Horoskop miłosny 29 stycznia - 4 luty 2018 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Dla osób będących w związkach ten tydzień będzie sprawdzianem cierpliwości. Wasz partner pozostaje pod dużym wpływem osób ze swojego najbliższego otoczenia. Mogą to być rodzice, przyjaciele lub nawet współpracownicy. Zadbajcie o dobre relacje z tymi osobami, wówczas łatwej Wam będzie porozumieć się z ukochana osobą.

Dla singli w nadchodzących dniach nadarzy się okazja by kogoś zupełnie nowego. To od Was zależy, czy z tej znajomości wywiąże się płomienny romans, czy też zadowolicie się jedynie flirtem. Na chwilę obecną znajomość ta nie rokuje on na długotrwałą relację.

Życie intymne wodników będzie w tym tygodniu niezwykle udane. Czekają was chwile ekscytacji i uniesienia. Ta miła odmiana potrwa, co prawda krótko, ale pozwoli Wam zerwać z rutyną w waszym łóżkowym repertuarze.

Horoskop miłosny dla Ryb

Dla osób będących w związkach Rycerz Buław oznacza, że będą nieco bardziej zaczepne i drażliwe. Uważajcie, gdyż takie zachowanie może doprowadzić do wybuchu kłótni. Miłość jest dla was bardzo ważna, dla ukochanej osoby jesteście skłonni nawet do wyjazdu lub zmiany miejsca zamieszkania.

Dla singli będą widoki na burzliwy romans. Pragniecie odmiany, rozrywki, jednak zastanówcie się, czy warto na siłę szukać wrażeń. Niestałość uczuć i brak zaufania da się Wam mocno we znaki i niestety nie wróży stabilnego związku.

Życie intymne zodiakalnych ryb stało się ostatnio monotonne, więc nade wszystko pragniecie zmian. Wasz apetyt na miłosne igraszki wzrasta i dłuższa przerwa w pożyciu może was bardzo irytować.

Horoskop miłosny dla Barana

Dla osób będących w związkach zapowiada się bardzo dobry tydzień, pełen przyjaznej i serdecznej atmosfery. Wasza druga połowa daje Wam wsparcie w każdej sytuacji, a jej oddanie i bezwarunkowa miłość są dla Was bardzo ważne. Przyjaźń jest w Waszym związku tak samo ważna jak miłość i to bardzo go wzmacnia.

Dla singli dobrą radę w kwestiach miłosnych będzie mieć zaufany przyjaciel. Nie będzie się jednak narzucał niepytany o zdanie, więc być może warto porozmawiać o swoich uczuciowych sprawach z kimś bliskim. Być może w kręgu przyjaciół czeka na Was miłość.

Życie intymne baranów będzie w tym tygodniu subtelne, gdyż potrzebują one czułości i zrozumienia. Nie dla Was szybkie numerki i seks bez zobowiązań. Potrzebujecie, bowiem poczucia bezpieczeństwa i wzajemnego zaufania.

Horoskop miłosny dla Byka

Dla osób będących w związkach nadarzy się okazja do wprowadzenia konkretnych zmian w relacji z ukochaną osobą. Pragniecie nieco podkręcić atmosferę, więc przejmiecie inicjatywę. Być może kusi Was skok w bok, ale ostatecznie pozostaniecie wierne i wzbogacicie swoje życie osobiste o nowe doświadczenia.

Dla singli to świetny tydzień na poznawanie nowych osób. Jeśli pragniecie dobrze się bawić, to z pewnością nie zabraknie Wam miłego towarzystwa. Jeżeli chcecie związać się z kimś na stałe, to będziecie mieli okazję przekształcić przelotny romans w trwały związek.

Życie intymne u byków nabierze rumieńców. Postanowicie dodać nieco pikanterii Waszym miłosnym igraszkom. Jeśli uda Wam się przejąć inicjatywę, będziecie bardzo usatysfakcjonowani.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Dla osób będących w związkach przyjdzie pora a to by popracować nad relacją z partnerem. Zastanówcie się nad tym jak poprawić komunikację, wyrazić uczucia, co ostatnio nie grało. Wasz związek wymaga pracy, jednak warto podjąć ten trud i zrezygnować z niektórych przyzwyczajeń, gdyż ta relacja jest tego warta.

Dla singli przyjdzie czas na to by popracować nad sobą, zadbać o swój wygląd i uwolnić się od przeszłości. Zastanówcie się, czy wysiłek i poświęcenie, jakie wkładacie w ty, by zrobić na kimś wrażenie jest tego warte. Może to nie ta osoba?

Życie intymne zodiakalnych bliźniąt będzie przygaszone. Wiele wymagają od siebie i może to powodować spadek libido. Warto dać sobie więcej luzu, inaczej stres i restrykcyjne zasady, jakie sobie narzucacie odbiją się na Waszym życiu seksualnym.

Horoskop miłosny dla Raka

Dla osób będących w związkach ten tydzień może okazać się przełomowy. Coś zmieni się w Waszej relacji, dzięki czemu ten związek ulegnie diametralnej zmianie. Jeśli nie jesteście szczęśliwi, rozstanie będzie dla Was najlepsze. Jeśli jednak jesteście szczerze zaangażowani to dobry moment na to by myśleć o ślubie, dziecku i rodzinie – a to także wielka zmiana.

Dla singli, którym życie w pojedynkę już się znudziło nadarzy się okazja by rozpocząć nowa, perspektywiczną znajomość. Jeśli zaś tkwicie w jakimś toksycznym związku, to teraz jest czas na to by go zakończyć i zacząć nowe życie.

