowe miejsce, nowe pomysły, nowa energia, wszystko to zdecydowanie wpłynie korzystnie na Wasze życie seksualne.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach będą musiały zawalczyć o partnera. Nieporozumienia i plotki kładą się cieniem na Waszej relacji, a w większość są one zupełnie nieuzasadnione. Szczera rozmowa z ukochaną osobą, bez zawiści i złości może uratować sytuację i Wasz wiązek.

Wolne strzelce stracą nieco zapał do poszukiwania drugiej połowy. Choć ktoś zwrócił Waszą uwagę, to jednak nie jesteście przekonani, czy jest to właściwa osoba. Nie jesteście otwarci na nowe znajomości ani zmiany.

W sferze intymnej czeka Was okres spokoju. Trudny czas w związku nie sprzyja zbliżeniom, najpierw musicie na nowo poukładać swoje sprawy, wówczas będziecie mogli cieszyć się seksem.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach muszą uważać na to, by nie tyranizować partnera i nie skupiać się wyłącznie na własnych emocjach i subiektywnych opiniach. Wasz egoizm może zranić partnera, który będzie się czół pominięty i zepchnięty na dalszy plan. Jeśli wasz związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Wolne koziorożce skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości.

W sferze intymnej musicie popracować nad okazywaniem emocji, czułością i gestami sympatii wobec partnera. Być może nie będziecie mieli ochoty na bliskość, ale Wasze negatywne nastawienie uda się przełamać, jeśli tylko otworzycie się na drugą osobę.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

 

Komentarze

Brak komentarzy