Horoskop miłosny 30 października – 5 listopada 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach będą gotowe na wielkie poświęcenie w imię miłości. Będziecie pracowali nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Być może zrezygnujecie z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem.

Wolne wodniki będą wytrwale pracowały, aby zyskać na atrakcyjności i zwrócić na siebie uwagę potencjalnego partnera. Jesteście gotowi do wielu wyrzeczeń, upewnijcie się jednak, że naprawdę warto je ponieść.

W sferze intymnej zapragniecie czegoś więcej, chcecie osiągać szczyty rozkoszy i jesteście gotowi zadać sobie nieco trudu, aby tą pełną satysfakcję osiągnąć. Upewnijcie się tylko, czy Wasz partner również jest w stanie podołać Waszym wymaganiom.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą cieszyły się harmonią odzyskaną po niedawno przebytych perturbacjach, będą mogły znów się otworzyć i nawiązać z partnerem głęboką więź. Wasze serca znajdą ukojenie i upragniony spokój u boku zaufanego i oddanego partnera.

Wolne ryby mogą liczyć na swoją szczęśliwą gwiazdę. Odzyskacie pewność siebie i wiarę we własny urok osobisty. Odzyskacie spokój ducha i chęć do życia, a to przyciągnie do Was kogoś nowego.

W sferze intymnej będziecie cieszyli się z upojnych momentów, podczas których doskonale zgracie się z partnerem. Wasze miłosne uniesienia będą pełne harmonii i z przyjemnością będziecie koić swoje zmysły.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach poczują się spełnione, będą dzielić się radością z partnerem. W przypadku jakichkolwiek niejasności osiągną kompromis. Stworzycie związek oparty na prawdzie i tolerancji. Możecie spokojnie snuć już plany matrymonialne lub starać się o dziecko.

Wolne barany mogą liczyć na miłe i twórcze kontakty z ludźmi. Spotkają na swoje drodze poważnego partnera. Wszystko będzie układało się Wam pomyślnie, a nowa znajomość może być początkiem nowej przyjaźni lub miłości.

W sferze intymnej będziecie ożywieni, ale nie nachalni. Zapragniecie karmić zmysły subtelnymi i delikatnymi pieszczotami. Poczujecie się atrakcyjni i pożądani. To dobry czas na powiększenie rodziny, więc jeśli tego nie planujecie, pamiętajcie by się zabezpieczyć.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach mogą liczyć na to, że po niedawnych perturbacjach nastąpią lepsze czasy. Będziecie się czuli pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu będziecie wobec partnera otwarci, przyjaźni i pełni miłości.

Wolne byki będą w tym tygodniu beztrosko cieszyć się życiem. Będą emanowały szczęściem, zadowoleniem. Dzięki pewności siebie wzbudzą zainteresowanie i zawrą nowe znajomości.

W sferze intymnej poczujecie się spełnieni, usatysfakcjonowani i docenieni. Dzięki temu, że dobrze znacie swoje potrzeby, ale też jesteście otwarci na swojego partnera możecie w pełni czerpać radość ze wspólnie przeżytego zbliżenia.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach pragną zmian, nuda źle na Was wpływa, więc postanowicie zerwać z rutyną. Może planujecie wyjazd na urlop lub spontaniczny wypad z partnerem, zmiana otoczenia dobrze Wam zrobi i ożywi Waszą relację.

Wolne bliźnięta mają szansę spotkać kogoś ciekawego podczas wyjazdu lub podróży. Choć nie zabraknie pozytywnych emocji, to może to być przelotny romans. Pozwoli Wam to jednak oderwać się od szarej rzeczywistości.

W sferze intymnej pragniecie, by zadrżała ziemia. Tradycyjne i sprawdzone metody już Wam nie wystarczają, chcecie zmian. Zmiana miejsca, otoczenia lub techniki przyniesie Wam oczekiwane nowe doznania.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach czeka dobry tydzień. Nastąpi u Was ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości.

Wolne ryby otrzymają interesującą wiadomość, być może zaproszenie do udziału w wydarzeniu, które pozwoli Wam ruszyć z miejsca.

W sferze intymnej czeka Was wiele miłych chwil. Bardzo ważnym elementem Waszej gry miłosnej jest odpowiednia oprawa, nastrój i pieszczoty.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach mogą być narażone na pokusy. Zastanówcie się jednak, czy chwila przyjemności warta jest utraty zaufania ze strony ukochanego. Jeśli uda się Wam okiełznać swoje pragnienia i namiętność przenieść na partnera, wszystko się ułoży.

Wolne lwy rzucą się w wir flirtów i romansów. Jeśli uda Wam się ukierunkować energię i skierować ją na pozytywny cel, wówczas możecie zdobyć serce ukochanej osoby.

W sferze intymnej w lwach obudzi się ogromny temperament. Będziecie bardzo żywiołowi, pełni energii, pasji, problem w tym, że możecie przesadzić w okazywaniu uczuć i emocji.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach będą potrzebowały chwili wytchnienia. Może wyjście gdzieś osobno nie jest takim złym pomysłem? Czasami spojrzenie na związek z dystansu pozwala obiektywnie ocenić uczucia i wówczas można przekonać się o ich wartości. Nie oznacza to bynajmniej rozstania, ale przyda Wam się odpoczynek.

Wolne panny powinny zachować umiar w stosunku do płci przeciwnej. Lekki dystans jest wskazany nie tylko w relacjach międzyludzkich, ale i w korzystaniu z rozrywek. To nie jest to właściwy czas na miłość, albo właściwa osoba.

W sferze intymnej panny powinny wystrzegać się porywów namiętności. Zachowanie umiaru opłaci się Wam nie tylko w kontaktach seksualnych, ale też w korzystaniu z używek i innych przyjemności.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Związek, jaki tworzycie jest perspektywiczny, w partnerze cenicie to, że zawsze możecie na niego liczyć oraz, że jest stały w uczuciach.

Wolne wagi będą miały szczęście w miłości. Długie wieczory sprzyjają budowaniu romantycznej atmosfery, możecie oczekiwać stworzenia ważnego, długotrwałego związku.

W sferze intymnej będzie u Was sielankowo i rozkosznie. Jesteście zgranymi kochankami, którzy doskonale wiedzą, co partner lubi najbardziej.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Może warto pomyśleć o zaręczynach?

Wolne skorpiony mogą już niebawem spotkać na swoje drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek.

W sferze intymnej może się zdarzyć, że seks okaże się doskonałym zakończeniem kłótni lub gorszego okresu. Okazana wzajemnie czułość, serdeczność i bliskość będą wtedy ważniejsze niż słowa.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach czeka konfrontacja z partnerem. Nie będzie to jednak kłótnia, a raczej ścieranie się poglądów. Taka dyskusja może okazać się bardzo oczyszczająca i budująca. Zatracicie się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie.

Wolne strzelce otrzymają w tym tygodniu szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku. Jeśli spotkacie właściwą osobę, która Was zachwyci i olśni, to znacznie się ożywicie i przejdziecie do działania.

W sferze intymnej będzie panowała gorąca atmosfera. Emocji nie zabraknie także w sypialni, gdyż będziecie bardziej żywiołowi i pewni siebie. Taka postawa może zaskoczyć partnera, który był wcześniej nieco przygaszony.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach czeka radosny i bogaty w wydarzenia tydzień. Wiecie już o tym, że z obecnym partnerem możecie się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę. Może już czas pomyśleć o tym by iść dalej i wspólnie zaplanować przyszłość.

Wolne koziorożce mają szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Macie do tego doskonałe podstawy, czujecie się pewni siebie i fizycznie atrakcyjni, jesteście gotowi na nowy związek.

W sferze intymnej koziorożce chętnie zdecydują się na małe urozmaicenie gry miłosnej. Nowe miejsce, nowe pomysły, nowa energia, wszystko to zdecydowanie wpłynie korzystnie na Wasze życie seksualne.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

Komentarze

Brak komentarzy