Życie intymne stanie się dla Was bardziej ekscytujące i będziecie dawali w nim szczery wyraz swoich emocji. W związkach, które przeżywają rozkwit pojawi się pasja i namiętność. Osobom samotnym silniej będzie doskwierał brak partnera i zapragnął zmian.

Horoskop miłosny dla Lwa

Dla osób będących w związkach nastaną dni pełne wzajemnego zrozumienia, miłości i radości. Pragniecie nieco odświeżyć tą relację, na nowo tchnąć w nią ducha namiętności. Dzięki temu na nowo odkryjecie, co Was do siebie przyciąga i wzajemnie fascynuje.

Dla singli nadarzy się świetna okazja by nawiązać nową, ekscytującą znajomość. Waszą uwagę zwróci ktoś, z kim połączy Was chemia, warto, zatem postarać się o to, by zatrzymać tą osobę przy sobie na dłużej.

Życie intymne lwów będzie bardziej intensywne. Macie ochotę spróbować czegoś nowego, hormony w Was buzują i chętnie skorzystacie z okazji by dać temu wyraz w sypialni.

Horoskop miłosny dla Panny

Dla osób będących w związkach ten tydzień będzie bardzo szczególny. Napotkacie na swojej drodze problemy, jednak macie siłę, umiejętności i wszelkie atuty, by wspólnie je przezwyciężyć. To wspólne zwycięstwo scementuje i umocni Wasz związek. Nie poddawajcie się, zatem.

Dla singli problemy w kontaktach z innymi osobami mogą wynikać ze zbyt małej wiary w siebie. Uwierzcie w to, że możecie być szczęśliwi i postarajcie się walczyć z negatywnymi emocjami. Gdy je przezwyciężycie, uwierzycie w swoją atrakcyjność.

Życie intymne u panien może być bardziej skomplikowane, z jednej strony targają Wami namiętności, z drugiej hamujecie się i wycofujecie. Postarajcie się wspólnie z kochankiem pokonać te obawy, wówczas będziecie bardzo szczęśliwi.

 

Horoskop miłosny dla Wagi

Dla osób będących w związkach istotnym momentem może być odkrycie jakiejś tajemnicy, czegoś, z czego do tej pory nie zdawaliście sobie sprawy. Pamiętajcie, że w miłości trzeba kierować się sercem, nie wszystko da się zrozumieć. Łączy Was z partnerem silna więź i warto wspólnie ją odkrywać.

Dla singli umiejących kierować się instynktem będzie to owocny tydzień. Jeśli jednak jesteście racjonalistami, to może być Wam trudno zrozumieć delikatne sygnały wysyłane przez kogoś nieopodal. Zaufajcie swojej intuicji.

Życie intymne wag będzie się świetnie układało. Poczujecie się piękne, zmysłowe, a odrobina tajemniczości i pikanterii rozpali Wasze zmysły. To dobru tydzień dla osób lubiących seks, gdyż będą miały wiele okazji by dać upust swojej fantazji.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Dla osób będących w związkach przyjdzie pora na ważną decyzję, która diametralnie zmieni Wasz związek. Jeśli relacja, w jakiej jesteście, nie rokuje zbyt dobrze, to teraz warto kulturalnie się pożegnać. Natomiast, jeżeli jesteście przekonani o tym, że to właściwa osoba, to świetny moment na to by zrobić kolejny krok by tworzyć wspólną przyszłość.

Dla singli przyjdzie moment na podjęcie decyzji, co zrobić dalej ze swoim życiem osobistym. Jeśli nie jesteście gotowi na związek, nie zmuszajcie się i nie szukajcie na siłę, dajcie sobie czas. Jeśli zaś samotność Was znudziła, pożegnaliście się z przeszłością, to pora zacząć coś nowego.

Życie intymne będzie odzwierciedlało Wasz nastrój. Jeśli zapragniecie zakończyć znajomość, to powieje od Was chłodem. Jeśli jednak czujecie się gotowi na to, by się razem rozwijać, to uważajcie na to by nie zajść w nieplanowaną ciążę.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Dla osób będących w związkach ten tydzień zapowiada się niezwykle romantycznie i uczuciowo. Co prawda uciekacie w marzenia, ale też doskonale wczujecie się w emocje i pragnienia waszego partnera. Będziecie wobec siebie czuli, otwarci i życzliwi.

Dla singli trafi się szanas na to, by rozpocząć nowy, świetnie rokujący związek. Nie zmarnujcie tej okazji i pamiętajcie, żeby być sobą, tylko tak oczarujecie potencjalnego partnera.

Życie intymne strzelców będzie bardzo udane. Znajdziecie szczęście i satysfakcje, ale tylko, jeśli zbliżeniu będzie towarzyszyło szczere zaangażowanie. Odpowiedni nastrój i oprawa będą dla Was bardzo ważne.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Dla osób będących w związkach ten tydzień zapowiada się niezwykle zmysłowo. Wspólnie z partnerem będziecie realizowali swoje marzenia, pragnienia i potrzeby. Nie tylko te intymne, ale też zupełnie zwyczajne, choć przyjemne. To bardzo umocni Wasz związek i pozwoli Wam zbliżyć się do siebie.

Dla singli zapowiada się szalony tydzień. Odważycie się spełniać swoje plany, uważajcie tylko, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami. Jeśli zapanujecie nieco nad emocjami wszystko ułoży się po Waszej myśli.

Życie intymne koziorożców będzie pełne rozkoszy i radosnych uniesień. W tym tygodniu możecie w pełni cieszyć się zbliżeniem i zapomnieć się. Uważajcie tylko, aby spełniając swoje fantazje nie traktować partnera przedmiotowo.

Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy