Horoskop miłosny 30 lipca – 5 sierpnia 2018 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach będą cieszyły się miłą atmosferą w związku. Jesteście pewni uczuć swoich i partnera, przeżywacie piękną, prawdziwą miłość. Być może to dobry moment, aby pomyśleć o zaręczynach.

Wolne wodniki będą zafascynowane osobami dominującymi i umiejącymi podporządkowywać sobie ludzi. Czeka Was ciekawy romans, macie nawet szansę na prawdziwe, wielkie zauroczenie.

W sferze intymnej chętnie oddacie inicjatywę partnerowi. Pragniecie się poczuć lekko zdominowani, co nie znaczy, że nie będziecie odnosili przyjemności z tego powodu. Pamiętajcie tylko, by wcześniej ustalić zasady gry.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będziecie chcieli wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące Waszego związku. Możecie być zdystansowani, jednak, gdy wszystko poukładacie, to Wasze uczucie będzie szczere i prawdziwe.

Wolne ryby powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku. Zwróćcie większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner, jego pasje, zainteresowania i znajomych.

W sferze intymnej potrzebujecie wszystko sobie poukładać. Aby w pełni czerpać radość z bliskości musicie być pewni zarówno swoich uczuć jak i intencji partnera.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach docenią bliskość i oddanie swojego partnera. Będą się czuły adorowane, rozpieszczane i szczęśliwe. Wasze uczucie rozbudzi się na nowo.

Wolne barany mogą wdać się w ognisty letni romans. Niestety, choć nowo poznana osoba będzie dobrym kochankiem, to jej uczucia nie będą stałe i raczej nie uda się wam stworzyć długotrwałej relacji.

W sferze intymnej rozsmakujecie się w miłosnej grze i chętnie będziecie spędzali w ty, tygodniu czas sam na sam ze swoja drugą połową.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by ich zdroworozsądkowe podejście nie tłumiło uczuć. Wasz racjonalizm sprawia, że możecie wiele stracić. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich więzi. Jeśli tkwicie w nieudanym związku, warto pomyśleć o jego zakończeniu.

Wolne byki czekają problemy i zmartwienia na polu towarzyskim. Wasze trudności w życiu uczuciowym wynikają z braku okazywania emocji i zbyt racjonalnym podejściu do związków.

W sferze intymnej możecie być nieco rozczarowani. Pamiętajcie, że w miłości potrzebna jest odrobina szaleństwa i spontaniczności, nie wszystko można dokładnie zaplanować i wyegzekwować. W sypialni potrzeba wam więcej luzu i empatii.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach czeka bardzo dobry tydzień. Przed Wami ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości.

Wolne bliźnięta otrzymają interesującą wiadomość, być może zaproszenie do udziału w wydarzeniu, które pozwoli Wam ruszyć z miejsca, wyjść do ludzi i poznać kogoś nowego.

W sferze intymnej czeka Was wiele miłych chwil. Bardzo ważnym elementem Waszej gry miłosnej jest odpowiednia oprawa, nastrój i pieszczoty.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach mogą się mimo wszystko czuć osamotnione. To poczucie opuszczenia bierze się głównie z Waszego zabiegania, zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu spędzacie we dwoje. Przyda Wam się wspólny odpoczynek. Wygospodarujcie więcej czasu na prowadzenie gry miłosnej.

Wolne raki mogą silniej odczuwać samotność. Potrzebujecie wsparcia i akceptacji kogoś bliskiego. Wasz zły nastrój, który nie sprzyja związkom, jest wywoływany przez stres i zmęczenie. Odpocznijcie a poczujecie się lepiej.

W sferze intymnej Wasz zapał i inwencja będą w tym tygodniu nieco przygaszone. Potrzebujecie więcej czasu żeby wejść na obroty i więcej wysiłku będzie was kosztowało utrzymanie dobrej formy seksualnej. Może mała przerwa i odpoczynek to nie taki zły pomysł?

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach czeka poważna odmiana. Wprowadzicie w życie nowy plan, dzięki któremu wyjdziecie z impasu i znów poczujecie silne emocje. Koniec końców ta zmiana wyjdzie wam na dobre.

Wolne lwy zakończą pewien etap poszukiwań, być może odpuścicie sobie kiepsko rokującą relację. Gdy uda Wam się zakończyć ten rozdział, rozpoczniecie w swoim życiu miłosnym coś zupełnie nowego.

W sferze intymnej nastąpi u Was wielka, ale bardzo pozytywna zmiana. Uda Wam się zerwać z rutyną i nudą, wprowadzicie w swoje życie seksualne zmiany, które pozwolą Wam w pełni się nim cieszyć.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach będą potrzebowały chwili wytchnienia. Może wyjście gdzieś osobno nie jest takim złym pomysłem? Czasami spojrzenie na związek z dystansu pozwala obiektywnie ocenić uczucia i wówczas można przekonać się o ich wartości. Nie oznacza to bynajmniej rozstania, ale przyda Wam się odpoczynek.

Wolne panny powinny zachować umiar w stosunku do płci przeciwnej. Lekki dystans jest wskazany nie tylko w relacjach międzyludzkich, ale i w korzystaniu z rozrywek. To nie jest to właściwy czas na miłość, albo właściwa osoba.

W sferze intymnej panny powinny wystrzegać się porywów namiętności. Zachowanie umiaru opłaci się Wam nie tylko w kontaktach seksualnych, ale też w korzystaniu z używek i innych przyjemności.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach będą skupione na sobie. Chętnie zrealizujecie swoje fantazje, ale powinnyście uważać, by nie popaść w przesadny egoizm i nie zranić czyichś uczuć.

Wolne wagi muszą uważać, by nie zatracić się w radosnej swawoli. Uważajcie, by nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami.

W sferze intymnej czeka Was czysta rozkosz. To dobry moment by realizować swoje fantazje i sprawić, by stały się przeżywaną, na co dzień rzeczywistością.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach będą w nie bardzo szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Skupicie się na rozwijaniu i doskonaleniu waszej relacji z partnerem. Ugruntujecie się w swoich przekonaniach i uczuciach.

Wolne skorpiony mogą zrobić na kimś dobre wrażenie dzięki swojej błyskotliwości, uczciwości i otwartości. Jeśli uda Wam się nawiązać nić porozumienia, wówczas może z tego wyniknąć coś dobrego.

W sferze intymnej nie zabraknie u Was odrobiny pikanterii. Zapragniecie nieco urozmaicić swoja grę miłosną.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach czeka ponowny rozkwit uczuć. Być może zdobędą nowe doświadczenia, wejdą na nowy, wyższy etap relacji z partnerem. Jeśli wszystko pójdzie po Waszej myśli, to będziecie mogli śmiało snuć ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany.

Wolne strzelce poczują zbliżająca się wiosnę. Jeśli znudziło się Wam życie w pojedynkę i szukacie drugiej połowy, to macie szansę poznać kogoś, z kim stworzycie naprawdę dobrze rokujący związek.

W sferze intymnej u strzelców zapowiada się początek czegoś nowego. Macie pomysł na to, jak ożywić i urozmaicić grę miłosną, jednocześnie dając partnerowi wiele czułości i ciesząc się wzajemną bliskością.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach muszą popracować nad wyrażaniem uczuć. Wasz chłód wobec partnera może spowodować kryzys. Jest w Was wiele ciepła i serdeczności, jednak Wasz partner nie domyśli się tego, jeśli sami mu tego nie okażecie.

Wolne koziorożce nie są w tej chwili zainteresowane budowaniem więzi z kimkolwiek. Miejcie jednak na uwadze to, że trzymanie dystansu wobec innych osób powoduje, że powoli stajecie się obojętne i oziębłe uczuciowo.

W sferze intymnej powinnyście popracować nad komunikacją, odważcie się porozmawiać z partnerem o tym, co sprawia wam przyjemność i dowiedzcie się, co druga strona lubi w grze miłosnej.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy