Horoskop miłosny 30.04 – 06.05.2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Osoby będące w związkach mogą mieć kłopoty z komunikacją z partnerem. Choć ochłodzenie kontaktów i brak bliskości sprawiają przykrość, to czasami porządna kłótnia potrafi oczyścić atmosferę. To pozwoli Wam wyciszyć żale i doprowadzić do poprawy sytuacji w związku.

Wolne wodniki w nadchodzących dniach mogą nie mieć ochoty na szukanie miłości. Rozpamiętujecie dawny zawód miłosny, przez co nie macie ochoty na nowe znajomości. Czas już przestać rozpaczać i zacząć cieszyć się życiem.

W sferze intymnej początkowy chłód może przerodzić się w żar namiętności. Pamiętajcie tylko, by działać zgodnie ze swoim instynktem i ustalonymi zasadami, a wówczas będziecie się czuli komfortowo.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Osoby będące w związkach będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość.

Wolne ryby będą wytrwale pracowały, żeby spodobać się potencjalnemu partnerowi. Zadbają nie tylko o atrakcyjny wygląd, ale także o zdrowie oraz kondycję.

W sferze intymnej ryby otworzą się na partnera. Poza zaspakajaniem własnej przyjemności zapragną również zgłębić marzenia i zrealizować fantazje swojego partnera. Chętnie spróbują czegoś nowego, co wzbogaci ich życie erotyczne.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Osoby będące w związkach będą musiały zawalczyć o partnera. Nieporozumienia i plotki kładą się cieniem na Waszej relacji, a w większość są one zupełnie nieuzasadnione. Szczera rozmowa z ukochanym, bez zawiści i złości może uratować sytuację i Wasz wiązek.

Wolne barany stracą nieco zapał do poszukiwania drugiej połowy. Choć ktoś zwróci Waszą uwagę, to jednak nie będziecie do końca przekonani, czy jest to właściwa osoba. Nie jesteście otwarci na nowe znajomości ani zmiany.

W sferze intymnej czeka Was okres spokoju. Trudny czas w związku nie sprzyja zbliżeniom, najpierw musicie na nowo poukładać swoje sprawy, wówczas będziecie mogli na nowo cieszyć się seksem.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Osoby będące w związkach postawią na stałość, przyjaźń i wierność. Poczujecie się w tym związku bardzo pewnie i stabilnie, także pod względem ekonomicznym. Powinniście jednak uważać by nie dać się ponieść zazdrości.

Wolne byki zdecydują się na stworzenie trwałego związku  partnerskiego. Jeśli spotkacie na sowiej drodze kogoś, kto wyda Wam się odpowiedni, to możecie myśleć nawet o założeniu rodziny

W sferze intymnej skupicie się głównie na zaspokajaniu zmysłów i wzajemnej przyjemności. Ciepło i wzajemna bliskość będą znaczyły dla Was więcej niż ryzykowne przygody. Szczególnie dobrze będzie się układało pożycie w stałych związkach.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach mogą przeżywać kryzys uczuć. Uparte reanimowanie związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu może wpędzić Was w depresję. Znacznie lepiej będzie dla Was wyciągnąć naukę z przeżytych trudności, aby budować ten związek w pełni świadomie i z czystym sercem.

Wolne bliźnięta nie będą mogły w pełni podźwignąć się po przeżytej porażce i przez to będą rozczulały się nad sobą. Czas wziąć się w garść i wyciągnąć wnioski, by w przyszłości nie popełniać takich podstawowych błędów.

W sferze intymnej nie wszystko ułoży się Wam tak jak zostało zaplanowane. Misterny plan mający na celu przeżycie miłych chwil we dwoje może upaść z powodu jakiegoś błędu leżącego u samach jego podstaw.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Osoby będące w związkach mogą liczyć, że nadchodzący tydzień będzie dla nich pełen radości, harmonii i równowagi. W związku wszystko będzie się Wam świetnie układało, a jeśli staracie się o dziecko to jest to bardzo dobry moment.

Wolne raki będą czuły się osamotnione, być może, dlatego, że szukając nowej miłości dużo więcej wymagają od siebie niż od nowo poznanej osoby. Postarajcie się lepiej traktować siebie i być dla siebie wyrozumiali.

W sferze intymnej u raków będziecie kolorowo. Będziecie zadowoleni ze swojego życia, jesteście świadomi własnych ciał i atrakcyjności, a to klucz do udanego seksu.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Osoby będące w związkach powinny uważać, by nie dać się zaślepić zazdrości. Być może czujecie się zranieni, jednak sami sobie zafundujecie ciche dni  i celowo będziecie ignorować partnera. To niedojrzałe postępowanie może Was wpędzić w tarapaty.

Wolne lwy w najbliższych dniach mogą nie być zainteresowane szukaniem partnera. Wasze zdanie, co do płci przeciwnej jest chwilowo bardzo negatywne, więc lepiej odpuścić poszukiwania do czasu aż Wasze emocje się uspokoją.

W sferze intymnej lwy mogą być władcze, narzucające i zazdrosne. Zapragniecie mieć ukochaną osobę wyłącznie dla siebie i spędzać z nią możliwie wiele czasu, także w sypialni. Uważajcie żeby nie przesadzić z dominacją nad partnerem.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Osoby będące w związkach mogą mieć w tym tygodniu poważny kryzys. Być może chowacie urazę do partnera i trzymanie dystansu wobec niego może spowodować, że powoli będziecie się od siebie oddalać. Ta obojętność i oziębłość uczuciowa wiele Was kosztuje, może szczera rozmowa byłaby lepsza.

Wolne panny mogą popaść w melancholię i skupiać się na negatywnych aspektach swoich minionych związków. Przez to na kilka dni stracą zainteresowane budowaniem więzi z innymi osobami.

W sferze intymnej może nieco powiać chłodem. Jednak to Wy sami jesteście powodem takiego stanu rzeczy. Jeśli faktycznie nie macie ochoty na seks, to zrozumiałe, jeśli jednak rezygnujecie z niego wbrew sobie, to zastanówcie się, czy warto.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Osoby będące w związkach powinny uważać by przez rozpamiętywanie błędów i potknięć nie zepsuć istniejącej relacji. Jeśli pragniecie poprawić Waszą więź, wróćcie do tego, co was połączyło, zacznijcie wszystko od nowa.

Wolne wagi powinny wyciągnąć wnioski ze swoich poprzednich związków i uważać, aby w przyszłości nie powielać tych schematów. W nowy związek lepiej wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

W sferze intymnej czeka Was nieco trudniejszy czas. Wasze złe samopoczucie i ciężka atmosfera w związku nie sprzyjają okazywaniu sobie czułości. Przypomnijcie sobie, co sprawia Wam przyjemność i nie bójcie się okazywać swoich uczuć.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Osoby będące w związkach będą bardziej wyrozumiałe dla swoich partnerów, którzy z kolei będą wobec nich pomocni i bardzo przyjaźni. Przez chwilę zgłębicie się w marzenia i tęsknoty za tym, co minęło. Postaracie się także zrozumieć emocje swojego partnera, co pozwoli Wam wprowadzić dobrą atmosferę.

Wolne skorpiony będą otwarte na nowe doświadczenia, a także na romantyczne marzycielstwo. Pojawi się przed Wami szansa na romantyczną i obiecująca znajomość, zatem zostawcie przeszłość za sobą i śmiało zaczynajcie nowy rozdział.

W sferze intymnej skorpiony będą w tym tygodniu nastawione szczególnie uczuciowo. Z radością będą obdarzać partnera pieszczotami, ale też same oddadzą się zmysłowej przyjemności. Pełne zgranie i zrozumienie także w sypialni da Wam dużo przyjemności.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Osoby będące w związkach będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będziecie chcieli wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące Waszego związku. Możecie być zdystansowani, jednak, gdy wszystko poukładacie, to Wasze uczucie będzie szczere i prawdziwe.

Wolne strzelce powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku. Zwróćcie większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalna druga połowa, jej pasje, zainteresowania i znajomych.

W sferze intymnej potrzebujecie wszystko sobie poukładać. Aby w pełni czerpać radość z bliskości musicie być pewni zarówno swoich uczuć jak i intencji partnera.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Osoby będące w związkach czeka burzliwy tydzień. Obudzi się w nich ogromny temperament, także seksualny. Koziorożce będą bardzo żywiołowe, pełne energii, pasji. Powinny jednak uważać, by nie przesadzić w okazywaniu uczuć. Muszą też walczyć z pokusami gdyż wierność w związku może być zagrożona.

Wolne koziorożce będą mogły poszaleć i dobrze się zabawić. Jeśli uda im się okiełznać swoje pragnienia i ukierunkować je na jakiś pozytywny cel, wówczas mogą zdobyć serce ukochanej osoby.

W sferze intymnej zodiakalne koziorożce będą pełne pasji i namiętności. Seks nie będzie dla nich tematem tabu, będą chętnie eksperymentować i czerpać z tego ogromną przyjemność. Powinny jednak uważać, by zachować zdrowy rozsądek i nie zranić uczuć partnera.

Szczęścia w miłości życzy Wam Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy