Horoskop miłosny 29 maja – 4 czerwca 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach będą bardziej wyrozumiałe dla swoich partnerów, którzy z kolei będą wobec nich pomocni i bardzo przyjaźni. Przez chwilę zgłębicie się w marzenia i tęsknoty za tym, co minęło. Postaracie się także zrozumieć emocje swojego partnera, co pozwoli Wam wprowadzić dobrą atmosferę w związku.

Wolne wodniki będą otwarte na nowe doświadczenia, a także na romantyczne marzycielstwo. Pojawi się przed Wami szansa na romantyczną i obiecująca znajomość, zatem zostawcie przeszłość za sobą i śmiało zaczynajcie nowy rozdział.

W sferze intymnej wodniki będą w tym tygodniu nastawione szczególnie uczuciowo. Z radością będziecie obdarzać partnera pieszczotami, ale też same oddacie się zmysłowej przyjemności. Pełne zgranie i zrozumienie także w sypialni da Wam dużo przyjemności.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Zapowiada się dla Was bardzo dobry czas, może nawet zaplanujecie zaręczyny lub małżeństwo. Dla par starających się o potomka to bardzo odpowiedni moment, szczególnie, jeśli jesteście w związku z koziorożcem.

Wolne ryby mogą wdać się w nowy, płomienny romans. Co ciekawe, wzajemna fascynacja i otwartość spowoduje, że ten flirt może przerodzić się w stały związek.

W sferze intymnej będziecie czerpać radość ze wzajemnego zaufania, pewności i poczucia bezpieczeństwa. Dzięki temu możecie puścić wodze fantazji i dać się ponieść. Uważajcie jednak na zabezpieczenia, bo to dobry czas na poczęcie dziecka.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach zawrą rozejm z partnerem, wyjaśnią sobie wszystkie niejasności i dzięki temu w ich relacji powróci serdeczna atmosfera. To pojednanie sprawi, że będziecie dla siebie bardziej serdeczni i otwarci. Warto pomyśleć o ślubie lub zaręczynach.

Wolne barany mogą poznać kogoś otwartego, wesołego i towarzyskiego. Chętnie będą spędzały czas z przyjaciółmi i wprawi je to w dobry nastrój.

W sferze intymnej u baranów będzie kolorowo i radośnie. Bliskość i pieszczoty będą dla Was doskonałym remedium na wszelkie troski. Okazana sobie czułość, serdeczność i bliskość będą wtedy ważniejsze niż słowa.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach mogą być w tym ty tygodniu nieco przygaszone. Możecie czuć się osamotnieni nawet w obecności swojego partnera. To poczucie opuszczenia bierze się głównie ze zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu macie w tej chwili na prowadzenie gry miłosnej.

Wolne byki mogą silniej odczuwać samotność. Mimo wszystko nie czujecie się na siłach rozglądać za nową miłością. Przyczyną tego osowienia jest w znacznej mierze stres i zmęczenie.

W sferze intymnej zodiakalne byki nie będą szczególnie ożywione. Bardziej niż seks będzie Was interesował wspólny relaks, wypoczynek, bliskość i czułość. Potrzebujecie ciepła i miłości.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by platoniczna miłość nie przesłoniła im prawdziwego uczucia. Warto docenić swojego obecnego partnera, wówczas do związku wróci stabilizacja i równowaga emocjonalna.

Wolne bliźnięta czeka w najbliższych dniach zauroczenie, które może przerodzić się w prawdziwą miłość. Ktoś bardzo ważny pojawi się w życiu samotnych bliźniąt.

W sferze intymnej bliźnięta będą oddawać się marzeniom i fantazjom. Może warto byłoby przenieść je do sypialni, szczególnie jeśli Wasze pożycie ostatnio podupadło.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach mogą zostać mile zaskoczone przez partnera. W stałych związkach wszystko dobrze się ułoży i dzięki temu odzyskacie spokój ducha. To świetny moment na snucie wspólnych planów i realizację wspólnych marzeń. Wasze zmysły rozbudzi bliskość i serdeczność partnera.

Wolne raki Będą miały okazję spotkać kogoś, z kim zapragną stworzyć szczęśliwy związek. Nowa znajomość okaże się bardzo ekscytująca i może przerodzić się w błyskotliwy romans. Z całą pewnością pojawi się koło Was ktoś bardzo atrakcyjny.

W sferze intymnej wzajemne przyciąganie między Wami a partnerem doprowadzi do bardzo ekscytujących przeżyć. Ten wewnętrzny luz skłoni Was do większej swobody i napełni Was energią, dzięki której zyskacie więcej fantazji i zapału do miłosnej gry.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, szczerej i szczęśliwej miłości. Nawet, jeśli czasem w Waszym związku coś nie gra, to umiecie świetnie się komunikować i wspólnie nad nim pracować. Wygląda na to, że z tym partnerem możecie spędzić resztę życia.

Wolne lwy mogą spotkać na swojej drodze człowieka, z którym zbudują w przyszłości szczęśliwy związek. Nie bójcie się mówić o swoich uczuciach oraz pragnieniach. Tylko z człowiekiem, który je rozumie i podziela możecie być szczęśliwi.

W sferze intymnej osiągniecie szczyt. Radość, pasja, taniec zmysłów, wszystko to jest Wam pisane w nadchodzących dniach. Otwórzcie się na partnera i przyjemność, jaka płynie ze zbliżenia a wówczas osiągniecie pełnię satysfakcji.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach osiągną w tym tygodniu partnerstwo, w którym dominować będzie mądra i silna kobieta. Panie spod tego znaku mogą się przez to czuć nieco zmęczone leżącymi na ich barkach decyzjami. W związek może chcieć wtrącać się ktoś trzeci, starsza kobieta, która ma dobre chęci, ale jej ingerencja może być dla Was kłopotliwa

Wolne panny mogą czuć się osamotnione i popadać melancholię. Pogrążycie się w ciepłych wspomnieniach o minionym szczęściu, swoich dawnych miłościach i związkach. Możecie dojść do ciekawych wniosków.

W sferze intymnej zapragniecie wrócić do dawnych przeżyć i chętnie powtórzycie miłe doświadczenia, które dawały Wam wcześniej satysfakcję. Będziecie bardziej zdecydowani i nieco mniej sentymentalni.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach będą cieszyły się poczuciem bezpieczeństwa i stabilnością. Zakończy się u Was czas wątpliwości, przemianą kryzysy, a w  związku zagości radość, wdzięczność  i szczęście. Być może wagi pomyślą o zaręczynach i ślubie.

Wolne wagi uwolnią się do miłosnych dylematów. Jeśli będą miały ochotę rozpocząć nowy związek albo spędzić z kimś miłe chwile, będą miały ku temu okazję. Jest to również dobry czas dla przyjaźni, zatem w kręgu najbliższych znajomych może czekać nowa miłość.

W sferze intymnej wagi postawią na sprawdzone i niezawodne techniki. Będą wiedziały jak sprawić przyjemność sobie i partnerowi i chętnie z tego skorzystają.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach będą potrzebowały chwili wytchnienia. Może wyjście gdzieś osobno nie jest takim złym pomysłem? Czasami spojrzenie na związek z dystansu pozwala obiektywnie ocenić uczucia i wówczas można przekonać się o ich wartości. Nie oznacza to bynajmniej rozstania, ale przyda Wam się odpoczynek.

Wolne skorpiony powinny zachować umiar w stosunku do płci przeciwnej. Lekki dystans jest wskazany nie tylko w relacjach międzyludzkich, ale i w korzystaniu z rozrywek. To nie jest to właściwy czas na miłość, albo właściwa osoba.

W sferze intymnej skorpiony powinny wystrzegać się porywów namiętności. Zachowanie umiaru opłaci się Wam nie tylko w kontaktach seksualnych, ale też w korzystaniu z używek i innych przyjemności.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach zdobędą nowe doświadczenia, które umocnią i spoją Waszą relację. Dzięki temu wejdziecie na nowy, wyższy etap wzajemnego zrozumienia i będziecie snuli ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany.

Wolne strzelce mogą poznać kogoś, z kim stworzą naprawdę dobrze rokujący związek. Zapowiada się dla Was początek czegoś zupełnie nowego.

W sferze intymnej odrobina szaleństwa i spontaniczności sprawi, że otworzycie się na nowe doznania i chętnie przystaniecie na propozycję partnera, by wprowadzić pewne innowacje.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach mogą liczyć, że nadchodzący tydzień będzie dla nich pełen harmonii i równowagi. W związku wszystko będzie się układało, a jeśli staracie się o dziecko to jest to bardzo dobry moment, szczególnie, jeśli jesteście w związku z zodiakalną rybą.

Wolne koziorożce będą czuły się osamotnione, być może, dlatego, szukając partnera dużo więcej wymagają od siebie niż od potencjalnego kandydata, przez co mogą się łatwo rozczarować.

W sferze intymnej będziecie zadowoleni ze swojego życia, jesteście świadomi własnego ciała i atrakcyjności, a to klucz do udanego seksu.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy